Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Série(11) / Epizody(183)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

Wargoo

Prvé diely som nejak prepásol, asi preto lebo mnoho slovenských "sitcomov" bolo strašných. Až v posledných dieloch som však našiel čaro humoru, ktoré dosť chýbalo v predchádzajúcich projektoch. Alinko je pán mafián a bordel okolo neho je tiež vydarený. Zatiaľ teda 4****. KU.VA JA LEN DÚFAM, ŽE TO NESKONČÍ POKAZENÉ, OTREPANÉ !!! ()

Don Maty

Nenormálne skvelý seriál a hlavne slovenský seriál. "Počúvaj ma Milánko, chceš skapať hneď alebo až zachvíľu...". Charaktery postáv su spravené skvelo a humorne. Sprostý Banán, premúdry nerd Milánko, ožran Béla, vygumovaná Pipina a skvelá dôchodkyňa v pravom slova zmysle Teta Márgit. Prco je tam niekedy trošku navyše ale nevadí, zmierim sa. Mám túto zostavu veľmi rád a neuveriteľne sa nasmejem keď to pozerám :)...4* ()

Lucjen

"Tu je Alinko Krasňanský!" Osobne týchto mafiánov považujem za najlepší náš seriál. Batthyány s Banánom a Margit je úžasný. Ožratý doktor na nezaplatenie a tak je to aj s ďalšími postavami. Toto je proste niečo, na čo sa nezabúda. Teším sa na film a dúfam, že kvalita neupadne. 5* preto, pretože je to proste Mafstory. ()

Evee04

Presne takto majú vyzerat Mafiáni!Jeden z najlepších slovenských seriálov,ktorý ked prišiel na televízne obrazovky,vyvolal ošial a smiech a ten trval dlhých 10 rokov a to právoplatne.či sa jedná o Banána,Aliho,Krtka,Tetu Márgit alebo ochlastú Bélu.Každá jedna postava priviedla diváka k smiechu a preto som nespokojný s hodnoteným aké tu má!___85% ()

DarkDemon

Nepopírám, že je to „fekální humor“ a opravdová úchylárna ... jenže mě se to nějakým perverzním způsobem líbí. Předtím jsem seriál na takové téma nikdy neviděl, vážně se těším na každý nový díl. Sakra mám z toho pořád chuť na segedín a zároveň také na sexy Pipinku (G. Dzuríkovou). Trochu (jen maličko) se za tak dobré hodnocení stydím, ale proč podhodnocovat když se skvěle bavím ... ()

• Novoročný príhovor tety Márgit (Peter Batthyany) 1.1.2008 sledovalo viac divákov než novoročný príhovor prezidenta Slovenskej republiky. (darkjoker)
  • Posledná epizóda, v ktorej sa objavuje Prco (Ivan Macho). Jeho postava sa v 11. sérií už nevyskutuje a bola nahradená postavou Drobca, ktorého stvárnil Lukáš Hoffmann. (Ghost_666)
  • Na silvestra 2009 došlo k prepojení častí seriálov "Mafstory" a "Profesionáli". (darkjoker)

Časové pásmo bylo změněno