• Austrálie

• Kanada

Komedie / Horor

Velká Británie, 2009, 86 min

Do naší ulice se stěhovala zombice, má tetovaný záda, asi mě má ráda. Říkám ji dokola, že vypadá jak mrtvola, usměv neuvízne, jen mě trochu hryzne. Má krásný žlutý vočička, je to moje holčička. Z natržený huby čnějí dlouhý zuby. V rubáši peláší mému náručí vstříc zombice z naší ulice. Usmívá se zombice, když zmizela řeznice. V hrnci něco vaří, kde jsou popeláři. Zavřeno má pekařství, kde je pekař? - kdopak ví? Místní policie, se před ní neukryje. Před mojí malou zombicí, co vyprázdnila ulici. Už je taková zrůdička hladová. V rubáši peláší mému náručí vstříc zombice z naší ulice. Vyžraná je márnice i Ruzyňská věznice. Brácha nevěří, že ho chce k večeři. Praha žije v panice, že sežere ji zombice. Moje chcípla láska, co do ouška mi mlaská. Já až se s ní ožením, tak vás taky všechny sním. To mě naučila živá-mrtvá milá . V rubáši peláší mému náručí vstříc zombice z naší ulice.(13.10.2009)

Stupidní, hloupé, ale zábavné. Pokud přistoupíte na šílenou jízdu Jakea Westa odnesete si větší porci gore, trefných hlášek a laciných klišé v jednom tak trochu přiblblém příběhu, jenž může ve výsledku sice stěží konkurovat výbornému Soumraku mrtvých, ale pro pobavení na jeden večer bohatě postačí. Stačí jen vypnout mozek. 65%(15.10.2009)

• Subjektiv

Uf, raději se nebudu tvářit, že Doghouse se tím, že nechal nebohé, životem otrávené chlapíky pronásledovat bandou ženských zombií, snažil snad něco hlubšího sdělit o údělu obou, či alespoň jednoho pohlaví. To by mi jeden odpad nestačil a musel bych si založit mulťáka. Raději budu tvrdit, že jsem viděl nevtipnou komedii, nestrašidelný horor,film s nesympatickými postavami bez vlastností, film bez napětí, myšlenky či zajímavého vizuálu, s nezajímavou hudbou... Inu film bez jakýchkoliv pozitiv.(1.2.2010)

Tak tohle mi sedlo, úplná parádička pro všechny fandy zombíků a morbidního černého humoru. Já se královsky bavil, několikrát jsem dokonce vybouchl smíchy. Hlavním pozitivem je, že humor je tu v dokonalé rovnováze s tou hororovou a brutální stranou filmu, takže si můžete skvěle užít spoustu krve, trhání těl a hned na to se pěkně nahlas zasmát. Hlavní parta kámošů co se chtěli jen bavit jsou super od prvního do posledního, neustále hláškujou jednu perlu za druhou a ženský zombíci jsou děsivý, brutální a taky trochu sexy..... :-) Tuhle skvělou zombie komedii můžu jen a jen doporučit, bavilo mě to 1000x víc než nějaký Zombieland nebo Soumrak mrtvých.(28.10.2013)

Celkem veselá zombiárna, kde humor a hlášky nepřelézají hranici trapnosti, zombice jsou kočky k pomilování(až na vyjímky:)), gore není špatný, vizuálně líbivé a tak nějak se pořád něco děje. Nic světoborného, ale na druhou stranu nic otřesného. Odpočinková věcička. ...."Co kurva dělaj v lese? Možná serou. Ženský rády chodí na hajzl společně"(12.10.2009)

• - Společnost, se kterou jeli hrdinové do vesnice, se jmenovala West Tours, po režisérovi Jaku Westovi. (Chatterer)