Bláznivá komedie, která se občas až příliš snaží udělat humor z ničeho, jindy je zase příjemně nekorektní. Hlavní hrdina není vyloženě sympatický, svou úlohu přesto zvládá, stejně jako Christopher Walken jako hlavní záporák (ačkoliv si zde svou roli nevychutnává ani zdaleka tak jako např. v Hairspray), na Maggie Q je naopak radost pohledět. Průměrná zábava, která (ne)urazí a možná si po ní oblíbíte ping pong. Což je na takový film celkem dost.(3.12.2007)

• Pugo

Pripomínalo mi to trocha Vybijanú. Ale tá je o minimálne triedu lepšia. Prečo? Lebo mala charizmatických hercov a vynikajúce gagy a vtipy. Tu film nepotiahne ani Walken, hoci hrá dobre. Fogler je v niektorých scénach úplne trápny ( viď stupídnu hudobnú vložku - vtedy som sa už aj ja cítil trápne ). A strašne ma iritovali niektoré nelogické veci ako napr. vzťah medzi Foglerom a Maggie Q. Plus úplne nezvládnutý finish ako po filmovej tak aj po technickej stránke ( hlavne strih ).(28.2.2008)

• Beky

Zoufalost nad zoufalost!!!..takovou sračku jsem si o Vánocích neměl pouštět!!!..ta jedna hvězdička je jen za to, že existujou ještě víc nekoukatelné filmy.....teda aspoň doufám!!!..a za to, že hlavní zápletka je velice originální a v rukou jiného režiséra by nemusela dopadnout špatně!!!...vzpomeňme si na Vybíjenou:)!!...já miluju šílené filmy, ale tenhle je brutálně nudnej a ani těch pár podařených scén s ping pongem mě nedonutí smýšlet lépe!!..už nikdy nebudu film hodnotit podle jednotlivých scén, ale pouze jen jako celek!! Tady je všechno naprosto trapný a nevtipný, přísahám, že ani jednou jsem se nezasmál!!!:(..hlavní hrdina vypadá jako prase s trvalou, každou chvíli jsem čekal kdy začne chrochtat....strašnej film prostě!!!..ale jelikož na mě už čeká kapr, tak končim!!! Jednou větou: Jinak všem milovníkům filmu přeju super Vánoce a spoustu dobrých filmů v roce 2008!!!(24.12.2007)

Před Semi-Pro, které vypadá jako cokoliv jen ne sranda jsem nemohl odolat pingpongovému Skóruj a nelituju. Když si odmyslím jednoduchý příběh, tak jsem se vcelku královsky bavil. Srandy kopec, nádherné kostýmy (obzvlášť Christopherovi :), kulisy a parádní hudební doprovod. Super. Well, doh!? What part of sudden review didn't you understand? 75%(30.12.2007)

Místy možná trochu hluché a scény s umírajícími do komedie přeci jenom zakomponovali trochu nešikovně. Přesto to má furt formát šílené americké komedie, která splní svůj účel. Co musím (na tomhle typu filmu) pochválit, byli herci - do vážnýho filmu bych je všechny neviděl, ale tady se jejich talent projeví. Vyjímkou je samozřejmě Walken, i když v tomto snímku se tolik zase neukázal. Možná schnu - bývaly časy, kdybych dal pět... zdá se ale, že už po všech druzích filmu žádám něco komplexnějšího. Malé plus za cameo Masi Oka...(24.10.2009)

• - Scenárista a herec Thomas Lennon písal postavu Fenga s tým, že ju bude hrať on sám. Produkcia nakoniec do tejto úlohy obsadila Christophera Walkena. (m.a.t.o.)