Sejkorka

Docela to vypadalo na kriminální komedii. Když odstřelili Davea (čti dejva) konečně jsem pochopil, že to není žádná prča. Natočeno podle skutečné události, tomu věřím.A pan Poirot konečně odhalil svoji pravou tvář. A Saffron Burrows mi byla nějaká povědomá, tak jsem vygůglil, že hrála v Troji.Jinak super film, špičkový scénář. ()

mistr97

Čistá práce vcelku slušně ukazuje bankovní loupež v hávu 70. let. Herecká sestava v čele se Stathamem je také dobrá. Líbí se mi to, že se film nebere příliš vážně, odlehčená atmosféra mu dodává šmrnc. Chtělo to ale více zapracovat na samotné loupeži, která je až moc jednoduchá, zápletka se točí spíše kolem toho, co se stane po ní. 70 % ()

Fibonacci

Dialogy a dej na urovni škôlkarov. tu pridám trochu marmelády, hotové je všetko hned, prosím, prídte na obed.. a šmitec tečka ende šlus. ked toto je podla skutočnej udalosti, tak to malo aj tak vyzerať. ved to vobec nesedelo. to ležalo. jediné podľa čoho som si v polke filmu uvedomil, že su 70te roky, boli auta. inak vyprava, kulisy, oblečenie, masky, kostými etsetera bieda jako... fakt hrozne hlavne tie repliky. scenarista sa u mna zjebal jak ja na korčuliach ked som mal 7 rokov. ()