Komentáře uživatelů k filmu (730)

 • Brouk
  ****

  Ač lze konstatovat: "Ano, Ivan Trojan je vynikající a všestranný herec"... jeho part byl na úrovni... ostatně, jak jsem si již za poslední roky automaticky zvykl (bacha na to)... Víc, než Trojan, mě ale zaujala civilnost hereckého projevu (Jirkovi Vejdělkovi 3x vivat, sláva, hurá a tak všelijak podobně) ostatních... Vesnických taškařic vzniklo mnoho, ale civilnost zejména slovenských hereček (Norisová-Vašáryová-Kronerová) a plejádou našich... to už je na pováženou... Takže... shrnuto... JIRKA VEJDĚLEK MĚ O SVÉM POTENCIÁLU PŘESVĚDČIL... myslím, že má velký potenciál... ač absolutní ateista a ortodoxní bzvěrec (díky bohu), chce se mně modlit za něj a za budoucnost CS filmu... Ohodnocení nepatří ani tak filmu, ale "panu režisérovi" a Soně Norisové a oběma zbylým SK "PANÍM" herečkám....(3.10.2008)

 • lekr
  *

  Sice o trocu lepší jako třeba Medvídek nebo Anglické jahody ale pořád nic moc...Trojan hodinu a půl lítá po vesnici a dělá virvál což je asi tak všechno co se ve filmu děje.....navíc ty jeho kousky jsou spíš k pláči buď nad hrdinovou psychickou poruchou a nepochopením společnosti nebo nad zoufale slabým scénářem..kdyby se z tohoto díla udělala nahořklá půlhodinová televizní groteska tak bych to ještě snesl ale jako celovečerní film je tohle NEPŘIJATELNÉ!!(4.10.2009)

 • Attta

  Trojan to absolutně táhne, to je mistr oboru. Příběh je ale oproti tomu horší.(30.10.2011)

 • shyster
  ****

  Největší překvapení v české kinematografie v novém tisíceletí. Od Koljy a Je třeba zabít sekala další vynikající snímek. Konečně někdo natočil něco jiného než hořkou komedii ze života (viď Honzo Hřebejku), která mě už srala. I tenhle film má několik chyb a nedostatků, ale dokážu je překonat díky skvělé hudbě Jana Muchowa a výkonu Ivana Trojana (hlavně v druhé polovině, v první polovině se nevyhnul tomu, že jeho postava byla jen takový Otík z Vesničky, který kupí jeden průšvih za druhým). Režisér Vejdělek se vytáhl a vysokou laťku Romingu bezproblémů přeskočil, ikdyž by občas to chtělo přidat pár originálních nápadů, nebýt jen rutinér a víc tlačit na pilu (hlavně vztah Václav k matce a bratrovi; vztah s otcem byl nádherný), neboť často to jen sklouzne po povrchu.(8.12.2007)

 • Chrysopras
  ****

  Chápu, že někomu už se ty český tragikomedie přejídaj a proto asi dávaj málo hvězd. Mě taky mrzí, že už asi nic jinýho neumíme, ale Václav mě příjemně překvapil. Má to štávu, dobrý herecký výkony a sílu tomu dodává, že je to na reálnym podkladě. Trojan si toho lva určitě zaslouží, zaujal mě i Budař a Martin Pechlát. Řekl bych skoro jistě film roku, ta nejistota pramení z toho, že jsem neviděl lahváče...(13.12.2007)

 • Duotone28
  ****

  " Vsechno bude...neboj,neni problem !!! :))) " U mna plnohodnotna 4ka:),...nazdar(18.3.2008)

 • Petroff
  **

  Viděl jsem ve stejném období jako Venkovského učitele a opravdu se nemůžu rozhodnout, který z těch filmů je horší. Špatné jsou oba.(14.10.2008)

 • halogenka
  ***

  Slabé, velmi slabé 3 hvězdy. Ke konci se to totálně rozpadlo jak co se týče tempa, tak vyprávění příběhu.(12.12.2008)

