Dr. Dolittle 5: Lucky jede do Hollywoodu

Dr. Dolittle 5

Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 2009, 83 min

• ARI50

Odjeli jsme úplně jinam škoda zkažené zvířecí říše.(13.9.2018)

• Marek1991

Túto sériu som zvládol, aj keď neviem prečo, lebo o týchto filmoch prehlasujem, že sú neznesiteľné a pritom som si ich z akejsi nudy pustil. Možno aj preto, že som ich mal skôr ako podklad k iným veciam, no aj tak sú to príšernosti. Možno som len čakal, že ma konečne niečo zaujme, že sa konečne pobavím, len som si nepustil inú komédiu, lebo som chcel túto otrasnú sériu z akéhosi štatistického dôvodu zvládnuť, proste aj tak vám to môže byť jedno. Tento film taktiež ako aj štvrtý, tretí, či druhý diel nepozerajte, neodporúčam vám ich, sú to len komerčné zlátaniny s tuctovým humorom pre nenáročného diváka.(2.6.2013)

• kaylin

Kvalita předchozích dvou dílů jen tak nějak dodržena a snímek je prostě blbinou, která nepřinese nic zajímavého a pořádně ani vtipného, vlastně to ani není v konečném důsledku nějak moc roztomilé. Sledovat tuhle hrdinku už vás ani nebude bavit, protože se furt topí ve stejných problémech a je tak trochu pitomá.(3.11.2016)

• HappySmile

Opičák byl perfektní, ale jinak to byla pěkná blbost. :) Ale dětem by se to možná líbit mohlo.(1.2.2010)

• Martin741

VYKAL..... viac komentovat netreba 0 %(21.4.2013)

• Jazzzz

Poslední dobou se snažím shraňovat většinu filmu, které se mi dostanou do rukou, ale tenhle šel do koše okamžitě po shlédnutí.(27.11.2009)

• Jigsaw88

AHHHHHHHHHHHHH proč to ty lidi točí? větší slátaninu jsem neviděl. 1. a 2. díl ještě snesu ale ostatní patří do popelnice, hlavně ať nepřijdou se šestkou, to by se mnou švihlo(5.8.2009)

• Kracken

Pro děti od 6 do 12 let(29.12.2015)

• Paity

Může být ještě něco hloupějšího a stupidnějšího? Ano, kdyby natočili pokračování. A docela se toho obávám.(25.7.2013)

• Ajjinka

Prosím, další už ne.(23.12.2010)

Čekala jsem naprostou katastrofu, ale nakonec to nebylo tak špatné a docela mě to i bavilo. A vůbec to není o Luckym, jak název filmu napovídá, ale je to pouhý další příběh jednoho z rodiny, kteří umí mluvit se zvířaty.(30.12.2014)

Sice už nejde o žádného Dr. Doolittla, ale nevadí. Fajn film pro teenagery.(8.1.2015)

• MELODY

Já si nedám říct a nedám říct. Bóže, není to už nějaká diagnóza???(3.7.2009)

• ZnalecH

Tak a zase si můžu na seznam filmů, které nechci už nikdy vidět, připsat další film. Vůbec nechápu, jak tohle mohli vydat a ti, co tomu dávají 3 nebo 4 hvězdičky, tak je dávají jen ze solidarity. A to se mi ostatní díly docela líbily. 30%(23.6.2015)

• yerdua

no ták! když víte že to bude propadák proč to natáčíte sakra(3.6.2010)

Mě se to líbilo. Je to taková pohodová komedie na nudný odpoledne.(16.6.2010)

• Boudyy

Lze shrnout dvěma slovy: klišovtá hovadina. Od té doby, co v příběhu nefiguruje Murphy, to šlo se sérií z kopce. Trojka ještě byla s přihmouřenýma očima snesitelná za jednu hvězdu, čtyřka a pětka patří jednoznačně do odpadu.(28.12.2011)

• Brano

Prvé časti s Murphym sa ešte dali pozrieť, ale toto bolo hodné tak 5ročných detí. Bez nápadu a vtipu, ktoré nudí od začiatku do konca. /15%/ (25.6.2015)

Sice už ve filmu nehrál Eddie Murphy, ale i tak se mi film líbil. Legrační napodobenina Paris Hilton - Tiffanny Monacová, ta byla legrační, ale narozdíl od té opravdové nakonci přece jen pobrala trochu rozumu.(15.7.2009)

• Phoeniyx

Ani nevím co mě přimělo se na to podívat když už od 3 dílu to stojí za nic. Asi zvědavost jestli se něco změnilo ale ne je to pořád horší a horší. Těm menším se to líbí ale točit pořád dál a dál o mluvících zvířatech je už podprůměr u této série by stačily ty dva první díly a zbytek by se měl vymazat.(1.11.2011)

<< předchozí 1 2