Anakonda 4: Cesta krve (TV film)

• Česko

Anakonda: Krvavá cesta

Anaconda 4: Trail of Blood

Anakonda: Krvavá cesta

Akční / Horor

USA / Rumunsko, 2009, 83 min

• Spinosaurus

Myslím, že tenhle film v mém případě svou roli splnil. Pustit si ho v noci jako pozadí k pokeru rozhodně není špatný nápad, aspoň se u toho nasmějete. Tedy myslím pasáže s hadem, zbytek jsem ignoroval. Kdo viděl Děti anakondy nemůže být tímhle totálně brakovým filmem, kde had předjíždí auta, která bourají, když vjedou na krtinu, příliš šokován. Je to úplně to samé. První dva filmy považuji za čistě zábavné počiny a lidé, kteří jim dali odpad, by se měli kouknout i na tohle a pak až hodnotit.(1.7.2012)

• korbitch22

Crystal Allen je sice docela sexy milfík, jenže to se můžete rovnou kouknout na nějaký péčko s Lisou Ann, kde jí protáhne skoro stejně velká Anakonda anakundu.Televizní mrdka z rumunskýho lesa na kraji Bukurešti točená za dolar padesát, s efekty her na první BellGame a tak mocnou demencí dialogů, že jste občas pochybovali otom, zda-li scénárista téhle kokotiny je opravdu člověk a ne gibon.Ve světle týhle pecky je jednička s dvojkou "luxusní" animal horor.0%.(22.10.2013)

• SeanLSD

Poddruh Anakonda karpatská pretekárska...po biednej 3ke v o hodne lepšom béčku plnom príznačných blbostí, ale prekvapivo zábavnom. Rumunský veľhad síce veľa strachu nenaženie, ale pozrieť sa dá v pohode. Osobne mám väčší strach z hadov bulharských... Raz sme tak na úteku pred rumunskými psami prešli v noci bulharskú hranicu a ráno, bez akéhokoľvek podozrenia, šiel som vykonať potrebu do kríkov...a tu na mňa sviniar SKOČIL, videl som len taký skrútený blesk vo vzduchu, dopadol a SKOČIL ZAS. Od strachu som bol síce celý posratý, ale na nejaké vylučovanie som zabudol v momente a upaľoval stade kadeľahšie.(25.2.2016)

• LION-MR.T

Ždímat,ždímat,ždímat jak se to jen dá stejně jako u Hellraisra. V 80.letech by to bylo super béčko,ale v dnešní počítačové a nudé filmové době nic víc než jen další nuda. Jo dal jsem dvě hvězdy,ale jen proto,že se mi líbí blondýnky,takže Crystal Allen dostává jednu,jinak by to bylo za jednu hvězdičku. Stejně tak i ve trojce.(23.10.2010)

• Bloody13

Čtvrtý (a doufám že poslední) hřebík do rakve anakondí série. Obří plaz je opět vytvořen hnusnou CGI animací, pro zvýšení efektnosti místo polykání obětí je už rovnou trhá na cáry, a když se mrštně žene podzimním lesem za kořistí, nepohne se za ní ani list. Herci připomínají stádo zbloudilých ovcí, netušíc kam přesně se do záběru postavit, střílejí po sobě místo po nepříteli, a jeden voják se dokonce nechá roztrhat ručním granátem. Jenže tahle scéna byla záměrně vtipná, zbytek už je myšlen zatraceně vážně. Pro partičku kamarádů, co si dělaj prdel ze špatných filmů, by to ale mohla být dobrá volba.(5.8.2011)

• - Natáčení probíhalou současně s předchozím pokračováním Děti Anakondy (2008). (KucC)

• - Natáčení probíhalo v rumunské Bukurešti a u delty Dunaje. (Terva)