Run! Bitch Run!

Catherine a Rebecca jsou studentky katolické školy. Chodí po domech a prodávají zboží, aby si tak vydělaly na knížky a studium. Jejich situace se stává tragickou, když zaklepou na nesprávné dveře v nesprávné lokalitě. Snímek je natočen ve stylu sedmdesátých let. (Macabarman)

ZackSawyer

Vyvražďovačka v buranově s dvěma katolickejma studentkama. Kozy kam se podíváš, trocha toho sexu, předvídatelný děj, akorát ten konec mě trochu překvapil. Nějak se vytratil smysl konání :-) Klasické retro béčko ale s dobrou hudbou. ()

Blaogranas odpad!

Nechutnej snuff, kterej naláká vtipným trailerem, ale vše ostatní je na zblití. Vhodné pro zvrhlíky. Nesmírně se stydím sám před sebou, že jsem to dokoukal až do konce. Všem ostatním dám radu, které se mně nedostalo: "OD TOHOTO RUCE PRYČ!" ()

helraiser

No tak to byl docela slušnej mazec. Čuměl jsem na to jak na zjevení, asi tak když jsem poprví viděl Dům tisíce mrtvol od Roba Zombieho. V něčem si to je dost podobný, ale především v šíleným zpracování si to je rovno. Opravdu se jedná o naprosto šílenou jízdu plnou fetu, koz, sexu, špíny, násilí a skvělé hudby. Není to sice pro každého, ale ten kdo si umí filmy typu Poslední dům na levo užít tak bude jistě spokojenej. Já teda byl. ()

Kingjiri

"Zahrajeme si takovou malou hru. "Na šukanou". Ty někam poběžíš a schováš se. Když tě najdu, tak tě ošukám." Příznivci Tarantina a věčný honibrci budou asi chrochtat blahem, ale já tomuhle stylu filmů alá záměrně přehnaný béčko asi nikdy nepřijdu uplně na chuť. Příběh jednoduchej, že by se za něj nemuselo stydět ani porno a herci tomu taky moc nedali. Za pár povedených hlášek a přehlídku koziček (jak sliboval trailer) dávám jednu silnější hvězdu. ()

kersten

Tak to bol peckový film, prasačina jak sa patrí. Mne sa pomerne páčil. Radšej odporúčam ľudom do silným žalúdkom. Mňa teda vôbec nepohoršil, naopak som sa dobre zabávala. ()

Pekisan

Urcite kvality sa mu upriet nedaju. Teda ak sa rozpravame v ramci zanru. Co to vsetko dobre zabija je tempo, ktore mi pripomina poslednu polhodinu v praci. V piatok. Pred predlzenym vikendom. Zbytocne, nasilu zasadene sceny, ktore len vyplnaju cas tomu tiez velmi nepridali. Plus je urcite zaverecny masaker a hlavna slecna, ktora sa musela vela modlit, ze jej taka kvalita narastla. Skoda, ze neni ani uvedena medzi ucinkujucimi. ()

kvardis

Trosku zklamani, trailer je luxusni, cekal sem nabusene becko...zacatek byl slibny,ale posleze to upadlo do velke nudy, a ty nekvalitni kozy, och boze... ()

1985lula

Keďže sa jedná o grindhouse počin, tak som k tomuto exploiťáku aj tak pristupovala a keďže som za párkrát aj s chuti zasmiala, tak to má Guzman odo mňa za 4*. ()

LakiyL

Hmm...veľmi slabý film so scenárom, ktorý by dokázal napísať hocikto! Áno, ja viem, jedná sa o B-čko ako delo, a tak k filmu treba aj pristupovať, no toto bola naozaj obrovská splátanina, ktorej výsledkom je jedna veľká sračka. ()

Knor

Nic moc, čekal jsem zábavnější filmeček. Ale jsou tam furt vidět kozy a sem tam slušná hláška :D ()

darthhokro

Epesní pocta grindhousům. Mačety, kamzíci, vodní hlodavci, hodně krve a autenticky škaredý baby. Náramně jsem se bavil celou dobu takže tohle je za plnou palbu. ()

G04T

Dobrá pocta R&R Exploitation filmům 70. let. Ale rozhodně ne ta nejlepší. Tenhle film strašně sráží ten do očí bijící amatérismus, škoda. Většinou vše působí komicky a to se mi zrovna k žánru Rape and Revenge nehodí. Ale pomsta se povedla, mačeta v prdeli byla z tohodle filmu nejlepší :D. Celkově to vidím tak mezi 3-4, ale jelikož znásilnění nebylo fakt nic extra a herecký výkony jsou fakt příšerný, dám tři. ()

froid

Chvilku jsem přemýšlel jestli se dívám na pornofilm. Nemyslím tím obnažená prsa ne nebo sexualní scény. Ale herecké výkony a střih a kameru ... Ale celkově to do sebe celkem zapadá a nakonec je z toho béčko . Které si na nic nehraje ani na umění ani na to že je to film na který se dá dívat . ()