Vysokoškolský profesor Dr. Jack Gramm, který zároveň pracuje jako forenzní psychiatr FBI, dostane ultimátum – zbývá mu 88 minut života. Aby se zachránil, musí Jack použít všechny své dovednosti a zkušenosti, aby zúžil okruh možných podezřelých, mezi něž patří nespokojení studenti, opuštěná milenka i sériový vrah, který sedí v cele smrti. Jack Gramm založil celou svou kariéru na spolehlivém „určování“ povah lidí a faktorů rizik. Svoje expertní osvědčení získal díky případu sériového vraha Jona Forstera a nyní, s pocitem zadostiučinění, čeká na Forsterovu popravu. Ale když se začnou objevovat další podobné vraždy, musí Jack obhájit, že Forster je skutečně vinen, jak celou dobu tvrdil. (oficiální text distributora)

klima777

2,5* jen a jen pro Pacina. Film sice není příliš napínavý, atmosférický ani drsný; nicméně je povšechně solidní. Nebo možná usedlý. Záleží na momentálním rozpoložení. Takže ano, ale s výhradami ke scénáři a k obsazení (musel vraha opravdu hrát McDonough, abychom všichni viděli, jak je zlý?... to bylo přehnané). ()

Roseinka

Tento film by byl skvělý, když bych se dívala na příběh, scénář, Al Pacina... prostě super psychologický thriller, ze kterého bych byla nadšená... ALE díky obsazení Leelee, která je pro moje oči naprosto příšerně ošklivá a dle mého názoru vůbec, ale vůbec neumí hrát (a to jsem s ní viděla minimálně pět filmů), se pro mě celý film propadl na docela dobře natočené béčko. Od první vteřiny jsem díky jejímu hroznému hereckému "talentu" věděla o co se ve filmu jedná, což u filmů bytostně nenávidim, takže mě to moc mě to zklamalo. 3 hvězdičky jsou ve finále pouze za Al Pacina. ()

Autogram

Vôbec nie také zlé, ako to všetci odsúdili. Bol som v napätí až do konca a ten bol vcelku prekvapivý a podarený. Nejaké masívne logické lapsusy som nenašiel, takže spokojnosť a silné tri hviezdy. Prispel k tomu tradične výborný Al Pacino a jeho nemenej dobrý osvedčený hlas Borisa Farkaša. ()

Nepi

Chtěl jsem dát tři ***, ale Al Pacino mě pak svým výkonem přesvědčil. Sice je průměrný, ale ocenitelný. ()

manonfire

No tak podle mě jednoznačně nadprůměrný thriller, který sice měl pointu lehce přitaženou, zvláště uvážíme li, kdo byl nakonec hlavní bubák, ale skutečně měl vysoké tempo plné zvratů a falešných doměnek, jejichž reálnost se oproti jiným žánrovým kolegům ještě dala zkousnout. Navíc Pacino byl jako vždy zasádním článkem filmu a k tomu se mi na Alicii Witt koukalo moc příjemně. 60% ()

jenik71

Mohl to být jeden z těch zajímavějších a lepších thrillerů, kdyby tu nebylo tolik nelogičností. Podobných filmů, kde hlavního hrdinu tlačí čas, je také dost, takže ani originalitou "88 minut" také příliš neoplývá. Díky Al Pacinovi se to ale vidět dá, takže za tři. ()

ArdathBay

Naprosto nechápu, proč do tohoto filmu Alík vlezl !! Stěží průměrný thriller bez napětí. Vsadil bych nevím co, že kdyby tu nehrál Al, film by šel do kytek ihned po zhlédnutí. Když se podíváte na obal s popiskou musí Vám být jasné, proč distributor zvolil tento tah. Film se bude půjčovat (snad si ho nikdo nekoupí - možná jako příbal k Blesku) jen kvůli obrázku a nápisu Al Pacino. Toto ať mi Michael Corleone příště nedělá - nemá to absolutně zapotřebí.Špatný film. P.S. Spoiler - Pachatele jsem zjistil hned, jak na té chodbě řekl Alovi, že tudy teď běžel. to je asi po 20 minutách. ()

