Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tři moskevské prostitutky – Nina, Aňa a Kira – se nabízejí na špinavém plácku u Rudé brány. Kšefty jim prostředkuje „firma“, na jejímž sexuálním byznysu se cynicky přiživuje i místní milice. Schází se tu nejroztodivnější klientela. Od snílků po devianty a zbohatlíky všeho ražení, kteří vyžadují ty nejvýstřednější služby. Dívky od provozování jejich řemesla neodrazují ani nejotřesnější zážitky. Každá má svůj příběh a pádný důvod, proč opustila rodinu a dala přednost chodníku. Každá se naučila zažitým hrůzám nadřazovat pomyslnou nezávislost, spočívající ve skromném finančním zajištění. Kdykoli a kdekoli jim hrozí oloupení, uplácejí si i jistotu střechy nad hlavou v bizarním slumu u železniční trati. O životě plném násilí, bezohlednosti, ponižování a zla si iluze nedělají. Vypudily city ze svých týraných těl, vyzbrojily se otrlostí... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (14)

tahit 

všechny recenze uživatele

Ruský naturalistický film volně vyprávěný o úpadku a zoufalství prostitutek v drsném prostředí bídy, zvrhlosti, alkoholu a duševní prázdnoty, se může odehrávat všude tam, kde je láska podmíněná placeným sexem. Představuje obraz bezútěšného života a smutný osud prostitutek, kterým je mnohdy upírán návrat do normálního života. Závěrem bych rád dodal, že v žádném případě neodsuzuji tyto ženy. Pozitivní na tomto příběhu je, že ukázal nitro duše lehké holky, že má srdce otevřené…. ()

Smok 

všechny recenze uživatele

Už dávno tvrdím, že keby v tejto "brandži" nebol dopyt, logicky by nebola ani ponuka, a (nielen) dievčence by mali po problémoch. Ovšem pár tisícročí sa už situácia nemení, kšeft ide stále dobre, tak si aspoň dovolím trošku odľahčiť tému veršíkom od kapely Horkýže Slíže: Ľahké ženy dozaista celkom ujdú, Majú v sebe, vyžarujú zvláštne fluidum, Majú v sebe stokrát za deň rôznych pánov, Ukoja vás všetkých podľa vašich plánov. ()

Reklama

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Ak by niekedy vaša dcéra, kamarátka alebo nejaká blízka osoba vymýšľala bláznovstvá a chcela sa dať na prostitúciu, tak jej pusťte toto, nech vidí ako si to schytávajú také osoby, nielen od pasákov, ale najmä zákazníkov, bohatých, či úchylných, no predpokladám, že väčšina ľudí takto blázniť nebude. Celý film je vlastne o tom, o poníženiach a neschopnosti uniknúť, čo nakoniec nekončí veľmi dobre. Takto jednoducho postavený film, kde to mohli rozviť na rôzne spôsoby, no jediným, čím sa to stupňovalo bola len brutalita a špina, je pre mňa skôr strata času. ()

Radiq 

všechny recenze uživatele

...aneb těžkej život ruskejch čubek. Dočkáte se divnýho, úchylnýho i toho nejhoršího chování k lehkejm děvám a takovejch topornjch hlášek jako "Nedostanete Ninku jakože mrtvej nedostane menstruaci!" Nevim, komu je tenhle film určenej. Možná to má být odstrašující film s ponaučením pro budoucí kurvy, který by se tímhle jednou chtěli živit. Ale nenapadá mě důvod, proč by kurva chodila na film o kurvách. Možná to má působit na potenciální klienty, aby viděli, do jakejch špinavejch šepletí chtěj strkat (i když za to ani nějak moc nemůžou, páč to z nich udělali chlapi hovada a tenhle podělanej svět). Slintalové si užijou trochu nahoty. Podle mě je to dost sračka, která by teoreticky neměla nikoho bavit. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Když se občas zcela společensky unavený toulám noční Prahou a vidím ty štětky, napadne mě jedno, proboha kdo s nima může chtít něco mít. To už bych si to rozdal radši s lachtenem, ten je alespoň čistotnej . Ostatně ona tomu odpovídá i cena a styl nabídky. Opravdu na tohle musí slyšet jen totální uchýlaci. Tenhle film to vlastně jen potrzuje. Nepochybuji o tom, že ty holky maj fakt drsnej život, ale nemyslím si, že nějaká touží bejt lacinou šťětkou na Vaclávaku, jenže osud se nikoho neptá a únik z kruhu nemá mnoho cest . Film je sice tvrdá realita, ale Ameriku neobjevil. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama