Anakonda 4: Cesta krve (TV film)

• Česko

Anakonda: Krvavá cesta

Anaconda 4: Trail of Blood

Anakonda: Krvavá cesta

Akční / Horor

USA / Rumunsko, 2009, 83 min

• honza7

Šílená kravina, na rok 2009 příšerný děj, příšerná animace! Animace jak kdyby ji vytvářeli ve studiu Kamarád. Dále jsem se chytal za hlavu, když Anakonda se objevuje ve Východních Karpatech!! No co to je? Není snad anakonda v džungli? Nicméňe, anakonda se plazí tak, že dokáže stíhat auto (Range rover). Už podle značky auta soudím, že to je auto na těžký povrch a do přírody jak dělaný. Ovšem to, že auto najede na krtinec a převrátí se, neudrželo mé hlasivky ticho a začal se tak hlasitě smát, že jsem vzbudil snad celý dům. Když "anakonda" dostihne auto, lidé začají utíkat. A světe div se nebo ne, ona je nemůže dohonit! Oni nosí těžké batohy, střílí po ni a prostě ne a ne dohnat! A takových debilit je tam víc, takže asi takhle: UŽ NIKDY VÍC!!!(24.6.2012)

• SeBig

Je to pěknej nesmysl. Scénář muselo psát ještě větší pako než ke trojce v trojce to aspon zachranoval Hasselhoff ted uz ve trojce neni a ta stojí za starou belu. Film je sám pěkná kravina některé scény hodně nepovedené a zase špatné efekty ze kterých se ani ze trojky nepoučily. Celej film je špatně. Sám sem tam našel asi sto chyb a to jsem je ani neměl chut zastihnout. Ženu střelí do prsu a ona se o pul minuty chová a pohybuje jak kdyby ji nikdo nestrelil, za to Johnny Cage z mortal combat byl zasažen také a rozhodně v pohode jako ta ženská nevypadal to je první nesmysl. Druhej nesmysl je ze kdyz tam prijely a videly ty mrtvoly proc to rovnou nezabalily takhle by to bylo aspo trochu realnejsi a kdyz v te oblasti je anakonda a on se tam zacne radovat a jásat pul hodiny taky kravina. Takhle bych mohl pokračovat až do nekonečna. Tu jednu jedinkou hvězdu jsem dal zakonec ale jinak je to fakt ta největší kokotina co bůh mohl stvořit. Kravina 1 stupně.(20.7.2010)

• Arkos

Nejhorší na celém filmu byla počítačem stvořená Anakonda. Ta se plazí trávou a ani stéblo se nehne, je roztrhána granátem na stovky kousků a stejně se plazí dál, atd, atd. K tomu "výborní" herci, "nádherný" les, "vynikající" příběh a tak by se dalo pokračovat hodně dlouho. Ale i přes to všechno odpad nedám, protože jsem viděl již daleko větší zvěrstva.(8.9.2009)

• Godhaj

,,Já tohle můžu, jsem otrokem rytmu." Čtvrtá anakonda už nemá s tou původní nic společného. Banda nájemných žoldáků, studentíka, vědeckého týmu a hlavní vědátorky se prohánějí rumunskými lesy a přitom je honí ,,anakonda", která má asi 20 cm zuby. Kvalita dialogů, kamery a zvuků je nečekaně otřesná. Scénář absolutně nijak nerozvíjí anonymní postavy, takže je divák nucen opět fandit přerostlému plazovi.(17.1.2012)

• Prochy38

Rád jsem se po dlouhé době setkal v nějakém filmu s L. Ashbym. Škoda, že to muselo být za těchto okolností. Totální odpad. Ale pozor, o trochu míň než Děti Anakondy. To byla sračka. 4ka už nedělá tolik chyb, alespoň co se týče hada, i když vypadal strašně... ale to už jsem se vztekal v komentářích předtím. Hvězdička opět za krásnou C. Allen. Ale prosím, prosím, už žádné další Anakondy. Nechte je už být....(9.4.2010)

• - Natáčení probíhalo v rumunské Bukurešti a u delty Dunaje. (Terva)

• - Natáčení probíhalou současně s předchozím pokračováním Děti Anakondy (2008). (KucC)