Bezcharakterní podnikatel William Bank při stavbě luxusního hotelu a herny využil a pak podrazil a okradl obchodního partnera Reubena Tishkoffa. Ten se zhroutil a po silném infarktu leží v nemocnici, kde ho s celou partou navštíví jeho přítel, podvodník Danny Ocean. Podle doktora potřebuje apatický pacient něco, pro co by žil, a podle Dannyho je tím pravým řešením pomsta. Rozhodnou se proto v den slavnostního otevření Bankovo kasino vyloupit a současně zabránit udělení prestižní "Ceny pěti diamantů". Ta má podobu náhrdelníku a získaly ji zatím všechny Bankovy podniky. Vypracují plán, podle nějž má skupina hráčů vyhrát pět set milionů dolarů ve hrách, které bude mít Danny se svými parťáky pod kontrolou. Livingston je přijat k blackjacku, bratři Malloyovi upraví sadu kostek a zajistí jejich doručení do kasina, o výsledky rulety se postarají dálkově ovládané kuličky a uplacení krupiéři. S pomocí velkého vrtáku se parta chystá vyvolat otřesy podobné zemětřesení, které by na chvíli vyřadily sledovací systém z provozu. Místo kontrolora zaujme Saul. Situaci nečekaně zkomplikuje porucha vrtáku, a tak se parta obrátí na Terryho Benedikta. Je to sice jejich nepřítel, ale současně je mu Bankův nový podnik trnem v oku. (TV Nova)

shinlove

Návrat k lepším zítřkům? :) rozhodně dobrý nápad dát do příběhu novou postavu a když ji navíc hraje PAN herec Al Pacino, tak je o skvělý film postaráno. Dobrý tah, Stevene ;) 4* ()

chosan

Nejlepší z celé série u tohoto filmu jsem se bavil ano přátelé bavil je to výborná komedie se skvělými herci za 70%. ()

DJether

Opět hvězdné obsazení, opět sofistikovaná loupěž, bohužel však nejde o nic jiného než překopávku prvního dílu, který byl zkrátka originál. Sice o něco lepší než "dvojka", přesto jen 65%. ()

Spike86

Není to vyloženě špatný, ale co to vystihuje nejvíc, je asi "přeplácané". Tolik velkých herců na jednom písečku, tolik detajlů a liniií. Ne, že by to nemělo nápad, ale za jedno už to nějak nemá moc čím překvapit a za druhé už se tomu nedaří prakticky vůbec navodit napětí a to je zásadní důvod, proč zde není nic moc zapamatování hodného, takže film je sice příjemný sem tam je na co koukat, ale jinak nic extra. 66% ()

gizi

Poprvé (a naposledy) jsem viděl 21.10.11 a jakože jsem od toho moc nečekal, nespletl jsem se. Dlouhé, nudné, bez zajímavějších myšlenek... 65% je snad i moc. ()

DarkViper odpad!

?? Naprosto, předvídatelné o ničem nereálné, nemastné neslané, vše postavené na Nejdrsnějším drsňáku všech drsňáku George Clooney, přísahám do teď jsem tohoto herce zbožnoval a to jen proto, že jsem vyrůstal u batmanů, a George Clooney nastoupil proti Arnold Schwarzeneggerovi v Batman a Robin a já to tehdá fakt prožíval jak to tam švarcik mrazil :D, troufám si říct, že celý film čekáte na něco co nakonec nedostanete asi po 10 min bylo vidět jak režisérovi došel dech protože nepochopil co tím chtěl scénárista říci, opravdu nechápu za co si film vysloužil červené hodnocení ()

