Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

Tanulin

Chci ho a on chce mě....:o) G.Butler je kolík a K.Heigel miluju už od filmu Můj táta hrdina.Upřímně přiznávám, že mě film oslovil až na podruhé...ale baví mě.Baví mě jejich humor, hra na kočku a myš.Funguje to. ()

Linsang

Jelikož mám jak pro Gerarda Butlera, tak pro Katherine Heigl opravdovou slabost, nemůžu jinak, než hodnotit vysoko. Film se mi ale opravdu líbil, takže ani nemám z tohoto hodnocení špatné svědomí :-) U některých scének jsem se vážně hodně dobře bavila (kdo viděl, asi ví, které mám na mysli...), ale ten konec byl takový tuctový (a samozřejmě předvídatelný, ale u takových filmů ani jiné očekávat nelze) a některé scénky slabší. Za to dvě hvězdy dolů, ale jednu nahoru za neskutečně sexy Gerarda :-) ()

agentkenny

Gerard Butler a jeho neskutečné hlášky, od prvního zhlédnutí nemůžu ani jednu zapomenout. Viz. "Pokud chcete získat muže, nepotřebujete deset kroků, stačí vám jeden, to vám říkám ...PĚKNĚ HO VYHULIT!" :-D ()

Emily483

Nemůžu si pomoct! Prostě jsem musela zvýšit své hodnocení na 4*. Jo jasně, už od začátku je očividné, že snímek bude postupovat podle zajetého scénáře ,,hodná holka X zlobivej kluk = nesnáším tě... ehm...vlastně ne, miluju tě,, ;) Ale ono to vůbec nevadí, naopak bych řekla, že tomuhle filmu to jen prospělo! Vzniká tak skvěle vyrovnaný mix komedie a romantiky v jednom. Kontrasty ,,dobro X zlo,, a ,,láska X sex,, se na konci srovnávají, když se hlavní hrdinové čím dál víc sbližují... A aby těch srovnávání nebylo málo, zkusila jsem i já srovnat ,,Chceš mě, chci tě,, s jiným romantickým filmem s Gerardem Butlerem v hl. roli ,,P. S. Miluji tě,,........a Gerarde Butlere: Nemiluji tě, ale chci tě! :D :P ()

baterka.27

Gerard Butler má prostě charisma a může hrát roli pitomce a nafoukance , který má na ženy a muže velice jasné a kontroverzní názory, ale pořád se na něho dobře dívá. Komedie Chceš mě chci tě mě sice nepřekvapila žádným nečekaným vývojem, zcela se přidržela zažitého vzorce romantické komedie včetně happyendu, ale velké plus bych jí připsala za to, že mě leckdy rozesmála až k slzám. ()

Terminator666

Mě se film líbil, protože modrátor show Ošklivá pravda mi svou neotesaností připomíná Dr. House, z většiny věcí si neláme hlavu a je svůj. Nejvíc se mi líbí, jak shazuje klasická klišé o lásce. Navíc snímek je natočen tak dobře, že se na něj můžete dívat pořád dokola, při tom se vůbec neomrzí. ()

dogrose

Dobře vystavěná komedie s vtipnými scénami a dialogy (kočka na stromě, Abby schovaná v komoře, scény v tv studiu, vibrátor, nákup podprsenky). Ve dvojici to od začátku pěkně jiskří, přesně podle hesla "co se škádlívá, to se rádo mívá". Jenže režisér to divákovi servíruje postupně, pěkně nás nechává v očekávání a napnutí (tak kdy už se sakra na sebe vrhnou). Je zvláštní, jak někdy může zafungovat jako sexy idol otlemený neoholený obhroublý chlap, co by potřeboval zhubnout. Dobré české dialogy a dabing. ()

Pavlo

Typická večerná jednohubka, ktorá prináša len zaužívané „vzorce“ romantických komédií. Našťastie medzi Katherine Heigl a Gerard Butlerovi to správne iskrí a dobre sa na nich pozerá, čo je dôvod dobrej zábavy. ()

Hrobař

V žánru se moc nepohybuji nicméně nedávno jsem měl tu čest vidět "Kamarád taky rád" a nutno dodat, že ten film ve mně rozsvítil jiskřičku naděje, že bychom třeba mohli k romantickým komediím přistupovat alespoň trochu inovativně. Tento film je bohužel ukázkou šablonovitého příběhu, který s trochou cynismu můžete dělit na fáze a odhadovat činy budoucí. A to prostě smrdí. Navíc neustálé pachtění se ve stereotypech, tvoření obecných pravd a podobně sice nahrává konci, kde se "nečekaně" mistr tesař utne, ale budete nuceni tyto žvásty poslouchat valnou většinu stopáže filmu což přinejmenším rozčiluje. Teda pokud vám to nepřipadá vtipné. Ale fakt zas se musí nechat že ústřední dvojici to sluší a pokud člověk nic moc nečeká, nebude zklamán. PS: zrovna jednu z těch nejhloupějších poznámek ve filmu aka Sex ve městě, nedávno citovala moje ex. S ohledem na kontext jsem se při jejím objevení právě v tomhle filmu velmi škodolibě bavil. ()

Venus7

Jedna z těch klasických přihlouplých amerických komedií, kde člověk už na začátku ví, jak to skončí. Nejdřív se nenávidí, pak se milují. Kolikrát to tady už bylo? Prostě nic moc originálního. Ani ten Gerard Butler, jinak pěkný chlap, se mně moc nelíbil - nějaký odulý, potřeboval by asi pár kilo zhubnout. ()

Lucka07

"Hodná" blondýna se potká se "zlým" brunetem. No jak to asi může dopadnout? A) Zlo porazí dobro B) Dobro porazí zlo C) Dobro skončí se zlem v posteli. (Nápověda: Jedná se o USA film) ()

Chlo0opek

Romantická komedie, která mi teda sedla. Dobrý humor i dobré herecké výkony. Katherine to vážně seklo. Lehce slabší, ale 4* si ode mě zaslouží. ()

R.E.M.

Dobrá oddechová podívaná, pokud se přenesete přes místy vulgární kecy G. Butlera a přes nesmysly ve scénáři. Není pravděpodobné v reálném životě, aby si žena nechala mluvit do svých osobních věcí arogantním a šovinistickým blbem, kterého nesnáší a přesto se mu svěřuje se svým intimním životem a, světe, div se, nechá si radit, jak získat toho pravého muže. Gerard Butler je charismastický, hrál bezvadně, tak bezvadně, že byl 2/3 filmu na ránu pěstí. K. Heigl měla pár slabších momentů. Ale celkově dobré, i jiskření mezi oběma hrdiny fungovalo. Tři hvězdičky. ()

ReTeZa

Průměrná romantická komedie... Jak doopravdy fungují vztahy a jak to vždycky všechno dobře dopadne... Milí diváci, vítejte v reálném životě :) ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami