Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Série(11) / Epizody(183)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

Slider

Pre mňa asi najvtipnejší česko-slovenský seriál. Ešte pred začiatkom vysielania Mafstory som prečítal knihu aj som zašiel do divadla na English is Easy, Csaba is Dead a tento štýl humoru sa mi naozaj páči, vždy sa dobre pobavím. Aj keď je pravda že celý seriál ťahajú hlavne Sklár a Batthyany ktorým táto úloha skutočne sadla ako riť na šerbel, ich vystupovanie je naozaj vynikajúce. Ostatní herci bohužiaľ už nepôsobia tak prirodzene, je na nich vidno že sa snažia zapadnúť ale väčšinou vyznievajú dosť trápne. ()

Kreuston

Prve serie som velmi nezral, Roman Fratric mi bol dost proti srsti a nepripadal mi vtipny, ale s prichodom Petra Sklara na jeho miesto sa tento serial vysvihol medzi moje oblubene sposoby kratenia volneho casu a zlepsovanie nalady. A ked si to porovnate s roznymi panelakmi, ordinaciami a inym dnom zumpy, co sa tlaci do primetime, tak je to hotovy poklad. ()

Don Maty

Nenormálne skvelý seriál a hlavne slovenský seriál. "Počúvaj ma Milánko, chceš skapať hneď alebo až zachvíľu...". Charaktery postáv su spravené skvelo a humorne. Sprostý Banán, premúdry nerd Milánko, ožran Béla, vygumovaná Pipina a skvelá dôchodkyňa v pravom slova zmysle Teta Márgit. Prco je tam niekedy trošku navyše ale nevadí, zmierim sa. Mám túto zostavu veľmi rád a neuveriteľne sa nasmejem keď to pozerám :)...4* ()

klapqua

divadelný príbeh gu na gu english is easy atd. ma bavil, preto som šla aj do seriálu... zo začiatku nuda, potom sa to trochu rozbehlo a napokon zase nuda... boli diely keď ma to fakt bavilo a pozerala som to pravidelne... teta márgit bola mne protivná, ale banán ok... alinko určite skôr ako rudynko, pipina super, rovnako ako vkuse ožratý doktor veterinár béla=)) ()

Aceboris

Jeden z mala komedialnych serialov, ktory si ma ziskal predovsetkym svojimi hlaskami.. Osobne sa mi zo zaciatku nepacil. no po case som si ho velmi oblubil..Je to tak, bud si ho oblubis, alebo ho vobec nepozeras a to je pripad mnohych ludi, sudia nieco co poriadne este ani nevideli. Verim, ze to chlapcom z MafStory vydrzi este dobre dlhu dobu, aj ked vsetko casom upadne.. ()

• "Paplónová samba", ktorú Ali (Peter Sklár) spieva v posteli, je akousi paródiou na spev Petra Lipu a jeho skladby "Samba na jednom tóne". (Hudino)
  • "Mafiánske Historky" si nesie názov úspešné audio-cd, v ktorom účinkujú všetky postavy zo serialu "Mafstory". (R4D0)