veverysiak

Vhodný materiál pre vzorové béčko, pekne rozohraté, postavy krásne rozdelené na tupcov a ešte väčších tupcov, čo nebránilo hlavným zubatým hrdinkám vykynožiť celý filmový štáb, nenormálny pedantný výber ceckatých krásavíc, lenže až na pár naozaj zaujímavých scén sme sa len brodili tupou prázdnotou, niežeby som čakal nejaké vyššie estetické zážitky, ale na tie možnosti, ktoré si chlapi prácne pripravili, bol výsledok chabý, takže 45%. ()

Hawaitypek

Celý film a postavy s ním boli jedna veľká tragédia......ale na druhej strane sa bolo na čo pozerať (pornoherečka v jednej z hlavných úloh) 2*. Ako lahké porno je to dobré.. Obsah: V skratke je to o tom ako sa zrazu objavili prehistorické pirane ktorých bolo asi trilión ale na konci ich zabili jedným dynamitom všetky.....teda až na ich matky ()

jopal

Jeden z mala dobrych horovov pomiesanych s erotickou podivanou poslednej filmovej dekady... A to som to videl 2D ! ()

literato odpad!

Jak si tohle může říkat "horor", to asi jen tak nepochopím ... je to spíše k smíchu, no co k smíchu, spíš k pláči. Je to hrůza ... pro mě jednoznačně promarněný čas, který jsem mohla strávit mnohem příjemněji ! ()

brasek

Zo začiatku to vyzeralo len na ľahkú letnú teens komédiu s nádychom čierneho humoru... ale ako musím pochváliť za krvavú plážovú párty a zvládnutú agóniu strachu a bezmocnosti, pokúsaných komparzistov a zopár krásnych usmrtení :-) Na druhej strane v príbehu sú isté nelogické drobnosti, ale z celkového pohľadu ide o lepší horor s nádychom brutality. ()

david666

takhle má vapadat letní horor - sranda, krev, kozy a pěkné ženské. Že je to klišé? Nevadí - od filmů typu Piraňa přece nečekáme filozofické úvahy, ne? Já se bavil. Solidní krvavá lázeň ke konci filmu s dost gore záběry. To jsem od Amíků nečekal. ()

Paserak

Jak přežít tenhle film? Jednoduše. Bavte se tím, že budete vymýšlet ty nejstrašidelnější bejkárny jak být sežrán a kde být okousán a hrát hru zda budete v nápadech lepší vy nebo tvůrci. Fungovalo to. Jinak musím uznat, že to byla jízda a film si udržel "piraňské" tempo. Podruhý bych na to ale nešel...přidávám hvězdu za "krásy matky přírody" na 3. ()

kalysta

Po půlce filmu jsem chtěl psát něco o zklamání roku, promrhaném talentu atd. Naštěstí přišla druhá, krvavá část filmu, která špatný dojem z nezáživné první části, v níž se seznamujeme s nepříliš sympatickými hrdiny, hodně se žvaní o ničem a všude jsou polonahý ženský, výrazně napravuje. Kdyby se režisér nesnažil zavděčit pubescentům a adolescentům, zaměřil se na propracování vztahů a trochu zapracoval na atmosféře, mohlo se jednat o výborný horor. Takhle jsou i ty 4* hodně nadsazené. ()

Carnosaurus

Tolik debilních a nesympatických postav v jednom filmu už jsem dlouho neviděl. Zbytek sympatičtějších postav má zase ve filmu tak málo prostoru, že si je zkrátka nestihnete oblíbit. Tím mizí veškeré napětí z filmu. Některé postavy jsou tak otravné, že se dokonce těšíte až je ty rybičky konečně sežerou. Od Piraně jsem čekal jen oddychovou zábavu, ale bohužel ani ta se nedostaví. Je zde pár vtipných scén pro fajnšmekry, ale zbytek vtipu je založen na tom, že někdo slintá nad kozama a zadkama spoře oděných sexy dívek a pronáší oplzlý narážky. To trvá až nechutně dlouho. Naštěstí je tu Aja a Greg Nicotero, kteří zinscenovali jeden z největších filmových masakrů poslední doby. Gore je na tak vysoké úrovni, že dává zapomenout na debilitu scénáristů a člověku zkrátka nezbývá než zírat na přehlídku šťavnatých způsobů, jak se dá člověk ohlodat, rozpůlit, vykuchat, rozřezat, rozdrtit atd. V tomhle ohledu se filmu nedá nic vytknout. Film je zkrátka zábavný jen v těchto chvílích. Naštěstí je jich tam požehnaně a svojí brutalitou dokaží potěšit nejednoho hororového fandu, který si libuje v podobných "starou dobrou Itálii" připomínajících řežbách. Nic víc, nic míň. ()

punco

Čo je na tomto filme zle??? Tak dobre som sa pri horore už dlho nebavil, aj keď je jasné že to treba brať ako poriadnu recesiu, jedna veľká party na vode, plno mladých nahých dievčat a kopec kopec krvi a to všetko natočené vkusne a s nadhľadom.Kľudne si to zapnem znovu a potom znovu...a musím uznať, že scéna s vypľutým penisom ma naozaj dostala :D ()

Hanz_knife odpad!

I když se "hrdinové" chovají jak idioti, chtěl jsem pro tento film nějakou tu hvězdičku vypustit, ovšem závěrečná scéna mě přesvědčila o tom, že by to byl špatný nápad... Rozhodně tomu nedám hvězdičky za silikozy a zadnice jako mnozí zdejší hodnotitelé. Pokud chcete vidět dudy koukněte radši na nějaké porno a ne na tenhle kýbl sra*ek, kde ryby nepotřebují vzduch a znají teleport... ()

Abalzo

V rámci žánru opravdu povedené. Aja si nebere servítky a dokázal i z naprosto vytunelovaného žánru dostat maximum. Když to srovnám s podobným filmem Noc žraloka, tohle je úplně ale úplně jinde. Jistě, pár zaškobrtnutí bych našel, ale jako celek film působí dost dobře, a utíká poměrně rychle. Dokonce i hudba se mi tu docela líbila. A závěrečná minuta ta tomu dodala korunu. ()

Braga

Dobrej béčkovej horor . Začátek byl pomalejší , ale konec stál zato například jak tam toho chlapa ty piraně sežraly do půlky těla a jak ůplně na konci skončila ta velká piraňa po to chlápkovi . Co se dalo dělat piraně měli HLAD ! ()

DansteR

Pro jednou opět kategorie hororů, kterou zrovna nemusím, ale vlastně se spíš divím kdo to nazval hororem. Vyvražďovací béčko, které se musí brát s nadhledem. Demence některých lidí je vlastně spíš k smíchu, takže víc než horor je to spíš komedie. I když jsem se celý film těšil na jeho závěr a chtěl vědět kdo vlastně vyhraje, nešlo o žádné napětí, že bych bez toho nemohl usnout. Všechno ostatní je víceméně průměrné, ať už výkony herců tak digitalní rybičky. Tomu se akorát tak vymyká úvodní pěkná párty na jezeře (nebýt těch piraní tak bych tam chtěl taky) či zavěrečné krvavé lázni, která předčí veškeré útoky žraloků. Není to nic jiného než průměr, ovšem za krásky jako Kelly a Jessica (i všechny ostatní) nějaké ty plusové body ještě přidám. ()