Bláznivá komedie, která se občas až příliš snaží udělat humor z ničeho, jindy je zase příjemně nekorektní. Hlavní hrdina není vyloženě sympatický, svou úlohu přesto zvládá, stejně jako Christopher Walken jako hlavní záporák (ačkoliv si zde svou roli nevychutnává ani zdaleka tak jako např. v Hairspray), na Maggie Q je naopak radost pohledět. Průměrná zábava, která (ne)urazí a možná si po ní oblíbíte ping pong. Což je na takový film celkem dost.(3.12.2007)

• Flynn

Když jsem tady viděl nizká hodnocení, říkal jsem si, přece to nemůže být až tak slabé, ne když jsem se u traileru nasmál více než u některých celých komedií. Ale bohužel je to pravda, Balls Of Fury jsou slabé až to místy zamrzí, vtípky se slepým učitelem jsou zábavné tak jednou a to už si člověk říká že už to viděl a tvůrci se nestydí to užít během filmu xkrát, nejlepší scénky jsou prostě v traileru a celý film je jen nabalená nuda na těch pár stěžejních scének. Zklamání jak hrom... docela jsem čuměl že takový film šel do kin, kde se hrabe na Blades Of Glory a to to šlo jen na DVD.(25.12.2007)

• Malarkey

Skóruj! Tak nabádají autoři této komedie, která je dle mého čistým průměrem k úspěchu u diváků. Ping-pong je sport, který mně nijak nepohltil, herci taky nijak zázračně nedokazují, jak se hraním baví a i když je snaha o zajímavý příběh zjevná a snaží se o něco jiného, než sportovní komedie bývají, nakonec to dopadne tak, jako ve většině případů. Dan Foglar, pro mě předtím neznámý, metalové srdce má a důrazně to v tomto filmu ukazuje jen s tím problémem, že samotný příběh nemá žádný vysoký spád a on to nezachrání i když je příjemný a sympatický až na půdu. Jednoduše jsem se u filmu nudil, na komedii bych očekával větší nápad a o dost více vtipu.(10.2.2008)

• Icefist

Dost šílená komedie, která by se možná vzdáleně mohla porovnávat s Vybíjenou. Ovšem tam, kde na mě ve Vybíjené humor působil, tak tady nic. Pár fórů je nadprůměrnejch, ale velký procento jich taky vyšumělo do prázdna. Ani herecký obsazení nic moc- neni tu nikdo (s výjimkou Terryho Crewse a jeho skvělym představení při cestě ke stolu na zápas) kdo by mě vyloženě zaujal a film táhnul. Malý ovšem bezvýznamný plus za hudbu Def Leppard. 50 % Oblíbená část- Foglerova hláška po výhře nad Drakem a obstoupení bandou mizerů(27.4.2010)

Je to dost béčkovej film, o tom žádná, škoda že to neni udělaný čistě jako sportovní comedy film, sere to tam dost ta přiblblá akce, střílení a všechny kraviny okolo. Jinak si myslim, že kdyby takhle zbytečně necpali dva žánry dohromady, mohlo to bejt na úrovni Vybíjený. Stejně to hodnotim docela kladně, párkrát jsem se zasmál, a Fogler, Walken, Maggie a hlavně TERRY CREWS byli awesome.(20.9.2014)

• - Scenárista a herec Thomas Lennon písal postavu Fenga s tým, že ju bude hrať on sám. Produkcia nakoniec do tejto úlohy obsadila Christophera Walkena. (m.a.t.o.)