chlievik

Samozrejme, mega hviezdne obsadenie na blbý komerčný film, úplne hlúpy, technicky neprevediteľný v realite, mission impossible toto dosiahnuť, mimochodom po vykradnutí kasína by kľudne mohli majitelia povedať, že sa istotne jednalo o nejaký neznámy podvod, a nevyplatili by žiadbne výhry, pretože taká "náhoda" nie je jednoducho prakticky nijak možná, a je jasne podozrivá - nevyplatili by výhry, a pokojne by vrátili vklady stávkujúcich, a počkali, kým sa neprešetrí a nedokáže, čo sa vlastne dialo a prečo boli tie "zemetrasenia" atď, veď by vo výťahových šachtách pomoocu CSI našli iste nejaké stopy,a mimochodom FBI by istotne zistila, že tam boli vrtáky, vysielačky, magnetizmus, vypnutie rebootujúceho sa systému... atď, proste blbosť, podozrivá, a kasíno by kľudne odmietlo vyplatiť všetkých, takže ďalší prvok science-fiction do radu, a keď je film nereálny, nemožný, a najma lesknúci sa jak nablyskané hovno, nudím sa a len nadávam, že som ho pozeral hoci len 20 minút niekde v strede, potom vypnem, pretočím, a prepnem; ďalej.. akčná neinovatívna hudba permanentne pri hodinovej nudnej príprave zločinu (nudaaaa !), nikde nič vtipného, nikde nič zaujímavého ani ohurujúceho, len blbé čierne vysielačky (nenápadné že všetci gangstri sú akurát v kasíne keď sa to stane..), a čierne obleky s infarktovaným dedkom s mega brýlami (nenápadné, že?...), a samé tie "iné" zariadenia na vykrádanie v cene 50 milónov (ani by sa im to neoplatilo vykrádať, viac by prerobili :P), nahlúply naivný mafián a majiteľ W.Bank, ktorého hral Al Pacino, ktorý sa "náhodne" nechá zavrieť do boxu kde sa riadi kasíno akurát keď by jedine mohol zabrániť vykradnutiu, atď, proste kravina... :) je to len film, kde su hviezdy hollywoodskeho neba, je lesklý, farebný, nudný, akčný, ale aspoň je bezo zbraní, jediné pozitívum. Americká chémiou nažratá populácia zase potrebovala nejakú iluzórnu nádej, že v kasínach sa dá vyhrať, že spravodlivosť existuje, a keď už nie v rukách zákona, tak aspoň v rukách hackerov, koniec trapošácky, ohňostroj? Gebuzina na entú. Dávam dva body za strih, a videosnímanie... ()

mentos.

Je to sice trošku bez momentu překvapení, přesto mi to přijde hodně nastejno jako první díl. Určitě velice sympatický Pacino. Za mě 75% ()

DannyVlk

Okomentuji jen tento třetí díl a myslím, že to sedí víceméně na všechny. Nahnali do 3 filmů spoustu známých herců a výsledkem není nijak oslňující trilogie. Mě ty filmy prostě nebavily. Kam se hrabou na seriál Podfukáři (Hustle) co se týče provedení podfuků a hlavně jsou zbytečně moc komplikované. Měla to být oddychovka, ale pochopit celý děj a vědět za jakým účelem se všechno děje, se mi prostě nepovedlo. Na to abych hltal všechny scény byl film málo zajímavý a kdyby v něm nehráli machři na slovo vzatí, tak tento film upadne úplně v zapomnění. Jednička a trojka za 3 hvězdičky. Druhý dl byl ještě o jednu slabší. " Jednou vidět a stačí." ()

Skunkiee

I napotřetí trefa do černého. I napotřetí skvělá zábava. I napotřetí je radost to sledovat. I napotřetí......Ale další díly už netočte, takhle vysokou kvalitu byste těžko udrželi. ()

Bragi66

Profesionálně vyvedená nenáročná reklama na lehkoživky, kde se není čeho bát, protože ta protivenství jsou tam jen proto, aby to parťáci mohli elegantně klouznout. Co ale ten Al Pacinův rezavý drn, co má na hlavě? Film s podobným názvem Loganovi parťáci (2017) přes nízká hodnocení velmi uvěřitelně ukazuje hloupost lupičů z amerického Kukuřínova. ()

Feacher

Společně s první dílem špička svého žánru! Dokonalé obsazení, skvělý a elegantní příběh, úžasná zábava na 6 hodin života (ač druhý díl je o něco slabší). Druhé místo v trilogii naprosto oprávněné. 5*! ()

Ywec

Tak tenhle tým na plátně fuguje a vy se můžete obstojně bavit nad jeho potrhlými kousky. Krást se nemá, ale vykládejte to chlápkovi, který to pak rozdá chudým dětem:) Škoda trochu slabšího závěru, kterému se však nepodařilo zkazit příjemný dojem ze zbytku. ()

tmx

Po skvělé jedničce a výrazně horší dvojce jsem šel na trojku s velkými obavami. Nepřináší sice nic převratného, zase se jen krade (i když tentokrát spíš jako Robin Hood - bohatým berou a chudým dávají), ale film má velmi dobrou atmosféru, správné množství vtipu i neotřelých nápadů, jak přelstít dokonalé zabezpečovací systémy kasína, a ve výsledku to tak dá výtečnou oddychovou podívanou. Těším se na čtyřku! :-) ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (více)

Sex, pravda a video

Sex, pravda a video

01.05.2008

Tak tahle zpráva přímo žadonila o bulvární titulek. Soderbergh ve světě luxusní prostituce, Soderbergh chce pornohvězdu, Soderberghovy zážitky s profesionální přítelkyní nebo něco takového. Steven… (více)

Bradova špionáž

Bradova špionáž

24.04.2007

Tahle zpráva se do 5 sekund sama zničí... Ne, nečeká vás senzační potvrzení starých drbů o tom, že Brad Pitt by měl nahradit Toma Cruise v dalších nemožných misích. Tahle představa zůstává v… (více)