Komentáře uživatelů k TV seriálu (139)

Skutecne takovy serialovy prcicky po anglicku. Mame tu hlavni ctyrku, ktery jde jen a pouze o to, dostat nejakou holku do postele a vsichni spolu chodi na skolu. Nejsou to ani nejaky sprti, kterejch by se holka nedotkla ani klackem, ale ani borci, ktery musi holky naopak klackem odhanet. Jsou proste nekde mezi, od toho taky ten nazev. Sice jsou mezi, ale fakt to jsou priserny kreteni s ultra hovadskejma napada, ktery poserou, co muzou a chovaj se jak retardi. Mame tu idiota, k tomu neni moc co dodavat, pak dobytkare, kterej ze sebe vali neustale nejaky historky kde koho a jakym zpusobem opichal, dale tu mame typka, kterej vypada jak slusnackej sprtacek z bohaty rodiny a nosi furt sacka, ale ve skutecnosti to je stejnej zoufalec jako dalsi tri, kterej se snazi vsechno furt urovnavat, ale nakonec vzdycky skonci s hysterickym zachvatem. No a pak tu je ctvrtej, coz je asi nejnormalnejsi postava, vypada vcelku normalne, ze vsech ctyr se chova nejnormalnejs, ale to neznamena, ze by delal o neco mensi picoviny. No a je s podivem, ze ackoliv to jsou takovy dementi, clovek jim proste musi fandit a jsou to sympataci. Navic jejich predstavitele jsou fakt dokonale vybrany a hrajou skvele. Z dalsich postav uz asi nejvic zaujme jen reditel, kterej kazdyho studenta nehorazne stira a vsem se vysmiva. No a jednotlivy pribehy, k dnesnimu dnu 3 serie po sesti dilech, jsou v podstate o nicem, proste takovej jejich beznej zivot, nekdy se pokusi nekoho sbalit, jindy jedou na vylet autem, pisou testy atd. Proste opravdu jak prcicky. Jsou tu akorat dva zasadni rozdily. Jednak britskej humor, takze i kdyz to neni nic inteligentniho, kolikrat dojde i na humusarny typu chcani a nadavky tu jsou kazdou minutu a nedivil bych se, kdyby to byl nejsprostsi serial jakej kdy vzniknul, protoze kadence fuck je fakt smrtelna, tak proste ten humor bavi, i kdyz to je furt dokola ty stejny urazky, clovek se u nich pokazdy naprosto skvele zasmeje, hromada hlasek by se dala tesat a obcas to jsou fakt takovy nehorazny naklady, ze se to ani neda popsat. No a s tim souvisi i druhej rozdil, oproti prcickam to je fakt tak desetkrat sprostejsi a i kdyz mam Stiffmeistra fakt rad, kdyby slysel dobytkare Jaye, tak behem minuty breci v koute. Doufam, ze budou dalsi dily, takhle kurevsky uz jsem se dlouho nenasmal a uvazuju o zarazeni do mejch oblibenejch serialu.(26.10.2010)

1. série 90%, 2. série 90%. 3. série 80%. Není to tak originální a nabušené jako Misfits nebo Skins, ale prdel to je.(11.3.2012)

Vemte to nejlepší ze Suberbad a Prciček (prvních dílů) a dostanete seriál Inbetweeners. Asi nejvíc úvěřitelný teenagerovský postavy, co sem kdy v podobnym komediálnim duchu ztvárnění viděl + dokonalý vedlejší postavy (učitelé, rodiče, spolužáci) z tohohle seriálu dělaj opravdu kultovní záležitost, kterou byste neměli propásnout ! Já se bavil královsky.(5.11.2010)

Skvělý "prcičkovský" seriál o bandě loserů v britském podání!(25.7.2010)

Sice není úplně jednoduchý si tenhle humor oblíbit, pár dílů to trvá než si na ty všechny prasárny zvyknete, ale pak se už jen tlemíte a tlemíte. Pro mě byly určitě závěrečný díly těmi nejlepšími. Některé scénky naprosto zdrcující, některeré trapnější, ale dá se. Hodně zábavný seriál s postavami, které pro sprosté slovo nejdou daleko (teda až na Willa :-D). Jinak nejoblíbenější je asi primitiv Neil, Will a Simon jsou takovej dobrej průměr a největší pako je Jay, ale ten má zase největší mrdy. Komu tenhle sprostej humor alá Lucky Louie nevadí, tak vzhůru do toho. 85%(2.6.2012)

Perfektní britský teenage seriál o sexu, holkách, chlastu, střední škole a všem okolo toho a hlavně sexu xD(10.12.2011)

V prcičkovském duchu relativně zábavné... což není žádná zásadní výhra. 7/10(13.10.2012)

Vtipný britský seriál o partičce looserů, kteří neustále hledají možnosti, jak se připravit o panictví. Výběr herců je velice dobrý, postavy vtipně napsané a některé situace, do kterých se partička dostává jsou neuvěřitelně vypointované až k ad absurdum.(26.1.2014)

Seriál o čtyřech asociálních zoufalcích z nichž jsou tři ještě navíc nesympatičtí afektovaní idioti. Jediný, který mi vyloženě nevadí je Neil. Normálně v těchle seriálech o looserech člověk hlavním hrdinům fandí, ale tu vázně není komu. Některé situace se povedly, ale celkově vzhledem k očekávání velké zklamání. 60%(23.4.2012)

Po prvním díle musím konstatovat, že Inbetweeners mi hodně připadají jako drsnější Adrian Mole - je tu prostředí střední školy, sledujeme ho optikou jasného loosera. Navíc představitel Willa McKenziea dost připomíná Stephena Mangana z televizního seriálu Adrian Mole: The Cappuccino Years. Asi už jsem vyrostl z generace, která se směje při pohledu na vomitus v přímém přenosu, ale i tak je tento seriál schopen alespoň atakovat (když ne přímo bránici) centrum vkusu, což se dnes povede málokomu. Bohužel.(5.5.2009)

• Katullka

Jsem tak stará nebo je to opravdu taková nuda?(17.4.2011)

úchyl, hlupák, šílenec a smolař.... genialni(29.5.2009)

Toto by mali vidieť všetci rodičia, ktorí si myslia, že ich dospievajúce deti sú slušné, učenlivé a znalé morálnych mantinelov. Ale povedzme si otvorene, komu z dnešných rodičov na deťoch ešte záleží ? Smutné, kruté ale to je realita. A ak toto raz zakúpi niektorá z našich televízií, tak ma bude nesmierne zaujímať ako tú kadenciu vulgarizmov nadabujú a na aký vysielací čas to zaradia. Každopádne ... ako hraná varianta SOUTH PARKu to nemá chybu a pri každej epizóde som sa od srdca zasmial. A súhlasím s názorom, že toto je riadne drsná variácia ADRIANa MOLEa. --- Druhá séria vo všetkých ohľadoch prekonala prvú. (20.6.2009)(20.6.2009)

opravdu povedený "prcičkovský" seriál o čtveřici středoškoláků, kterým jde vlastně jen o jedno - konečně si poprvé zasouložit.. mezi elitu tihle čtyři rozhodně nepatří, z čehož plyne, že jejich snahy končí v drtivé většině případů katastroficky.. o průsery a sprostý humor tu není nouze a suché glosy brýlatého Willa mě při sledování nejednou srazily do kolen.. závěrem bych snad jen dodal, že ačkoli seriál místy (resp. neustále:) přehání a žene situace do extrémů, ve výsledku je to všechno až neskutečně uvěřitelné, pravdivé a každý (z nás chlapů) se v tomto seriálu zajisté nejednou najde.. "Roses are red, violets are blue, your dong is massive, I want to blow you." P.S.: už se moc těším na The Inbetweeners Movie :)(13.9.2011)

Po 1. sérii se držím mírně při zemi, jsem ochoten hodnocení maximalizovat, pokud se kvalita bude v 2. a 3. sérii zvyšovat. Tuhle partičku ztřeštěných kluků jsem si oblíbil už v jejich celovečerním filmu, jenž paradoxně celý seriál uzavírá. Vůbec mi to však nevadí, sice vím, jak to s některými postavami dopadne, ale to není podstatné. Naprosto nejsrandovnější postavou je Jay, u jehož machrovacích hlášek slzím smíchy. Po 2. a 3. sérii definitivně zvedám hodnocení na maximum, neboť tahle partička mě dokázala opravdu rozesmát a neskonale bavit. Škoda, že další série nejsou a nebudou, ale aspoň si to Inbetweeners už nepokazí a zůstanou věčně na piedestalu. Jay je naprostá jednička, zvláště jeho "fucking tragic".(29.4.2013)

Přesně na něco takového jsem čekal celý život...vtipný, sprostý seriál o dnešní mládeži pro dnešní mládež..Nabízí se sice srovnání s Prcičkami, ale Inbetweeners je porážejí na celé čáře...Fucking Fucking friend...Jay je bůh!(29.12.2010)

I. série: 70% / II. série: 90% / III. série: 80%(20.7.2011)

Seriál o bandě naprostých loserů, který až nebezpečně útočí na divákovu bránici. Tahle parta nadržených náctiletých geeků dokázala i za těch pouhých šest epizod vytvořit několik kultovních momentů, na které se nemůžu vynadívat a pouštím si je pořád dokola. Celá šestice dílů je naprosto skvostná, prošpikovaná bezchybnými hláškami a správně mířenými gagy. Tvůrci si rozhodně nebrali s ničím servítky a některé pubertální dialogy prostě berou dech. Jen by to chtělo větší epizodový nášup.(4.1.2009)

Klasickej britskej humor, kterej mám ráda, ale i u přihlouplejch seirálů oceňuju aspoň náznak komplexnějšího děje a tady jde jen o to najít konečně ňáký holky, který jim daj. Kolem toho se motá samozřejmě fůra srandy a smích je zaručenej.(29.6.2012)

Tenhle druh komedií vysloveně nesnáším, no po britsku se to dalo náhle trochu snést. Pravda kvalita trochu klesala s každou sérií, ale v podstatě v každé části jsem se nad nějakým nápadem hlavní čtverky rozhodně pobavil. Oblíbená epizoda: 2x01 - The Field Trip(30.5.2013)

Jako chlap hodnotím tak 40% jako žena bych dal klidně odpad.(15.4.2013)

Je to veľmi zvláštne vidieť 18 dielov niečoho, čo podľa všetkého vyzerá ako americký odkaz na prcičky. S nimi má tento seriál asi najviac spoločné až možno na daný fakt, že v prcičkách bol len jeden looser menom Jim, a tu sú rovno 4. S každým ďalším dielom sa hlavný hrdinovia dostávajú do neskutočne trapných situácií, ktoré nie lenže kazia ich renomé na škole ale aj u svojich rodičov. Netvrdím že to nie je vtipné. Situácie do ktorých sa hrdinovia dostávajú sú dakedy neskutočne vtipné, ale keď sa to tak zoberie nie je to nič výnimočné. Zasmejete sa. Ale postavy sú jednoducho plytké. Niektoré diely lepšie ako ostatné, ale len preto, lebo postavy prejdú nejakou zmenou, ktorá si vyžaduje nejakú vtipnú situáciu. Inak je to pozerateľné a dá sa na tom zasmiať, ale IT Crowd a Black Books sú v podstate omnoho lepšie. 1 séria - 70%. 2 séria 70% 3 séria 70%(30.10.2010)

