ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

lokol

homosexualne filmy na mna dobre neucinkuju...niekedy si myslim ze cohen asi ani nenatoci seriozny film...ze to musi byt zhovadene...napad to nebol zly ale asi niesom na tento styl filmov...ale gaya zahral dobre...ak to hral teda :D ale v pohode...napriek tomu by som sa k tomu mozno raz vratil...ale zatial mam na to este cas :D ()

Respex

Podle mého názoru na komedie, je to bohužel příliš umělé, vulgární a nedospělé. Několikrát jsem se zaslám, ale víckrát si to dobrovolně nepustím. Pro mě možná ještě slabší než velmi slabý Borat. Nejlepším filmem Barona Cohena je pro mě stále Ali G. Za mě 2*. PS. po pár měsících si opravu nemohu z filmu vybavit skoro nic a to je velmi špatné. ()

E lan

Šokující průměrný film, kterému dávám **** za to, že mě dokázal zase někdo po dlouhé době dostat do záchvatu smíchu:-) Film je opravdu průměrný, po slibném začátku je děj čím dál více nudný, ale přesto semtam se nějaká scéna hodně povede. Nicméně myslím, že je to určeno je pro opravdu otrlé diváky:-) ()

Slimakovec odpad!

Borat se mi i líbil, bylo to něco originálního. Ale tohle? Jo, našlo se tam pár vtipnejch scének a líbilo se mi interview v televizi s dítětem, ale jinak je to vrchol trapnosti a nechutnosti a jedna povedená scéna nezachrání celej film, jednoduše odpad. ()

Deftie

Nepostrehla som takmer žiaden rozdiel v schéme tohoto filmu od Borata. Namiesto kazachšského moderátora, ktorý prišiel priblížiť americkú kultúru svojmu národu a popritom poľuje na Pamelu, tu máme skrachovaného homosexuálneho rakúskeho moderátora, ktorý prišiel do Ameriky, aby sa stal slávnym. Avšak, ako sa mi nepáčil Borat, sa mi nepáčil ani Bruno. Tú jednu hviezdičku dávam za momenty, keď som sa zasmiala aj ja, aj keď neviem, či boli tak vtipné, alebo som už bola úplne zúfalá (najpodarenejšia je aspoň podľa mňa tá časť s černoškom). Nevravím, že zlý námet, alebo zlý herec, myslím, že lepšie by sa to zahrať nedalo, len ja asi nebudem cieľovým divákom. ()

psychoza

"Helo, I'm Brüno, I know, sometimes it's hard to believe, but... I'm gay..." Táto šialená komediantská paródia vôbec nezaostáva za Boratom... Sascha Baron Cohen má gule, aj keď v tomto filme to tak ani zďaleka nevyzerá... Perfektná komédia, super humor! I love it! Aj keď gayov moc nemusím... Ale toto... toto je niečo viac ;D ()

arkie

Najslabsi diel z "trilogie", samoucelnost a miestami hodne trapne. 2-3 sceny boli skutocne vtipne, mozno keby sa s nimi Sasha viacej pohral, tak by boli lepsie. Ale inak je to zlatanina. ()

Gardenboy

Vcelku som sa bavil, ale ... bolo tam príliž veľa wtf scén, ktoré šokovali a ktoré som radšej preklikal. Možno som trochu konzervatívny, ale na mňa to bolo moc, v niektorých momentoch trápne. Inak súhlas s tým, že pán Cohen je inak geniálny komik, ktorému treba prísť na chuť a to pri jeho štýle humoru nedokáže hocikto. Borat bol o dosť lepší, tuto slabé 3*, skôr 2. Inak ten herec má riadnu odvahu, ak toto (aspoň väčšina filu) bola natáčaná s nič netušiacimi ľuďmi (ring, izrael, pripútapní k posteli, TV show, ... ) tak klobúk dole už len za KUREVSKU ODVAHU! ()

kikikrikri odpad!

Ani jsem to nedokoukala, absolutně o ničem, to i ten Borat byl 10x lepší! Bylo to odporné, absolutně bez vtipu a bez děje. Všem bych doporučila držet se od tohodle filmu na míle daleko!!!! Totální odpad! ()

marek86

Bruno je ten druh komedie, který podle mého osloví jen malou řadu diváků, těch diváků, kteří tenhle druh humoru mají rádi. A tím jsem přesně já! Bavil jsem se od začátku do konce! Moje hodnocení 9/10 ()

Oonika

Tak buď jsem to vůbec nepochopila, nebo jsem právě viděla jeden z nejhorších filmů mého života. Člověk, co se do tohodle pustí s takovým nadšením jako Sacha by mě asi urychleně vyhledat psychiatra, protože tohle už fakt není normální! ()

Mira90

Bruno je jako verbalovy komentáře. Po většinu času ultrakokotina s občasnými záblesky, hm - geniality? To asi přímo ne, ale pokud neuvěříte Cohenovi a uvěříte v to, jak jsou Američani tupí - proč ne? ()

Pathrose

Tak tohle od Cohena nebylo tak silné jako Borat. Ano, také občas padne něco geniálního, ale už ne tolik. Spíš je až s podivem, že Cohen se svým vzděláním dokáže zajít až takhle daleko. Občas už to bylo hodně za mezí korekntosti a nechutnosti, ale Cohen si z toho určitě hlavu nedělá. Slabší, ale také jsem se pobavil. ()

aLCaP0Ne

Bruno je príklad presne toho, že všetkého moc škodí a to čo skvele bavilo v Boratovi je tu celé tlačené nasilu.. Nadarmo sa nehovorí, že aj majster tesár sa utne Cohen to pochopil. O to viac zažiaril a prekvapil v tohto ročnom počine Diktátora.. Bruno = 65% ()

Scharra

Další z postav Sachy Barona Cohena se podívala do kamery v celovečerním filmu. Pro mne zatím nejlepší pojetí filmu nakouknutí pod pokličku Američanům. Nyní nejde o obyčejné americké občany, ale o jejich slavné hvězdy. Brueno se chce proslavit v Hollywoodu a tak se z Rakouska vydá do USA za svým snem. Velice pobavila scénka s malým černouškem ()

prasokote

Úchylné, občas lehce šokuje,ale jinak celkem zábava. Borat se mi líbil trochu více, ale asi nelze tyto dva filmy srovnávat, každý je trochu o něčem jiném. Nicméně Sacha je excelentní komik, i když bych ho ráda viděla i v jiném typu rolí vážnějšího charakteru. Myslím, že na to má. ()

Shaleman

Cohen se po Boratovi rozjel jako vlak. Ale tady brutálně sestřelil. Nejenom, že z gayů a Němců udělal absolutní debily (to první nejsem a s tím druhým souhlasím), navíc jeho postava prochází zničující fází absolutní zvrhlosti a trapnosti. V první chvíli se zasmějete, ale když zjistíte, že je to pořád takové po celou dobu, založené na nechutných sexistických nejenom narážkách, celé vás to zamrzí a nakonec to vypnete. Záchrana se nenajde ani v několika málo scénách výborných vtipů v dialogu obyčejného člověka a totálního blba - Normálně bych se smál, ale byl jsem tak znechucený, že to prostě nešlo. Cohen to rozjel jako vlak, ale hned v první zatáčce vykolejil. ()

fallanga odpad!

Ze začátku filmu jsem se smál a plánoval jsem to dokoukat do konce, ale když ukázal v televizi vlastní penis, tak jsem to musel vypnout. Opravdu hnus. Většinou brání homosexuály a tento film je tak pohoršuje a snižuje v očích veřejnosti, že to není možné. ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží