• Booman

Film o třech šikanovaných chlapcích, co se rozhodnou něco s tím udělat, a tak si najmou bodygarda, co byl dřív voják. Netuší ale, že se v armádě moc dlouho neohřál, a že poměrně rychle dezertoval, nyní je bezdomovec a chce je vykrást. A protože je srab, tak je ani nechrání, ale jenom je učí jak se bránit, což je ale taky naprd, protože to sám neumí. Nakonec se v něm ale probudí bojovník a šikanistu seřeže. To by byl tak ve zkratce děj. No, úpřimně nijak odvázanej jsem z toho nebyl. Kromě toho že děj je poměrně debilní, místy je film opravdu hodně trapnej a celkový dojem z filmu je nula. Jediný proč dávám dvě hvezdy je Owen Wilson, kterej je sympaťák a že jsem se škodolibě bavil, jak ty tři kluci dostávali na frak a dělali si to všechno jenom horší(20.6.2008)

tento film ale nebol určený skupine nemilosrdných otrlých kritikov teoretikov ale pre zábavu a relax vekovej skupine dospievajúcich chalanov. Podla toho ako sa tí 13-roční na tábore pri pozeraní od srdca zabávali...áno!!skvelá voľba, patrí medzi tých pár kontroverzne hodnotených od znudených prázdnych vševedov , ale zato chlapčenských trhákov, z ktorých si v pohode napodobňujú celé repliky (Rrrrr, Stúj pri mne, Herkules :-) a pozrú viac ako raz. Owen Wilson sa vykašlal už viackrát na tlaky producentov a točí, čo sám chce.(18.2.2013)

Kdysi jsem o tom to filmu četl a docela jsem byl zvědavý co z toho vzejde. Pak jsem, ale četl nějaké recenze či komentáře a film jsem přesunul na druhou kolej. Tento týden jsem zjistil, že tento film bude v televizi a rozhodl jsem si na něj udělat čas. A musím přiznat, že mě film příjemně překvapil. Bavil jsem se a užíval si fóry, i když nebyly, kdo ví jak originální. Hlavní hrdinové byli zábavný a s Owenem Wilsonem jim to ve filmu sedlo. Hodně mě potěšilo cameo Adama Baldwina, který jsem si užil. Filmu bere body k dobru konec, který je trochu až moc přímočarý. Obyčejná komedie, která potěší, když od ní moc neočekáváte.(12.2.2012)

• baiskon108

Snad naprosto stejné jako film Kick-Ass (Kick-Ass má jen o hodně více bodů, což vůbec nechápu). Tohle má být komedie? To je HOROR!! Ten dlouhý, široký a bystrozraký si tedy prožili hodně šikany. To, že je chce skoro zabít jejich úhlavní mlátič je už opravdu moc. Tvůrci tohohle filmu opravdu umí nažhavit děti nastupující na střední školu..(19.4.2015)

Wilsonovo jméno mě v titulkách nevytrhne, to Apatowovo mě v nich zas kolikrát spíš vyděsí, jelikož Zbouchnutou a Kopačky považuju za jedny z nejnudnějších áčkových komedií posledních let, Tvrďák Taylor mi ale při ranní kávě docela sedl. Je to klišé na klišé, stokrát obehraná klasika, ale neurážející, ikdyž ani ohromující. Prostě solidní průměr, který mi příjemně nastartoval nový den.(14.7.2011)

• - Adam Baldwin si ve filmu zahrál jednoho z bodyguardů, kterého se chystají kluci najmout. Při pohovoru se zmínil, jak hloupé je pro bodyguarda chránit kluky před rváčema. Měl přitom na sobě stejný oblek jako ve filmu Moje tělesná stráž (1980), ve kterém si zahrál roli bodyguarda ochraňujícího své kamarády studenty před jedním takovým rváčem. (HellFire)

• - Během filmu můžeme zahlédnou v televizi filmy Neúplatní (1987) a Klub rváčů (1999). (Stanley619)