Anakonda 4: Cesta krve (TV film)

• Česko

Anakonda: Krvavá cesta

Anaconda 4: Trail of Blood

Anakonda: Krvavá cesta

Akční / Horor

USA / Rumunsko, 2009, 83 min

• SeanLSD

Poddruh Anakonda karpatská pretekárska...po biednej 3ke v o hodne lepšom béčku plnom príznačných blbostí, ale prekvapivo zábavnom. Rumunský veľhad síce veľa strachu nenaženie, ale pozrieť sa dá v pohode. Osobne mám väčší strach z hadov bulharských... Raz sme tak na úteku pred rumunskými psami prešli v noci bulharskú hranicu a ráno, bez akéhokoľvek podozrenia, šiel som vykonať potrebu do kríkov...a tu na mňa sviniar SKOČIL, videl som len taký skrútený blesk vo vzduchu, dopadol a SKOČIL ZAS. Od strachu som bol síce celý posratý, ale na nejaké vylučovanie som zabudol v momente a upaľoval stade kadeľahšie.(25.2.2016)

• Godhaj

,,Já tohle můžu, jsem otrokem rytmu." Čtvrtá anakonda už nemá s tou původní nic společného. Banda nájemných žoldáků, studentíka, vědeckého týmu a hlavní vědátorky se prohánějí rumunskými lesy a přitom je honí ,,anakonda", která má asi 20 cm zuby. Kvalita dialogů, kamery a zvuků je nečekaně otřesná. Scénář absolutně nijak nerozvíjí anonymní postavy, takže je divák nucen opět fandit přerostlému plazovi.(17.1.2012)

• Prochy38

Rád jsem se po dlouhé době setkal v nějakém filmu s L. Ashbym. Škoda, že to muselo být za těchto okolností. Totální odpad. Ale pozor, o trochu míň než Děti Anakondy. To byla sračka. 4ka už nedělá tolik chyb, alespoň co se týče hada, i když vypadal strašně... ale to už jsem se vztekal v komentářích předtím. Hvězdička opět za krásnou C. Allen. Ale prosím, prosím, už žádné další Anakondy. Nechte je už být....(9.4.2010)

• Arkos

Nejhorší na celém filmu byla počítačem stvořená Anakonda. Ta se plazí trávou a ani stéblo se nehne, je roztrhána granátem na stovky kousků a stejně se plazí dál, atd, atd. K tomu "výborní" herci, "nádherný" les, "vynikající" příběh a tak by se dalo pokračovat hodně dlouho. Ale i přes to všechno odpad nedám, protože jsem viděl již daleko větší zvěrstva.(8.9.2009)

• Trenad

Co k tomu napsat? No...byla to katastrofa. Otřesné dialogy podivných skupinek lidí, kteří se proplétají dějem. Naprosto hrozná kamera, žádná výprava, slabé triky. Nejdřív sem se smál tomu, jak je to celé trapné, ale potom už sem se ani nesmál, ale spíš mě bylo blbě. Tohle byla velká hrůza i na TV film.(23.2.2015)

• - Natáčení probíhalou současně s předchozím pokračováním Děti Anakondy (2008). (KucC)

• - Natáčení probíhalo v rumunské Bukurešti a u delty Dunaje. (Terva)