ZkuKol

Velmi, ale opravdu velmi rutinní psychodetektivka, ve které zjistíte, že Al Pacino neumí běhat (kdo by se mu v jeho věku divil) ani s pomocí střihače. Ale líbí se mi, jak se v posledních filmech okolo tohoto staršího charismatického pána motají samé mladé hereččky, jen jestli to nemá jako jednu ze základních podmínek ve smlouvách, lišák jeden stará:-) ()

sedm.1

Dost neoriginální a na formát Pacinova herectví nepřiměřený snímek,přesto své tempo 88 minut má a i pár chvilek napětí se vyskytne.Po celou stopáž chybí jakákoliv atmosféra a závěr je pak béčková splácanina.Plus spousta nesmyslných zvratů a výjevů,vlastně mě dost překvapilo,proč se pod takovýto film Pacino vůbec podepsal.Lepší 2*! ()

jondoe

celkom slusny a zlahka nadpriemerny thriller z velmi dobrou atmosferou.len niektore postavy sa mi zdali zbytocne.a co sa tyka mladych hercou - bola to katostrofa.boly absolutne nedoveryhodny a nezaujimavy a keby tu nehral Al Pacino mohlo by to byt aj horsie no vdaka nemu si to este urcite niekedy pozriem. ()

rozbris

Klasická detektivka s velkou zápletku. Ani já jsem si nemyslel, že vrahem bude..no nebudu nic prozrazovat, radši to hned zkoukněte:-). No Al Pacino tomu dal své kouzlo a tím i hvězdičku navíc. Rozhodně stojí za to, to shlédnout. ()

Nemik96

Tak jelikož tento žánr filmů patří k mým oblíbeným a hraje v něm Al Pacino, byl jsem hodně zvědavý jak to dopadne. Po zhlédnutí musím konstatovat že 88 minut je průměrný Krimi/Thriller, který nezachránil ani božský Al. Atmosféra mě dostatečně nevtáhla herci mě nepřesvědčili a celkově se mi dějová linka moc nezamlouvala. Pro mě osobně je králem všech Krimi/Thrillerů film SEDM a tohle mu bohužél nesahá ani po kotníky. Uděluji 3*** a 50% ()

Zagros

Naprosto ničím výjimečná akční kriminálka, kde je i Al Pacino průměrný. Nějak nebylo co hrát. To je ve zkratce 88 minut. Hlavní postavou je vysokoškolský učitel, který má jako vedlejšák práci u FBI, kde dělá forenzního psychiatra a někdo mu vyhrožuje smrtí a to hodně rychlou. Zbývá mu překvapivě 88 minut života. To je asi jediné plus filmu, kdy s tvůrci snažili vyvolat napětí tímto způsobem a zhruba se to snažili dodržet časově i ve filmu. Bohužel jinak se jim to moc nevydařilo. Nudil jsem se už během prvního setkání a popravdě jsem po pár dnech zapomenul konkrétní děj. Jak vidím dle ostatních komentářů, zdaleka jsem nebyl sám. Raději se mrkněte na něco lepšího a napínavějšího, ať zbytečně neztratíte 108 minut ze svého života. ()

Katka88

Dvě hvězdičky jenom kvůli tomu, že tam hraje Al Pacino. Podle popisu to vypadalo na zajímavý a napínavý film, ale bohužel mě to občas nudilo. Některé chvilky napětí dobré, ale to celý film nezachrání... ()

cab

Jeste par takovych zbabranych projektu a bude si muj velky oblibenec (Al Pacino) na stara kolena hledat praci primo v direct-to-dvd filmech nebo se probudi a zacne spolupracovat se sobe rovnymi tvurci nebo herci, protoze jeho charisma nezachrani ani drama o psychiatrovi, kteremu hlas v telefonu rika, ze ma 88 minut nez skape. 45% ()