Anakonda 4: Cesta krve (TV film)

• Česko

Anakonda: Krvavá cesta

Anaconda 4: Trail of Blood

Anakonda: Krvavá cesta

Akční / Horor

USA / Rumunsko, 2009, 83 min

• Lachtaan

Zápletka: Jako malý jsem filmy o anakondě žral, především dvojku a těšil jsem se na další pokračování. Ale tohle byl prostě děs, kterému se může upsat jen podprůměrný neherec jako je John Rhys-Davies. Monstra: S hady ty nesmrtelní "ukusovači" hlav měli společné jen obří tečky na těle. Jak se doprčic kvůli séru z orchideje může had rozstřílený na kousky během mžiku opět složit dohromady a řádit dál?! Herci: Linden Ashby je celkem sympaťák, jinak jsem čekal, až všichni nepokojně umřou.(22.12.2018)

• Bloody13

Čtvrtý (a doufám že poslední) hřebík do rakve anakondí série. Obří plaz je opět vytvořen hnusnou CGI animací, pro zvýšení efektnosti místo polykání obětí je už rovnou trhá na cáry, a když se mrštně žene podzimním lesem za kořistí, nepohne se za ní ani list. Herci připomínají stádo zbloudilých ovcí, netušíc kam přesně se do záběru postavit, střílejí po sobě místo po nepříteli, a jeden voják se dokonce nechá roztrhat ručním granátem. Jenže tahle scéna byla záměrně vtipná, zbytek už je myšlen zatraceně vážně. Pro partičku kamarádů, co si dělaj prdel ze špatných filmů, by to ale mohla být dobrá volba.(5.8.2011)

• Prochy38

Rád jsem se po dlouhé době setkal v nějakém filmu s L. Ashbym. Škoda, že to muselo být za těchto okolností. Totální odpad. Ale pozor, o trochu míň než Děti Anakondy. To byla sračka. 4ka už nedělá tolik chyb, alespoň co se týče hada, i když vypadal strašně... ale to už jsem se vztekal v komentářích předtím. Hvězdička opět za krásnou C. Allen. Ale prosím, prosím, už žádné další Anakondy. Nechte je už být....(9.4.2010)

• Likan7

Nechápu, jak někdo mohl natočit po zrůdné trojce ještě zrůdnější čtyřku. Podle zajímavostí vznikaly filmy najednou, to z toho tvůrci chtěli udělat ságu či co? Od trojky se to skoro neliší, triky jsou hnusný, anakonda taky, jen krve se tu nešetří. Prostě devadesáti minutový film, kde se parta lidí honí po lese s digitální anakondou a nikdo přitom nepoužije mozek. Snad už další díl nebude, sotva jsem dokoukal tohle.(25.6.2016)

• darkrobyk

Fakt tragedie! Člověk jednou za uherský rok pustí TV a hned tohle! Odporné digitální efekty - to už raději měli použít živého hada, nebo alespoň mechanického. Hnusná kamera - barvy jako když začalo barevné vysílání v TV. Sežrání jako stínohra na horizontu. Hovadské postavy. Já to sice tušil, ale stejně jsem se díval. Hnus.(29.7.2016)

• - Natáčení probíhalou současně s předchozím pokračováním Děti Anakondy (2008). (KucC)

• - Natáčení probíhalo v rumunské Bukurešti a u delty Dunaje. (Terva)