Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

• Česko

Prci, prci, prcičky: Akce století

American Pie Presents Beta House

Prci, prci, prcičky: Kozy, bobry a iné zvery

Komedie

USA / Kanada, 2007, 88 min

• Cervenak

Soft porno (to myslím úplne vážne), tváriace sa ako pokračovanie slávnej teenagerskej komédie. Prvé kozy a oholená šuška sa na vás vyvalia už asi v tretej minúte filmu a potom už je to len "o tom jednom". Áno, asi trikrát som sa zasmial (ruská ruleta z Lovca jeleňov tu má mimoriadne humusácku modifikáciu), inak zúfalstvo. Ale ako tu už bolo viackrát spomenuté - ako film k hromade chľastu s kamošmi je to ideálne.(19.1.2009)

• mzss1

Pane bože! Další ubohost těchto pitomých dílů. Nesnesitelní herci, trapné scény, nic ve filmu nedokáže pomalu ani zaumout. Najde se tu i jedna hodně nechutná scéna, která mi nepřijde vtipná - nebudu ani psát jaká. Takže nemůžu jinak než hodnotit tak na 5% = odpad!(24.10.2012)

Opět, kdyby se to vyvarovalo pár trapných scénám, jako je výstřik semene na medvídka a fotku rodiče nebo vzájemná blicí bitva, mohl z toho být zajímavý následovník, protože Spolek Beta je za poslední dobu nejvíce nápaditým pokračováním. Noah Levenstein jede!!!(16.4.2009)

• hippyman

spoiler alert: konání potřeby do nádržky na splachování, zvracení pod tlakem několika atmosfér, řecká ruleta s koňským semenem... no, už jsem viděl japnější podívanou... ale kam nemůže scénář, nastrčí ženskou... takže se je celou dobu celkem na co koukat... ;-) 30%(29.5.2008)

• gudaulin

Převážná většina lidí to zná: přijde někam na rozjetý večírek, kde jsou už všichni v určitém stupni alkoholového opojení a padají vtipy, které všem připadají ohromně vtipné, ale pokud jste střízliví a nerozjetí, vnímáte jejich neskutečnou trapnost. Tenhle film za střízliva a bez vstřícné nálady snad ani konzumovat nelze, jak neuvěřitelně je tupý a laciný. Od původní verze se ještě víc vzdálil směrem k naprosté nenáročnosti, takže nejlepší je ho použít jako kulisu k nějakému večírku, kde se sejde parta rozjařených teenagerů obojího pohlaví. Celkový dojem: 0 % (bohužel jsem nebyl na večírku).(9.3.2009)

• - Film sa natáčal v Toronte, v Pinewood Studios. Niektoré scény boli natáčané v striptízovom klube v Toronte. (Greenpeacak)

• - Eugene Levy je jediný herec, který byl ve všech 6 dílech série Prci, prci, prcičky. (TheSantiago)

• - Natáčanie trvalo sedem až osem týždňov. (Greenpeacak)