Vysokoškolský profesor Dr. Jack Gramm, který zároveň pracuje jako forenzní psychiatr FBI, dostane ultimátum – zbývá mu 88 minut života. Aby se zachránil, musí Jack použít všechny své dovednosti a zkušenosti, aby zúžil okruh možných podezřelých, mezi něž patří nespokojení studenti, opuštěná milenka i sériový vrah, který sedí v cele smrti. Jack Gramm založil celou svou kariéru na spolehlivém „určování“ povah lidí a faktorů rizik. Svoje expertní osvědčení získal díky případu sériového vraha Jona Forstera a nyní, s pocitem zadostiučinění, čeká na Forsterovu popravu. Ale když se začnou objevovat další podobné vraždy, musí Jack obhájit, že Forster je skutečně vinen, jak celou dobu tvrdil. (oficiální text distributora)

Othello

Jedno musim Avnetovi nechat. Doteď jsem si myslel, že by mě bavilo sledovat dvě hodiny spícího člověka, kdyby to byl Al Pacino. Ve filmu 88 Minutes je ale nudař i on. Ono zapadnout do tak zoufale nenápaditého kolektivu v čele s kameramanem, režisérem, střihačem a hudebním skladatelem musí být pravda troch kumšt. O scénáristovi nemluvě, protože toho muselo už dávno zajet nahatýho auto, když loupal cibuli na výpadovce. Nedokážu si totiž představit, že člověk s tak nelogickým a hloupým smýšlením o světě se stále drží naživu. Herecké výkony jsou bída s nouzí, občas jsem se chtěl rozplakat, ale moje slzy se tak nudily, že to ani nešlo. Dvě hvězdy třeba za Ala, kterýho natáčení očividně nebavilo stejně jako mě sledování výsledku. ()

becki_tu

K "profesorovi" Al Pacinovi bych chodil klidně i na přednášky z jaderné fyziky. Pokud čekáte megathriller jako z dílny Davida Finchera asi budete zklamáni, ale pokud chcete nenáročný, zajímavý, ale vydatný zákusek s porcí tajemství, určitě jste na správné adrese. I díky famóznímu Pacinovi se určitě nudit nebudete. Pointu jsem neuhodl, ale určité podezření jsem měl :) ()

brutale

Úbohá zlátanina, bez chuti a zápachu. Po vyzuálnej stránke veľmi chabá záležitosť. Velký Al a okolo neho kopec pobehujúcich študentov, dej pretechnizovaný ako návod na atómovú bombu, viac nudí ako udržuje napätie. Ó bože to čo si prijal za rolu Al. ()

Terva

Má 88 minut na to, aby vyřešil vraždu. Svoji vlastní. Scénář : Gary Scott Thompson. Kamera : Denis Lenoir. Hudba : Ed Shearmur. Zlaté maliny - nominace : herec ( A. Pacino zároveň za Righteous Kill ), vedlejší herečka ( L. Sobieski zároveň za In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale ). ()

Ouwen

You, Al Pacino je pořád frajer. Má to zajímavý příběh a vynikající zápletku, škoda jen, že nebylo moc akce, protože filmy takového typu si akci zasloužejí, ale aj tak se mi to líbilo. :) ! ()

JohnCZ

Krimoška bez nějakých přehnaně okázalých sekvencí, kterou táhne tajemná zápletka, jež je sice trochu za vlasy přitažená, ale není nijak přehnaně překombinovaná a bavilo mě ji postupně odhalovat. Nepotěší levný look a místy, zejména v úvodu, amatérsky působící režie. Naopak překvapila mě řada známých (nejen) seriálových tváří, ač jejich herecké výkony leckdy trochu zaostávají. Ovšem Al Pacino to rozhodně táhne, tyhle role mu jdou. ()

liquido26

Mě se to líbilo moc:-) Skvělej nápad, skvělá atmosféra, hodně napínavý příběh a navíc božský Al Pacino. Kdybych se v tom chtěl trochu víc šťourat, tak asi nějaký mouchy najdu, ale proč to dělat, když výsledek působí skvěle. ()

corpsy

Al Pacino tu podáva herecký výkon, ktorý by síce u ostatných hercov pôsobil tak nejako výnimočne, pri ňom je to len smutný odkaz na jeho slávnejšie role. Ešteže snímok nepostráda napätie a celkom dobre vystihnuté finále. ()

ladko

Ten dej je dosť nelogický. Dokonca by som povedal, že tak nelogický ako rasista pozerajúci dennodenne Show Billa Cosbyho... Zachraňuje to casting. Al Pacino tradične výborný, aj keď scénar sa mu nedovoľoval nejako predviesť. Záverečný zvrat pomerne trápny a čo je ešte horšie neefektívny. Malo to však aspoň spád, takže drobné plus za to. ()

verbst

Přesvědčivě poskládaná kriminálka. Pacino je, no prostě Pacino, a nic víc ten film stejně nepotřebuje. Krásných 75% ()

Paxxx.cz

Trailer a nápad vypadal docela hezky ale film zas tak dobrý jak jsem čekal nebyl. Docela dobré ovšem bylo, že divák do poslední chvíle nevěděl kdo pořád Jackovi Grammovi volá a pořád se podezření valilo na jinou postavu což zvyšovalo napětí...6/10. ()

mysiak

Slabé, nevýrazné a bohužiaľ tu hrá Al Pacino...námet ako na jednú epizódu obyčajnej kriminálky, ale ináč netreba pozerať...prehliadnuť stačí.... ()

Ridick

dostal 88 minut, aby si zachranil zivot. v celku chytlavy namet, kt. sa vynikajuco ujal avnet a len malokedy upusta z velmi rychleho tempa (vzdy sa nieco deje, vsetko je v pohybe). jednym velkym plusom tohto snimku je aj angazovanie al pacina, kt. vyzdvihol film do nadpriemeru, pretoze jeho charizmou a celkovym vystupovanim si kradne vsetku pozornost na seba. mozno trosku zamrzi zaver a vypointovanie, ale 1 a pol hodiny sa celkom dobre zabavite. 75% ()

Vojcl

Je to spíš tak mezi 2-mi a 3-mi hvězdičkami. Al Pacino je vynikající jako vždy, ale nevýrazná Avnetova režie a nedotažený scénář plný logických mezer stojí na hodně vratkých nohou. 88 minut především postrádá potřebnou atmosféru,jakou by krimi-thriller měl mít a ačkoli se to celé tváří hrozně tajemně, vyvrcholení je snadno předvídatelné. Pro fanoušky velkého Ala, ale jistě stojí za vidění. ()

speedy3

Film mě nijak zvlášť nenadchnul...za podívání určitě stojí, ale přece jenom čistě průměr a to ještě díky oblíbenému Al Pacinovi... ()