redalert21

Uf, tak to jsem ani ja necekal...tak slabe jjak sem to vubec necekal...tak silene ze tomu az neverite...tak zvracené az je me zle! Takové...až je to nedívatelne... ()

Rodriguess

Velmi rychly a este dynamickejsi film. Moc dobre som sa aj nasmial tak celkove hodnotenie dobre.Jason Statham je fakt super herec ale ta ukricana japonka ta bola najviac funny. Efekty vo filme uzasne jednoducho stoji za pozretie! ()

Ajay

Když o tom člověk moc přemýšlí tak je to totální zhovadilost, nicméně pokud mozek vypneme, tak je to nabitá adrenalinová smršť!!! fuck off CHELI fucking OS :) Jen by mě zajímalo, jak bude vypadat ve trojce, když na konci tak vesele plápolal?! ()

brasek odpad!

Uff... neskutočne blbé! Snaha o akčňák od prvej po poslednú minútu, ale totálne sa to niekde odklonilo a márna už bola snaha o záchranu. Zopárkrát som sa zasmial na hláškach, ale ako celok a tie extra scény ako blesky z rúk, súboj ala Godzilla, sexuálne ródeo na dostihoch (však boli od tribúny okolo 100 metrov a tie lietajúce nohavičky a klobúk, to bolo klišé na blitie a ako sa tak ďaleko od tribúny dostali, však prepadli len cez lóžu nadol? žeby tých 100 metrov odsúložili?) a na koniec premena skoro na Ghost ridera, fakt blivajz! ()

veverysiak

Zákony biznisu nepustia, preto Dvojka bola logickým a opodstatneným ťahom, napriek tomu, že vo všeobecnosti riziko umeleckej nedosiahnuteľnosti na predchodcu sa blíži k istote, pribudlo bizarností, surovosti, bradaviek, ale aj prihlúplostí a fantasmagórie, preto to nemožno brať inak ako iracionálny úlet so snahou čo najviac ohúriť, aby sa aspoň takýmto spôsobom odpútala pozornosť od predsa len nižšej úrovne pokračovania, všetci robia čo môžu, ale popravde, nedokážem si predstaviť Cranka Entého, ktorý by sa čo len vyrovnal Crankovi First, takže 80%. ()

wray

Nie je to uz tak nadupane (akoze v zmysle akcia akcia akcia) ako Crank, a je tu par zbytocne dlhych scen (teda - v zmysle ze nic nevybuchuje, ale "len" sa rozpravaju) a tak som mal pocit ze je to "len" pokracovanie, o cosi horsie ako original, ako to s pokracovaniami byva. Avsak - Crank 2 ma stale co ponuknut (teda divakovi ktory ma rad akciu), stale je tam syta muzika, syte farby (a stale davam + za vizualne spracovanie), je tam taky ten videogame feeling, a aj ked mozno trosku "pomalsie" stale je to v podstate 90minut akcie. Kludne teda prehliadam par nezmyslov a to ze to nie je nic nove co sa napadu tyka, mne sa to stale velmi pacilo - velmi dobry akcny film resp. ak sa Vam pacila jednotka, dvojka nesklame. ()

Boss999

Hmm na tento film som sa veľmi tešil ale veľmi ma sklamal čakal som viac tak preto aj moje hodnotenie je slabe tak ako aj film. :-) ()

cubiczech

Jako že první díl byl něčím zajímavý, tohle už tak moc ne... některé situace zbytečně vyhnané do absurdnosti i na povahy filmu, přičemž se vlastně stejně nudíte. Tolik smůly 2x člověk přece nemá! ()

@nthr4X

Všude samé kozy, zadky, kulky, mrtvoly, ještě šílenější scény ale kýžený dojem to na mě neudělalo. Typicky zbytečné pokračování nápadité jedničky. ()

MaxQ69

Jak se takovéhle stupiditě mohl Stanham zaprodat, to mi skutečně uniká. V hlavních rolích hrají: neandrtálský křupan, exibicionistická coura, děsně protivná šlapka, který bych nejraději urval hlavu, chirurg na dně společnosti, který před lety pokazil operaci vagíny. Příběh: Týpek spadne z kilometru na asfalt, dostane umělý srdce a vesele si sřílí a mlátí dál. Sahá na vše, co má alespoň něco společného s elektřinou. Elektrika ho drží při životě, ať už je to extrémně vysoké napětí nebo statická elektřina vznikající třením kůže při sexu. Debilita na entou. Tímto odpadem u mě Stanham docela dost klesl. A závěr?: Chelios hoří a přitom se tupě usmívá. Co dodat?! 15%. ()

MFZB

Musím zvýšiť hodnotenie tohto filmíku, pretože včera som si ho pozrel druhýkrát konečne v dobrej kvalite a až tým som docenil jeho kvality. Síce tento film je neskutočná pičovina a je fakt neporovnateľný s prvým dielom ale je neskutočne vtipný, čo by som ani nečakal pravdupovediac od takéhoto typu žánru. Slovenský dabing len pridával na vulgarizmoch, ale tak čo slušnejšie sa dá v dnešnej dobe vidieť... ()

topvideo

Nehľadajte logiku tam, kde nie je. Tomuto jednoducho buďto veríte alebo neveríte. Ja som tomu neuveril. Jason, Jason, kam to speje? ()

Elvis1994

Jedničku to sice netrumflo , ale to se ostatne vetsine nepovedlo aby pokracovani bylo lepsi nez puvodni film , ale to vubec nevadi . Dvojka pokračuje v tempu prvniho dilu a je více nepřehledna , naprosty masakr celych 96 minut. Napocital se neco pres 130 sprostych nadavek coz dela neco kolem jedne a neco nadavky na minutu :D . Takze hlášek az za roh , rozhodne se nebudete nudit . ()

Fell_Beast

Zastav a nepřežiješ....měla to být adrenalinová jízda, ale já se celou dobu nudil....kdyby v půlce filmu vypadl v celém L.A. proud, já bych se vůbec nezlobil..... ()

Midnighton

No dobře, tak tady to s oživením trošku přehnali. Celý film je nudný, naprosto paranoidní a ztrácí vše dobré co se zdálo býti v jedičce kladem. Rádoby vtipné dialogy a triky nadchnout možná tak 5ti leté dítě. Po sexuálním styku na dostihách jsem byl zhnusen, že se Statham propůjčil k takovéto neseriozní, rádoby taškařině. 10% za smrt hrdiny. ()

KKOALA

Bylo to super , ale nějak jsem těžce nepobral tu kulturní vsuvku typu Godzilla....že by ne CRANK ale CRACK ?? ()

Mr. Movie

Tak jestli jednička byla o něčem, tak tohle je o ničem. Dodíval jsem to snad jen kvůli hodnocení. Možná mě některá spřízněná duše bude za to obdivovat :-) ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily