• Vodny

Zklamání jako prase. Tlusťoch, který si myslí, že může zahrát Jacka Blacka je vesměs trapný, nemá takové charizma a cit pro vtip. Chtěl jsem dát odpad, ale pak jsem si vzpomněl, že jsem se asi 3x zasmál. . Zajímavý nápad s ping-pongem je zničen nulovou pointou ve vtipech a podprůměrnými gagy. Závěrečný klip v titulcích je lepší než celý film. Abych si spravil chuť, jdu si pustit špičkový Dodgeball. Od něj by se mohl pan režisér Garant učit.(24.12.2007)

Ale jo celkem to šlo, jen mi přišlo že každý vtip jsem už někde slyšel, ale překvapila mě sešlost známejch herců, co mě už nepřekvapilo byl hlavní Fogler, kterej mi přijde takovej divnej, co mě ještě moc nepřekvapilo bylo to že neuvidíme moc duelů s pinpongem, spíše se film snaží udržet laťku vtipnosti což se moc nepovedlo(především scéna s "prostitutkamy" mi přišla vrcholně trapná) herec hrajícího toho Němce či co to bylo mi připomínal Sandlera a jeho Zohana. a Walken je parádní pošuk. Uspokojivé nicméně né nějak moc dobré.(8.10.2011)

Je to dost béčkovej film, o tom žádná, škoda že to neni udělaný čistě jako sportovní comedy film, sere to tam dost ta přiblblá akce, střílení a všechny kraviny okolo. Jinak si myslim, že kdyby takhle zbytečně necpali dva žánry dohromady, mohlo to bejt na úrovni Vybíjený. Stejně to hodnotim docela kladně, párkrát jsem se zasmál, a Fogler, Walken, Maggie a hlavně TERRY CREWS byli awesome.(20.9.2014)

• Danoboss

Je to jeden z tých filmov čo neurazí ale rozhodne nepoteší. Vtipný nápad parodujúci iné filmové športové turnaje (najmä bojové) nebol bohužiaľ príliš dobre využitý, dalo sa z toho vyťažiť viac. Hlavný predstaviť Randyho nebol príliš sympatický a keď sa na neho máte pozerať skoro vkuse počas filmu, tak začne liezť na nervy. U takéhoto filmu by som čakal aj viac situačných vtipov, no tých bolo poskromne...(2.9.2008)

Po velmi zábavných (a skvěle sestříhaných) trailerech jsem čekal něco víc než jen průměrnou komedii, ve které se furt dějí nějaké velmi zábavné bizarní věci, aby je o několik vteřin později vystřídala hromada klišé a nějaké ty značně nepovedené pokusy o humor. Na DVD určitě půjde o docela slušnou oddechovku na jeden večer, v kině ale nejspíš zklame i velmi zaryté fandy ping-pongu. 5/10(5.12.2007)

• - Scenárista a herec Thomas Lennon písal postavu Fenga s tým, že ju bude hrať on sám. Produkcia nakoniec do tejto úlohy obsadila Christophera Walkena. (m.a.t.o.)