CHiPs

• Austrálie

CHiPs

Akční / Komedie / Drama

USA, 2017, 100 min

Celkem Ok akční komedie s vtipným Peňou a podivným Shepardem, který mi příliš nesednul. Film utíká rychle, je zábavný, ale vtipů na můj vkus bylo poněkud málo. 55%(13.6.2017)

• Wacoslav1

Někdo tu viděl zábavný buddy movie, ale já ne. Trapná užvaněná záležitost kde většina vtipů šla mimo mě.25%(25.7.2017)

Typický Dax Shepard, snímok nesie jeho jasný rukopis. Avšak musím dodať, že zároveň tu ani neprekročil svoj tieň. Niektoré gagy a šplechy sa vážne vydarili a tiež bolo vidno, ako si to hlavná dvojka užíva - hoci väčšina ich jednania a správania bolo mierne povedané šibnuté, no hrali to veľmi prirodzene a nenútene, akoby takí boli aj v reálnom svete. Na druhú stranu ale toho humoru sa mi tam žiadalo viac, navyše nie všetko sa vydarilo, pár scénok zaváňalo lacným a trápnym vtipom. Celkovo však u mňa prevláda pozitívny dojem, príjemná oddychová zábava. Lepší priemer. 65/100(2.8.2017)

V pohodě a vtipná komedie. Člověk se zasměje. Nečeká se tady nic extra, ale rozhodně to pobaví.(29.6.2017)

Sranda. Čistá a trochu s nádechem devadesátek.(2.7.2017)

• luka4615

Průměrná komedie s průhlednou zápletkou, která obsahuje jen několik skvělých gagů či scén. Celý film rovněž sráží velmi chabý scénář, pročež ani plejáda známých hereckých tváří nezachrání CHiPs před temnými vodami filmového průměru. Je to velká škoda, jelikož s lepším scénářem a zhuštěnějším dějem by se jednalo o slušně odsýpající komedii, ke které bych se velmi rád vracel. Tak snad příště!(22.6.2017)

Není to špatné, ale nedá se říct že by to sršelo vtipem. Spíš jsem se jen pousmíval, ale nebyl to zrovna můj humor. Ústřední dvojka si podle mě úplně nesedla, ale po nějaké chvíli jsem si na jejich spojení zvykl a možná i trochu oblíbil. ( 28.17/MAC )(2.10.2017)

Buddy movie v 80/90tkovom nekorektnom style s mnozstvom fuckov, nahotiniek a krvi. Polovica vtipov pôsobi divne az trapne, ale druha polovica ma dokazala rozosmiat a vzhladom na ich solidnu kadenciu to staci na to, aby film nenudil. Slabsia mi pripadala len chemia medzi ustrednou dvojkou, ktora je viacej zabavna v interakcii s ostatnymi postavami ako medzi sebou. Bavil ma running gag s postrelenym Adamom Brodym. Zapletku tvori klasicky jednoduche detektivne patranie po tuctovom zaporakovi v podani Vincenta D'Onofria. Prijemnym bonusom je oldschoolova akcia s poctivymi kaskaderskymi kuskami, takze aj ked rozpocet nebol velky, tak vselijake motorkarske nahanacky vyzeraju pôsobivo a vybuchy efektne. Na klasiky typu Smrtonosna zbran to nema, ale rozhodne to je zabavnejsie ako napriklad nedavny Ride Along. 6/10.(21.6.2017)

Mám rád buddy movies, ale u tohohle jsem měl pocit, že právě ten buddy prvek moc nefunguje a že jsou do něj postavy tak nějak násilně nuceny a jede se jen na klišé, která jsou sem tam kořeněna docela drsnými zraněními, která filmu pomáhají. Sem tam je to vtipné, sem tam vůbec, příběh je velké klišé.(15.6.2017)

Čekal jsem šílenou ptákovinu s nuceným a nevkusným humorem, ale naštěstí se to tak neděje. Celkem zajímavá příběhová linka, občas trefný humor a dobrá akce. Jako každá komedie, to mělo trapné a nudné chvilky, ale jako celek mě to bavilo a několikrát jsem se od srdce zasmál.(22.7.2017)

• viperDavid

Taková trošku trapárna a to mám Penu rád. Nebylo to moc akčně natočený i když se hodně snažili a vtipy propadly úplně. Škoda(6.7.2017)

Dexe slušně nesnášim,a při scéně s pokapanou,zamatlanou uniformou vod burgru,nebo co to bylo,sem chtěl film vážně vypnout.Nakonec sem vydržel,a i přes některý blbý scény,a přes dost překotnej děj musim uznat,že sledovatelnej průměr to je.Na sobotní odpoledne,ale nic víc.50%.(16.9.2017)

V rámci komediálneho žánru by som "CHiPs" ohodnotil ako pozerateľný. Je tu kopec miest, kde sa mi zastáva rozum a premýšľal som, o čo vlastne tvorcom išlo, no boli tu rozhodne aj momenty, kedy som s film celkom užil a bavil ma. Nemôžem povedať, že by to bola super komédia, a rozhodne ide posledné roky typickou americkou vulgárnou cestou, kde treba do toho natrieskať čo najviac vulgárnosti a nechutností a komédia je na svete. Lebo čím sú veci viac prestrelené, tým viac asi ľudí bavia, že? Ja osobne nie som fanúšikom týchto komédií, lebo a) je to neustále opakované dokola a nedá sa v tom už asi nikam ani pohnúť, a b) humor tými mnohými scénkami stráca náboj. Dax Shepard je vo filme okey, no reálne mám pocit, že ostatné je miestami dobré a trefné (ako paparaci a selfíčko), ale v mnohých iných momentoch to nemá dobrú charizmu a náboj, ktorá by ten film posunula niekam inam. Zvážte si. Hodnotenie: C(15.7.2017)

Pohodovka kalifóóŕniá, dalo sa zasmiať. Na druhú stranu pozrite si Ant-Mana ako tam hláškoval Peña na minimálnom priestore - to bolo na tom filme vlasne to jediné dobré. S poctivým scenárom by sa dalo vyťažiť viac. Tuná je toho "ein bisschen wenig zum knabbern". Čakal som viac, zostalo to v priemere.(15.6.2017)

• Timak

Skvělej začátek, slabej střed a vyloženě špatnej konec.(19.7.2017)

neškodná blbina,která je stejně tak zábavná,jako v některých momentech hloupá,ne úplně logická a tak trošku zvláštně brutální.Shepard si jede svůk standard a film tak většinu času táhne až překvapivě vtipný a dobrý Peňa.,,60%(26.6.2017)

• Hollohlaway

Tak to byla spíš parodie, jinak si tu tunu nesmyslů nedovedu vysvětlit. Pár scén ujde a Peňa je vtipný, ale ústřední pár je divný až moc a blbnou v podstatě bez příčiny. Tohle těžce zazdil scénář.(22.6.2017)

Taková ta klasická průměrná akční komedie okořeněná trochou nahoty. Na jedno kouknutí zabavilo a podruhé už asi vynechám. Děj docela utíká, akce ujde, vtípky takový průměr, sem tam nějaké potěšení pro pány a to je tak vše.(8.7.2017)

Od komédie Nekecaj a pádluj! sa Dax Shepard stal mojim obľúbeným komikom. Milujem tie jeho veľké biele zuby. Ten jeho priblblý výraz tvare a nezávislácku povahu. Takých ľudí mám rád aj v reálnom živote. Tých čo neriešia zbytočné veci, čo si vedia spraviť srandu z iných ale hlavne sami zo seba. Toto síce nebola komédia úplne podľa mojich predstáv, ale nasmial som sa až-až. Dax už má za sebou celkom zaujímavé režisérske skúsenosti, keďže sa nejedná o jeho režisérsky debut. Na obraze to bolo naozaj vidieť. Na mňa niektoré scény boli trošku drastickejšie a dialógy trochu vulgárnejšie, ale dá sa to odpustiť, keďže príbeh mal tempo a zaujímavé humorné momenty.(27.3.2017)

• Hapretor

Vtipné jen v některých momentech. Bez těch trapných keců o sexu apod. by se to klidně obešlo. Jen na zabití času.(1.7.2017)

<< předchozí 1 2