Komentáře uživatelů k sérii (22)

Vlažný začátek mě tolik nechytl a možná jsem měl přehnaná očekávaná, nicméně od čtvrtého dílu série dostává obrátky o sto osmdesát stupňů. Herci jsou výborní a dokonce jsem přišel na chuť Aaronovi Paulovi, který se jevil jako slabý článek. Zápletka začínajících distributorů, patálii kolem a především vztahů kolem hrdinů funguje nadmíru dobře. Jsem zvědavý, kam se seriál posune dál.......8/10(20.3.2017)

Podľa ohlasov som čakal skutočne veľa a nakoniec som to aj dostal. V podstate nemám žiadne výhrady, len som sa asi ešte dostatočne neaklimatizoval na to, aby som mohol dať plný počet. Pričom násobilka opäť nefunguje, 6x80% + 1x100% sú zhruba celkových 90%. Seriál ale graduje výborne, udržiava si vyvážený pomer medzi osobným a profesným životom, pričom tieto dve sféry tu sú dosť na seba naviazané.(15.2.2018)

Walter White je super postava. Má presah. Má hĺbku a drobné záchvevy jeho motherfuckerovosti sú veľmi potešujúcim a ozvláštňujúcim prvkom, ktorý si kradne pre seba niekoľko sériových highlightov. Postavy sú dobré a hlavne ich dialógy a reakcie sú uveriteľné. Žiadna hra na istotu. Postavy robia chyby a je to super. Pretože to dodáva sérií jednak na zábavnosti a jednak na autentickosti. Baví ma to, hoci to ešte nemá pre mňa to správne korenie aby som mohol dať plný počet. Som ale zvedavý kam sa to bude vyvíjať ďalej. Konečne som sa k tomuto seriálu dostal a musím povedať, že tých 7 hodín prvej série bolo dosť v pohode. Hoci som si myslel, že vďaka téme to so mnou veľa nespraví. Aaron Paul je super sekundant. 1. séria - 80%(20.1.2019)

Už zase mám to nutkání, které mě nutí okamžitě zhlédnout všechny díly seriálu naráz, a navíc mu je těžké odolávat. Je to ještě o to těžší, jelikož mu seriál umožňuje argumentovat svou kvalitou a atraktivností. O Bryanu Cranstonovi se snad zmiňovat nemusím... (Netflix)(29.8.2016)

Seznámení s Walterem Whitem. Stačí asi to, že začínám sledovat v 20:00 a vypínám počítač v 1:30 :-)(15.2.2018)

Tak mám za sebou prvú sezónu jedného z mojich veľkých restov. Unesený rozhodne nie som, ale určite ani sklamaný. Výhodou tohto seriálu je pomerne svižný dej a veľmi zaujímavé príbehové zápletky. Do toho množstvo výrazných a poriadne uletených postáv. Každá akcia nejakej postavy vyvoláva zákonitú reakciu, čím sa stáva príbeh ešte pútavejším. Dej je zasadený do pre mňa mimoriadne zaujímavého prostredia, amerického predmestia. Takže napriek miernym výhradám spokojnosť. Naviac majú epizódy len 45 minút, čo je veľmi príjemné. Som si istý, že v ďalších sériach sa to ešte rozbehne úplne iným tempom. 75 %!!(13.3.2018)

"Chemistry is the study of change." --- Málokterý seriál má takový našlapaný rozjezd. Proto nechápu, proč má 1. série takového kultu tak "nízké" hodnocení - no tak lidi(!). Vždyť zde díky kyselině fluorovodíkové rozpouští Walt s Jessiem lidi na kaši, škrtí je zámkem na kolo, a vyhazují díky třaskavé rtuti bejváky místních drogových bossů do povětří! Áchjooo... Je to paradox, a půjdu prostě proti davu a všeobecné vlně, ale já považuji 1. sérii ihned po řadě finální za tu nejlepší. Prostě se dokoukejte do konce a pochopíte.... ano správně, ta prozatimní nevinná nostalgie... Vždy si rád při slově badass vybavím Walta a jeho ikonické bílé slipy.(5.12.2016)

1.série - jsem nadšen, jak to bylo rozjeté a už teď jsem si oblíbil všechny hlavní herce, vzhůru do druhé série !........................... moje hodnocení = 9 z 10.(26.3.2017)

Neviem no teda tento velehlasný seriál o ktorom som počul chválospevy ako "najlepší seriál na svete", množstvo ocenení a bla bla bla ma po prvej sérii absolútne neuchvátil. Celé je to ako keby rodinná drama s prímesou nejakého rozhodnutia sa hlavnej postavy že zo slušného života si zrazu zrobí "crack house". Ide do toho po hlave a bez najmenšieho tušenia ako sa vo svete zločinu chodí mu to ide až náramne dobre. Jeho motivácia k tomu je síce pomerne rozťahane vysvetlená ale pre mňa stále dosť vlažná. Skyler (manželka Mr. Whitea) je asi najotravnejšou postavou akú som videl za posledný čas a vždy keď sa objavila na obrazovke mal som chuť to pretočiť do ďalšej scény. Dávam tomu šancu že sa to rozhýbe a verím tomu no 1. séria (ktorá je zvyčajne u seriálov najlepšia) v tomto prípade dopadla v mojich očiach katastrofálne.(7.10.2017)

Po dlouhí době hodně dobrej seroš. První série - první díl jsem si říkala, hmmm tak uvidíme. Ovšem způsob jak se v dalším díle zbavovali mrtvoli :-D :-D :-D Pinkman no :-D Už stahuju druhou řadu a těším se.(9.5.2018)

1. série mě do seriálu skvěle upoutala a nepustila dokud nebyl konec... Bylo to jako kdybych se v první vteřině prvního dílu nadechl a na konci posledního dílu mi bylo povoleno vydechnout :) Škoda jen většího představení vedlejších postav, kvůli nimž se děj občas zpomalil. Přesto je to však uvítací série, jak má být...(18.1.2016)

Rozjede se to a jede.(19.11.2016)

Chytil som sa už cez druhú časť, čo sa väčšinou seriálu nepodarí za celú prvú sériu a teraz ľutujem, že mám seriál nasťahovaný a uložený v HDD už aspoň 2 roky. 90%(11.6.2017)

Konečně to mám za sebou je to fakt úžasný- První tři díly byly opravdu dokonalé, 4. a 5. byli slabší, ale 6. a 7. díl byly fakt neskutečný. Už se těším na další série Nejraději mám Walta, za ním následuje Hank s Jessem. Marie teda ujde, Skyler začíná být na zabití (snad se vylepší :D) :D, A Walter Jr. také ujde.(6.9.2016)

Prvá séria splnila bezosporu všetky očakávania prameniace z vysokého hodnotenia a ponúkla v skutku originálnu a nekonvenčnú zábavu, ktorá neumožňuje seriál jednoznačne zaradiť, ani prirovnať k niečomu inému. A tak mi ostáva ho len všetkých ostatným odporučiť, pretože Breaking Bad naozaj stojí za to.(3.11.2016)

Ne že bych z toho ryčel blahem, ale dává mi to smysl a baví mě to. Dokladem toho, že se jim to povedlo, je moje vnitřní sebetrýzeň za to, že jsem se víc nevěnoval chemii.(10.10.2017)

Rozjed naprosto perfektní, uprostřed série (4. a 5.) díl nám to trošku klopýtlo, ale dva poslední díly zvedly kvalitu opět rapidně nahoru. Absolutní spokojenost, zatím to má velmi dobře nakročeno. Už se těším na zhlédnutí druhé série... Toto je jeden z mála seriálů, do kterých se prostě zblázníte a nemůžete myslet na nic jiného... Majstrštyk. :-)(29.11.2016)

Breaking out of character, aneb čo s človekom urobí blízkosť smrti a ako slepá môže byť jeho rodina. 5 rokov som dostávala chuť dobehnúť seriál, keď všade okolo mňa sú len nadšené ohlasy. Tak ako s každým seriálom, o ktorom viem, že ho hcem raz vidieť, i na BB chuť došla a ja som nadšená. Častokrát som počula: "Musíš počkať do tretej série, než to začne byť skutočne dobré!" Vážne? Do tretej série? Skutočne dobré? Po zhliadnutí prvej série mám jedinú otázku: Ak toto ešte nie je "skutočne dobré", aký veľký nášup ma neskôr čaká? Breaking Bad ukazuje presne to, čo jeho obrovská fanúšikovská základňa sľubovala - brutálny dramatický nášup, ktorý sa nebojí špiny ani hnusu, bolesti ani znechutenia, ktorý je nepríjemná a brutálny a upotený a chorý, a zároveň režijne úžasne silný. Neviem sa dočkať ďalších dielov.(25.2.2018)

Dlho som sa rozhodoval či dám 5* alebo 4* no nakoniec som dal 5. Cranston to hrá naozaj vynikajúco a uvidíme ako sa Walter bude vyvíjať, dokonca mi ani Aaron Paul nevadí. Prvé 3 epizódy boli celkom nuda no potom sa to celkom rozbehlo a som fakt zvedavý ako to bude pokračovať.(7.8.2018)

Těšila jsem se na to a byla jsem zvědavá, takže jsem k seriálu nepřistoupila s despektem, ale právě naopak. Nechápu to všeobecné nadšení. Obecně - dialogy váznoucí , na úrovni sitkomu, totéž jednotlivé scény, Není tam nic, co by mě nechalo vystavět si k postavám nějaký vztah, všichni jsou mi ukradený. Vlastně mi to celý připadá jako plochej komiks. Než se děj doškobrtá k něčemu, co buď překvapí nebo pobaví,nebo se někam posune, trvá to věčnost. Jako když chce baletit tlustej šerednej chlapeček.. Obsah - Téma je pro mě podbízející se divákům – prostě drogy jsou v módě. O tom vůbec nechci mluvit, protože na tom to skřípe celý. Film to ani nepopisuje, ani nevysvětluje, ani neomlouvá, ani nezavrhuje.nic. Prostě je asi normální, že dospělej vzdělanej ( což ovšem kromě znalostíi chemie nedává nijak najevo) otec rodiny chce pro prachy vařit svinstva, který v důsledku hodně jiných rodin a životů zlikvidují. Zdá se, že celej vodvaz je v tom, že perník chce vařit starej kokot. Je príma, že všechno vořou, ale to není nic novýho a samo o sobě to není nosný. To dělá líp i Pat a Mat. Vlastně bych ale dost uvítala, kdyby někdo natočil jeho hodiny chemie, protože ty jsou fakt zajímavý. Tohle píšu po čtvrtým dílu. Dám tomu ještě chvilku. Po první sérii: teda jestli tam něco je, se mnou se to úplně míjí. Nic. Nuda. Spíš odpor, než nuda. Má to na mě podobnej účinek, jako beseda s Kájínkem. Seru na to . Život je krátkej.(27.2.2018)

<< předchozí 1 2