1.série: 3*,(1.1.2012)

--- PRVNÍ SÉRIE --- Tak mám první šestici 20 minutových epizod za sebou a dojmy jsou značně rozporuplné. Na jednu stranu mě fakt baví nekorektní a hodně přisprostlý humor, ale na druhou stranu mi vadí sitcomovské pojetí (naštěstí bez umělého smíchu) a tudíž hodně přestřelené zápletky. Je to škoda, protože mám tyhle šílené seriály o teenagerech rád a Prcičky, ke kterým je tenhle seriál mnohými (a trochu nepochopitelně) přirovnáván, tak zůstávají nepokořeny. Možná taky proto, že bych radši, aby takový seriál hrál i na trochu vážnější strunu. Uvidíme, jak na tom bude druhá série. Hodnocení série: 3/5 --- DRUHÁ SÉRIE --- Druhá série si nečekaně polepšila a právě tom, co jsem ji vytýkal. Zápletky jsou tentokrát uvěřitelnější a reakce postav reálnější. Vtipy jsou tak mnohem údernější a i když opět staví na absolutně pubertálním a často i dost nechutném humoru, mě to prostě baví. Zejména to neustálé pošťuchování mezi kámošema a často i dost brutálně podané nadávky. Kadence (nejen) slovíčka "fuck" je opravdu vysoká a výbuchů smíchu též narůstá - některé dialogy a hlášky jsou fakt smrtící. Hodnocení série: 4/5 --- TŘETÍ SÉRIE --- Třetí řada zase skočila o malý krůček zpátky, zejména v posledních dvou dílech sklouzla do přehnané a často i docela trapné šablony po vzoru první série. Naopak první čtyři díly byly naprosto vynikající. Ve výsledku mě seriál bavil, leč sitcomové ladění a absence příběhu mě trochu zklamalo. Hodnocení série: 3/5(8.1.2013)

• Dero

Po prvních třech dílech jsem se zasmál jednou. Naštěstí těch dvacet minut uběhne docela rychle.(9.10.2009)

Na britský sitcom překvapivě americký styl, ale zábavnosti mu to neubírá. Od dobrého sitcomu bych sice nečekal, že budu mít problém se třemi ze čtyř hlavních hrdinů, ale Neil, Jayův otec a především odzbrojující účitel Phil Gilbert dohánějí jakýkoli svůj výstup k dokonalosti. 1. řada: *** Jako úvod sice ucházející, ale vtipy ještě často slabé až trapné, American Pie jde vidět v každé scéně. 2. řada: ***** Teprvě tady se prejevuje potenciál anglické školy naplno. Co scéna to hláška a další výbuch smíchu. Yoda, Patrice, důchodci, zkoušky, tady se prostě nedá vyjmenovat vše. 3. řada: **** Anglické hlášky z velké části vystřídaly nechutnosti. Sice je několik scén nezapomenutelných, celkově po předchozí řadě propad. Filmu se přesto nemůžu dočkat. Nakonec bych zmínil hudbu, která sice nemůže být vzdálenější mému šálku čaje, v podávaných situacích jsem ji nejen přežil, ale dokonce si i oblíbil, soundtrack tedy za plný počet.(2.11.2010)

• Mr. Filuta

Jak by to řekli v seriálu: Naprostá prvoplánová a nevtipná mrdka o čtyřech dementech, která nenechává na divákovi jakýkoliv přínos kromě pocitu studu, že se (v mém případě) prokousal čtyřma epizodama. Fakt nevim, komu se tohle může líbit, popřípadě kdo to srovná s kousky typu American Pie, kde se obecně těží z toho, že několik poměrně všedních a fajn kluků dojíždí na to, že nesplňují vycucané sociální standardy popularity, když Inbetweeners jsou jenom o tom, jací jsou hlavní hrdinové kreténi. Ve společnosti kohokoliv z nich (a obzvlášť postavy Jamese Buckleyho) bych asi do 10-ti minut nemohl jinak, než jim omlátit o obličej první věc co by byla zrovna po ruce.(27.1.2013)

Nejsem fanda teenagerských komedií o tom jak si parta loserů chce zaš...., ale tohle je naprosto ojedinělá výjimka, že i tak otřepané téma se dá udělat kvalitním,ale hlavně megazábavným způsobem. Inbetweeners se vyvarují dnes bohužel tolik populárního fekálního humoru a servírují nám porci chytře napsaných a hlavně uvěřitelných situací a gagů. Ústřední čtyřka je velmi sympatická tak nezbývá než doufat, že přibude nových epizod a neztratí dobře rozjeté tempo.(10.2.2010)

Tahle čtveřice si mě dokázala tak vtáhnout, věkem k nim mám ještě blízko a to věřícný podání je skvělé. Perfektní scény a nezapomenutelné hlášky. "Fucking friend"(21.9.2008)

