Harold a Kumar se vracejí a tentokrát míří do Amsterdamu, kde je snadno k mání marihuana. Problémy však začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s teroristou. Oba hrdinové se tak ocitnou na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct...
Harold a Kumar jsou zpátky, ještě vyhulenější a vymaštěnější než bývali. Před čtyřmi lety se vydali za hamburgery, dneska si to namířili přímo do Amsterdamu. Se snadným cílem a stejným průběhem: spousta alkoholu, lehkých drog a sbírka podivných postav, o kterých se vám většinou jenom zdá - na cestě za poznáním. Bohužel problémy začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s nebezpečným teroristou. Oba hrdiny pošlou šupem do vězení na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct, a vrací se i starý známý Neil Patrick Harris, který hraje sám sebe, takže o zábavu je postaráno. (oficiální text distributora)

Aven

Oproti jedničce sešup dolů,a to minimálně o úroveň. Nikdy jsem nechápal, jak někomu můžou připadat nechuťárný vtipné. Mě osobně to film spíše znechutí. Bohužel ve druhém dílu vsadili tvůrci více na scény vzbuzující odpor než na scény vtipné - povedené byli snad jen dvě (sen o trojce s trávou a "teroristická" akce v letadle). ()

svobik

Před čtyřmi lety dostali hlad, teď jedou do Amsterdamu. Nebyli by to však Harold s Kumarem, aby se nedostali do pořádných problémů a nakonec se z nich museli vyhulit. Stylově velmi podobné jedničce (skvělá záminka pro dvojkombo), na pár místech ovšem již trapné než vtipné (časté prdy). I tak u mě ale, s očekáváním trojky, palec nahoru. Více zde ()

Guzo

Pokračování legendárních huličů? Proč ne? Vtipných scének je tu opět spousta, Harold a Kumar se samozřejmě dostávají do všemožných trablů a lidé kolem je chtějí dostat do basy, zhulit, vzít jim hulení, nebo si ho od nich nechat vykouřit (že, Big Bobe? :) Ovšem až taková zábava jako byla jednička to bohužel není, jsou tu vynucené vtípky, například scéna s prezidentem mi přišla vyloženě příliš, ale rád se na to zase někdy v budoucnu podívam. 3,5 * Tak podíváno a s odstupem se jedná o jasný 4 hvězdy, masakr film :-)) ()

huli601

Oproti jednotke veľa nechutných scén. Neviem prečo to do filmu dali. Pri pozeraní som sa možno raz, dvakrát zasmial a to je, myslím si, na komédiu dosť málo. ()

P1tr

Jsou zpátky v lepší formě a díkybohu opět s Neilem Patrickem Harrisem. Ten potvrzuje svojí pozici vtipného chlápka, který sice hraje pořád stejné charaktery a hraje je stále stejně, ovšem já mu to pořád baštím i s navijákem. Po přeskočení fekálního začátku vtipná jízda, která staví až na konečné zastávce. Jak by řekl NPH hrající sám sebe- This is gonna be a bumpy fucking ride! ()

BuryGol

Klidně se mi smějte že tomu dávám 5*, ale já tyhle dva magory prostě žeru! :) Sice to neni tak vtipný jako jednička a leccos je přehnaný, ale starej Bush je kouzelnej. ()

Specs

Hlášky: Harold Lee: - "Proč ze všeho kolem tebe musí vzniknout megahádka?" Kumar Patel: - "Protože tohle je Amerika a dokud mám svobodu řeči, nikdo mě neumlčí." & Velkej Bob: - "Jste kluci připravení na váš buřtový sandwich?" Harold Lee: - "Ne." Velkej Bob: - "Tak rychle začněte mít hlad, protože já tu pro vás mám nachystanej pěknej kus." & Vůdce KKK: - "Co to do negra bylo?" & (Neil Patrick Harris řídí auto a u toho pojídá houbičky.) Harold Lee: - "Soustřeď se na cestu. Měls už hromadu houbiček, příteli." Neil Patrick Harris: - "Už ve 14 jsem dokázal operovat slepé střevo. Myslím, že dokážu zvládnout pár houbiček." Kumar Patel: - "Nebylo to jen v televizním seriálu?" & Kumar Patel: - "Vy sám hulíte a jiný za to posíláte do vězení?" George W. Bush: - "Jasně." Kumar Patel: - "To je docela pokrytecký." George W. Bush: - "Na něco se tě zeptám, Kumare. Honíš rád péra?" Kumar Patel: - "Ne, pane." George W. Bush: - "Necháváš si rád pohonit?" Kumar Patel: - "To jo." George W. Bush: - "Takže seš taky zasranej pokrytec. Takže kurva zavři hubu a zahul moji trávu." & Harold Lee: - "Abych byl upřímnej... Po tom všem čím jsme si prošli, nevím jestli jsme schopný věřit naší vládě." George W. Bush: - "Věřit vládě? Ani ve vládě si nevěří. Nemusíte věřit svojí vládě, abyste byli dobří američané. Musíte věřit jen ve svou zem." & Kumar Patel: - "Dámy a Roldy, co říkáte na to se pořádně zhulit, když jsme v tom Amsterdamu?" Vanesse: - "Jo!" Harold Lee: - "Jdeme?" Maria: - "Zní to prima." Kumar Patel a Harold Lee: - "Razíme!" ()

latvar

Harold a Kumar zase pobavili jako u jedničky, státní návládní, který je pronásleduje využívá poněkud neortodoxní metody při vyšetřování a nakonec se mu to podaří. Pro mě 55% ()

DeathTheKid

Horší jednička, to jednoznačně. Tady tomu ubližovala romantická vložka a hodně cestování po USA. A v prvé řadě ten kreténský agent. Fakt trapné na druhou. Jinak tu padly rozhodně dobré hlášky a další kecy, na druhou stranu tu mohlo být více Neila, jo a ještě bych chtěl pochválit obsazení obou hlavních herček, jsou to ale kosti. Ta zamilovanost složila o jednu hvězdičku i tak zhulený sníkem jako je tento. Těším na se na trojku. ()

ZkuKol odpad!

Hrůza!!! Viděl jsem "unrated" verzi cca 60 minut a víc jsem nevydržel. Komedie to nebyla, špatný porno taky ne, ani eroťák, co dávaj na nově ne. U jedničky jsem se skvěle bavil, u tohoto jsem nepokrytě trpěl, možná to někdy příště zkusím dokoukat a pak možná opravím svůj názor, ale tohle bylo asi největší zklamání tohoto roku (je červenec takže - zatím)! Našel jsem zbytky odvahy a dokoukal jsem: názor beze změny ()

FeatherBoy

Za film dávám 2 hvězdičky. Jsou tam občas dobré hlášky, ale na druhou stranu taky hodně trapný scény, hlavně s tím vyšetřovatelem. Ta třetí hvězdička je za Neila Patricka Harrise, který jako vždy perlí... ;-) ()

ArdathBay

To, čeho jsem se nejvíc obával, se stalo skutečností. Nefekálnost a poměrně inteligentní humor a neklišoidní situace z jedničky nahradil přesný protipol 2ky. Také stopáž je zbytečně dlouhá. KKK a hlavně scéna svatby je trapnost number One. Snad jen dementní šéfvyšetřovatel a Neil Patrick Harris byli pro mě světlou součástí téhle hlouposti. ()

BMAJTZ

Oproti jednicce je tohle horky adept na odpad. Par dobrych vtipu tu bylo ale celkove to uz neni ono. Slabe slabe a to jsem se po jednicce tesil na dalsi narez. ()