Doghouse

Trailer

Skupinka mužů se vydá na záchranu svého přítele do odlehlé vesnice. Když ovšem dorazí na místo, něco není v pořádku. Neznámý vir totiž nakazil zdejší ženy a následkem toho se z nich staly krvelačné kanibalky. Začíná hra o život, v níž proti sobě budou stát kanibalové a skupinka kurážných mužů, hledajících cestu ven z pekla. (.killer.)

Trailer

Dexter1

V obdobnom absurdnom čierno-humornom príbehu ako Lesbian Vampire Killers si kráča i Doghouse. Partička chlapov, ktorí sú zničení nežnejším pohlavím prichádzajú na vidiek aby si poradili s nákazou, ktorá mení všetky ženské na mix zombie-cannibal-killer. Ak máte radi humor, ktorý je postavený na zosmiešňovaní žánrových pravidiel, dehonestuje ženy a popritom strieka krv takmer všade vôkol doporučujem túto relaxačnú oddychovku, ktorá vám vykúzli úsmev na tvári. Samozrejme si treba uvedomiť, že v tomto prípade sa ani tak nejedná o horor ako o komédiu. ()

kingik

Jeden anglický zapadákov, virus, který v něm rozesela na testování armáda a jehož působením se ze zdejších žen stávají zmutované kanibalky a parta sedmi kámošů středního věku, která sem zavítala za svou babičkou. Dá se to brát jako hororová komedie, ale nutno dodat, že je přece jen brutálně a hlavně od začátku svižně pojatá. Britové mě už několikrát přesvědčili, že se v horovém žánru vcelku dobře orientují a ani tentokrát nezklamali, ačkoliv závěr filmu byl přece jen slabší a čekal jsem masakr, protože se to přímo nabízelo když se kámoši chopili golfových holí a vypadalo to, že zmutované příšerky budou mydlit hlava nehlava, ale scěnárista a režisér v jedné osobě Jake West se rozhodl pro poněkud zbabělý konec. Možná proto, že celou dobu to ženám slušně nandával a pak se jim jakoby na dálku chtěl omluvit. Z hereckého obsazení mně byli známí hlavně vždy spolehlivě hrající Danny Dyer a Stephen Graham, ale všichni bez rozdílu hráli perfektně. Krev a brutalita řízlá proklatě černým humorem u mě zabodovala a ten kdo si podle posteru k filmu myslí, že je to sexy podívaná, tak ho musím vyvést z omylu. Sexy na tomto filmu není vůbec nic a ačkoliv v něm hraje nejméně tucet žen, tak s žádnou z nich byste určitě na rande nešli. ()

Radiq

Chch, tak to mě zas něco pobavilo. Místama mi to ale přišlo až zbytečně moc vtipný, jenom aby proběhla nějaká hláška nebo něco. Nevadí, nenudil jsem se. Hodně originálních smrtí a narážek na ženskou rasu. Není to moc na to vzít do kina holku na rande. Mimochodem, v roli Mikeyho maník z videoklipu Invaders Must Die od Prodigy (Noel Clarke). ()

Frajer42 odpad!

Údajně se mělo jednat o komedii. Ovšem komedii si představuji jako něco u čeho se alespoň 1x zasměju. Tady se bohužel nepoštěstilo, neboť je jedná o film hodně trapný. Partička strašně nesympatických Anglánů, kteří nenávidí ženy jede na výlet do městečka, kde zrovna čirou náhodou je pár desítek kanibalisticky laděných zombie žen. Asi bych se zde nebál ohnat odpadem, protože tento film je opravdu nepovedený, a to naprosto po všech stránkách. Dost velká nuda i zklamání. ()

3n3my

Po dlhšom čase ma sklamala britská tvorba - resp. britský humor, na ktorom chcel Doghouse stavať. Zopár originálnych nápadov a snaha priniesť niečo nové (zábavnejšie) sa tvorcom uprieť nedá, no výsledok zostal niekde na polceste. Nevyhli sa totiž klasickej šablóne (chorobe) hororových movies, a tým vlastne Doghouse prichádza o moment prekvapenia a pobavenia divákov. Škoda. ()

• Společnost, se kterou jeli hrdinové do vesnice, se jmenovala West Tours, po režisérovi Jaku Westovi. (Chatterer)