• jafuska

původně jsem to chtěla označit za odpad, ale asi bych byla hodně krutá, když vidím ty hvězdičky u ostatních co to komentují, ale mě se to vůbec nelibilo, stačil mě jeden díl a dost, to mě opravdu stačilo, pro mě ztráta času, manželské problémy, nuda, pro mě takovéto filmy nemají žánou cenu ani hodnotu, to si raději pustím nějakou tu romantiku, to má aspon děj, ale toto je děs(9.1.2010)

Jestli to má bejt seriál o tom, jak jde všechno vyřešit sexem, tim bych si fakt nebyl jistej; hlavně je to ale supr připomínka toho, že "I love you" můžou bejt docela dobře prázdný slova, resp. že to samotný nic moc neznamená. V kombinaci s názvem seriálu je to pak vůbec dokonalá nosná myšlenka, pro níž jsou explicitní scény jen příjemnym zpestřenim. I když jich je kopa, neohrajou se a povětšinou ani nepůsoběj samoúčelně. Uplně top jsou ale sezení u psycholožky (žádnej psychiatr, proboha!) a jakkoliv je Michelle Borth překrásná holka, s její seriálovou postavou bych ve vztahu asi moc dlouho nevydržel. :)) --- Btw. jako ženská bych rozhodně chtěl umět zadržovat čůrání tak, abych si mohl xkrát po sobě udělat těhotenskej test. Teda aspoň myslim (doufám?), že to neni normální!(21.9.2012)

Za mne lepsi 3*. Rad jsem sledoval vsech 10 dilu, nicmene musim pripustit, ze me serial az tak nedostal. # Nerad bych se dostal do roli manzelu a manzelek, milencu a milenek, kteri zde byli zachyceni. Ovsem kdyz se zamyslim, tak bych jiste chtel mit podobny vztah jaky mela dr May. # Jafusko, ty mozna jednou dospejes a zjistis o cem je zivot a o cem je kvalitni kinematografie. Do te doby by jsi nemela hodnotit filmy. Rici, ze tento serial nema zadnou hodnotu, je vice nez zcestne.(20.4.2011)

Pro mě osobně jeden z nejlepších seriálů. Nejen proto, že jsem na něj dělal titulky, ale hlavně proto, že si mě naprosto získal a zaryl se do srdce hodně hluboko. 3 různé páry, 3 různé osudy, spoustu radosti, úsměvu, spoustu zklamání a pláče, spoustu nahých těl a prasečinek. Tento seriál vám odhalí, co všechno vás může potkat, až se stanete opravdovým dospělým, budete mít před svatbou, potká vás nevěra, budete chtít dítě, nebo přestanete mít ve vztahu sex. Skvělé herecké obsazení, výborná režie, parádní výběr hudby. Prostě Rodriga Garciu žeru. 100%(21.11.2008)

Dal by som za 4 aj keby tu SONYA WALGER a ALLY WALKER neukázali svoje prednosti. :-) Je to síce stále o tom istom, ale o tom je predsa život (a tým TÝM rozhodne nemám na mysli v prvom rade sex). Na toto sa komiksový charakter HANKA MOODYHO skrátka nechytá (sorry David). Partnerské vzťahy obnažené až na kosť. A ešte na margo diskusie ... mne tie súlože prišli také ... prirodzené. (18.2.2009)(18.2.2009)