 • /Pablo
  ****

  Hodně zajímavý příběh ve kterém kromě excelentního Trojana výborně zahráli Budař s Vášáryovou. A ta kamera by si zasloužila Českého Lva.(1.1.2009)

 • Katarine
  ****

  Od Účastníků zájezdu velmi značný Vejdělkův posun. Tohle aspoň mělo zajímavý děj, humorné i tragické scény a hlavně se film hemžil skvělou směsicí herců (od Trojana, přes Vašáryovou, Budaře, Lábuse, Norisovou až po Kronerovou). Rozhodně se bylo na co dívat...a na dnešní poměry výborně zpracovaný film.(4.1.2009)

 • Flaxik
  ***

  Trojan hraje skvěle. Díky němu dávám alespoň ten průměr. Koho baví filmy o dementech, určitě to ocení. Má to srdíčko, je to lidské, nepochopení odlišnosti bla bla bla. Nebýt osoby Trojana (a trošku Lábuse), blíží se hodnocení limitně k nule.(18.6.2013)

 • Rafik
  ****

  zisk v čr : $? návštěvnost : 160,197(10.12.2007)

 • MartinNDL
  ***

  Dobrý den, pane Trojane. Víte, docela se nudím. Mohl bych vás o něco požádat? Můžete pro mě tak hodku a půl exhibovat? Ne, nevadí, že nemáte dobrý téma exhibice, stačí použít něco, co tu už milionkrát bylo. (Trojan má dalšíhho Lva a česká filmová scéna dalšího Hřebejka).(20.6.2008)

 • ifa
  ***

  Rozpoluplnost, to je podle mého soudu správné označení pro tento film. Na jedné straně dobré herecké výkony, na straně druhé "chladná snaha kamarádit se" s divákem. Film s touto tématikou by měl mít určité poslání, to Václavovo jsem tedy neodhalila...(8.12.2008)

 • stration
  ***

  Hlavně za Trojana.(11.12.2008)

 • ilemas
  *

  Jeden z dalších českých nudných filmů.(2.1.2009)

 • HappySmile
  ***

  "Všechno bude, všechno bude!" Bohužel všechno nebylo, ano sice to bylo místy vtipné a místy smutné a Ivan Trojan zahrál roli prosťáčka velmi dobře, ale dohromady to bohužel až tak dobře nefungovalo a divák byl spíš znuděn.(3.2.2009)

 • Crawler-D
  *****

  Krásné. Český film roku.(26.11.2007)

 • milka
  ****

  Já už jsem Vejdělka po strašlivém ROMingu odepsal. O to víc mě s Václavem překvapil. V jistých místech správně dojemné, v některých vtipné a konec výborný. Vejdělek sice má v režii místy docela rezervy, ale tam kde to nestíhá Vejdělek, tak tam nastupují herci. Trojan je standartně vynikající, Budař exceluje a Vašáryová s Lábusem jsou také výborní. Navíc ještě Muchowa krásná hudba. Neříkám, že se jedná o nějaké české zjevení, ale v tom dnešním českém bahně je to rozhodně slušný nadprůměr.70%(5.4.2008)

 • kajas
  ****

  Nádhera, nádhera, nádhera! Ivan Trojan je výborný herec, ovšem nebýt jeho osoby, neměl by film takové grády.(9.4.2008)

 • Maddlis
  ****

  Jeden z těch lepších filmů, které vznikly pod taktovkou českého režiséra. Příběh je podle mě povedený, herci v hlavních rolích obstáli - mimochodem jsem doteď nevěděl, kdo to je Soňa Norisová, teď už vím, že je to moc pěkná herečka :) Taky bych vyzdvihl precizní výběr hudby, protože takhle dobrý hudební doprovod už jsem celkem dlouho neslyšel (u českých filmů).(24.5.2008)

1 7 8 9 10 11 12 13 19 28 37
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace