Jiri_Jaros

Pomalý a poklidný rozjezd od kterého postupně vstupují další a další postavy s černějšími úmysly. Fanoušek filmů, které točí Guy Ritchie, si zde přijde na své. Od jeho filmů se však liší tím, že je inspirován skutečnou událostí, o které se dozvíte i na konci snímku. Je to podívaná plná rozličných a velmi atraktivně napsaných postav. Jason Statham zde využívá celý svůj potenciál od mrzutého pohledu až po zbití člověka do němoty. ()

Vitaminy

Upřímně si myslím, že příběh neměl moc velký spád a zbytečně moc se snažil držet skutečných událostí, což na jednu stranu je přínos pro příběh, ale zabiják pro akčnost. Bohužel ani Statham se do role moc nehodil. Ale mé hodnocení bude i z velké části zkreslené českým nic moc dabingem. ()

crozet

Příběh drží pohromadě, pozornost to také celkem stimuluje, anglické reálie a filmová poctivost vám též připomenou lecos autentického, hezká žena v přední úloze, klasické krimi téma.. - prostě na televizi dobrý. Výhrady mám ovšem k formálnímu uchopení látky. Film převléká kabát z žánru do žánru (ostrovní cynická akční komedie ve stylu Sbal prachy apod., chvíli nato drastický thriller a nakonec společenské drama pod hlavičkou "film dle skutečných událostí"...), takže nevyznívá konzistentně a titulky na konci sledujete s poněkud smíšenými pocity. Pokud si ale pamatuju, zněla dobrá hudba. ()

ChillThomas

Mimořádně povedený scénář. Filmy o vykrádaní bank se točí jednou za rok a už jich je plno na jedno brdo, kdežto tohle je něčím významnější a propracovanější ¨, velkou roli hrálo asi, že je to inspirované podle skutečné události.. Film začíná už v napětí a to se drží až dokonce. 84% ()

majec4

Uz dlhsie som mal tento film nachystany, ale nevedel som sa odhodlat. Nakoniec super zazitok, kedze ten scenar bol fakt zaujimavy. Zapletka bola celkom obstojna, rozumej zamotana. V priebehu deja to vsak vsetko zapadne a vysledok stal za to. Vyrusovala ma len ta romanticka linka Terryho, ktora sa mi tam akosi nehodila. Ale opat raz to dopadlo ako malo, aj ked miestami som fakt fandil tomu aby ho Martine ukradla. Doteraz neviem preco. :) ()

JM87

Poctivá filmařina za mě. Rozhodoval jsem se mezi čtyřma nebo pěti hvězdičkama, protože mi chybělo trochu víc stylovisti, ale když to vezmu jako celek, tak to je poctivě natočená kriminálka. Navíc se super zápletkou. ()

strangercz

Poctivé 4*. Výborná atmosféra 70 let která mi připomněla podobně ladění seriál Life on Mars. Vše tu do sebe krásně zapadá. Jason se po sériích průserů znova objevil v dobrém filmu. ()

jorgus

film jsem nedokoukal na jeden zatah..a kdyz jsem se k nemu vracel druhy den bylo to z donuceni nez ze jsem se na nej tesil..ani jsem uz nevedel co se v nem stalo..tato skutecnost dokazuje ze tento film absolutne byl pro me nezajimavy..bylo me jedno zda umrou ci neumrou..zda skonci o pul hodiny dele..sled hezky vystylizovanych retro obrazku z 70satych let ale nic vic:) ()

ypres.bass

akorát se mi nechce věřit že by byli tak naivní a mysleli si že je jistý tunel vedoucí do jistého obchodu pronajatého na jisté jméno najisto nedovede k jistým lidem kteří jistým způsobem udělali tento "opus tunelii". už od začátku jsem nesnášel tu Martine, ale ne tak jak Michela X a pana Ptáka (Vogela) ()

Jabro

Sice je to natočeno podle skutečné události, ale myslím, že film obsahuje spoustu nelogických kravin, nad kterými jsem musel jen kroutit hlavou. Tam, kde jsem asi podle režiséra měl cítit napětí, jsem si jen říkal: "proboha, to snad nemyslí vážně?". Navíc hercům jsem nevěřil ani slovo.. Je to taková béčková gangsterka, na kterou si za hodinu ani nevzpomenete... ()

KOZEL84

Čekal sem oddychovku typu Dannyho part'áci po Britsku,ale tohle je mnohem drsnější jízda.Tomu že je film podle skutečných událostí se mi ani nechce věřit.Hustý případ.I hudba do pohodového žánru moc nesedí a vytváří temnější atmosféru.Celé je to trochu moc hrr,ale aspon' to má spád a i tak je to asi nejserioznější (ne nejlepší) film Jasona Stathama co sem viděl. ()

El-Barto

The Bank Job neni vůbec špatný film a bavil mě, ale opravdu nevidím jediný důvod proč bych měl dávat lepší hodnocení než průměr. Děj příběhu je vyložený hned na začátku a lehce se dá domyslet, o co všem těm bossům půjde. To by nevadilo, kdyby se ovšem přihodilo něco nečekanýho, co by film vytrhlo z toho solidního průměru. S napětím se opravdu hodně šetřilo. A když už jsem si myslel, že Jason nikoho nezkope na hromadu, tak se do toho pustil zase předvedl to, co umí nejlíp. Opravdu to neni špatný film, ale v rámci širokýho žánru heist filmů ničím nevybočující průměr (třeba The Italian Job měl aspoň tu super honičku v Mini). ()

Brusíček

Jo, nejlepší příběhy píše sám život, a v tomto případě i bravurně zahrané, za tento snímek půjde u mě Statham o něco výš. Jelikož se jedná o film ze skutečné události, tak by bylo velmi hloupé kritizovat film za "málo akce", nudu , či ostatní štěky nespokojených "kritiků" :-) , pro mě byl tento film opravdovou lahůdkou a tudíž dávám 90%. ()

KosiR_ksr

Dokonale naplánovaný zločin, jak jednoduše zbohatnout. Jenže pak se objeví nečekaná komplikace, trocha intrik a slušný propletenec je na světě. Filmy à la Italian Job a Ocean's Eleven to je prostě "můj šálek čaje" především, když se k tomu přidá trocha britského humoru (hlášky jako "Jsou to absolutně profesionální zločinci", po scénce s termálním vrtákem). Pro mě byl tento snímek dobře namíchaným koktejlem toho, co mám rád. Ideální zábava, když mám chuť na trochu méně náročný film. ()