Joy McNallyová dostává od svého přítele kopačky v den, kdy přichystala narozeninovou oslavu s mnoha přáteli v jeho bytě. Když zapíjí žal u své přítelkyně a barmanky Tipper, ta jí navrhne odreagování v Las Vegas. Je to super nápad a Joy s Tipper se ocitnou v městě hříchu. Do Vegas cestuje i Jack Fuller, kterého otec po právu vyhodil ze své firmy, a tak s kámošem právníkem Haterem chce také dovolenou. Brzy, již na hotelu, Joy potká Jacka. Slovo dá slovo a čtveřice prožije bouřlivý večer plný alkoholu, a poté Joy a Jack skončí v posteli. Následujícího rána, když se Joy probudí, zjistí, že si noc předtím Jacka vzala... (TV Nova)

IPajule

Mejdan se vším všudy. Las Vegas je překrásný město. Joy se svou kamarádkou a Jack se svým kamarádem tvoří fantastickou 4 s různým pohledem na situaci. Vydávají se do města snů LA. Ovšem se to trochu zvrtne a skončí to neplánovanou svatbou, kterou prožívají na mol. Vyhrají 3 mil. dolarů a musí to vyřešit soudem. Jenže soudce jim řekne, že musí strávit 5 měsíců spolu a chodit do manželské poradny, až tehdy se jim rozdělí peníze na půl. Přitom si dělají naschvály pro svůj prospěch, ale nakonec zjistí, že jsi sou velmi blízcí a pro sebe jako stvoření. Americkej slaďák jako většina. Velmi vtipně podané a výrazy Diaz a Kutchera k nezaplacení. Pokud se budou točit takovéto filmy pořád, budu spokojená. ()

Stíba

Kutcher se tu dá vystát a na Cameron se dá dívat úplně vždycky a i tenhle film jasně táhne. Jako nenáročná oddechovka fajn. ()

dalziel

Pred filmom bolo nepravdepodobné že by sa mi takýto film mohol páčiť .Ale stalo sa Bude to asi tým že sa zo mňa stáva starý hňup ktorému tvrdne mozog a mäkkne péro. ()

kubal18

Vcelku příjemné až na některé přeháňky... Zarážející je Kutcherův úpadek. Od Butterfly Efectu je to fakt bída. ()

Fleak

Taková průměrná docela nudná komedie s trochou romantiky. Těch "vtipných" vtipů tam opravdu moc nebylo a do konce jsem to dokoukal snad jech kvůli Cameron a Ashtonovi , který mám celkem rád. ()

bodlis

Film začíná celkem svižně a vtipně, toto se v pruběhu ještě stupňuje a v místě, kde sem byl přesvědčen, že mu udělím pěkné 3* najednou upadnul do neskutečné nudy. Konec byl více, než předvídatelný a více než 2* udělit nemohu. ()

DarkoCohen

Diaz & Kutcher neuvěřitelně otravná dvojka. Toho, kdo měl na starost casting, bych nakopala do rozkroku místo Masona. Tady nefunguje vůbec nic. Jediné čemu se tu dá smát, je snaha scénáristů napráskat sem co nejvíce rádoby vtipných situací, které ve výsledku tvoří tak maximálně parodii na komedii. Děs běs. Radím, tomuhle se vyhněte velkým obloukem. Jen škoda že mě nikdo nevaroval:/ 30% ()

Black-star

Standartní romantická komedie s předvídatelným vývojem a jasným konce. Herecké obsazení opravdu šťastně vybráno, občas i nějakej pěknej vtípek. Je to supr oddechovka. Ptoto krásných 65% ()

terx

Je mi úplně jedno, jak moc je to předvídatelný film, je to zkrátka dokonalá oddychovka, ne žádné veledílo. Pro mě sranda největší. Můžu si to pouštět 2x týdně a stejně mě nikdy neomrzí „no není to kouzlo?“ ani „upadl jsem…opakovaně…jsem hrozný nešika“. Cameron s Ashtonem jsou skvělí šoumeni, pěkná dvojka prostě, hezky spolu ladí. Do toho všeho fajn soundtrack (Are you gonna be my girl – Jet, perfektní). ()

Oonika

Nic nového a nepředvídatelného, ale svůj účel to splnilo. Sobotní večer s trochu televizní zábavy :-) Občas povedené vtípky a roztomilý soundtrack plný hitů. ()

10Domik10

Sympatické výkony Cameron Diaz a Ashtona Kutchera sú zrejmé, no napriek tomu tu nie je moc miest, na ktorých by sa dalo z chuti zasmiať. Obsahový zámer filmu je jasný po pár minútach, a vlastne sme čakali len na to, akým štýlom bude naservírovaný dojemný záver, ktorý sa mi mimochodom páčil :) ()

Rudyamon

Perfektní komedie, která má všechno, co správná komedie má mít, to bez debaty. I když Ashtona Kutchera až tak moc nemusím, Cameron Diaz je moje srdcovka a to znamená, že film byl pro mě opravdu velkým zážitkem ... Příběh je dobrý, propracované scény, byť občas možná trošku moc sladké, a vynikající obsazení ... ale to jsem opět u Cameron. Hodně mě pobavilo i několik fakt skvělých hlášek, ovšem u "Jackovi upocené šourkové polevy" jsem už měl dost, neboť tohle je hláška za milion. Celkově to byl nesporně příjemně strávená hodina a půl, bez nudy a okousaných nehtů a po delší době bez pocitu ztraceného času. Jen proto, že jsem už viděl a hodnotil komedie s daleko větším nábojem, nemůžu dát víc než 4 hvězdičky - 90%, přesto se ale k tomuto mejdanu ještě vrátím ... ()

Akaja

Klasická americká romcom plná klišé, jasných zápletek a ještě jasnějších rozuzlení. Nenabízí žádné překvapení a ke konci už začíná nudit, protože je jasné, jak to dopadne a člověk má dost toho zdržování kolem. Ale... za scénu s bagetami v parku, za pomeranče a skateboard a za kurz práce se záchodovým prkýnkem ty tři hvězdy dám. Pobavila jsem se, příjemně a i ten Kačer byl v pohodě. ()

Armin82

Vcelku slušná komedie s vyhaslou hvězdičkou, jejíž pevné pozadí oko pohladí a Kutcherem, kterýho nemám vůbec, ale vůbec rád. Ale...oběma to sedlo, já se bavil a to je základ komedie. Slušných 60% ()

Likan7

Věčná škoda, že tenhle film nezastihl Cameron Diaz v mladším věku. Sice jí bylo teprve 36 a neztratila absolutně nic ze svého velkého komediální talentu, ale přece jen o 5 let od Charlieho andílků je tady znát. Stojí to prakticky celé na ní, Kutcher tu jen sekunduje a každá vtipná scéna vychází z jejího repertoáru. Jen škoda toho množství makeupu, který se snažil těch 36 zamaskovat. ()