• DaViD´82
  *

  „Velmi se na tento pořad těším a hlavně na herecké kolegy. Jsou milí, vtipní, kamarádští. Zkrátka dost odlišní od svých postav, které ztvárňují v seriálech. Myslím, že jsme v pořadu našli společnou frekvenci." říká Petr Vondráček. Děkuji touto cestou programovému oddělení televize Prima za přesunutí z pondělka na pátek. Pondělní večery totiž pravidelně trávím u rodičů a tak jsem si tuto řachandu vychutnával chtě nechtě celkem pravidelně. Na druhou stranu bylo až masochisticky zajímavé sledovat zda se konečně Zounarovi zadaří vtipná (prů)povídka. Zatím ten okamžik nenastal. Což vzhledem k tomu, že již pěknou řádků týdnů tlachá vždy po celou stopáž úplně do všeho, je naprosto proti všem zákonům statistiky. Zounar je prostě taková naše světová anomálie. Tak na něj buďme patřičně hrdí. A to je důvod proč bych tento pořad zrušil s okamžitou platností. Protože co když se Martínkovi někdy nějaký vtip přeci jen povede?(5.5.2008)

 • topol999
  ****

  co se tu hodnotí, kvalita nebo to, že to natočila Prima s hercema z VKV??!! I přesto vše, se jedná o velmi slušný pořad, který mě prostě a jednoduše baví: Morávková je chytrá, Bendová krásná, Klepl vtipný a Zounar ujetý až někdy vtipný..... 80% jo a zapomněl jsem na pohodového a hláškujícího Péťu Vondráčka. Nechápu tu zášť...(7.8.2017)

 • Jendus
  ***

  Hlavne za spontannost, se kterou je to toceno a na ktere rovnez porad stavi jako na zakladnim kameni. Mnohem radsi si poslechnu humor (i kdyz obcas trapnej), jez neni sroubovite a umele napsanej a pripravenej predem... Kdo z nas nekdy nebyl pristizen s trapne recenou historkou?... Rozdil je v tom, ze tady to divaci nechteji odpoustet a tolerovat... Ja to ovsem beru jako neoddelitelny klad.(22.5.2009)

 • hippyman
  **

  nechápu, jak tohle může někdo (a bohužel se i v naší rodině tací najdou) sledovat pravidelně... naskakuje mi husí kůže, jen jdu kolem TV! ale podobnými hrami se bavíme kolem třetí hodiny ranní v nonstopu... bohužel tady jsou všichni střízliví a myslej to poměrně vážně! jedna hvězda za díly, ve kterých má bendová aspoň odvážnej dekolt... :-) UPDATE: musím hvězdu přidat, minule jsem se ve slabší chvilce párkrát zasmál... :-) takže 40%(12.5.2008)

 • duklak2
  *

  S tímhle pořadem šlápla Prima hodně vedle. Připadá mi i trochu „úchylný“. Nějaká naše „celebrita“ si sedne a další „celebrity“ si zaváží oči a hádají, co dělá. Popravdě nechápu, jak někdo může ztrácet čas u takovéhle blbosti. Škoda, že v našem národě se nachází tak málo inteligentních lidí, jako jsem já :-). Podle testu mám IQ 60-70 :-). Což je debilita :-(.(6.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace