(=LIFTY=)

Aja je zpátky! Po malém zakopnutí v podobě Zrcadel se vrátil s epickým masakrem, které mu jdou nejvíc. Hromada nápadu, originálních scén a hodně věcí, které jsem vždy chtěl ve filmu vidět a čekal jsem na to, až je nějaký šílenec natočí. ()

sebuLba

Ještě teď z toho výplachu nemůžu. Aja je démon a tady se předvedl v tom nejlepším. Natočit film o pradávných a pořádně vyhladovělých rybyčkách asi líp nešlo. Snímek si vyloženě dělá srandu sám ze sebe a jediná snaha je upřena na to aby se divák slušně bavil. A daří se mu to náramně, co náramně přímo fantasticky. Na poli ne delším hodiny a půl vás dostane taková porce čiré demence a dívek v bikinách, že tohle se jen tak nevidí. Všude samá krev, končetiny, stará škola v malých cameo roličkách a nad tím vším ukousnutý digitální penis. Pro neznalého diváka naprosto nevhodné a odstrašující, pro diváka, který ví co na něj čeká a je schopen hrát podle Ajových pravidel neskutečná zábava. 4* je tak akorát s tím, že lepší komedii v tomhle roce budete hledat jen težce. ()

Davemix

Úplně obyčejnej průměrnej béčkovej horor. Filmů tohohle typu jsem viděl už spousty a Piranha nepřináší vůbec nic nového - krvavý finále je ale docela dobrý a chvílema i vtipný - 45% ()

Pjotrik

Až do scény s ručkováním rodinky na laně je to zatraceně dobře koukatelný film (v první půli to vlastně vůbec není o piraňách...) potom se hlavní postavy začnou chovat debilně až to bije do očí. Takže posledních patnáct minut jsem vzal letem světem. Zajímavé obsazení vedlejších rolí - Richard Dreyfus nám na začátku předvede Starce a moře,Christopher Lloyd si zavzpomíná na Emmeta Browna a na chvilku se zde mihne Eli Roth. 65% ()

Tomasson93

1* za Kelly Brook...jinak velké zklamání, jako horor mi to vůbec nepřišlo...místy, ale zábavné...Piraňa z roku 1978 se mi líbila víc ()

Luca Tony

Nebýt těch holek tam a té zábavy, tak bych to odsoudil úplně, nevím co tvůrci čekali a proč se do toho vůbec pouštěli. ()

Stuck

O piraně zde ani moc nejde. Většinu času stejně divák kouká na polonahá těla, párty a alkohol. Když už se konečně dravé ryby objeví, tak mají tendenci zakusovat se výhradně do prsou sličných a stupidních dívek. Na závěr připlují k pláži kde se všichni celé léto paří a přístav se promění v jatka. Oficiální text distributora nás láká na komedii, akci, napětí a strach. Já viděl pouze nudu, prsa, a nudu. Film bych zařadil mezi klasická ?béčka? kde chce režisér Alexandre Aja zaujmout nahými dívkami a litry krve bez klasického příběhu, zápletky napětí a vyvrcholení. Navíc v závěru se dozvídáme, že piraně, které se zde objevili jsou pouze juvenilové a dospělí jedinci jsou mnohem větší. Na další pokračování jistě nechodit. ()

KKOALA

,,Co to sakra bylo??!!" Tuhle větu jsem si u pár scén musel stále opakovat a scény i přetáčet, abych se pobavil znovu:-) SUPROVÁ ODDYCHOVKA S DOBRÝMY HLÁŠKAMY A HLADOVÝMY RYBIČKAMI CO DLOUHO SPINKALY. NADBYTEČNÉ MASO MUSÍ PRYČ:-) Film jsem shlédl s titulkama a pustím se do něho dnes znovu s přítelkyní:-) ()

halberdier

Aja opět nezklamal a naservíroval opravdu krvavé menu (aspoň co se horrorové produkce co jde do kin týče) a co do gore efektů tak překonal i The Hills Have Eyes. Na ženské osazenstvo se dobře dívá (hlavně na Kelly Brook) a rybičky jsou dostatečně žravé a svoji práci evidentně milují :-). Aja potvrdil, že patří mezi nejlepší horrorové tvůrce současnosti, přestože Haute Tension a The Hills Have Eyes jsou ještě o třídu lepší. ()

wesker

Nakonec jsem se slitoval a dal jednu hvězdičku za ty polonahé slečny ale málem jsem hodnotil odpad. Je to prostě něco šíleného od efektů po děj po logické nesmysly. I ta hudba otravná co tam pořád ti puboši pouštěli. Jeden příklad za všechno.Šerifka spadne do vody když přitahuje lodičku a v dalším záběra kdy ji kolega vytáhne má již suchou uniformu.LOL. ()

RomaS

Hejno nenažraných sardinek, metráky silikonu, hromada nelogických zvratů, stovky ječících, dobře vypadajících teenagerů, hektolitry malinovky, kopec užraných orgánů, jeden penis = ranec zábavy nebo kýbl sraček? Toť Piraňa 3D. ()

BloodyO

Nemám co dodat, takovou krvavou lázeň nám už pěknou dobu nikdo neservíroval, jakmile se plně rozjetá párty promění v hostinu piraní tak slabší jedinci kteří se doposud drželi dozajista odpadnou, všude lítají části lidských těl a vodní plocha funguje jako mlýnek na maso. Snad jen několik věcí mi vadilo a asi nejvíce nepovedený začátek, možná to přišlo jenom mě ale te vír a vše okolo vypadalo děsně uměle, asi nehorší scéna filmu... jinak semtam nějaké drobnosti ale ve výsledku film překvapil. ()

veverysiak

Vhodný materiál pre vzorové béčko, pekne rozohraté, postavy krásne rozdelené na tupcov a ešte väčších tupcov, čo nebránilo hlavným zubatým hrdinkám vykynožiť celý filmový štáb, nenormálny pedantný výber ceckatých krásavíc, lenže až na pár naozaj zaujímavých scén sme sa len brodili tupou prázdnotou, niežeby som čakal nejaké vyššie estetické zážitky, ale na tie možnosti, ktoré si chlapi prácne pripravili, bol výsledok chabý, takže 45%. ()

Hawaitypek

Celý film a postavy s ním boli jedna veľká tragédia......ale na druhej strane sa bolo na čo pozerať (pornoherečka v jednej z hlavných úloh) 2*. Ako lahké porno je to dobré.. Obsah: V skratke je to o tom ako sa zrazu objavili prehistorické pirane ktorých bolo asi trilión ale na konci ich zabili jedným dynamitom všetky.....teda až na ich matky ()

jopal

Jeden z mala dobrych horovov pomiesanych s erotickou podivanou poslednej filmovej dekady... A to som to videl 2D ! ()