MIHLIK

Chvíli ovšem trvalo než se to rozjelo ale potom steho byla docela slušná zápletka ze které pár amatéru ( kromě Daveho) vyšlo ofous dobře... Na britský film to opravdu šlo ale hodně temu jako vždy pomohl Jason Statham. ()

snupko13

Perfektný rýchloplynúci snímok, v ktorom som videl Jasona Stathama hrať, teda ozaj hrať. Všetko správne pokrútené a popletené a ak sa to ozaj držalo skutočnosti, tak podľa mňa aj slušne natočené. Londýnsky akcent som si užil a prekvapil som sa pri D. Suchetovi alias Hercule Poirot. Aha, a konečne je tu sfilmovaná lúpež na ktorú by som sa zmohol aj ja :). ()

pavont

Dalsia gangsterka s Britanie. Tradicny styl a snaha o vyrovnanie sa tomu najlepsiemu s anglickej produkcie. Nedosahuje na Top filmy ako Podfuck ci pod. Cez to je to stale skvely film a to ze je to podla skutocnej udalosti mu len prospieva. ()

lajkus

První půlka se tváří jako krimi-komedie a tak jsem se naladil na komediální nótu a snažil se užít film....pak umře jedna, druhá, třetí, čtvrtá.....postava a film se stane fakt masakrozní a nakonec zpráva že vše je dle skutečné události.... ()

croftak

Tohle mě opravdu překvapilo, nečekal jsem to a dokud jsem omámen tak hodnotím za *****, ačkoliv to není nejlepší film v žánru, není nejlépe natočený, tak jsem se skvěle bavil. Pokud máte rádi filmy s touto tématikou tak ortel zní "jednoduše tohle musíte vidět". Ti ostatní nechť si možná nechají zajít chuť. ()

SpeedyL

Toto já můžu film typ Podfu(c)k, Italian Job nebo Ocean twelve. Prolínání vtipné amatéřiny s promyšlenou profesionalitou působí jako celek velmi působivě. Je to srdeční záležitost- 80%. ()

james11

Co od filmu čekám? Aby mě po celou dobu bavil, mohl jsem očekávat napětí a akci (nebo humor koukám-li se na komedii). A u tohoto filmu se mi to dostalo. Celé dvě hodiny jsem se příjemně bavil a myslím, že si film zaslouží minimálně 90%. ()

erazmus

Proč tak nízké hodnocení? Prostě jsem nerozchodil to, že se v polovině filmu, naprosto bez varování, úplně změní charakter příběhu. Nejdřív je to úsměvná fraška o tom, jak jde pár příležitostných zlodějíčků udělat velkou banku a najednou, z minuty na minutu, se dostáváme do příběhu alá kriminálky sedmdesátých a osmdesátých let. A aby nebylo všem údivům konec, tak se v závěrečných titulcích dozvím, že jde o příběh na základě skutečných událostí. Možná bych to byl býval ještě dal, kdyby byl film provedený tak nějak víc do hloubky, abych se s postavami ztotožnil nebo kdybych byl nějakým způsobem uveden do děje ve smyslu: "Tehdy a tehdy se dělo to a to..." Nestalo se a proto jen dvě hvězdy, ač potenciál tu rozhodně byl. ()

Ofi7

První půlhodinka filmu docela utrpení, ale po proražení do trezůrku se děj filmu pěkně rozběhne a je se na co dívat ()

Naby

Jeden z lepsich filmu ohledne vykradeni banky. Dobre a napinave natoceny. Kazdou chvilku to melo nejaky neocekavany zvrat, takze jsem se dobre bavil po celou dobu filmu. Celkove bych tomu dal tak 3,7*, coz je proste ke 4* bliz ;-). ()

complex

Ďaľšia britská bankovačka, dosť mi to príbehom pripomínalo zbaľ prachy a vypadni... ale aj tak je to celkom slušne spracovaný dej, ktovie ako veľmi je to opreté o skutočné udalosti... slušný výkon hercov a k tomu naozaj pekne spracovaný britský film... čo viac dodať ... ()

rwa

Fakt, že je to "podle skutečné události" je současně největší slabinou i silnou stránkou tohoto filmu. Trochu pobritsku "laciné", ale to vůbec nevadí. Všechny ty superdlouhé kotlety, afra a další atributy poč. 70s dávají filmu příjemně originální kolorit. Z protagonistů bych vyzdvihl working-class-taťku-od-rodiny lupiče Stathama a šarmantně slizského Davida Sucheta. ()

Agnostik

Mě se to líbilo bylo takové britské..Ale vážně,děj našlapanej a se spoustou zvratů,také se zde dala vystopovat i špetka humoru.Dost by mě zajímalo pokud je snímek natočen opravdu podle skutečnosti,nakolik si filmaři vymýšleli a nakolik improvizovali a pokud si nevymýšleli tak i přes všechny možnosti uvedené si myslím že se jim podařilo natočit vybornou pecku o jedné legendární loupeži. ()

FoxxX

Chytrý a napínavý příběh s rychlým spádem, dějové zvraty, realistické zpracování. Jen ta metoda vloupání je trochu podivná, ale i to scénář vyřešil (nebudu prozrazovat). Zajímalo by mě, jak to asi bylo ve skutečnosti (loupež, která se stala předlohou, se odehrála v roce 1971). Kdo by to byl řekl, že Jason Statham může hrát i v inteligentních filmech... ()