Snakefinger

Jo jo jo.... v podstatě komedie s krvavým kečupovým přelivem, kde se režiséři fakt vyřádili. Profesionálně natočeno, spousty klišé ale co chcete víc. Moje (ne)očekávání byla naplněna a přeplněna. ()

ill Nino

Tak poslední scéna z filmu, kde zjišťují, že to jsou jenom mláďata a rodiče jsou větší, byla velice trapná, hlavně potom co ho ta "mamka" sežrala. Jinak celkem dobrý na béčkový horor. Opravdu se mi líbila scéna na pláži, kde půlka lidí byla sežrána a černý strářník tam rosekává piraně motorem ze člunu :) takže za tři *. ()

Angelie

Me se film libil moc, protoze se mi u zadneho hororu jeste nikdy nechtelo zvracet a nezakryvala jsem si oci pred scenami, ale je to take mozna tim, ze jsem na filmu byla v 3D coz dava uplne jiny pohled na sceny.... ()

stepanvaj odpad!

Je to tak zlý, že ani holky nahoře bez to nezachrání!...Ve 3D je to O.K., ale když se pak člověk zamyslí nad příběhovou stránkou filmu je mu skoro do breku z toho, že 88minut života v čudu... ()

Pavlo

Film, ktorý okrem nechutností, polonahých až nahých báb a nudy, mi nedokázal dať nič iné. A to je fakt málo aj na Béčkový film. Strata času. P.S. Kam stále chodia na tie nápady o nevymretých a zrazu zemetrasením prebudených prehistorických zvieratiek? ()

Ayax

Soft porno miesane so zubatymi rybami a naviac otrasnymi 3D efektami. Jedina hviezdicka za E. Shue. Dobra herecka. Ale uz asi nemala na vino, ked zobrala v tejto hroze rolu. ()

zurivymlok

V pohodě. Bavil jsem se. Po hektolitrech digitální krve v seriálu Spartakus jsem si rád užil této poctivé řezničiny, která se dala brát od začátku do konce s humorem. :-) ()

ScoRPy

Parádní 3D hororová komedie, která si na nic nehraje a je taková jakou by měl každý už od názvu očekávat. Jednoduchý příběh, žádné zbytečnosti a 88 minut skvělé gore zábavy a holek v bikinách! Co se technické stránky týče, tak 3D je zbytečností… ()

Palizer odpad!

Trapne pocitacove rybycky, stupidny scenar, nelogicke vrazdenie ludi, reziser mi pride ako keby pred tym natacal lacne pornofilmy. Skratka hruza !!! ()

Phoeniyx

Filmy s Pirani nemám moc rád a ani tohle si bohužel nezískalo mou náklonnost v celku rychle poražené ryby, spousta jen tance a krásných dam a spousta krve to nestačí dvě hvězdy právě za tu krev a masakr a na konec za tu mega pirani. Jinak je ten film velmi nudný. Žádné pořádné akce, vtipy a napětí. Škoda vypadalo to dobře. ()

Filatov odpad!

Aha! Takže tady Aja přestřelil a to na můj vkus teda dost. Moje druhý setkání (hned po Hory mají oči) s tímto režisérem dopadlo tragicky. Nápad odkud se Piraně vzaly? Blbost. Další věcí, kterou asi nepochopím je, proč jsou rychlý jak stíhačky a tak zoufale nelogický chování snad všech postav spojené s množstvím logických chyb, kterých jsem si stačil všímat. Všechno je tak prvoplánově strojené až hanba, triky na velmi špatné úrovni. Vrcholem trapnosti scéna s ukousnutým penisem a nejtrapnější závěr jakej snad mohl bejt...bože ono to ještě bude mít pokračování. Snad jediným plusem je Ving Rhames, kterého vždycky vidím moc rád a pár slušných gore scének, ale ty to už nezachrání. Původní Piraně už si moc nepamatuju, ale myslím, že byly o dost lepší. Pro tyhlety ale jasnej odpad! ()

teseth odpad!

Co dodat! Snad jen, že toto byl hodě suchej, dlouhej a nezáživnej vtip! O hrajícím komparzu se snad radši ani nebudu bavit, ale kdo proboha dělal ten scénář! Ty dialogy by vymyslelo i dítě z páté třídy líp. Jasné mělo jít o krev a masakr, ale toto má fakt špatnou i tu část kde se piraně jdou najíst. Ať si nechá režisér zakousnout pitbula do zadku a potom bude vědět co má dělat slečna v kruhu, které právě ukousla piraňa kus zadku!! Rozhodně se nebude udiveně koukat okolo! Kdyby ho pitbul náhodou při tom pokusu zakousl tak taky dobře. Ušetří nás dalších číčovin. ()

surprise

Výborný horor na letní prázdniny s poťouchlým humorem. Normálně by to byla béčková až céčková záležitost, ale s Ajou to je dobrý zboží. ()

Suteren

Kedysi som ako malý chalan videl pôvodnú Piraňu a bol som celý šťastný, že vo filme potvory zožrali viac ľudí ako v Čeľustiach. Teraz po rokoch, keď sa môj pohľad na mäsožravé ryby a filmový vkus zmenil, som z bližšie nepochopiteľnej pohnútky siahol po tomto remaku. Nuž, čudujem sa, že takéto niečo sa vôbec dostalo do kín. Buď sa distribútori spoliehajú na tuposť mladej generácie(právom) alebo si myslia, že film s úbohými efektami, pár nechutnými scénami a Vingom Rhamesom s odtrhnutým motorom z člna obetujúcim sa pre bandu vypatlaných teenegerov zaplní kinosály. A bohužiaľ sa im to nedá vyčítať. ()

Hrobař

Digitál u toho chvílema přetejká ...a to tomu trochu ubírá ...ale čert to vem jsou tu všechny ty sračičky co člověk potřebuje. Hlavně kozy. Zabití roku aka startování motoru. To jsem se málem pochcal smíchy. ()

2sistem

To si snad Aja děla prdel. Čekal jsem chvályhodný remake oblíbených potvůrek, ale na filmu nebylo nic, čeho by se dalo chytit. Stupidní herci, stupidní dialogy, stupidní situace a stupidní celý příběh. Kdyby v žánru k filmu nebyla uvedena komedie, tak bych to bral jako urážku. Takže dávám jen hvězdu za ty pěkný kozičky. ()

vojta033 odpad!

Nemůžu si pomoct, ale nic stupidnějšího jsem dlooouho neviděl. A ani spousta polonahých (občas nahých) bab to nezachrání. V přístavu žerou desítky lidí naráz a vedle jim stačí půlka chlapa a nevšímají si dalších dvou? Škoda promarněného času... ()

Pythonator

Kozy nasucho, kozy zamokra, kozy ve vzduchu, kozy pod vodou, kozy na sračku... a pak tam byly nějaké ty pravěké piraně. Moc pěkný film. ()