Milá komédia zo stredoškolského prostredia o partii lúzrov šikanových miestnym magorom. Na pomoc však prichádza Owen Wilson, ktorý si strihol postavu pacifistického dezertéra a homelesa s tradičným šarmom. Bavili ma hlavne interakcie medzi ním a Leslie Mann. Taká ľahká komédia na odreagovanie od všedných problémov... 65%(4.2.2015)

• Slarque

Z tohohle námětu mohla být dobrá komedie. Klidně u toho mohl zůstat i Owen Wilson. Jenže by to chtělo víc komických nápadů do scénáře a režiséra, který by tomu dal spád. Takhle tu máme několik různě nesympatických harantů a semtam pokus o vtip. Aspoň pár jich kupodivu i vyšlo. Vlastně je to spíš smutné než zábavné. :((21.2.2011)

Keď som si tento film všimol v programe, spomenul som si, že pred časom chcel na Slovensku tento film uviesť aj do kín ale nestalo sa tak a dostal sa iba na DVD, čo je podľa mňa škoda. Film totiž prekonal moje slabé očakávania a bol vtipný a svieži. Seth Rogen napísal dobrý scenár a tak nešlo o najhoršiu americkú komédiu. Navyše s výborným dabingom: IVO ŠÁNDOR, DANIEL FISHER, MAREK SUCHITRA, DAVID HARTL, MICHAL DOMONKOŠ, PETER RÚFUS a ďalší + vo filme hlavní hrdinovia sledovali film NEPODPLATITEĽNÍ - DeNira v tej ukážke daboval PETER RÚFUS (v originálnom dabingu MARIÁN SLOVÁK) a Costnera daboval VLADIMÍR KOBIELSKÝ (v orig. TOMÁŠ MAŠTALÍR)(9.5.2010)

Wilsonovo jméno mě v titulkách nevytrhne, to Apatowovo mě v nich zas kolikrát spíš vyděsí, jelikož Zbouchnutou a Kopačky považuju za jedny z nejnudnějších áčkových komedií posledních let, Tvrďák Taylor mi ale při ranní kávě docela sedl. Je to klišé na klišé, stokrát obehraná klasika, ale neurážející, ikdyž ani ohromující. Prostě solidní průměr, který mi příjemně nastartoval nový den.(14.7.2011)

• Booman

Film o třech šikanovaných chlapcích, co se rozhodnou něco s tím udělat, a tak si najmou bodygarda, co byl dřív voják. Netuší ale, že se v armádě moc dlouho neohřál, a že poměrně rychle dezertoval, nyní je bezdomovec a chce je vykrást. A protože je srab, tak je ani nechrání, ale jenom je učí jak se bránit, což je ale taky naprd, protože to sám neumí. Nakonec se v něm ale probudí bojovník a šikanistu seřeže. To by byl tak ve zkratce děj. No, úpřimně nijak odvázanej jsem z toho nebyl. Kromě toho že děj je poměrně debilní, místy je film opravdu hodně trapnej a celkový dojem z filmu je nula. Jediný proč dávám dvě hvezdy je Owen Wilson, kterej je sympaťák a že jsem se škodolibě bavil, jak ty tři kluci dostávali na frak a dělali si to všechno jenom horší(20.6.2008)

• - Adam Baldwin si ve filmu zahrál jednoho z bodyguardů, kterého se chystají kluci najmout. Při pohovoru se zmínil, jak hloupé je pro bodyguarda chránit kluky před rváčema. Měl přitom na sobě stejný oblek jako ve filmu Moje tělesná stráž (1980), ve kterém si zahrál roli bodyguarda ochraňujícího své kamarády studenty před jedním takovým rváčem. (HellFire)

• - Během filmu můžeme zahlédnou v televizi filmy Neúplatní (1987) a Klub rváčů (1999). (Stanley619)