Folky

Míň přepálené než Crank 2, ale i o něco víc než první Crank. Šílenost, na kterou musíte mít správnou náladu a přistoupit na její pravidla. Pak si to užijete. ()

Blaogranas

Tak tenhle film musíte brát s obrovskou porcí nadhledu a pak si ho vychutnáte stejně jako já. Nic náročného, akce od prvního do posledního okamžiku s mnoha vtipnými momenty a "zajímavými" hláškami ("Fuck U, you fuckin' Fuckers"). Mimochodem Clivu Owenovi padne tato role jako šitá na míru. ()

illy.cz

Proč se má točit Max Payne? Vždyť už ho máme...a hraje ho Clive Owen. Běhá, střílí, skáče, střílí, létá, střílí...prostě u všeho co dělá, u toho taky střílí zástupy padouchů..(dokonce i u sexu s Monicou Bellucci)...po vizuální stránce je to trochu horší Sejmi eso, ale po akční stránce je to podstatně větší nářez. Film je krásně nadsazený a vyloženě si ze sebe utahuje...a to je moc dobře..díky dobrým nápadům tvůrců je tento počin ve své kategorii určitě nadprůměr.. ()

Jeand´Boa

Vím, že je to blbost, ale opět jde o jednu z mých slabin ... chcete-li zjistit, jak je hodina a půl schopna proběhnout jako by šlo o dvacet minut, pak je tento akční videoklip na směs několika songů přesně pro vás ... Clive Owen se opět věnuje záchraně jednoho malého mimina, skoro jako v Potomcích lidí, ale tady jde o něco jiného ...není to drama a není to vážné ... jde jen o směs svištících kulek a padajících mrtvol... a o skvělého hlavního hrdinu, jehož představitel si tak trochu nahrazuje, že se nestal Bondem - akční scény až akrobatického ražení, pořádně vnadná děva a automobilové honičky, skoky z letadel, apod. ... ()

Karasman odpad!

OMFG! Snesu ledacos, ale tohle bylo moc i na mě! Větší slátaninu jsem tenhle rok ještě neviděl a že snesu hodně. Film je naprostá stupidita jak po scénáristické, tak po režijní i herecké stránce. Clive Owen likviduje desítky padouchů s bouchačkou s neomezeným zásobníkem v jedné ruce a mrkví v druhé, završujíc to drsným výrazem králíka Buggse. Monica Bellucci se mi nelíbla už v Matrixech a rolí šlapky, která ho přeblafne prvnímu borci, kterej se namane i přes to, že jí hlavní hrdina dal před chvílí pět papírů, si mě rozhodně nezískala ani tady. Hnus na entou, velebnosti... ()

Jakubik

Docela slušnej akční nářez. Kromě akčních scén, skvělého soundtracku a celkem slušnejch záběrů a drsnýho Cliva je film prakticky o ničem. Pokud se nudíte a chcete vypnout tak naprosto ideální a dobrá zábava. ()

Márduk33

Při hodnocení Shoot 'Em Up jsem měl dilema, jestli dát 3 nebo 4 hvězdičky. Nakonec, když jsem si uvědomil, že film mě po celou dobu velmi bavil a docela jsem se u něj i zasmál, zvolil jsem hvězdičky 4. Slušný kousek, u kterého lze naprosto vypnout a není potřeba o ničem nějak zdlouhavě přemýšlet. Prostě spousta, ale spousta dobré akce. Jinak velkým plusem filmu je jeho soundtrack, který je naprosto perfektní, hlavně tím, jak se do filmu hodí. Například pecka Ace Of Spades od Motörhead (hraná právě v tu pravou chvíli) mi velice potěšila. Po delší době, co jsem film zhlédl znovu se ale kloním ke hvězdičkám 5ti. ()

Beo.wulf

Musim uznat, ze z pocatku jsem si myslel ze to bude na ***** ale pak kdyz jsem videl ty legracni ale zajimavy scenky jak tam vystrili 50 chlapu (z toho polovinu pistoli co ma 9 naboju) a nebo 15 kousku poletujici mezi mracky, tak dam o jednu hvezdicku mene, herecky skvele a dosti me rajcovala i anglictina Monici Bellucci. Jinak docela povedene:-) ()

Melly.pro

Konvence stranou! V tomhle filmu se vazne neboji niceho, vsechno je mozny, i kdyby to melo bejt strileni naboji holou dlani. Presto je to docela zabavny a vtipny aspon. Podle me je ale Hitman lepsi... ()

darkreider

Toto je akčná pecka na jeden večer, kedy máte všetkého plné zuby a potrebujete vidieť padať hlavy zlosynov a sviniarov a žiadne veľké rozmýšľanie. Proste adrenalínová paľba na hodinu a pol. Niektoré akčné scény boli odfláknuté, preto -1 hviezda. Ale keď bude najhoršie, tak si to pustím zas :) Na odreagovanie je toto pre mňa ideál. Tak a teraz dám priestor svojej morálnej stránke. nemám rád sexuálne scény v akčných filmoch, je to také nahrabávanie si divákov. Ale aj tak, fu*k that, stejne to bola sranda. Clive Owen je megacool a posolstvo: Jedzte mrkvu, je zdravá a dá sa použiť ako zbraň. ()

vendy63

Málokdy se mi stane že se mi zalíbí akční film,pokud se tak stane tak je buď hodnocený jako propadák anebo je to pecka.Sejmi je všechny přiřadím k druhé variantě i když přirovnání k pecce je v tomhle případě absurdní.Tohle je bomba.I když má film rychlý spád jeho pojetí příběhu,režije,hudba prostě všechno do sebe báječně zapadá a až se divím že jsem neodchytla ani jednu situaci kdy by měl mít Owen v pistoli prázdno a střílel by dál jak to bývá ve většině akčních filmech:-D Film je vtipný,logický i když ruka v ohni střílející nábojnice mě dostala. Ještě chci dodat že věta...Lepší investice než kolíbka je neprustřelná vesta...bude určitě v nejbližší době aktuální po celém světě ,ale to spíš patří do televizních novin než sem:-) Film byl báječný a dostane 5 ať si říká kdo chce co chce ,a za co je ta pomyslná 6 hvězdička co nemužu dát? Přece za Olivera z ponožkou na hlavě:-) ()

Fulham

Jelikos tento film hodnotim jako akcni, tak jasne 5*. To je akcni film jak poleno, Owen hraje skvele a ta jeho postava, jak ho vsechno stve? to nema chybu.... celkem se v nem vidim :D a z toho konce jsem nemohl.... zabava jak ma byt. ()

aR3Zz

Absolutni akcni narez od zacatku do konce. Od pribehu nic necekejte, stejne tak od herecky vykonu, ale po akcni strance je to paradni zazitek! Lehce parodicke a hlavne prijemne zabavne, ja jsem byl spokojen a film mohu jen doporucit, ikdyz neni pro vsechny. ()

Yancl

Mám rád typ těchto filmů .. v zásadě akční, svěží, zábavné a to většinou na plné obrátky po celou dobu. Žádná pointa ani hlubší myšlenka, naopak, naprostý free-styl v řádění, což má za úkol hlavně bavit. V mém případě se to povedlo -Sejmi je všechny- je opravdu akční oddechovka s nutnou dávkou krve. No a záhadný mrkvový pan Smith v podání C. Owena je krutě elegantní a dává tomuhle filmu přesně to, co se od něj očekává. [73%] ()

JimiH

Špatná akce, mizerný příběh, nudící se a přehrávající herci (ne vážně, dokonce i Clive a Paul), nudné hlášky, dialogy šustící papírem a nulová atmosféra. Celý film dokonale vystihuje úvodní scéna - fórek s mrkví. Ideální film pro fanoušky Seagala, mě to ale minulo. ()

Dárius

Film je nádherně udělaný-plno vymakaných efektů-ale!Ten kdo mě zná-ví jaký fanda jsem do zbraní.Ale aby jediná nápln filmu bylo všechno "na sračku rostřílet"to mě zas tak nebere.Jistě-je to patrné už z názvu,ale i tak.V "Obchodník se smrtí" 2005 je zbraní hafol-každý válečník si přijde na své,a přitom se tam střílí polovic."Sejmi je všechny" zachranují jen vnady Monicy Bellucci a malinkatá krimi zápletka-její rozuzlení je ale známo už snad po 5 min.filmu.Proto dávám u mě nezvyklé 3*.Ovšem hláška "to mě mrdej dokulata"-tam bych dal 10*. ()