Anakonda 4: Cesta krve

(TV film)
  • Česko Anakonda: Krvavá cesta (více)

VOD (1)

Jeden z plazivých potomků geneticky upravené anakondy se znovu probral k životu v dalším akcí nabitém pokračování série Anakonda. Umírající magnát Murdoch si najímá doktora, který má za úkol sklidit čerstvé krvavé orchideje a experimentovat s jejich oživovacím nektarem na hadím mláděti. Z háděte však přes noc vyrůstá monstrum ohromné velikosti a s ještě větší chutí k jídlu... (oficiální text distributora)

Prochy38

Rád jsem se po dlouhé době setkal v nějakém filmu s L. Ashbym. Škoda, že to muselo být za těchto okolností. Totální odpad. Ale pozor, o trochu míň než Děti Anakondy. To byla sračka. 4ka už nedělá tolik chyb, alespoň co se týče hada, i když vypadal strašně... ale to už jsem se vztekal v komentářích předtím. Hvězdička opět za krásnou C. Allen. Ale prosím, prosím, už žádné další Anakondy. Nechte je už být.... ()

SOLOM.

Další otřesné pokračování o přerostlé Anakondě. V tomhle díle se tahle počítačová nestvůra dokáže dokonce regenerovat. Osobně nechápu proč do podobných paskvilů neustále cpou další a další prachy, místo aby natočili jeden pořádný film. Herecké výkony tragické, stejně jako speciální efekty. Tohle je tipický příklad odpadního braku, který si už nikdy nepustím. Nulu nedám jen kvůli herečce Crystal Allen, která alespoň předvedla průměrný výkon. ()

masasour odpad!

Naprosto stupidní a amaterský film, který opravdu nedoporočuji skouknout. První dva díly se alespoň točily v džungli v Jižní Americe a ne někde v lesíku. O hadovi ani nemluvim, naprosto hrozně udělaný had který vypadá jako z počítačové hry. Herci jsou taky hrozní, příběh naprosto o ničem. Přiznám se že jsem film skoukl jen do poloviny a proklínám ten stracený čas u tohoto filmu. Nedoporočuji skouknout, je to jedno z nejhorších béček co jsem kdy skouknul......0%. ()

Lachtaan

Zápletka: Jako malý jsem filmy o anakondě žral, především dvojku a těšil jsem se na další pokračování. Ale tohle byl prostě děs, kterému se může upsat jen podprůměrný neherec jako je John Rhys-Davies. Monstra: S hady ty nesmrtelní "ukusovači" hlav měli společné jen obří tečky na těle. Jak se doprčic kvůli séru z orchideje může had rozstřílený na kousky během mžiku opět složit dohromady a řádit dál?! Herci: Linden Ashby je celkem sympaťák, jinak jsem čekal, až všichni nepokojně umřou. ()

sir-dave

Tak nějak už se dá tušit, že čtvrté pokračování nebude žádný skvost. Jednička byla béčková, tohle z podstaty věci je céčkové až déčkové. Čekáte až se tam objeví Anakonda, která začne pojídat lidi. Digitálním hadem určitě oscarové ambice nebudou. Světlou stránkou jsou momenty, kdy si říkáte, zda stihne utéct nebo dotyčného sní. Byl jsem nemocný a neměl sílu přepnout kanál bohužel. ()

• Natáčení probíhalou současně s předchozím pokračováním Děti Anakondy (2008). (KucC)
  • Natáčení probíhalo v rumunské Bukurešti a u delty Dunaje. (Terva)