ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

Soweek

V podstatě stejné jako Borat, jen Bruno je o ždibíček vtipnější, ale to asi záleží, na jakém stylu humoru ujíždíte. Víc se k tomu říct asi nedá :-) ()

j.anek

Tak trochu neprávem podceňovaný film. Kontroverzního na něm mnoho není - leda snad pro toho, kdo vidí poprvé na plátně homosexuála... Mám dojem, že je to hlubší sociologická studie než Borat. Třeba scény z televizního studia s hozhořčenými Američankami nebo scény z wrestlingu - to je velká síla! Ale nejsilnější jsou pro mě rozhovory s duchovním, který se Brüna snaží přivést na "správnou" cestu. Wow! Celá církev jako na dlani v geniální zkratce! ()

BMAJTZ odpad!

Uplne stejne hovno jako Borat, jenom o chlup nechutnejsi a debilnejsi (pripoustim ze obcas to u me vyvolalo usmev ale to, ze jsem se u toho sam citil pomerne trapne to nevyrovna). Jen je mi zahadou jak se mu podarilo premluvit velikany jako Bono, Elton John, Sting ci Slash aby si v tomhle zazpivali na zaver ten pseudosong. ()

Forsberg11

Absolútna bomba bombastická. Ešte nikdy som sa v kine pri žiadnom filme tak nenasmial. Cohen je boh a jeho humor je ten absolútne najvtipnejší aký si viete predstaviť. Na rozdiel od Borata som sa ani na sekundu nenudil. Bruno uráža a strápňuje abslútne všetkých tých hlúpych ortodoxných kresťanov, puritánov, chlapíkov s priveľkým množstvom testosterónu, namyslené americké čupky atď, atď. Nazozaj super bláznivá komédia... ()

DeLaMorte

Sacha Baron je BOREC!Takhle jsem si představoval komedii u ,kreté se vydržím 81min smát!Výborné ,kontraverzní,sprosté a hlavně vtipné! ()

prasacimor

Nechutnejšie, viac tlačiace na pílu, no zato menej autentické a v konečnom dôsledku slabšie ako Borat. Je síce pravda, že som pri sledovaní Bruna mal pravidelné záchvaty smiechu, no tie boli skôr spôsobené šokéznosťou jednotlivých scén a až nechápaním, čo všetko si tento človek dovolí. Som si istý, že pri ďalšom pozretí, takú silu mať tento humor nebude. Film fakt len pre silné a otvorené povahy, ktorý vám napríklad ukáže i to, kam až sú schopní milujúci rodičia zájsť, ak sa jedná o sľubnú kariéru ich detí alebo ako Paula Abdul veľmi rada pomáha ľuďom. Z trojice sfilmovaných Cohenových alter-egov je ale Bruno podľa mňa najslabší. ()

LadyVader

O něco málo horší než Borat, ale bavila jsem se dobře. Zvlášt scéna kdy predstavuje svou show kritikům mě fakt dostala, nj jsem asi ůchyl :-)). A taky "Medvěd mi sežral všechno oblečení, zůstaly mi jen tyhle kondomy " :-D. Prostě Sacha Baron Cohen ma fakt odvahu snad skoro na všechno :-). ()

ArdathBay

Slabší než Borat, ale sakra explicitnější. Je dobře, že Cohen dělá svoji show protože někdo takový plní mezeru mezi komiky jako Lunetic mezi Michalem Davidem a Argemou. Nejslabší je scéna s lovci. Ti američané, co nabízejí svoje děti na focení, ti jsou bohužel k pláči. "Léčitel gayů" je směšnější než oni sami. Nejlepší obleček "rakušáka" je ten ... židovský.První půlhodina je našlapaná, ale pak se tempo rozvolní a ne, že by nudilo, ale nemá to už takovou sílu. Celkově říkám, že scény s lidmi ok, ty vyloženě filmové jsou výrazně slabší. Brunův první partner rulezz. P.S. Titulky od Franty Fuky jsou na čsfďáckou pětku s hvězdičkou. ()

sedm.1

Sacha Baron Cohen mě po svých předchozích naprosto perfektních a úžasně zábavných postavách nyní v tomto paskvilu naprosto zklamal.Sice i zde využívá co nejbrutálnějšího humoru,vesměs dotaženého až do extrému,ale zatímco v předchozím Ali G či Boratovi byly tyto extrémní výstupy neskutečně zábavné a kulervoucí,v Brunovi se změnily v nezáživnou,nudící a především samoúčelnou přehlídkou nicneříkajích rádobyšokujících fórků bez jakékoliv souvislosti a smyslu.Nebudu popírat,že jsem se i zde při pár scénách skutečně zasmál,ale celkově fakt nechápu,jak tuhle sračku Sacha Baron vůbec mohl dát vůbec dohromady.Dalo by se říci,že Cohen zde prakticky zopakoval koncept z Borata,jen mu zde ten jemu vlastní extrahrubozrný humor zkrátka bsolutně nevyšel tak,jako právě v jeho skvělých předchozích snímcích.Sice často šokující,ale vůbec ne zábavné! ()

bloodvomit

Jedním slovem NÁŘEZ! Více slovy bych se mohl rozepisovat o tom že Cohenův humor je ulítlej, urážlivej, někdy hloupej, politicky nekorektní jindy zas apelující na nejnižší živočišný pudy, prostě v podstatě slátanina, ale v jeho podání a nasazení to nějakym způsobem prostě funguje. Řezali sme se jak psi (zčásti taky díky dabingu) a čtyři hvězdy si to prostě zaslouží a tečka ;+] ()

mohamedsfinger

Opravdu tady chybí to kouzlo Borata a taky nějaký ucelený děj, ale přesto tu můžeme vidět spoustu velmi vtipných absurdit, bohužel někdy až příliš ukrytých v houštinách rektálního ochlupení... což je škoda, protože Sascha Baron Cohen je komikem opravdu výborným. ()

Cejny

V porovnání s Boratem a Ali G je Bruno určitě tím nejhorším, co jsem viděl od Sachy B. Cohena. Některé scénky mě pobavily, ale je jich tu až moc, které mě spíš znechutily. Na jednu stranu to mohl být hodně kontroverzní film, který by si dělal srandu jen z homosexuality a vztahu Američanů k ní. Namísto toho se v tomto filmu řeší jen ego jednoho teplého blázna. ()

ranp

Borat mě hodně pobavil, tohle je však už podle mě jen slabej odvar..Borat je na 4 hvězdičky a Bruno tak na dvě.. ()

fox171cz odpad!

Větší blbinu a hnus jsem v životě ve filmu neviděl. Vůbec se divím že jsem se na film dokoukal a přitom nerozbil televizor, protože některé scénky mi fakt až pily krev. Dále problematiku filmu ani rozepisovat nebudu, protože bych musel psát až vulgárně a to fakt nemám zapotřebí. Jenom nechápu hodnocení některých výše postavených uživatelů, protože bych řekl že tohle se bude spíše líbit těm uživatelům, co nemají absolutní ponětí co je dobrý film. A pak že mají být mladí normální když se dívají na takové *******. ()

OughJay

Na Cohenovi se mi líbí, že se nebojí zesměšnit jakoukoliv skupinu lidí, nebo rovnou celejch národů. Rozhodně jde o nejodvážnějšího a pro mě nejzajímavějšího komika dnešní doby. Bruno bude ale podle mě už navždycky takovou černou kaňkou v jeho filmografii. Za prvé působí tenhle film strašně moc kýčovitě a dost často i trapně a za druhé jde o prvoplánovitou snahu vytřískat co nejvíc z pověsti, kterou si Cohen vydobyl ztvárněním Borata. Neřikám, že jsem se ani jednou nezasmál, ale jako celek to moc funkyzeit nebyl... ()

Kejdlo

Pokud chcete vidět kontroverzi, satiru a odvahu ve své nejryzejší podobě, rozhodně si to stáhněte. Humoru to ale moc nepobralo. Spíš je to až zvrhle nechutné, a dvě,tři povedené scény (klec,adopce,houpající penis) to vážně nezachrání. Zlatý Borat. 6/10 ()

Sdoom

Risk je zisk? V tomto případě u mě ano. Řekl jsem si, že vzhledem k pozitivním ohlasům na Diktátora dám Cohenovi ještě jednu šanci přesvědčit mě o jeho smyslu pro nadsázku, humor a prasečiny v mezích. Po tragickém Boratovi je Bruno velmi příjemným překvapením. Některé vtipy jsou fakt skvělé, zejména casting dětí mě dostal, prasácké scény mají většinou nějaké opodstatnění a celkově se mi líbí, do koho a čeho se Cohen trefuje. Akorát poslední třetina už byla trošku nudná a některé scény byly samozřejmě přehnané, nevkusné či nevtipné. Byla jich ale narozdíl od Borata podstatná menšina, a proto rád dám velmi pěkné 3 hvězdičky, je to spíš 3,5. ()

solskjaer

Rozhodně jeden z nejzábavnějších pořadů posledních let. Formát Cohenovo filmů mi neskutečně vyhovuje, i když musím uznat, že některá Funkyzeit videa na Youtube jsou zábavnější než celý film. Nicméně 5 hvězd bez debat. Dokonalý humor, který se určitě nezalíbí všem. Žádný art - pouze výborná porce zábavy. ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží