poster

Barbie jako Princezna z Ostrova

 • USA

  Barbie as the Island Princess

 • Slovensko

  Barbie ako Princezná z ostrova

Animovaný / Rodinný / Muzikál

USA, 2007, 86 min

 • Big Bear
  ***

  Ideální pohádka pro malé holčičky plná zvířátek se slavnou panenkou Barbie, která tentokráte ztroskotá na ostrově. Co oceňuji je skutečně velké množství písniček přezpívaných do češtiny i bonusový materiál na DVD včetně karaoke. Animace se mi až tak nelíbily, ale nejsem cílovou skupinou a respektuji to .-). * * *(21.3.2016)

 • Pythonator
  **

  Jeden z těch lepších ze série hrozných Barbie žump od Mattela. Tarzanka Barbie z džungle vyrůstala se slonem, žrala mravence a válela se v bahně, ale přesto měla přešminkovaný ksicht jako z epizody Barbie jako pipina na molu. Vím, že je to jen pro malé holčičky, ale doufám, že ani ty nejsou tak blbé, aby si toho detailu nevšimly. Jinak celkově příjemná pohádka s roztomilýma zvířátkama, která nezanechá tak hluboké psychické stopy jako jiné epizody.(9.3.2014)

 • Yalka
  ***

  Mix Robinsona, Tarzana a My Fair Lady v Barbie muzikálu. Na téhle pohádce mě neskutečně irituje královna, která je myšlena jako kladná postava i když trochu úzkostná. Má tři malé dcerky, ale v celém filmu nemají spolu jedinou interakci (!) a královna si hledí jen své pitomé rozmazlené opice. Je to sice zcela vedlejší linie, ale vždycky znovu mě to naštve. Zbytek v pohodě, asi takto: žádná velká sláva ani žádný velký propadák, je tam několik zvratů, děj je kapku nepřehledný. Písničky jsme si doma docela oblíbili, nejvíc asi I Need To Know. U tohoto filmu mě zaujalo, že k němu byly vyrobené a prodávaly se mj. panenky, které v ději vůbec nehrály roli, ty postavy se tam mihly na pár sekund. Zajímalo by mě, čím je to způsobené: prostá nedomyšlenost? Změny ve scénáři až poté, co se zadal návrh a výroba panenek?(29.6.2013)

 • kristyy
  *****

  Překrásná muzikálová pohádka plná exotiky barev, písniček a roztomilostí. Holčičky možná nadchne více než kluky, pro své růžové a sladké prostředí. Maminky u této pohádky se svými princeznami také vydrží. Barbie bydlí na překrásném exotickém ostrově se svými kamarády – pandou, pávem a slonem. Zvířátka jsou nadmíru roztomilá! A nebyla by to pohádka, kdyby se na ostrově neobjevil krásný princ. Barbie Rosella se ocitne na princově zámku a společně se zvířátky odhaluje v království zlo. Dojemná pohádka, kde samozřejmě dobro zvítězí a ještě poodkreje něco z Roselliny minulosti.(23.5.2011)

 • NinadeL
  *****

  Druhý původní muzikál ze světa Barbie navazuje na geniální Princeznu a švadlenku a i když je to čistá novinka, atmosférou může dospělým připomínat Modrou lagunu plnou panenské přírody. Mluvící zvířata, návrat ztracené matky, co víc si přát?(3.2.2009)