Typicky anglicky a tým pádom celkom z ostra a bez servítky poňatý seriál o 4 looseroch s libidom niekoľkonásobne prevyšujúcim IQ. Všetky epizódy sa tak rovnako nesú v morálne rovnako zvrhlej a nadržanej nálade v sprievode gulometnej paľby slovíčka "fuck" na X spôsobov. Baviť sa na neskutočne trapných a ponižujúcich situáciách samozrejme dá (je to britský seriál!) veľmi slušne, horšie to mám so samotnými postavami, ktoré mi akosi stále nie a nie úplne prirásť k srdcu. V reále by vás pri pohľade na takúto ubohú obmedzenú štvorku napadlo veľmi veľa opovrhujúcich nadávok, v seriáli by som im mal očividne fandiť... Bohužiaľ, nedá sa.(4.8.2010)

• Attta

Viděl jsem pár dílů, které mě zaujaly a pobavily, ale už jsem se nikdy nepřinutil stáhnout všechny a celé se na to kouknout. Doufám že se k tomu někdy dokopu:)(19.3.2013)

Nejlepší současný britcom pro -náctileté, imho. Ono to má všechno - říz, údernost, vtipnost, autentičnost, pěkný holky a vlastně všecko co napsal lakitaki. Druhá sérka odstartovala výborně, akorát (soudě podle 3 dílů) by si scénáristi mohli brát servítky, protože naší ústřední čtveřici hází samý klacky pod nohy. A to pro člověka, co se s nima snaží ztotožnit nebo jim fandí je špatný. :-) I tak ale lepší sitcom tohoto typu ze současnosti nenajdete.(26.7.2008)

Britske teenkomedialne peklo, ktore vraza vsetkym americkym Prcickam riadnu medzi oci....takato partia typkov sa len tak nevidi a to, co predvadzaju v kazdom jednom diely je neskutocne pubertalnoinfantilne skutocne, parada. 4,5/5*(17.8.2010)

Ano poťouchlí, věčně nadržení, mladí angličtí kluci, nebrajíc si servítky s větami jako: " Jdu si ho vyhonit " , zažívají všední i nevšední komické situace. Kdo má rád anglické seriály musí vidět !!!!(6.1.2012)

Videl som zatiaľ prvú sériu.(28.11.2011)

1. séria: Aktuálnosť, humor, úprimnosť, sprostosť, infantilnosť, pravdivosť, absurdnosť, britskosť, fekálnosť a neskutočne kruté hlášky (na stopercentný zážitok je však nutná pokročilá angličtina) sa v dokonalom pomere spojili a dali vzniknúť absolútne vynikajúcemu komediálnemu seriálu o nadržaných teenageroch, ktorý ani trochu neuráža, iba baví a to úplne kráľovsky. Tento seriál mi padol neskutočne dobre; predpokladám, že sa tak stalo predovšetkým kvôli tomu, že som momentálne v období lúčenia sa s pubertou a práve ľuďom nachádzajúcim sa v tejto etape života sú Inbetweeners primárne určení. Rozbeh v podobe prvej epizódy je v porovnaní so zvyškom seriálu síce trošku slabší (t.j. asi tak za štyri a pol hviezdičky) a seriál po dopozeraní prvého dielu pôsobí len ako "veľmi fajn", ale hneď vzápätí všetko toto zmení zo súčasných šiestich častí najlepšia, druhá epizóda, po ktorej sa tento skvost nedá nemilovať - minimálne za predpokladu, že patríte do vhodnej vekovej kategórie; ale ani vek nie je určujúci definitívne, čo zopárkrát potvrdí aj samotný seriál. Nadržane očakávam ďalšie epizódy a udeľujem absolútne čistých 100% a ani o promile menej. Je zaujímavé, že obrovskému kvantu filmov spadajúcich pod "žáner" teenagerských komédií kraľuje jediný jeden seriál patriaci do tejto kategórie. 2. séria: 2x01=100%, 2x02=100%, 2x03=100%, 2x04=100%, 2x05=90%, 2x06=100% ... Komentár k druhej sérii doplním po druhom kole.(28.2.2009)

Po kratší soukromé seriálové pauze jsem náhodou narazil na Inbetweeners a musím uznat, že takhle jsem se už dlouho nenasmál.))) Charakteristika ženského pohlaví dostává v podání těchto zoufalců (ale i sympaťáků.)) úplně nový rozměr a jejich neustálá touha si štrejchnout často vyústí do těch nejbizardnějších situací, jaké si lze představit. V této kategorii asi opravdu to nejlepší, co může současná produkce nabídnout. P.S.: A se Skins to, prosím, opravdu nemá mnoho společného, spíš nic. Skins je v drtivé většině drama, kdežto Inbetweeners je čistokrevná a vynikající komedie. "Piss off!" ... "Piss off, please!"(20.9.2010)

• Gaaron

Season 1: 5/10 // V druhé sérii už trapnost natolik převažuje nad humorem, že přestávám sledovat...(23.9.2011)

Shlédnuto za dva dny. Totální závislost. Nijak extrémně vtipná, skvělá, nebo chytrá... prostě zábavná, nelze se od toho odlepit. Strčí pseudo teen age komediální seriálu typu Big Bang Theory a HIMYM do kapsy. "Blooody hell, yo mum is FIT!"(11.10.2011)

Vše už tu je řečeno, plus vynikající soundtrack.(12.12.2011)

nechápu, proč je takovej rozdíl v hodnocení seriálu a filmu. Seriál začíná nevinnými žerty a normálními situacemi, ale postupem času se stává více a více nechutným a nějaký scény jsou vážně až za hranicí. Nicméně jsem se u seriálu skvěle u téhle retardované bandy bavil. Neil je největší blb, ale jeho tanec je luxusní. Škoda, že nebudou další série, dost mě to chytlo. Jejich narážky na Neilovýho tátu byli někdy až moc a bejt Neilem, tak je asi zabiju. Takovýhle kamarády bych asi nechtěl. Poslední díl se stanováním je dokonalej, ale zbytek je na těch 80%.(19.7.2013)

• adli

sám to nechapu, ale vydrzel sem na tuhle nebetycnou ptakovinu koukat celych 8 dilu, bohuzel ti herci jsou tak nesympaticti pitomci, ze jim clovek ani to vrznuti nepreje, sem tam povedeny vtipek, ale vetsinou jen trapnost nad trapnost, jo a srovnani se Skins?? ale pratele nenechte se vysmat ...(29.5.2012)

• Mr.Ripley

Nikdy mi při sledování seriálu nebylo tak trapně!(11.1.2014)

80-85% ... A TV series full of weirdos. Hilariously ridiculous.(21.7.2016)

Inteligentní a zábavná demence...(5.1.2011)

Přesně jak říká B!shop. Sean William Scott, Jason Biggs a jiní se prohodili za britské herce a vznikli tihle přizdisráči, kteří se snaží přijít o panictví. Každý díl garantuje určitou porci smíchu při scénách, kdy se doslova můžete cítit až trapně, při představě, že někde takoví teenegeři vůbec běhají po světě. Prozatím nechám hodnocení na lepším průměru. Poblité dítě rulez. Odrazuje mě to anglické prostředí, které mi připomíná zastaralé výchovné filmy z Anglie... /// Druhá a třetí sezóna zvedla seriál do čtyřhvězdičkové působnosti. Trapné situace neutichaly. U různých příhod a snaze si vrznout jsem se několikrát zasmál až k pláči..(hodnocení za 1. - 3. sérii - konec)(13.12.2011)

Tak já vám nevím. Asi jsem už jinde, nebo jsem s blížící se třicítkou nějak zestárl, ale moc mě to nebavilo. Většina postav jsou naprostý kokoti, dělaj si děsný naschvály spíš jak 15ti letí, než skoro dospělý i rodiče se tam chovaj občas jak retardi. Většina scénáristického umu se snaží ty pitomce prostě zesměšnit a dostat do co nejvíce trapných situací. Zvracení, sraní, chcaní, neustálé urážky a narážky na kozy, kundy, čuráky, močku a mrdku už dnes asi nepovažuji za druh dobré zábavy. Plusem seriálu je rozhodně třetí řada, kde jsem se i celkem zasmál. Opravdu jsem jim nepřál, aby si ani jeden z nich někdy vrznul.(13.12.2011)

1., 2. sérka - 4* // 3. sérka - 5*(11.4.2011)

Je to slušný teen komediálny seriál. Zasmial som sa viac než dosť. Briti vedia robiť humor. Bohužial mi tu vadila jedna vec. 4 chlapcov sú až moc veľký dementi a až príliš neúspešný. Keby zasunuli aspoň občas divák by bol viac napätý kedy im to vyjde a kedy nie. Ako povedal jeden užívateľ, ťažko sa mi im fandilo. Tiež je problém, že sa to stále točí len okolo toho jedného, takže sa seriál začína postupne opakovať. Ale aby som len nekritizoval tak je tam niekoľko dobrých vedlajších postáv (napríklad riaditeľ školy). 70%. Prikloním sa k trom hviezdičkám, lebo štvrtú pridám pri filme. A ten si zaslúži totožné hodnotenie ako seriál, lebo má rovnaké kvality aj chyby seriálu. Nechápem taký rozdiel v hodnotení.(2.1.2012)

Člověk se u toho sice zasměje, ale někdy mi přijde, že už ty klukovské potíže jsou za hranicí normálnosti a herci přehrávají..(30.11.2012)

Skvělý seriál a výborná hudba od oblíbené kapely.(6.11.2010)

Až doteraz som neveril, ze niečo takto bláznivé môže byť zároveň aj vtipné. Chlapci zatiaľ bodujú na 100 percent, uvidíme ako im to pôjde ďalej.(4.2.2009)

Anglický prcičky. Ale dobře se stíraj. Po 3. sezóně nepřestává bavit, přidávám stár.(14.2.2010)

Super seriál o bandě nadržených zoufalců, plný drsného humoru a sprostých nadávek. Naposledy jsem se takhle smál u seriálu, při sledování The it crowd. Britské seriály pro mne v poslední době jednoznačně válcují ty americké!(17.10.2011)

výborná záležitost,která je lepší díl od dílu a člověk pak dokáže zpětně docenit i následný film...90%(28.7.2012)

Soundtrack *****(24.2.2013)

Maximum. Fucking friend!(16.1.2011)

Seriál o loserech, ale o těch britských (těch opravdu nesympatických volech). Spousta vtipu a sprostých výrazů. Dobrá zábava, i když se najdou i ve VB lepší serie (How Not To Live Your Life). 75 %(5.3.2010)

Načal jsem první sezónu a "lajkuju to"... (hodnocení se bude upravovat)(15.12.2011)

Kundí hlídka.(25.2.2013)

• Hanys_

Mám za sebou celou první sérii a pocity jsou docela rozporuplné...Banda debilních looserů, jaké jsem snad ještě nikde neviděl, zažívá místy hodně nepravděpodobné situace a u jejich rozhovorů a chování někdy zbývá jen nechápavě kroutit hlavou.. Kult si prostě představuju jinak. 4/10 P.S. - uznávám, že nízké hodnocení je asi ovlivněno i tím, že věk hlavních hrdinů mám už za sebou :)(10.5.2009)

Čtyři panici se snaží nebýt panici...chvílemi neskutečně vtipná britská prcičkovská zábava,chvílemi je mi naopak tak ouzko z toho,jak až moc jsou hlavní postavy trapné natolik,až mě to kolikrát sere(30.12.2011)

• Eamby

Miluji styl anglického humoru, je naprosto odlišný od všech... tento seriál mi ale nepřišel vůbec, vážně vůbec k chuti. Scény mi přišly spíše trapné, než-li vtipné a obsazení podle mého názoru také nebylo tím nejlepším rozhodnutím. Po pilotním díle jsem si říkala, že se to třeba celé zlepší, ale nezlepšilo ani zdaleka... i po pátém díle jsem se nudila- pro mě neskutečný propadák.(2.1.2013)

Někdo tu psal o mixu Superbad a Prciček, spíš je to Superbad na britský způsob. Čtyři loseři, každý tragický jiným způsobem, hledají první sex. Párkrát k tomu mají blízko, ale vždycky to nějakou poserou. Navrch jedna sexy mamina a boží učitel. Chodit ještě na střední, tak je to za pět hvězd. Ale protože to bylo s každou sezónou horší, rozum mi radí ubrat.(10.2.2013)

Britský mix prciček a South Parku. Skvělé obsazení, ale dost mi vadil debilní Will. Nedivím se, že dostával přes hubu.(15.12.2011)

Nesmírně návyková záležitost. Škoda, že bylo natočeno pouze 18 dílů. Tahle perfektně zahraná čtveřice outsiderů zašlapává všechny americké teen komedie hluboko do země. Jako výplň mezi vtipnými scénkami navíc funguje skvělý soundtrack, kde nechybí např. The Libertines, The Cure, The Jam a další britské skupiny.(29.12.2011)

teenage komedie moc nemusím...o to větší překvapení pro mě byla tohle partička britských looserů. Ostrovani prostě umí a já se o tom opět ujišťuji.....Mr. Gilbert: "Docela nevinná estráda adolescentní blbosti" ....a sakra zábavná!(17.1.2012)

Brilliant!(5.3.2012)

Zajimavý projekt... prej jeden z několika nejlepších sitcomů v anglii za rok 08... po třech dílech je to klasický anglický suchý humor, kterej sice mám rád, ale u tohodle seriálu si nejsem moc jistý jestli to je ono :) uvidíme dál... ... EDIT po 18 dílech: získalo si to ode mě místo v TOP10, protože ten teenagerský neskutečně infantilní a anglicky skvělý humor je k popukání. K tomu nejde co dodat. Intelektuál, Idiot, Sexista a relativně normální Simon a jejich výlety, průsery, trapasy, první holky, první chlast, první drogy... to je prostě paráda a u některých dílů jsem se prostě nezastavil smát :D(15.12.2008)

87%(16.3.2010)

Zavolej sanitku, řekni jim, že jsem v bublině a všechno je hodně placaté. :-D(25.7.2011)

Jsou to fakt nesympatický magoři, ale docela jsem se nad nima bavila a i poučení jsem si z toho vzala. Že i když je váš nejlepší kamarád zároveň největší práskač a loser,kterej vám jen kazí život, že s ním pořád můžete kamarádit. Ehm.Cože?(13.4.2014)

Na tohle jsem asi už moc starej. Každopádně po prvních dílech jsem jen nevěřícně koukal jak může být taková zhovadilost v červenejch, ale nakonec jsem to dokoukal všechno a docela se i bavil. Hlavní hrdinové jsou nehorázný dementi a to ne v žádnym roztomilym slova smyslu. Prostě to jsou pubertální debilové a aby mi přišli sympatičtí tak by mi muselo být tak o 10 let míň. Ale je pravda, že někdy jsou ty jejich retardovaný eskapády vtipný. 60%(18.12.2011)

• Padavan

Miluju intelektuální humor, jako v BBT, ale tohle je ''shit'' ve všech směrech! Tenhle seriál mi doporučil jeden panic a to už o něčem svědčí! :D(17.12.2012)

Od britské stanice 4, která již vyprodukovala pecky jako Misfits a Skins se zklamání ani očekávat nedalo. Zajímavý humor, trochu prkenní herci a hezký počet epizod pro ty, kteří neradi natahování. Kvalita se díl od dílu zvyšuje a i přes malý počet epizod jsem si tu britskou bandu naprosto zamiloval. Vtipy mě dostaly do kolen několikrát a to hlavně v podání Jaye, který je na celém seriálu bez diskuze nejlepší. Doufám, že film bude alespoň z poloviny tak dobrý jako seriál. 1. série - 72%, 2. série - 87%, 3. série - 92%. Nedá mi to nepřidat do komentáře ještě jednu z mých nejoblíbenějších scén: Youtube odkaz. Celkově - 96%(23.12.2012)

Jsou to neskuteční kreténi, ale neskutečně pobaví. Neskutečný nářez se skutečně jen pár podprůměrnými díly. Bránice dostane neskutečně zabrat a člověk někdy uvažuje, kdo tohle vymýšlí! Britský humor prostě můžu. Neskutečná řit!!!!(18.5.2013)

"Shit indeed!" Seriál, kterej mě každým dílem dokáže naprosto rozsekat. Kam se hrabe American Pie.(28.8.2014)

Toto sa nedá popísať, túto smršť musíte vidieť. Čo diel, to perla. Nechápem ako niečo takéto môžu začať točiť a po troch sérkach to zrušiť. To tomuto seriálu však status kultový u mňa nezoberie. Wankers...(1.10.2011)

Drsný, sprostý, trapný, ale pořádná sranda :). Překvapivě si seriál drží stále vysoké tempo a i třetí série je stejně dobré jako předchozí dvě, ne-li lepší. Mě tenhle seriál prostě baví a pořádně.(27.11.2011)

Nejdřív mě to nijak moc nebralo. Asi už jsem na takový seriály moc starej. Přišlo mě to až moc nuceny - blití kolem sebe, hovna na saku apod. Ke konci druhé série ale musím říct, že někdy dokáží kluci i pobavit. Osobně mám nejradši Neila, protože je tak blbej, až je vtipnej. Jinak tu ale moc lidí nemá zrovna dvakrát soudnosti. Stačilo by si seriál trochu srovnat třeba s Big Bangem a místní hodnocení by muselo tak 15% ubrat (dnes 81%).(23.1.2013)

Nemohl jsem se rozhodnout mezi 4 nebo 5 hvězdama. Ale první díl druhé řady, obzvlášť výlet na loďce či balení ancient zmrzlinářky, mě přinutil krupnout si do trioly. Takže tam těch bloody fucking five stars vrazím. A nejlepší na téhle partě 4 loserů je, že když už si myslíte, že to nemůžou víc posrat, tak to teprve začíná!(7.3.2014)

Oddechová kravina. Sama nevím, co mě na ní tak baví.(5.4.2014)

Slabý odvar Skins, je to takové pomalé, ale občas jsou tam dobré momenty.(24.3.2010)

Britcom s asi najcastejsim vyskytom slova fuck and wanker :) Absolutne bez servitky.(21.6.2011)

Tady jsem trochu naletěl zdejšímu hodnocení.. Inbetweeners není špatný seriál, určite se na to koukat dá, ale žádnou extra zábavu nečekejte. Seriál pojednává o bandě 4 tragédů, kteří se snaží zasunout, ale vždycky se něco pokazí.. bohužel je tam dost trapných scén a navíc hlavní hrdinové jsou dost nesympatičtí, proto slabší 3*(24.6.2011)

Viděl jsem sebe sama na gymplu... A ta angličtina! Dokonalé.(21.12.2011)

Odhodlal jsem se ke koukání po filmu, protože mě zajímalo jestli to bude podobná bejkárna. No a je, a mě to baví :) Další výbornej britskej seriál.(20.5.2013)

Na strednej škole to nikdy nie je ľahké. Obzvlášť, keď nie ste zrovna najobľúbenejšou osobou na škole a vaši priatelia takisto. A keď ste k tomu ešte všetci zúfalí panici, ktorých debaty sa večne točia okolo sexu a dievčat, ktoré vás nechcú, priťahujete k sebe večne nejaké problémy a ste maximálne nekorektní, vznikne z toho vynikajúci komediálny seriál. Presne ako v tomto prípade, kde štvorica na pohľadanie spĺňa všetky atribúty spomenuté vyššie. V troch šesťdielnych sériách na diváka čaká jedno zábavnejšie a miestami nechutnejšie prekvapenie za druhým. Každý diel totižto pojednáva o nejakej inej akcii, ktorú sa táto štvorica zúfalcov rozhodne podniknúť. Či už je to návšteva zábavného parku, caravan kempu alebo nočného klubu v centre Londýna, všade (a zväčša neúspešne) poľujú na dievčatá a vymieňajú si svoje neexistujúce sexuálne skúsenosti. Divácka bránica tak dostáva viackrát za epizódu poriadne zabrať a môžem povedať, že som sa pri tomto seriáli nejedenkrát z chuti naplno zasmial. Áno, miestami je ten humor strašne lacný a pre niekoho možno až trápny, ale niekedy je dobré "vypnúť" a užiť si aj takýto druh zábavy. A navyše, ak niečo také hovorí Simon Bird so svojim zvláštnym britským akcentom a silnou iróniou, nemožno sa nezasmiať. "Feisty one, you are..." Práve na tomto type humoru sa snaží uspieť veľa seriálov či filmov, ale toto je jeden z mála prípadov, kedy sa to aj skutočne darí. Vďaka tomu boduje aj u divákov a krátkych osemnásť epizód v pohode zvládnete pozrieť za dva dni. The Inbetweeners je skvelou voľbou, ak si chcete pri seriáli oddýchnúť a úprimne sa zasmiať pri hláškach, ktorých sú jednotlivé diely plné. Nemiestne vtipy o sexe, pohlavných orgánoch, homosexuáloch, ľuďoch s Downovým syndrómom, postihnutých, britských stereotypoch a x ďalších veciach, na ktorých je možno až trochu nemiestne sa smiať, ale v tomto prípade si človek jednoducho nemôže pomôcť. Koniec koncov, ocenenie BAFTA by tento seriál asi nezískal, ak by to bola len nejaká skutočne lacná fraška. A to rozhodne nie je - je to ďalší dôkaz toho, že Briti na seriálovom poli akéhokoľvek žánru kraľujú svetu.(24.2.2017)

• RobbieM@N

Stupidní a nemyslící teenagerská minisérie, která ale není tak odporná jako OC a další stejně problité klony.(15.5.2009)

Epic.(25.7.2010)

Boner!!!(21.8.2011)

Smál jsem se v každém díle a u každého druhého mi u toho tekly slzy. Stačí? Ještě bych chtěl dodat, že pokud se někomu zdály scény přehnané, není tomu tak. Každá dejme tomu druhá scénka mi připomínala moji skutečnou přihodu.(30.12.2011)

