Zábavná show, ve které profese hraje prim.
Čtyřčlenná porota složená ze známých osobností hádá, kdo co dělá. Že se při tom užije spousta legrace, je více než jisté. Sledujte zábavnou show, kterou moderuje Petr Vondráček. (TV Prima)

jasanka

Když se pořad vysílal s původní čtveřicí, tak se mi poměrně líbil a občas jsem se na něj podívala. Jakmile se tam "hadači" začli střídat, byl to začátek konce. ()

raelz

Odpad? Nechápu. Vondráček naprosto exceluje, je vidět, že si to moderování užívá a nebere to příliš vážně, Klepl solí vtipné komentáře (podle mě se jeho vtipy neopakují, přesně vždy vychytá, kdy s jakým přestat) a na půvabnou Morávkovou (škoda jí ve Vztazích a vůbec škoda všech těch "mrch" které hraje..) je radost koukat. Jeden z nejlepších zábavních show. ()

dainio

Nízké hodnocení nechápu ! Mě tenhle pořad vždy pobaví a příjemně naladí. Zejména, Bob Klepl a Martin Zounar jsou opravdu jistotou dobré zábavy...ale samozřejmě, že ani Bendová není špatná. Jenom, ta Holubová mi tam nějak "neštimuje". To ovšem ale nijak nesnižuje hodnocení -- já s naprostým klidem dávám 4 hvězdy !!! ()

Stíba

Docela zábavné a vtipné a někdo si určitě i rád zasoutěžní, jediné co mi více vadí je moderátor kterého vážně nemám v oblibě. ()

dEst28

Ze začátku velmi dobré, zábavné, dobrý nápad, ale pořad upadl poté bohužel do stereotypu, což se dalo čekat. ()

Alexandre

Docela slušný pořad, na který se dá koukat. Někdy se zasměju, někdy mi ty jejich kecy lezou na nervy, ale jinak je to v klidu. ()