Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

• Česko

Prci, prci, prcičky: Akce století

American Pie Presents Beta House

Prci, prci, prcičky: Kozy, bobry a iné zvery

Komedie

USA / Kanada, 2007, 88 min

• JohnCZ

A Beta House opět pokračuje v sestupné tendenci. Tentokrát míra nechutností přerostla únosnou mez. Tento díl byl vážně místy dost nechutný a tak celkově o ničem. Pár vtípku sice bylo vydařených, Eugene Levy byl jako vždy dokonalej, ale jinak jde o hodně podprůměrnou komedii. Meghan Heffern je ale kočka, to se musí nechat. Nicméně, pokud je ve Státech opravdu takovéhle školství, tak balim kufry. Slabší 2*.(5.1.2012)

Soundtrack Jeff Cardoni: 1. Don't Fight The Feelin 2. Luv T'Day 3. Won More Time 4. Ladies In The Club (What Chu Wanna Do) 5. Cue The Sun 6. Get Them Hands High 7. Rocky Road 8. Candy 9. Everythign Is Gonna Be Ok 10. Drive Me Crazy 11. Inside Outside 12. I Ain't Goin' Nowhere 13. Fur Elise 14. Find Out 15. Call Me Irresponsible 16. Girls 17. Sábado En La Noche 18. Give Me More(18.6.2011)

Tenhle film ve mně vyvolal takový pocit, jako když bych si otevřel skříňku a zní by na mě vyskočila nějaká oživlá mrtvola. Šok. Spolek Beta je spolek prasat, kteří mají smysl pro humor stejně takový jako parta kluků z cikánského ghetta uprostřed Bukureště. Každopádně na druhou stranu uznávám, že takové komedie jsou občas potřeba. Něco neinteligentního, u čeho se dá dát pívo, pívo, pívo, zasmát se a pak jít spát.(1.11.2013)

Zatím poslední díl amerického koláče mi nepřišel příliš povedený. Sice se zde vracejí skoro všechny hlavní postavy z Nahé míle, ale už to nemá takovou šťávu. Je sice pravda, že tolik odhalených děvčat, se jen tak nevidí, ale stejně to film nijak zvlášť nezachraňuje. A co se týče humoru, tak se taky rapidně ubralo. Škoda, škoda...(28.8.2008)

Sesty dil (ano, ctete spravne, jiz 6!) komedie Prci, prci, prcicky, nesmazatelne zapsane do filmovych analu at uz jako stupidita nebo dobra teenagerska komedie. Mel jsem tu moznost videt vsechny dily a me doporuceni zni nasledovne: 1 - urcite ano, 2 a 3 - spise ano, 4 - urcite NE, 5 - spise ano, 6 - urcite ano. Od 4. dilu ma tato serie spolecne pouze tri veci: nazev, jmeno Stiffler a pan Noah Levenstein (otec Jima, toho s kolacem v rozkroku). Po tomto sestem dile jsem opet zkouknul i dil druhy a musim rict, ze generacni rozdil je sakra znat. Zatimco dvojka je spise romantika s par excesivnimi ulety a spise suchym humorem, tak sestka si na nic nehraje, jde do vseho tvrde a utoci temi nejjednodussimi vtipy hranicicimi s trapnou okazalosti a sprostotou. Nicmene to bavi, a bavi to sakra hodne. Takze kdo se potrebuje jen ciste odreagovat a jste na to minimalne dva, vrele doporucuji.(24.7.2008)

• - Eugene Levy je jediný herec, který byl ve všech 6 dílech série Prci, prci, prcičky. (TheSantiago)

• - Po závěrečných titulcích čeká na diváka bonusová scéna. (Skarface)

• - Spoiler: Seznam všech 50 úkolů, které museli uchazeči splnit:
    1. Svléci se před ostatními uchazeči o členství. 2. Vzít šlapku na oběd. 3. Zastavit dopravu permanentním troubením na každého. 4. Dostat 1-8-6-8- na ruletě v casinu. 5. Pozvat holku na rande v devět ráno. 6. Sníst 25 hotdogů za 25 minut. 7. Mít sex v děkanově kanceláři. 8. Koupit v Detroitu 5 zmrzlin a dovézt je zpět na univerzitu předtím než roztají. 9. Mít sex na 50ti yardové hranici fotbalového hřiště. 10. Mít fotku varlete ve školním časopise. 11. Mít sex na trestné lavici na hokejovém stadionu. 12. Dát vibrátor do skříně se školními trofejemi. 13. Nasprejovat obří prsa na fotbalové hřiště. 14. Ukrást spodní prádlo od někoho ze sesterstva a nosit ho. 15. Ukrást pštrosa. 16. Propašovat pštrosa na kolej šprtů. 17. Vzít pět prostitutek na romantickou večeři. 18. Zatančit tradiční tanec v mezinárodním klubu. 19. Projít se kolem kampusu ve spodním prádle, ukradeném z jednoho sesterstva. 20. Mít sex v děkanově domě. 21. Vykadit se v děkanově ložnici. 22. Polepit univerzitní bilbordy falešnými letáky se šprty. 23. Vypít galon mléka, aniž by sis došel na záchod. 24. Vyspat se s 300 librovou dívkou (cca 140kg). 25. Mít sex s nejvíc sexy striptérkou. 26. Vyzkoušet zlatou sprchu. 27. Vystupovat na clevelandském parníku. 28. Nechat si udělat blow job, zatímco jsi na velké. 29. Udělat létajícího velblouda. 30. Dostat pandu do jeskyně. 31. Mít sex s učitelem/učitelkou. 32. Opít se tak, že si načůráš do kalhot. 33. Zahrát si ve Státním divadle. 34. Sbalit hlavní představitelku sesterstva. 35. Ukrást jednu sexy hračku z každého sesterstva. 36. Koupit ruletu a stůl na black jack. 37. Nechat si podepsat zadek striptérkou 38. Otevřít ilegální casino na zaplacení všech dluhů bratrstva. 39. Mít sex s nejvíc sexy uchazečkou o přijetí do sesterstva. 40. Přeměnit kolej na nonstop otevřený bar. 41. Vzít si = oženit se s jedním ze svých „bratrů". 42. Uzavřít partnerství s jedním z bratrů v Kanadě. 43. Být na titulní stránce školního časopisu. 44. Zaplavat si v nádrži na humry. 45. Plavat nahý při setkání plaveckého klubu. 46. Mít sex v knihovním skladu. 47. Vyspat se se členem děkanovi rodiny. 48. Darovat 25 ampulí semene do spermabanky. 49. Jeden z uchazečů pojede do Mexika a dá se tetovat. 50. Ukradnout něco z koleje šprtů. (Fantasy)