Svizná nicim nezatuzejicí komedie. Vemte mortal kombat a smíchejte s vybíjenou a máte komedii o tajném turnaji v ping pongu poradane uzasnym zaporakem v podani Walkena. Mozná to , že film má jen 90 minut je naškodu. Vše jde rychle dopředu , že vlasně celý vycvík je rychlý do 5minut a nevíme ani zda se zlepsil ci ne. To je jedno tady jde o gagy. Necekal jsem , ale defacto se chvílema film zvrtne do parodie. Samotny turnaj by zaslouzil delsi trvaní , jenže turnaj je zastěrka. Celou dobu se prostě čeká až se utká se samotným Fengem! Važne jsem se bavil a jako oddychovka večer po praci doporucuju. Plno dobrých foru a Walken jako sef trida je kouzelny. Btw. chci taky byt ucen od cinske sexy ping pongove hracky. 70 procent(10.12.2007)

No tak je som bol spokojný. Je síce pravda že tie záverečné zápasy sú predsa len narýchlo odbité ale tak je to tu zo všetkým. Dlho sa to proste nenaťahuje, čo je len dobre. No predsa len ma sklamal Christopher Walken, ktorý tu nezažiaril tak ako by mal, pretože aj on si svoje vstupy odbije kratučkými vetami a ide sa do akcie. Na druhej strane mi sadla kopa skvelích postáv hlavne Jason Scott Lee ma potešil a samozrejme neuveriteľne sympatická Maggie Q.(7.1.2008)

Před Semi-Pro, které vypadá jako cokoliv jen ne sranda jsem nemohl odolat pingpongovému Skóruj a nelituju. Když si odmyslím jednoduchý příběh, tak jsem se vcelku královsky bavil. Srandy kopec, nádherné kostýmy (obzvlášť Christopherovi :), kulisy a parádní hudební doprovod. Super. Well, doh!? What part of sudden review didn't you understand? 75%(30.12.2007)

Po velmi zábavných (a skvěle sestříhaných) trailerech jsem čekal něco víc než jen průměrnou komedii, ve které se furt dějí nějaké velmi zábavné bizarní věci, aby je o několik vteřin později vystřídala hromada klišé a nějaké ty značně nepovedené pokusy o humor. Na DVD určitě půjde o docela slušnou oddechovku na jeden večer, v kině ale nejspíš zklame i velmi zaryté fandy ping-pongu. 5/10(5.12.2007)

• Šmoula

Úchylárna jako sviň! Sice jsem se fakt zasmál, ale děj byl fakt dost mimo. Hlavní hradina byl fakt v poho, takovýho dementa jsem dlouho neviděl a k docela se sem hodil, ale ping pong mu šel dobře, taky ještě aby ne, když musel hrát o život. Téma ping pongu jsem v žádným filmu myslím zatím neviděl, tak je škoda, že tohle moc nevyšlo, šlo by z toho vytlačit určitě víc a udělat to trichu víc vážnější a promakanější, možná i s jinýma hercema, ale to už se nedovíme.(1.12.2007)

• - Scenárista a herec Thomas Lennon písal postavu Fenga s tým, že ju bude hrať on sám. Produkcia nakoniec do tejto úlohy obsadila Christophera Walkena. (m.a.t.o.)