Docela mě zarazilo tak nízké hodnocení. Vypadá to tak, že co český pořad, to špatné hodnocení. Neříkám, že se jedná o ten nejzábavnější pořad, který kdy vznikl, přesto na tak jednoduchém principu vznikl zajímavý soutěžně laděný pořad, který mě nějakou dobu bavil. Na druhou stranu jsem moc dílů neviděl, ale dovolím si hodnotit, pochybuju, že by se všechny díly od sebe razantně měnily.(8.6.2011)

Jdu vejš, než bych měl, pač... Měl jsem tu možnost hodit si kompars ve VKVčkách, takže jsem se čirou náhodou setkal se Zounarem, byla tam i Danča Morávková a musím říct, že tenhle pořad si na nic nehraje. Viděl jsem jen pár dílů, to ano, ale na druhou stranu, z těch pár dílů byla cítit uvolněnost, lehkost, ale v jednom dílu i únava. Myslím, že točí několik dílů najednou a je to poznat... Jinak odpadové hodnocení jsou tu dle mě celkem mimo - pač a protože v rámci české televizní zábavní scény je tohle přímo luxus.(14.7.2008)

Tento pořad měl jednoznačně vyšší kvalitu, když v něm účinkovala Dana Morávková, Eva Holubová jí nedokázala nahradit. Jak znalostmi, tak šarmem, vtipem či vystupováním. Velmi se mi líbí, jak soutěž moderuje pan Vondráček a skvělý je také pan Klepl. Je třeba přiznat, že jsem viděl pouze pár dílů, ale myslím si, že je to celkem sympatická zábavní soutěž. 40%(26.7.2009)

• becki_tu

Ačkoliv je zde v módě kritizovat tvorbu našich komerčních televizí (ano, kdo to ještě neví, Nova i Prima jsou televizemi komerčními ;) ), já kritizovat nebudu. Pořad, kde takzvaní hadači (bohužel pořád ve stejném složení) hádají povolání člověka, není sice ničím převratným, ale jako oddychovka po práci nebo jako kulisa při večeři to poslouží dostatečně. A to i bez větší újmy na divákově psychické kondici. Občas je to docela vtipné, ale někdy to zase zavání trapností. Holt od tuzemské televizní produkce zábavných pořadů nečekejme žádné zázraky.(20.6.2008)

• Tom Riddle

Dana Morávková mě překvapuje svou intuicí a bystrostí, Alice Bendová zase tím, jak andělsky neustále působí, Bohumil Klepl mě irituje tím, jak moc se opakuje a Martin Zounar mě unavuje svým primitivním humorem. Petr Vondráček je "hrozně zajímavej" (to jsou jeho slova...), každopádně nestíhající vtipně a trefně reagovat na hadačskou čtverku, a svým nelogickým přístupem przní soutěžícím šanci k výhře. Nicméně se na to dá koukat, a občas je to i docela sranda.(31.5.2008)