Ač se dva hlavní dětští hrdinové snažili to všechno zachránit (a byli dobři, než jim to docela pokazil ten děsivý spratek z Kruhu), a obsazení slibovalo vcelku kvalitu, potenciál zápletky zůstal promarněn díky slabému scénáři, který např. ze slibně rozjeté postavy Owena Wilsona udělal jen žvatlajícího ňoumu, který se motá ode zdi ke zdi. 2.5*(19.8.2015)

Nic moc komedie. Být to zaměřený jen na ty tři kluky a nebo naopak jen na Drillbita, tak to mohlo být mnohem lepší. U každého si říkáte, že je tam nějaký potenciál, ale na ten zapomenete, když se začne vyprávět jiný příběh. O komediálních schopnostech Owena Wilsona jsem na začátku dost pochyboval, ale tady je to skoro jen on, kdo má zásluhu na tom, že se dá film označit za komedii. Celkově jsem ale musel hodnotit jednou hvězdičkou navíc. To za ten konec, který mě dost překvapil. Finální souboj byl na komedii dost drsný a přímí. Chvíli jsem si dokonce vzpomněl Ramba :)(17.8.2008)

Strašlivá blbost, ale ja se smála skoro od začátku do konce :-D. Někde uprostřed to trochu ztrácí nějakýma těma moralníma věcma, ale zbytek filmu mně mile překvapil. Těm třem nerdům nešlo nefandit :-)). A to že Owen Wilson hraje v takove šílené komedii mi nepříjde tak divný, ale překvapil mně Adam Baldwin a jeho třicetivteřinovej štěk, toho jsem tam teda nečekala :-)).(6.7.2010)

Po pozretí začiatku filmu mi bolo hneď jasné, ako celý film bude napredovať. No na sobotné popoludnie je to úplne ideálne, tento film je ako stvorený pre čas, keď si po výdatnom obede ľahnem na gauč a zapnem si telku. Owen Wilson sa mi dokonalo hodí do role chlapíka, ktorý si musí stále niečo nové vymýšľať. Dobrá a príjemná rodinná komédia, ktorá síce ničím neprekvapila, ale nič sa jej ani nedá vytknúť.(29.6.2013)

Milá komédia zo stredoškolského prostredia o partii lúzrov šikanových miestnym magorom. Na pomoc však prichádza Owen Wilson, ktorý si strihol postavu pacifistického dezertéra a homelesa s tradičným šarmom. Bavili ma hlavne interakcie medzi ním a Leslie Mann. Taká ľahká komédia na odreagovanie od všedných problémov... 65%(4.2.2015)

• - Adam Baldwin si ve filmu zahrál jednoho z bodyguardů, kterého se chystají kluci najmout. Při pohovoru se zmínil, jak hloupé je pro bodyguarda chránit kluky před rváčema. Měl přitom na sobě stejný oblek jako ve filmu Moje tělesná stráž (1980), ve kterém si zahrál roli bodyguarda ochraňujícího své kamarády studenty před jedním takovým rváčem. (HellFire)

• - Během filmu můžeme zahlédnou v televizi filmy Neúplatní (1987) a Klub rváčů (1999). (Stanley619)