PeterMC

yooo cervenak to pomenoval dost jasne ... najlepsia chujovina aku som videl .... suck my dick, suck my motherfucking dick ... ()

route60 odpad!

Naprostá filmová zbytečnost, ti dva režiséři filmu jsou totálni dementi mám rád divokou akci a černý humor ale toto je hrůza od začátku do konce a jediné co v tomto údajně filmu stojí zato je Jason Statham ten se snad pro role tvrďáku narodil ale zaroveň doufám že v už v žádne takové opulentní demenci hrát nebude, 5% jinak to nejde ()

infernet

Teda tohle stálo za vyližpr... . Něco tak přehnaného, korunovaného absurditami a neustálým fuckováním už jsem dlouho neviděl. ()

chrustie odpad!

Od začátku taková sračka, že sem to musel po 15 minutách regulérně vypnout. Nepočítám s tím, že si tohle pustím znovu, proto ani nepočítám, že změním své hodnocení. // tak menší korekce. Pustil sem si tuhle sračku znovu a hodnocení opravdu měnit nebudu. ()

Xstan

Nevim co na tom bylo vic debilní,jesli ta činska děvka nebo ta scena kdy se z Jasona stane "pan blesku". No proste sem se musel smat jak je to stupidni.A to zpocatku me to aji bavilo.35% ()

Aywes

Kozy,akce,hudba,přestřelky,drsná mluva.Testosteronovej náser maximálního stupně.Bezduchá hodina a půl čistý akce.Není zde ani chvilka ticha.Pořád se něco děje, ale oproti prvnímu dílu je to trošku horší.Moc přehnaný a až moc na hranici se stupiditou a naprostou hloupostí.Dá se docela lehce pochopit, když se někomu film nelíbil.Prostě je to bezduchá zábavná a vtipná věc, která vás pobaví a nemusíte ani trochu přemýšlet. ()

Schlumpf

Po shlédnutí výborného prvního dílu jsem doufal ve přinejmenším stejně vydařené pokračování. Ale opak je pravdou. Koncept jako takový je relativně zajímavý a originální, bohužel provedení je vyložene mizerné... A teď nemluvím ani tak o tom, že polovina nápadů z jedničky se objeví i zde.. Spíš mám na mysli až neuvěřitelnou zmatenost, šílenost, přehnané tempo, perverznost, nechutnost, absurdnost... Příklad - představte si nejabsurdnější konec jaký vás jen může napadnout... Máte? Teď to vynásobte 3248. Tak končí Crank 2... Bohužel. ()

bobin

Film pro okrajové a primitivní publikum, které se vyžívá v akčních debilitách, které postrádají smysl. Navíc létající kamera- t.zv. bolehlav- tomu dává suterénní úroveň. .....Ale možná se to bude nějakému pomatenému puberťákovi zamlouvat. ()

Dave_ff odpad!

Celou dobu jsem u tohoto filmu přemýšlel, který ičus (ano, na začátku mi skutečně chybí "p") mohl něco takového natočit. A hle, zjistil jsem, že byli hned dva! Tento paskvil patří na dno všeho, co jsme kdy viděl!! ()

davistercz

Tak druhý díl mě velice zklamal, čekal jsem trochu více akce,bitek a tak trochu děje... a ne jenom debilní obrázky z her nebo z čeho to bylo.To byla snad nějaká parodie ne?Prvních 30 minut filmu byl úžasnej a zbytek stál za nic.Nepovedené. ()

Odpocivadlo

Dvojka sa mi zdala ako kópia jednotky, preto sa mi teraz zda jednotka taká originálna. Aj keď podľa mňa dvojka vznikla len preto lebo všetky skvele nápady na akciu sa do jednotky nevmestily. :) 75 % ()

Spilif

Chev Chelios pro mne zemřel v prvním dílu. Ve dvojce už je to jen Jason kvůli kterému dávám alespoň tu jednu hvězdu. Mám rád ztřeštěné filmy ale tohle já nevím možná to mám i tak jak se vyspím a před sledováním tohohle pokusu o Zastav a nepřežiješ, jsem se vyspal asi špatně! Zastavil jsem to a přežil jsem, prostě se nic nestalo :) ()

wowylgu313

Tenhle ujetý "akčňák" pokračuje... A to doslova tam kde na konci jedničky skončil ... ;) Vše jede znova ale tentokrát není potřeba adrenalin ale elektřina. Což je z bláta do louže. :D druhý díl je trochu horší, smysl tu nedává už vůbec nic. Ujeté to je tak nějak stejně. Opakující se scény tu nějaký jsou. Konec působí skoro jakoby se někdy za sto let plánovala trojka ... Nesmrtelný Chelios může spadnout z mrakodrapu, může uhořet, může přijít o srdce, může dostat x střel do hrudi ale i tak! I tak bude stále dýchat! Oproti jedničce už více parodická akční "bomba" nechávám tři hvězdy ale procenta už snižuji. 50-55% ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily