Horší než smrt

• Velká Británie Death at a Funeral (více)

jahol

Tyhle čtyři hvězdičky jsou ale slabší, protože celé řadě skvělých produktů britského filmového humoru současnosti se dílko dívá z uctivého odstupu na ...záda, stačí připomenout geniální Čtyři svatby a jeden pohřeb, se kterým se snaží mít hodně společného. Film má hrdiny, kteří vás pobaví, ale téměř nemá hrdiny, které byste si zamilovali (ve zmíněných "Svatbách" jsem takových napočítal víc než deset), vynikající pasáže (pár míst je skutečně třaskavých) jsou prostřídávány dlouhými úseky, které jsou neoriginální, málo vtipné nebo až příliš přízemně polopatické a vulgární (stěhování strýčka na záchod - vůbec celá postava strýčka je jak z veseloherního béčka), a tam, kde se nakonec pokouší o jakousi formu poselství, působí hodně nepřesvědčivě. Vlastně by si stěží zasloužil hvězdy tři, ale zdrogovaný Alan Tudyk je skutečně k sežrání a skorem celou tuhle záležitost utáhne na vlastních nahých zádech. ()

Zeebonk

Britských komedií není nikdy dost, hlavně těch černých, ale to mi zase připomíná, jak ji naši zaoceánští sousedi začernili úplně, a proto se s žaludkem na vodě zapřisáhávám, že na ten odporný remake nesáhnu ani vidličkou. ()

Crazer

Trvalo mi to docela dlouho, zkouknout opravdu kvalitní komedii a přitom si neodpustit kapku slzy procítěnou opravdovým smíchem. Černý, anglický humor zde ukazuje zcela netypickou rodinnou pohřební sešlost a co se může během hodiny a půl ve filmu přihodit. Hodně oceňuji, že filmaři dokázali udržet celý film v jednom domě. Prakticky vešekeré scény se odehrávají v různých pokojích domu i na zahradě a divák se neskutečně baví. Pokud se toužíte pořádně zasmát v jakýchkoliv tóninách, doporučuji tento film. Pro mě nezapomenutelná scéna s ochrnutým dědou a komikem Alanem Tudykem. Za poslední půlrok nejlepší shlédnutá komedie. ()

Pishin

Stary dobry britsky humor ...ktery je suchy jak drn... Skvela komedie ktera je postavena na charakterech a ani nevadi ze se cele odehrava na jednom pietnim aktu. Kuriozni situace ktere resi nasi hlavni hrdinove nenechaji nikoho chladnym :-) ()

F.man

Solidně přitáhlá černá komedie plná LSD, ujetých postaviček a drsného humoru. Proč ne, já se bavil dobře... Why are my hands so big? ()

ladko

Veľmi dobrá komédia, ktorá sa však nevyhne niektorým hluchým miestam..Ale tie vtipné momenty sú naozaj veľmi vtipné, veď už celý ten nápad prísť zdrogovaný na pohreb(samozrejme nechcene) je skvelý. A všetko sa to zvrhne až do takých rozmerov, že si možno budete želať, aby ste raz zúčastnili takého pohrebu(samozrejme len s LSD v tele):-). ()

Rosana

Tak jsem se chtěla podívat na tenhle film - tak jsem skoukla "Horší než smrt" - když ho chci hodnotit, tak koukám, že jsem viděla úplně jiný film (plný černochů a jediný stejný herec nyl ten liliput) - to jsou mi věci. No, konečně jsem to viděla. Je to lepší, než ta černošská verze (nejsem rasista :D ). Dobrý úlet :D ()

Paxxx.cz

Koňská dávka britského humoru aneb co dokáže LSD a pár ujetých lidí na jednom obyčejném pohřbu. Jen tak naokraj jak zas vidím, že amerikáni opět kradli a udělali si svou verzi tohoto filmu chce se mi blít... 8/10. ()

pan.Kaplan

Mrtvý tatínek, teplý liipután a pilulky LSD. Je to morbidní, cynické, místy až nechutné a přitom geniálně zábavné. Prostě moje gusto. ()

kareen

Britský humor je něco co zkrátka miluji a tahle suchá černá komedie o jednom pohřbu a malé lahvičce vália, co není tak docela váliem mi ho nabídla vrchovatě. Navíc ve velmi sympatickém hereckém složení. ()

mysiak

Krutý námet inšpirovaný Six Feet Under, mixnutý troškou typicky britského humoru a bláznivými situáciami - najmä drogové story stojí za vzhliadnutie...ja som sa dosť bavil to je tým asi, že mám rád britský humor... ()

E..

Překvapivě dobrý a zábavný. Ta hodina a půl utekla, ani nevim, jak..a to se všechno odehrává na tom samým místě během pár hodin. Maximálně šílenej pohřeb, úplnej blázinec, kde se odehrává jedna patálie za druhou..ale příjemným způsobem.. Na tenhle film stačí jen si sednout, "relaxovat a užívat si ho". ()

Tirion

Why everything is fucking green? ;-) Po dlouhé době komedie bez zbytečných klišé a která splňuje základní požadavek komedie - pobaví. ()

ABLABLABLA

Podle hodnocení jsem čekala zábavnou svěží komedii, dostalo se mi neskutečně trapných scének a frků. Černý humor mám ráda, ale ten typu "Dead like me", ne takovéto s prominutím stupidity. 2* za to že aspoň občas jsem se usmála. ()

kaylin

Výborný britský humor, který určitě nesedne každému. Rozjíždí se absurdní drama, která potupně graduje, ale celou dobu si drží dobrou úroveň, celou dobu víte, že je to na lehčí notu a ono to funguje. Zábava od začátku až do konce, která nenudí. Nesedne asi každému, tím jsem si jistý, ale zkuste dát téhle komedii šanci. Některé postavy a scény jsou naprosto výborné. ()

Remedy

Místy opravdu hodně černé, ale rovněž velmi zábavné i dojemné... Co může způsobit nevědomá záměna valia s LSD i kolika se to ve výsledku dotkne lidí, je zde podáno skutečně autenticky.) 80% ()