• Radiq
  *

  ...aneb těžkej život ruskejch čubek. Dočkáte se divnýho, úchylnýho i toho nejhoršího chování k lehkejm děvám a takovejch topornjch hlášek jako "Nedostanete Ninku jakože mrtvej nedostane menstruaci!" Nevim, komu je tenhle film určenej. Možná to má být odstrašující film s ponaučením pro budoucí kurvy, který by se tímhle jednou chtěli živit. Ale nenapadá mě důvod, proč by kurva chodila na film o kurvách. Možná to má působit na potenciální klienty, aby viděli, do jakejch špinavejch šepletí chtěj strkat (i když za to ani nějak moc nemůžou, páč to z nich udělali chlapi hovada a tenhle podělanej svět). Slintalové si užijou trochu nahoty. Podle mě je to dost sračka, která by teoreticky neměla nikoho bavit.(20.11.2011)

 • tahit
  ****

  Ruský naturalistický film volně vyprávěný o úpadku a zoufalství prostitutek v drsném prostředí bídy, zvrhlosti, alkoholu a duševní prázdnoty, se může odehrávat všude tam, kde je láska podmíněná placeným sexem. Představuje obraz bezútěšného života a smutný osud prostitutek, kterým je mnohdy upírán návrat do normálního života. Závěrem bych rád dodal, že v žádném případě neodsuzuji tyto ženy. Pozitivní na tomto příběhu je, že ukázal nitro duše lehké holky, že má srdce otevřené….(8.10.2007)

 • sedm.1
  *

  To,že se v Rusku žije na velké hnědé,to víme všichni.To,že prostitutky se tam mají na velké hnědé tuplem,tak to si nejspíš každý také domyslí a nemusí nám to někdo předkládat ještě navíc takhle nudným a těžkopádným způsobem.Celé je to naprosto průhledné.Film nemá prakticky žádný děj a atmosféru,postavy a jejich trýznivé osudy se zde střídají jak na běžícím pasu,ale prakticky nikoho nemusí zajímat,protože stejně málokdo se dozví,kdo je vlastně kdo,proč dělá to,či ono,o jejich jednání ani nemluvě.Únik z kruhu mi skutečně nepřinesl vůbec nic,jen pár fádních příběhů vodporných šlápot,které se spojí v jeden zbytečný kopanec.Spousta primitivních keců,špína,bída a co?Pro mě zbytečnost,ikdyž chápu,co autoři chtěli zřejmně Únikem z kruhu říct,ale buď to měli udělat drsnějc a naturalističtějc,anebo se víc věnovat jedné linii a neudělat jeden velký nesmyslný guláš.(25.2.2008)

 • Smok
  ****

  Už dávno tvrdím, že keby v tejto "brandži" nebol dopyt, logicky by nebola ani ponuka, a (nielen) dievčence by mali po problémoch. Ovšem pár tisícročí sa už situácia nemení, kšeft ide stále dobre, tak si aspoň dovolím trošku odľahčiť tému veršíkom od kapely Horkýže Slíže: Ľahké ženy dozaista celkom ujdú, Majú v sebe, vyžarujú zvláštne fluidum, Majú v sebe stokrát za deň rôznych pánov, Ukoja vás všetkých podľa vašich plánov.(7.5.2009)

 • lennyd
  **

  Nina, Kira, Anya, tři moskevské prostitutky, si sice v posledních dnech nežijí úplně nejhůř, ale každá z nich má za sebou nehezké zkušenosti, které je svedly dohromady. A to jediné, přátelství, jim zbývá... Rozhodně oceňuji záměr tohoto filmu a celkovou originalitu, rozhodně filmů, které nahlíží pod pokličku nejstaršího řemesla není tolik. Ale jelikož podobným kratochvílím neholduji, a navíc východní nářečí a vzhled těchto dívek, by mne od podobných choutek odradil stoprocentně. A ani film mne nikterak nezaujal - koukal jsem koukal, a při závěrečných titulcích si říkal - proč asi tento film vznikl? Aby těm holkám pomohl? To asi těžko. Aby šokoval? Na to byl až málo kontroverzní. Škoda, nápad i potenciál tu byl...(17.5.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace