Doghouse

Skupinka mužů se vydá na záchranu svého přítele do odlehlé vesnice. Když ovšem dorazí na místo, něco není v pořádku. Neznámý vir totiž nakazil zdejší ženy a následkem toho se z nich staly krvelačné kanibalky. Začíná hra o život, v níž proti sobě budou stát kanibalové a skupinka kurážných mužů, hledajících cestu ven z pekla. (.killer.)

sadlokan

Tak takhle vypadá odlehlá anglická vesnice!Pub,kterej by moh bejt na Václaváku,kadeřnický salon,řeznictví,hračkářství,salon magie, to by šlo.Vzal bych je tady dvacet kiláků od Plzně do Kaliště,tam by zombies nepotřebovali,páč by skonali hlady.Teda v létě by mohli žvejkat borůvky. ()

Rathalos

Ulala,skvela woman-zombie hororova komedia a la Anglicko,kde nechybaju vtipne hlasky,vyborne gore efekty i masky a potesia aj top herci ako napriklad Danny Dyer,Stephen Graham ci Noel Clarke,ani chvilu som sa nenudil,zabava podla mojej chuti...:-) ()

jay.lee

Do naší ulice se stěhovala zombice, má tetovaný záda, asi mě má ráda. Říkám ji dokola, že vypadá jak mrtvola, usměv neuvízne, jen mě trochu hryzne. Má krásný žlutý vočička, je to moje holčička. Z natržený huby čnějí dlouhý zuby. V rubáši peláší mému náručí vstříc zombice z naší ulice. Usmívá se zombice, když zmizela řeznice. V hrnci něco vaří, kde jsou popeláři. Zavřeno má pekařství, kde je pekař? - kdopak ví? Místní policie, se před ní neukryje. Před mojí malou zombicí, co vyprázdnila ulici. Už je taková zrůdička hladová. V rubáši peláší mému náručí vstříc zombice z naší ulice. Vyžraná je márnice i Ruzyňská věznice. Brácha nevěří, že ho chce k večeři. Praha žije v panice, že sežere ji zombice. Moje chcípla láska, co do ouška mi mlaská. Já až se s ní ožením, tak vás taky všechny sním. To mě naučila živá-mrtvá milá . V rubáši peláší mému náručí vstříc zombice z naší ulice. ()

darkreider

Slabé dve hviezdy, chýba tomu toľko vecí, že nemá cenu vymenovávať. Ak Vám námet pripadá, že by to mohla byt sranda, siahnite radšej po Lesbians Vampire Killers. ()

Johny M.

Jedna z nejvtipnějších a nejbrutálnějších hororovejch komedií za několik posledních let! Skvělý masky (100%), herci na úrovni, kamera, střih, hudba... pro ty, co dokáží vypnout mozek a naladit se na trochu primitivnější humor rozhodně skvělej počin: 90% ()

bakeero

Od dob Shaun of the Dead je tohle pro mě nejlepší anglická zombie komedie. Je to vtipný, má to spád a ideální stopáž, takže po čase se možná dostanu i na 5*. ()

vincchuppo

Vtipná ptákovina, tedy oprava: píčovina. Zombie ženštiny všeho druhu šli po přeřivších chlapech jako opravdové mrchy! Briti v téhle věci prostě nezklamou. :D ()

vikino1

Anglickej humor mě sedí jak hrnec na prdel. Proto mě bavíla spíše první půlka filmu. Představa večírku bez manželek, s hektolitry piva film v původním znění a do toho zombie Ženy - no těšil jsem se hned ze startu. Komediální složka se povedla, bohužel vyvážit humor strachem ze Zombie se ne v každým filmu povede. Ne že by tam nebylo gore jen se to pak změnlo v bezmyšlenkovité běhání pitomců po odříznuté vesnici před hloupými zombie. Teda když nepočítáme upgrade na Zombie 2.0. ()

Kingjiri

Fajnová hororová komedie, která sice staví na silně klišoidním námětu (odvěkej spor chlapi vs. ženský), ale řeší v hodně nedratřičnim pojetí. Objevilo se hned několik skvělejch nápadů (pouze ženský zombie, hračkářství, auto na dálkový ovládání, nadržená zombie babka nebo ženský na dálkový ovládání) a padlo dost hlášek. Poměr akce, komedie a hororu byl tak akorát vyváženej a každá složka dokázala pobavit, když bylo zrovna třeba. Finále mi přišlo trochu uspěchaný, ještě by si pár minut na definitivní únik hlavních protagonistů zasloužilo. Jinak neni moc co vytknout. Naprosto nenáročná zábava, kterou si užije každej, kdo se dokáže povznést nad zmíněný mužsko-ženský klišé. Za filmařinu, herecký obsazení, pár dobrejch nápadů a hlášky čtvrtá jistá hvězda. ()

Looka

55% pro fanoušky žánru nepodstatný příspěvek pro všechny ostatní nudná blbost. Líbit by se to mohlo maximálně dvanáctiletejm prckům. ()

Zl0

Perfektne pripravené podľa receptu "zombie komédia". Každá hlúposť ktorú hlavní hrdinovia vyvedú má svoj zmysel aby vyústila do vtipu a film sa na nič seriózne ani nehrá. Zombies sú sympatické chicks a chlapi sú typický chlapi. Anglická oddychovka. ()