• Narya89
  *****

  Tak tento seriál mě opravdu zaujal svou originalitou a snahou o upřímné zobrazení reálného vztahového života. Už bylo dost těch romantických snímků o perfektních manželstvích, idylických zamilovaných vztazích a bezproblémovém sexuálním životě, nebo o tom posledním se většinou ani nemluví, si musíme domyslet. A přesto člověk by se rád někdy podíval na běžné problémy, aby se necítil tak sám. Rád by viděl, že žádný vztah není dokonalý a jak moc se v něm musí bojovat a hlavně o co...ale to vyžaduje dost pohled do hloubky. Proto se tento seriál zabývá detailně pouze třemi páry a jejich životem, který si myslím, že je vykreslen dost jasně a vtahujícím způsobem. Nebere si žádné servítky, mluví se zde sprostě, kamera nevystříhává většinu scén ani při sexu, zkrátka působí skutečně přirozeným reálným dojmem a na nic si nehraje. Mimoto pro mě také bylo přínosem vidět, jak funguje práce psychoterapeutky - jakým způsobem lidem konkrétně pomáhá, atd. Takže to jsou všechno důvody, proč bych tento neznámý seriál ráda vyzdvihla..pro dámy pak také stojí za povšimnutí naprosto dokonalé pozadí Iana Somerhaldera (a vlastně i jeho zbytek).(19.9.2011)

 • nightday
  *****

  Pro mě osobně jeden z nejlepších seriálů. Nejen proto, že jsem na něj dělal titulky, ale hlavně proto, že si mě naprosto získal a zaryl se do srdce hodně hluboko. 3 různé páry, 3 různé osudy, spoustu radosti, úsměvu, spoustu zklamání a pláče, spoustu nahých těl a prasečinek. Tento seriál vám odhalí, co všechno vás může potkat, až se stanete opravdovým dospělým, budete mít před svatbou, potká vás nevěra, budete chtít dítě, nebo přestanete mít ve vztahu sex. Skvělé herecké obsazení, výborná režie, parádní výběr hudby. Prostě Rodriga Garciu žeru. 100%(21.11.2008)

 • Sarkastic
  ****

  Výborná vztahovka pro 3 (+1) páry, z nichž každý řeší nějaký problém a stále ne a ne ho rozlousknout. Navíc při vyhledání odborné pomoci vyplavou na povrch další z nich. Tenhle pohled do nitra (na povrchu čistá přetvářka nalhávající okolí, že je vše v pořádku) vztahů 4 odlišných dvojic se mi velmi líbil, sice se mi někteří jedinci (zvláště Carolyn) začali postupně silně zajídat, ale řešené mi nezevšednělo a rozhodně mi přišlo uvěřitelné, jako ze života, chcete-li. Navíc se podařilo nenásilně několik postav propojit a chytře (ne) uzavřít jednotlivé příběhy. Slabší mi přišel casting (nechápu, proč si byly 2 z hrdinek typově tolik podobné), už zmíněné postavy, z nichž byly některé opravdu „na přes držku“ a pak míra sexu…rozhodně nejsem proti jeho zobrazování v klasické (tím myslím ne porno) produkci, ale tady mi jeho množství přišlo někdy až úsměvné. Proto pouze 4*, jinak překvapivě velká spokojenost u tak vcelku nenápadného seriálu.(15.7.2013)

 • PedroPo
  *****

  Tenhle seriál vám může zachránit vztah. A nebo ho už jen totálně dorazí. Podle toho, kdy si ho pustíte. Kdo byl někdy na sezení u partnerského psychologa nebo si už nějakými těmi partnerskými rozpady prošel asi bude hodnotit trochu nadšeněji. Každopádně jako taková malá domácí pomoc ve výše uvedených problémech je to výborné.(20.10.2011)

 • jafuska
  *

  původně jsem to chtěla označit za odpad, ale asi bych byla hodně krutá, když vidím ty hvězdičky u ostatních co to komentují, ale mě se to vůbec nelibilo, stačil mě jeden díl a dost, to mě opravdu stačilo, pro mě ztráta času, manželské problémy, nuda, pro mě takovéto filmy nemají žánou cenu ani hodnotu, to si raději pustím nějakou tu romantiku, to má aspon děj, ale toto je děs(9.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace