Nízké hodnocení nechápu ! Mě tenhle pořad vždy pobaví a příjemně naladí. Zejména, Bob Klepl a Martin Zounar jsou opravdu jistotou dobré zábavy...ale samozřejmě, že ani Bendová není špatná. Jenom, ta Holubová mi tam nějak "neštimuje". To ovšem ale nijak nesnižuje hodnocení -- já s naprostým klidem dávám 4 hvězdy !!!(14.1.2010)

Tak u tohohle sdílím názor co to tady dělá, jestliže je tady zrovna tohle, pak se dočkáme i Riskuj, Milionáře a podobně.. Ale nesdílím tedy ani náhodou názor na hodnocení tohoto pořadu. Asi záleží na tom, jak vám padne do noty tahle čtyřka, mě nevadí, pan Klepl je podle mě sympaťák, nikdo z tý pětky mi neni protivnej a ani ten seriál. Občas je to celkem sranda, je to pohodová kulisa.. Jako odpad to pro mě určitě není, když tohle hodnotíte jako odpad, jak hodnotíte třeba VéKáVéčka, Doktora z hor, Ulici a podobný kraviny co ta vaše zlá, ošklivá, komerenční televize vysílá? Samozřejmě je to otáka vkusu, ale s s odpadem už trošku podle mě chybí soudnost.. Je to takovej průměr soutěžních pořadů a tady zbytečně podceněný.(23.6.2008)

To co dělá hádej hádej je hádající (se) porota.Bohouš Klepl - Osobitý smysl pro humor ale vskutku humorní, Martin Zounar - Neposedné dítě ale občas také zábavný, Alice Bendová - Pěkná žena , Eva Holubová - Zkušených hereček by se mělo vážit, nicméně paní Holubová mi do takové formy zábavy prostě nepasuje,neustále se snaží stát zábavnou pro publikum ale její zábava se mi nelíbí.Nu a Petr Vondráček? Skvostný moderátor, který by zasloužil moderovat i jinde než na komerční televizi.(17.7.2008)

• mira007

Není to můj šálek kávy, ale jako vystudovaný ekonom oceňuji projekt, který za pár korun nažené známé herce do jednoho studia, aby se smáli vlastním vtipům ( což nechci snižovat, protože to občas bylo zábavnější než všechny české pokusy o sitkom ). Alice Bendová je vizuelní ozdoba tohoto pořadu a u pana Klepla musím konstatovat, že jako komik je extratřída.(8.5.2017)

• Oskar

Nebudu až tak kritický, třebaže s výroky typu "herci pokročilého veku sa zabávajú na vlastných vtipoch" (Flipper) vcelku souhlasím. Ale to, že je ta soutěž jednoduchá, nekomplikovaná, to mi vůbec nevadí. Americká předloha What´s my line? je velmi zábavná a udržela se na obrazovce asi 18 let. Pojďme si říct proč asi a co jí česká mutace zůstává dlužna. 1.) John Daly, průvodce originálem, nebyl jen moderátor-maňásek, nahraditelný kýmkoli jiným. Ne nadarmo se tato disciplína honosí majestátním výrazem quizmaster. O hádaných profesích předem leccos věděl a u panelistů (hadačů) měl přirozenou autoritu. To stačilo k zamezení situací, kdy se dlouze řeší, zda se dá na otázku říct ano nebo ne a zdržuje se spád pořadu; stejně tak se v originále nestávalo, že by se panelisté natolik zapovídali mezi sebou, že by se na hosta zapomnělo. Petr Vondráček mi nijak nevadí, ale podobnou autoritu a nezbytnou schopnost udržet soutěž v daných kolejích nemá. 2.) Panelisté originálu měli sice smysl pro humor, ale taky pro pravidla hry a svým způsobem ji brali vážně. Zounarova parta se válí po stole, navzájem se překřikuje a bodře popichuje jako někde v hospodě a celkově z ní mám dojem, že se snaží jen mnoha - jakýmikoli - slovy zaplácat vyhrazenou stopáž. Pak ale není třeba žádné soutěže, žádných pravidel atd. Stalo se totéž co dříve v pořadu Nikdo není dokonalý, který brzy rezignoval na ankety, těžiště slovenského originálu, a proměnil se v upocenou žvanírnu s historkami z výprodeje. Hádej, kdo jsem! je bohužel tentýž případ. 3.) Přece jen je třeba vzít na vědomí, že originál pořadu se v USA vysílal v letech 1950-1967. To, co tehdy stačilo na prime-time, je dnes zkrátka trochu málo. Myslím si, že kdyby ten pořad běžel někdy kolem 18. hodiny a trval půl hodiny, byl by i na ČSFD přijat shovívavěji. 40%(14.5.2008)