• ScarPoul

Neskutočná hlúpsť, ktorá nemá absolútne čo ponúknuť. Je trapná a nevtipná, hlavný hrdina nesympatický a príšerný herec ale on si to zrejme neuvedomuje. mal by mu to niekto povedať a to že walken je činský chalan je také hlúpe ako keby moje ponožky začali spievať vypalovačku od AC/DC. jedine za čo si to zaslúži tie dve hviezdičky je strašne sexi maggie q, ktorá aj na to že tam má pár scén utiahne v kľude celý film. takže ak ju máte radi ako ja je to pre vás príležitosť vidieť jej dokonalosť v nedokonalom filme, viem že JohnFarst sa teraz bude stažovať že tento komentár je krátky ale po tomto by išli aj tak samé vulgarizmy a ja niesom prasa.(24.3.2008)

• SHI-SHA

První polovina filmu mě opravdu bavila, je to taková klasická sportovní parodie se vším všudy. Ale to bylo tvůrcům zřejmě málo, tak se rozhodli, že z filmu ještě navíc udělají i parodii na kung-fu filmy a bijáky typu Mortal-Kombat. Tady už to začalo hodně pokulhávat a z příjemné parodie se hodně rychle stane úplná fraška. Přesto to byla docela příjemná oddychovka a obsadit roli hlavního záporáka Christopherem Walkenem není nikdy špatná volba.(11.12.2013)

• johnn333

Neskutečná šílenost, která může tradičněji založeným filmovým divákům přivodit s klidným svědomím infarkt... Po relativně vtipné první pětině filmu následuje takřka neuvěřitelná fantasmagorie, která nejenže nebaví, ale neobsahuje ani základní logiku, nedodržuje základní fyzikální zákony, nemá (morální) příčetnost a v samotných ping-pongových zápasech je nečekaně nenapínavá. Nechápu, jakými prostředky přiměl režisér Christophera Walkena, aby se trapně pitvořil v roli Fenga a kde proboha sehnal peníze a štáb na tuhle "sportovní" zbytečnost. Blades of Glory dokázali, že absurdní parodii natočit lze, Balls of Fury bohužel nectí míru a proto zcela propadají.(4.12.2007)

• kaylin

Snímek "Skóruj" vypráví příběh o Randym Daytonovi, což byl nadějný talent, možná nejlepší hráč na světě, který ale doplatil na to, že jeho otec (mimochodem Robert Patrick, kterého teď vidím velmi často, např. "Ganster Squad - Lovci mafie" nebo "Jayne Mansfield's Car") si vsadil. Celá jeho kariéra jde do háje, tatík umírá a my se posouváme o devatenáct let dál, abychom zjistili, že Randy je loser, který se snaží uživit v kabaretní show. Naštěstí mu osud přeje a nepřeje zároveň. Ze show je vyhozen, ale objevuje se člověk, který ho má zase přivést ke skutečnému ping pongu, k zápasům. Má se konat obrovský turnaj, kde budou ti skutečně nejlepší a Randy by se tam měl dostat jako špión, který má odhalit vraha otce, tajemného Fenga. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/03/skoruj-2007-20.html(10.4.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $32,886,940Tržby Celosvetovo $40,990,563Tržby za predaj DVD v USA $20,544,229 //počet predaných kusov 1,037,994║ Traškarina z niekoľkými dobre zlepenými odfrkmi ale ako celok to je celé do prázdna bez väčšieho efektu. /40%/(3.12.2008)

• - Scenárista a herec Thomas Lennon písal postavu Fenga s tým, že ju bude hrať on sám. Produkcia nakoniec do tejto úlohy obsadila Christophera Walkena. (m.a.t.o.)