Reklama

Reklama

Řekni, že mě miluješ

(seriál)
  • USA Tell Me You Love Me (více)
USA, 2007, 8 h 11 min (Minutáž: 46–52 min)

VOD (1)

Epizody(10)

Nejnovější dramatický seriál HBO zkoumá intimní život tří dvojic, které prožívají krizi. Dvacetiletí Jamie a Hugo (Michelle Borthová a Luke Kirby) jsou zasnoubeni, ale mají pochyby o své věrnosti. Třicátníci Carolyn a Palek (Sonya Walgerová a Adam Scott) se marně snaží počít dítě, zatímco manželé na pokraji čtyřicítky, šťastní rodiče dvou potomků Katie a Dave (Ally Walkerová a Tim DeKay) nejsou schopni najít si čas na sex. A všechny tři páry hledají pomoc u psychoterapeutky dr. May Fosterové (Jane Alexanderová), která je jejich starostlivou průvodkyní na cestě ke zdravějšímu partnerství a navzdory určitým problémům ve vlastním manželství dokáže se svým mužem Arturem sdílet hluboce láskyplný a zároveň vášnivě sexuální vztah. Cynthia Mortová, autorka tohoto provokativního a otevřeného pohledu na nejintimnější životní okamžiky, který svou upřímností překračuje hranice běžných konvencí, zkoumá chvíle - ty nejpodstatnější i ty každodenní - které tvoří základy a způsob komunikace v každém vztahu. Můžeme tak nahlédnout do složitosti moderních vztahů a ačkoliv je tento seriál drsný, provokativní a bezprostřední, vypovídá také leccos podstatného a znepokojivého o nevyslovených snech, psychických a citových problémech i o strachu, který se zhmotní, když se sex a intimní život propojí - nebo když se naopak míjejí. (HBO Europe)

(více)

Recenze (23)

nightday 

všechny recenze uživatele

Pro mě osobně jeden z nejlepších seriálů. Nejen proto, že jsem na něj dělal titulky, ale hlavně proto, že si mě naprosto získal a zaryl se do srdce hodně hluboko. 3 různé páry, 3 různé osudy, spoustu radosti, úsměvu, spoustu zklamání a pláče, spoustu nahých těl a prasečinek. Tento seriál vám odhalí, co všechno vás může potkat, až se stanete opravdovým dospělým, budete mít před svatbou, potká vás nevěra, budete chtít dítě, nebo přestanete mít ve vztahu sex. Skvělé herecké obsazení, výborná režie, parádní výběr hudby. Prostě Rodriga Garciu žeru. 100% ()

jonny 

všechny recenze uživatele

Za mne lepsi 3*. Rad jsem sledoval vsech 10 dilu, nicmene musim pripustit, ze me serial az tak nedostal. # Nerad bych se dostal do roli manzelu a manzelek, milencu a milenek, kteri zde byli zachyceni. Ovsem kdyz se zamyslim, tak bych jiste chtel mit podobny vztah jaky mela dr May. # Jafusko, ty mozna jednou dospejes a zjistis o cem je zivot a o cem je kvalitni kinematografie. Do te doby by jsi nemela hodnotit filmy. Rici, ze tento serial nema zadnou hodnotu, je vice nez zcestne. ()

Reklama

Sarkastic 

všechny recenze uživatele

Výborná vztahovka pro 3 (+1) páry, z nichž každý řeší nějaký problém a stále ne a ne ho rozlousknout. Navíc při vyhledání odborné pomoci vyplavou na povrch další z nich. Tenhle pohled do nitra (na povrchu čistá přetvářka nalhávající okolí, že je vše v pořádku) vztahů 4 odlišných dvojic se mi velmi líbil, sice se mi někteří jedinci (zvláště Carolyn) začali postupně silně zajídat, ale řešené mi nezevšednělo a rozhodně mi přišlo uvěřitelné, jako ze života, chcete-li. Navíc se podařilo nenásilně několik postav propojit a chytře (ne) uzavřít jednotlivé příběhy. Slabší mi přišel casting (nechápu, proč si byly 2 z hrdinek typově tolik podobné), už zmíněné postavy, z nichž byly některé opravdu „na přes držku“ a pak míra sexu…rozhodně nejsem proti jeho zobrazování v klasické (tím myslím ne porno) produkci, ale tady mi jeho množství přišlo někdy až úsměvné. Proto pouze 4*, jinak překvapivě velká spokojenost u tak vcelku nenápadného seriálu. ()

jafuska 

všechny recenze uživatele

původně jsem to chtěla označit za odpad, ale asi bych byla hodně krutá, když vidím ty hvězdičky u ostatních co to komentují, ale mě se to vůbec nelibilo, stačil mě jeden díl a dost, to mě opravdu stačilo, pro mě ztráta času, manželské problémy, nuda, pro mě takovéto filmy nemají žánou cenu ani hodnotu, to si raději pustím nějakou tu romantiku, to má aspon děj, ale toto je děs ()

TroiMae 

všechny recenze uživatele

Jako profesionál mám problém s tím, že terapeutka dělá terapii tomu, kdo z rovna přijde. Jak jde pracovat s jedním člověkem s tím, že se po čase partner/ka přidá do rozjetého vlaku a terapeutka už přitom jednoho z nich zná lépe, má s ním vybudovaný nějaký vztah a najednou má být zaměřená na vztah a oba dva stejně? Nebo jak lze pracovat s párem s tím, že jednou zrovna jeden z páru nepřijde, tak řeší individuální témata druhého s tím, že v páru bude dělat, že o ničem, co jí soukromě řekl, neví? A když se klient/ka rozejde, bude pak terapii dělat s jeho/jejím novým partnerem/partnerkou? A paralelně s expartnerem? ;) ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama