Zábavná show, ve které profese hraje prim.
Čtyřčlenná porota složená ze známých osobností hádá, kdo co dělá. Že se při tom užije spousta legrace, je více než jisté. Sledujte zábavnou show, kterou moderuje Petr Vondráček. (TV Prima)

Missi84

Měla jsem ráda tu nejstarší verzi, ještě s Evou Holubovou. Ta je prostě výborná. Tu novou nesleduji, přijde mi nudná. Chybí ji šmrnc. ()

Hashirama odpad!

Tohle dávali na Primě ještě v době, kdy na primě dávali hovno + kupu hoven po devátý večer. Nudná kravina s nudnými "celebritami" (vyjma Alice Bendové, na tu se dobře kouká) o nudných popelářích, kteří si chtějí do prasátka vměstnat drobné na chromované ešusy. ()

MooNster

Aktuálně nejzábavnější TV pořad co můžeme na obrazovkách vidět navíc s výborně vyváženou porotou - tupý kuchař Martin Zounar, který se vždy spolehlivě ztrapní, naproti němu vtipný Bohumil Klepl. Krásná Alice Bendlová, která buď neví nebo řekne nějakou hloupost a Dana Morávková, která se snaží vypadat chytře. ()

Chuppa odpad!

"Celebrity" z Rodinných pout potažmo VKV jsou mě osobně silně nesympatické a celý tento pořad je díky nim vrchol demence a je pro mě až na úplném dně primáckých žumpa pořadů. :-! ()

Cortesz

Petr Vondráček je lepší muzikant než moderátor, ale ujde narozdíl od hadačů, kteří si myslej jak jsou chytří, a hrajou si na strašný profíky, že všechno a každé povolání znaj. Zounar je blbej už od pohledu a nebaví mě se na něj ani dívat, Bendová vypadá jak tranvestit, Klepl je maximálně trapnej jako vždy a Morávková jediná normální, ale zase je maximálně nudná. Ale občas to je i zábava, když přijde nějaká ta naše "celebrita" a někdy se nestačím divit co je možné mít za různá povolání. ()

LuNaj

Sledovat se to dá, ale že bych se na to vysloveně těšil, to ne. Příjemně mě překvapila Dana Morávková- ční nad všema ostatníma. ()

HarveyDent

V káždém dílu, padne jeden dobrý vtip a za ten může většinou Klepl. Je už jen na vás jestli jste ochotni 80 min. věnovat na jeden vtip. ()

Ixi

Jeden z mála současných televizních českých pořadů, který mě dokáže pobavit. Edit: dala jsem pět hvězdiček, ale po odchodu Dany Morávkové musím jednu ubrat. ()

Fajt odpad!

Je to vrchol, tak slaboduchý pořad si TV Prima dovolí nabídnout v hlavním vysílacím čase !!! ()

walkingdead

V 90. letech by to byl solidní pořad na zabití nudy. V době internetu "bohužel" existuje milion lepších způsobů, jak zabít nudu. 30% ()

yaqwsx

Všichni tu pořád zmiňují, jak se na to jejich rodiče/prerodiče mohou dívat, jenže já ty lidi chápu; protože jak říká má babička; "V té bedně nic lepšího není". A když se nad tím zamyslíte, tak tomu tak skutečně je, nenajdete tam jediného dobrého pořadu bez extra násilí v normální vysílací čas. Pro mě 2 hvězdičky, ale ať si ostatní kldině pár přihodí. ()

boombang odpad!

Toho nemožného Zounara mi kdysi rodiče dávali za vzor. Díky Bohu, že jsem je v tomhle neposlouchal. Trapnějšího herce asi v české kotlině nenajdete. ()

kubilov

Vondráček jako moderátor je fajn, ale hádače až na Klepla rád nemám + když se námět po pár dílech neskutečně okouká, moc to nebaví. ()

gotham

Tento pořad měl jednoznačně vyšší kvalitu, když v něm účinkovala Dana Morávková, Eva Holubová jí nedokázala nahradit. Jak znalostmi, tak šarmem, vtipem či vystupováním. Velmi se mi líbí, jak soutěž moderuje pan Vondráček a skvělý je také pan Klepl. Je třeba přiznat, že jsem viděl pouze pár dílů, ale myslím si, že je to celkem sympatická zábavní soutěž. 40% ()