Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

• Česko

Prci, prci, prcičky: Akce století

American Pie Presents Beta House

Prci, prci, prcičky: Kozy, bobry a iné zvery

Komedie

USA / Kanada, 2007, 88 min

Najlepší diel od dvojky. Jednotka super, dvojka jak by smed, trojka stráca dych a 4 je fakt slabá, v 5 nastáva posun do predu a 6? Je to fakt husté. K filmu som sa dostal náhodou a očakával som ten najhorší odpad. A ten sa mi v podstate nedostal. Ako námet nie je ničím nový. Ale tvorcovia hodne pritvrdili takže film rozhodne pobaví. najprv ale musíte film akceptovať taký aký je. Plno nahoty (a tým myslím naozaj plno), nechutné vtipy, trápne vtipy, vydarené vtipy. Niektoré nápady bojujú prooti otrepanosti tak, že sú dotiahnuté do extrému. Beta House je proste nasprostejšia, najúchylnejšia, ale zároveň najlepšia teen komédia svojej doby. Musím sa prikloniť k názorom, že film má cenu, keď sa pozerá, s kamošmi a pivom v ruke a pivami v bruchu. Som zvedavý, čo nám prinesie 7:-)(4.12.2009)

Tvůrci přestali chodit kolem horké kaše, přestali o fekálním humoru mluvit a rovnou nám ho natočili. Ne každému tenhle způsob legrace vyhovuje, odpalování míčků ztopořeným penisem anebo blicí souboj může někoho znechutit. Já se ale bavil výborně, jelikož mám taky podobné vzpomínky na školu(často i drsnější). Trojka hlavních hrdinů funguje dobře a a Dwight Stiffler je dobře obsazen. Ostatní jsou kulisou a Eugene Levy se nám opravdu vybarvil. Dobrá komedie.80%(16.9.2012)

Teda, tolik obnažených ženských ňader v jednom filmu, v HD kvalitě a na velkém plátně, to už jen tak v životě neuvidím! :) Jednou za čas není na škodu ukojit nízké pudy zhlédnutím slaboduché prasárny (nejlépe ve spolku podobně naladěných lidí ;). Pak objektivní nekvality téhle splaškoidní přisprostlé kraviny, ve které je největším pozitivem vysoká koncentrace spoře oblečených perfektně stavěných bab, a ve které létá vzduchem mužské i koňské (!) sperma, litry zvratků (při scéně závodů s pitím 55 litrů alkoholu se mi z kombinace smíchu a zhnusení málem udělalo blbě jako hrdinům) a tekutiny při dívčím orgasmu, pozbývají jasných kontur. A to byl jen malý výčet "chuťovek"... Šmrnc a kouzlo prvních Prciček je v nenávratnu, ale i když se to stydím přiznat, bavil jsem se a řehtal, takže vyčůraně zařazuji neutrál. :) 5/10(26.4.2008)

• hippyman

spoiler alert: konání potřeby do nádržky na splachování, zvracení pod tlakem několika atmosfér, řecká ruleta s koňským semenem... no, už jsem viděl japnější podívanou... ale kam nemůže scénář, nastrčí ženskou... takže se je celou dobu celkem na co koukat... ;-) 30%(29.5.2008)

• castor

Ani kvůli těm vyfintěným silikonovým holkám to nestojí za shlédnutí. Kouzlo je nenávratně pryč, úroveň vtipů je žalostná a divákův zájem, sic se snaží sebevíc, pomalu odumírá. Časy toho pravého Stiflera jsou nenávratně pryč, všechno jede na půl plynu a film nakyne na jedno velké nabubřelé nic. Bratři Weitzové léta páně 1999 (to to letí) odstartovali neuvěřitelně masivní boom a teenagerovská komedie se (ve velkém) stala dojnou krávou. Za první Prcičky nesmírně děkuju!! Jenže roky plynou, původní partička se rozpustila a tady narazila kosa na kámen. Není to sice tak nezáživné jako Prcičky s pořadovým číslem 4 (tam jsem dal * , tady budu mírnější), ale tahle v pořadí šestka má zejména nesympatickou hlavní postavu, a i přesto, že všude pobíhá odhalené řezivo, není prakticky o co stát!!(22.6.2009)

• - Film sa natáčal v Toronte, v Pinewood Studios. Niektoré scény boli natáčané v striptízovom klube v Toronte. (Greenpeacak)

• - Spoiler: Seznam všech 50 úkolů, které museli uchazeči splnit:
    1. Svléci se před ostatními uchazeči o členství. 2. Vzít šlapku na oběd. 3. Zastavit dopravu permanentním troubením na každého. 4. Dostat 1-8-6-8- na ruletě v casinu. 5. Pozvat holku na rande v devět ráno. 6. Sníst 25 hotdogů za 25 minut. 7. Mít sex v děkanově kanceláři. 8. Koupit v Detroitu 5 zmrzlin a dovézt je zpět na univerzitu předtím než roztají. 9. Mít sex na 50ti yardové hranici fotbalového hřiště. 10. Mít fotku varlete ve školním časopise. 11. Mít sex na trestné lavici na hokejovém stadionu. 12. Dát vibrátor do skříně se školními trofejemi. 13. Nasprejovat obří prsa na fotbalové hřiště. 14. Ukrást spodní prádlo od někoho ze sesterstva a nosit ho. 15. Ukrást pštrosa. 16. Propašovat pštrosa na kolej šprtů. 17. Vzít pět prostitutek na romantickou večeři. 18. Zatančit tradiční tanec v mezinárodním klubu. 19. Projít se kolem kampusu ve spodním prádle, ukradeném z jednoho sesterstva. 20. Mít sex v děkanově domě. 21. Vykadit se v děkanově ložnici. 22. Polepit univerzitní bilbordy falešnými letáky se šprty. 23. Vypít galon mléka, aniž by sis došel na záchod. 24. Vyspat se s 300 librovou dívkou (cca 140kg). 25. Mít sex s nejvíc sexy striptérkou. 26. Vyzkoušet zlatou sprchu. 27. Vystupovat na clevelandském parníku. 28. Nechat si udělat blow job, zatímco jsi na velké. 29. Udělat létajícího velblouda. 30. Dostat pandu do jeskyně. 31. Mít sex s učitelem/učitelkou. 32. Opít se tak, že si načůráš do kalhot. 33. Zahrát si ve Státním divadle. 34. Sbalit hlavní představitelku sesterstva. 35. Ukrást jednu sexy hračku z každého sesterstva. 36. Koupit ruletu a stůl na black jack. 37. Nechat si podepsat zadek striptérkou 38. Otevřít ilegální casino na zaplacení všech dluhů bratrstva. 39. Mít sex s nejvíc sexy uchazečkou o přijetí do sesterstva. 40. Přeměnit kolej na nonstop otevřený bar. 41. Vzít si = oženit se s jedním ze svých „bratrů". 42. Uzavřít partnerství s jedním z bratrů v Kanadě. 43. Být na titulní stránce školního časopisu. 44. Zaplavat si v nádrži na humry. 45. Plavat nahý při setkání plaveckého klubu. 46. Mít sex v knihovním skladu. 47. Vyspat se se členem děkanovi rodiny. 48. Darovat 25 ampulí semene do spermabanky. 49. Jeden z uchazečů pojede do Mexika a dá se tetovat. 50. Ukradnout něco z koleje šprtů. (Fantasy)

• - Eugene Levy je jediný herec, který byl ve všech 6 dílech série Prci, prci, prcičky. (TheSantiago)