`barocco

Brutalita, sex, snuff a do toho opat sprintujuci Jason Statham. Logiku netraba hladat, uz uvod filmu jasne odkazuje ze sa da cakat zabava na sposob pocitacovych hier, (vznika novy fenomen? koncept virtualnej zabavy kde nic nie je nemozne na filmovom platne) nas hrdina musi prezit a zakazdym dobit svoje baterky aby hra neskoncila predcasne. Zvrhlostou aspiruje na odpad, originalnou myslienkou ktorej absurdnost bola naznacena v prvom diele a ktoru tvorcovia v pokracovani Cranka dotiahli do maxima snat na pat hviezd. Tento film je uz skutocne o vkuse ci nevkuse, aku mieru je schopny este divak prijat ci neprijat v tomto ponati zabavy. Isto, pre niekoho je aj zabava ked sa macke podpali chvost. Crank 2 nema od tohoto prikladu daleko. Mozme ocakavat hodnotenia od najnizsieho po najvyssie. A ocakavat ze pokial Crank 2 bude financne uspesny napodobenie tohto noveho zanru inymi tvorcami. Este ostava dat nazov tomuto novemu fenomenu vo filmografii, zeby crank movie? ()

Stanford

ze začátku ti prvních 5 minut šlo potom hrůza vůbec to nemělo hlavu a patu bezmyšlekovité akce a stupidní vtip PRVNÍ DÍL BYL VÝBORNÝ, DRUHÝ= NA TEN SE RADŠI NEDÍVEJTE, JESTLI SI NECHCETE ZKAZIT DOBRÝ DOJEM Z PRVNÍHO DÍLU ()

(=LIFTY=)

Neuvěřitelně zhovadilý nářez, plný vtipných postaviček (třepavkový gay toužící po pomstě rulezz!), nápadů, adrenalinu a naprosté šílenosti! A sex na veřejnosti z jedničky? Několikanásobně překonaný tím, který se odehrává tady. ()

Cadoras

Ulítlejší, úchylnější a rychlejší než první díl. Ačkoliv tomu chybí originalita, tak sem se dobře bavil. Jen Ling Bai mě neuvěřitelně štvala. 60% ()

RomaS

Super nářez od prvních sekund až do závěrečných titulků. Tato elektoro-adrenalinová jízda na kterou je nutno se dívat s nadhledem si nebere servítky vůbec před ničím. ()

bureman

Píčovina všech píčovin. Jednu hvězdičku si to zaslouží jen za to, že frenetičtější film snad není. Ztráta času. ()

Gotlike

Jednička byla výborná. Dvojka už o něco horší. Chvílemi až moc šílené, např. ''sex scene'' bylo to jako vystřižené z nějakého porna :-D Jinak doufám, že když nám Chev Chelios opět přežil, bude trojka lepší. Takže tři hvězdičky a víc určitě ne! Fuck you Chelios...!!!!! :-) ()

ChR1S

Po zhlédnutí prvního dílu, který nasadil hodně vysokou laťku, mě dvojka celkem zklamala. Děj opět výbornej jako v jedničce, nicméně ten způsob jakým to je natočený mě místama dost odrazuje. Scény jsou ještě rychlejší a energičtější než v jedničce a to bylo naprosto zbytečné. Jak už zde bylo napsáno, trochu zbytečné pokračování prvního dílu - dvojka toho moc nového nepřinesla. ()

wrána

Jelikož mě přišlo, že film je dělán s ještě větším nadhledem než jednička, tak musím říct, že tahle šílenost i dokáže pobavit. ()

Patr1k

Kto videl jednotku vie, čo nemá očakávať - realitu :D , akciou a hláškami preplnených prijateľných cca. 90 minút Vás rozosmeje, párkrát si capnete po čele štýlom "OMFG" a nakoniec Vám v pamäti zostane možno spomienka na dostihy...Jason Statham pre mňa pomaly vyhasína ()

da_silva

Jednička byla naprosto normální. Fakt. Tři hvězdy jenom z úcty k prvnímu Cranku.. co je moc, to je prostě moc. Až to nakonec nudí.. ()

david666

Tak tohle už bylo fakt moc. Tvůrci si asi při psaní a natáčení tohot filmu pěkně šlehli do žil. Pokud jednička byla ještě svým způsobem zajímavá alespoň námětem, zde už film zklouzl k trapnosti. Akce jsou směšné, než aby šokovaly. Kolem Stathama (díky kterému dávám o * víc) je tady plno strašných herců(?), dialogy o ničem. PS: nejlepší na filmu je hudební doprovod od REO SPEEDWAGON-Keep on loving you - to bylo aspoň v kontrastu s tou řezničinou vtipné. A obecně hudba je super-Jo, Mike Patton. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily