I Spit on Your Grave: Deja Vu

• USA Day of the Woman: Deja Vu
Trailer 1

Příběh navazuje na původní film z roku 1978, kdy byla mladá Jennifer znásilněna čtyřmi násilníky, kteří byli následně její rukou brutálně vyvražděni. Nyní již Jennifer, jako půvabná dáma ve starších letech, sepíše svůj příběh do knihy, která se stane literární senzací. V maloměstě, kde se děj odehrává,však žijí příbuzní oněch násilníků, kteří se po osvobozujícím rozsudku místního soudu rozhodnou vzít spravedlnost do svých rukou. (PierrevanH)

Trailer 1

Morholt

Dvě a půl hodiny jsou úlet, kor když se jedná o klasický reckylát. O to víc vynikne tajtrdlíkování a herecká nemohoucnost všech přítomných, na čemž je vlastně postaven celý film. Docela hezká sedmdesátková patina tak přišla vniveč a těch pár relativně povedených mordů nejsou ani malou náplastí, o samotném znásilnění ani nemluvě. Naprosto zbytečná záležitost. 10% ()

Bobik9 odpad!

Tak jsem se zase po letech dostal k hodnocení totální ODPAD! Opravdu to nešlo jinak. Popravdě během prvních 40 minut jsem si říkal, že to je vlastně chvilkama docela vtipné, a že to bude klasická blbost, kterou ale od tohoto žánru očekáváte. Pak už to šlo do kopru a nedalo se film skutečně sledovat. Vymýšlíte, co dělat jen abyste nemuseli koukat. Hlavní herečka je fakt tragická (zlatá Sarah Butler). Každá scéna trvá snad 10 minut, nic se neděje, hodně se kecá a pak nějaká debilita. Stopáž 148 minut u podobného filmu? To se někdo vyloženě po*ral v kině! Už prosím nepokračovat. ()

fiLLthe3DD odpad!

Odpudivý, amatérsky natočený brak s ošklivými ochotníky v hlavních rolích. Toto "cosi" je zdlouhavé, plné zbytečných a mizerných dialogů (hubou tam melou neustále) a navíc postrádající jakoukoliv dynamiku. Čím jako tohle chtělo šokovat?! Comebackem obstarožní megery? Pár vteřin trvající scénou znásilnění, přičemž ukázání penisu je tabu?! Nebo kastrací, bez záběru na příslušné partie?!? Jak mohla taková sra**a vůbec vyjít na dvd?! I tv Barrandov by na něco takového byla příliš exkluzivní... Tak a další díl jedině z prostředí Německa a multi-kulti obsazením :) NEDOPORUČUJI!!! ()

Trevor

Zúfalý pokus nadviazať na úspešnú sériu ktorý, keďže bol natočený v dobe liberálneho šialenstva, tentokrát vykresľuje páchateľov ako kresťanských náboženských fanatikov, ktorý v kostole odrežú hlavu žene, na cintoríne sa vraždia lopatov a podobne. Ani zďaleko to nedosahuje úroveň pôvodnej verzie aj keď isté náznaky tam sú, ale nielen samotný záver ale aj konverzácie či nelogické kroky hlavnej hrdinky sú fatálnymi chybami neschopného autora. Prehnane dlhý film so zbytočne vulgárnym jazykom sa snažil na kvalite pridať násilnými scénami, ktoré však napokon vyzneli amatérsky a tak človek pri sledovaní tohto filmu zaplače, keď si spomenie na pôvodnú verziu alebo filmy ako Posledný dom naľavo či Vyslobodenie. Hviezdička za snahu, našlo sa pár svetlých momentov. ()

oveckaoa odpad!

Varování ministerstva zdravotnictví sledování tohohle filmu způsobuje fyzické i psychické problémy. Absolutně všichni herci jsou buď postižení nebo retardovaní (bohužel i ta přeživší z prvního dílu a její dcera) scénář pravděpodobně neexistoval (to tam jako v celé vesnici nebo kde to bylo byl pouze jeden telefon na benzince ani ta modelka nebo její matka neměly na telefon ) stopáž je uvalená (minimálně 2 hodiny odstranit) a ty zhruba 2 krvavé scény v roce 2019 nikoho z hororové letargie nevytrhnou. Tohle v roce 2019 poslat do distribuce mohl jen blázen jelikož tohle nemá co nabídnout. Jinak pro ty co nadávaly na remake a jeho dvě pokračování proti tomuhle to byly oskarové záležitosti. Optimálně je to na 2 hvězdy, ale za tu stopáž a to chování postav odpad. ()