Horší než smrt

• Velká Británie Death at a Funeral (více)

Chrustyn

Velice povedená komedie, která v sobě mísí prvky absurdního, černého a situačního humoru. Je až neuvěřitelné co dokázal režisér a a scénaristé vecpat do příběhu o jednom pohřbu. Film naplnili řadou zajímavých a zábavných postav od hypochondra přes omylem zdrogovaného až po homosexuálního liliputa. Film utíká rychle a má v sobě spoustu vtipných situací. Nenápadná ale o to kvalitnější komedie. ()

SeBig

Tak to byla hodně zmatená komedie i když komedie z velké británie nemusím ale utohohle jsem se upřímně hodně zasmál hlavne nakonci a to stim liliputánem no prostě skvělá komedie jak má byt! :) ()

Yardak

Za 1. Britský humor. 2. Britský humor na pohřbu. 3. Brutální britský humor na pohřbu, kde potkáte trpaslíka a radši si vezmete trochu prášků (nejlépe Valium:D). Simon byl nejlepší:-). Slabších 5. ()

lola3121

Vtipná komedie, která si dělá legraci úplně ze všeho, smrt, drogy a homosexuály nevyjímaje. Snůšku absurdních situací od záměny nebožtíků přes exkrementy strejdy Alfieho završuje trpasličí gay v rakvi a tabletky omylem považované za uklidňující. Ne každý zřejmě tento druh humoru chápe, mně osobně vyhovuje nadmíru. ()

heyda

Taková pohodová komedie s dobrým námětem a solidními hereckými výkony akorát s trochu přehnaným příběhem. No trochu hodně přehnaným. Nicméně zábava na večer solidní, jen si dejte bacha na remake se stejným názvem. Jedná se o takřka přesný přepis celého děje, ale jen s tím rozdílem, že remake je tupá černošská komedie ala Eddie Murphy. 70% ()

mat.ilda

Už jsem viděla mnohem horší, ale také mnohem lepší - zápletka postavená na jednom vypadnuvším nebožtíkovi, omylem sjetém právníkovi, homosexuálním vyděrači, sprostém vozíčkáři a nezbytných exkrementech mně přijde jako zakázka pro Bena Stillera - zrovna jak u jeho filmů mně v několika situacích bylo trapně za zúčastněné. Tímto bych chtěla ještě zadržet lopatu uživatele nascendiho dříve, než pohřbí poslední naději "smiať sa na typickom anglickom suchom humore" - toto nebyl jeho představitel :-) ()

jojinecko

Milujem anglický suchý čierny humor:) Tento film je tak nádherne cynický, plný skvelých postáv. Príbeh obsahuje množstvo osvedčených situácií, ale všetko je nám servírované prirodzene, elegantne. Dokonca aj tie najbanálnejšie vtípky sú podané s istou distingvovanosťou a nadhľadom. Podobných komédií nikdy nie je dosť a vždy potešia, výborné... ()

Ivoshek

hodně černá britská komedie, spíš konverzační než situační a dost suchá a méně často fekální (ale od všeho tam najdete kousek). Trpajzlík, zfetovaný snoubenec a tokající Spud opravdu stojí za to. ()

hrona

Brilantně natočená komorní komedie odehrávající se během jednoho pohřebního dne s pilulkou valia a LSD, jedné smuteční řeči, jednoho malého pána, strýčka Alfieho a dalších členů rodiny, kteří zde naservírovali opravdu dost kvalitního černého humoru. ()

poz3n

Není nad malý komorní film o smutné události spojený s hovnem rozmazaným po těle, vypadlým nebožtíkem a sjetým snoubencem. ()

Roman.Ticka

Pravý britský břitký humor pěkně v černém natvrdo, open a najisto výstřel jedovatým šípem proti falši a pokrytectví způsobem velmi příznivým a potěšujícím...👍 😎 😂 😈 ()

Kailo

Námět nesrší originalitou, ale aj tak jsem se dokázal upřímně zasmát nad těma absurdně morbidními situacemi. Film graduje hlavně díky skvělým hercům a suchému britskému humoru. 90% ()

Thomick

Everything is so fucking green! aneb 2+1 etuda s "valiem" a dohromady jedna svérázná pocta francouzský komedii zlatýho věku. ()

Necrotongue

Svého času jsem si tento film okamžitě oblíbil. Mám hodně rád suchý anglický humor, kterým se tady nikterak nešetřilo, bavila mě ta parádní souhra malých komplikací, které změnily původně plánovaný pohřeb v něco úplně jiného, a líbilo se mi i obsazení jednotlivých rolí. Zvlášť Simon byl pro Alana Tudyka snad přímo napsaný, to byla role, jaká mu opravdu sedí, on ty nešťastníky, kteří si vždycky všechno vyžerou, aniž by na situaci nesli nějaký podíl viny, fakt umí. Pokud mám zmínit i nějaké negativum, určitě bych vynechal záchodovou scénu se strýčkem Alfiem- že by německý vliv? ()

becki_tu

Černý humor v povedeném a inteligentním britském balení. Typický anglický humor si rozhodně meze neklade a tak se tady můžeme s chutí zasmát i nad takovým ošemetným, a jinak vážným tématem jakým je obyčejný pohřeb. Oceňuju originalitu a skvělé herecké výkony. 75% ()