Kdyby nevyšel celevočerní film, asi bych se o tomhle nenápadnym britskym seriálu, jehož hlavní dějovou linkou je "boj o zásun", vůbec nedozvěděl. Inbetweeners jsou hodně inspirovaný Prcičkama, ale místní humor je o dost vulgárnější, drsnější (např. domov důchodců) a občas prostě "anglickej". Postavy a charaktery čtyř hlavních hrdinů jsou vymyšlený i zahraný perfektně. Mym favoritem je Jay, kterej má nejvulgárnější průpovídky a nepředstavitelně si vymejšlí. Kromě ústřední čtveřice se tu objevujou i šukézní holky a Will má moc pěknou maminku (čehož si všimli i hlavní protagonisti). Už jenom kvůli tomu se vyplatí těch pár dílů zkouknout. Je velká škoda, že maj britové ve zvyku dělat seriály jenom se šesti díly v rámci sezóny, protože by si jejich seriály většinou zasloužily dílů mnohem víc. Aspoň, že maj Inbetweeners všechny tři série docela vyrovnaný, takže se člověk zasměje u každýho dílu, pět slabších hvězd.(4.1.2012)

Tak sem po 5ti dílech druhý serie... a jako tenhle seriál je neuvěřitelná prdel. je to o partě 17ti letejch školáku, který se evidentně nuděj. Ale humor kterej je tady, fakt nema hranice. Poblitý dítě toho je důkazem. Fakt sem se takhle dlouho nenasmál. Navic kdo má rád angličtinu tak věřte, že slang je tu brilantní. Hodně hlášek z Ali G. Nulovej patos a moralizování. Je to kulomet gagů.(1.11.2008)

výborný .. po dlouhý době zase seriál, co mě přilepil do židle a to už dávno nejsem teenager ;)(8.8.2009)

Stačí vidieť prvú časť (kde si zvyknete na celkový štýl, čo môže vlastne trvať trochu dlhšie než jednu časť:D) a prečítaťsi názvy ďalších a hneď pochopíte, na akom princípe je tento seriál postavený. Nakoniec vás ale vždy príjemen prekvapí a hoci som dievča a vtipy,v ktorých figuruje grcanie a spol. nie sú moje "naj", užívala som si tri série Inbetweeners dokonale.(12.2.2011)

Dobrý koncept, výborné herecké výkony, první dvě sezóny docela proměnlivá kvalita, ale třetí série zařadila tento puberťácký seriál k opravdovým skvostům britské televizní produkce. Jinak výraz "Inbetweener" vnímám jtrochu jinak než je v popisku k seriálu. Dle mého názoru je "Inbetweener" myšlen v pojetí věku. Jsou to hiši trochu mezi...Mají již všichni ochlupené genitálie, ale pořád ještě neví, co s nima dělat. Bus Wankers!!!(30.7.2011)

Takový seriálový american pie. Tohle určitě nebude na 5 hvězdiček pro každého, ale mě tenhle fekálně-pubertální humor vždycky dobře pobaví.(13.8.2011)

"Godd one."(15.12.2011)

• Avarga

No, tohle se vážně nedá. Tohle je jedna absurdní trapnost za druhou (Když 17-letého zmlatí 12-letý, nebo když je jeden z představitelů vyhoněný 12ctkou na diskotéce.). Celková stupidita je do očí tak bijící, že to snad ani neni možné. Nechápu, že tento seriál má 81%, opravdu ne. Vždyť bych v každé 10 sekundě každé epizody našel totální nesmysl, trapnost a ubohost. Nečekal bych, že tohle bude made by VB, ale tak USA. Bože bléééé!(18.12.2011)

Niektoré scény za 5* iné aj za 2*. Celé to najviac zráža trápny Will (Simon Bird), ostatní jeho kamoši sú už pomerne lepšie zahraté postavy (hlavne dementný Neil). Keby nebolo tretej série bolo by to za 4*, takto ale len za 3.(23.12.2011)

• sefa

Možná to je mým vysokým očekáváním způsobeným zdejším hodnocením, možná špatným castingem, či scénářem, ale Inbetweeners mě zrovna dvakrát nechytli. Přirovnání k prcičkám se asi nabízí, ale na rozdíl od této kultovní série (nepočítám díly 4-7), jsou zde hlavní postavy extrémně nesympatické, sexbomby školy tuctové, dialogy nijaké a zápletky bez nápadu. Přirovnávat tuhle věc k How Not to Live Your Life už je fakt velká drzost... Inbetweeners jsou ve všech směrech o pár levelů níž. Chtěl bych ale dodat, že jsem se sledováním skončil v půlce 2. série a tak je kldně možné, že se z tohoto průměrného počinu v druhé polovině vyklube záležitost plná parádního humoru a podpořená nápaditým scénářem. Sám tomu neveřím a nejspíš už to nikdy nezjistím.(26.7.2012)

Veľmi vtipný komediálny teen seriál z britskej produkcie o štyroch kamarátoch, s príjemným hereckým obsadením. Ten typ humoru, ktorý si rád pozriem stále. Mám rád teen komédie, ale vzhľadom nato, akým odpadom nás posledné roky kŕmi USA ma tento snímok veľmi potešil. Za poslednú dobu, to najlepšie čo som z teen komédii videl a takisto sa aj film veľmi vydaril. Perfektné scény a nezabudnuteľné hlášky. " Ooh, friends, football friends". Škoda len, že nenatočili viac sérii.(10.8.2014)

Rozhodně lepší než Skins, o malinko horší než Zmetci... A o vlak lepší než filmy...(3.8.2015)

Po prvej serii to musim hodnotit velmi kladne, jeden z mojich najoblubenejsich serialov. Neustala sranda, vyborne hlavne postavy, humor ovela lepsi ako v americkych Prcickach, len dufam ze druha seria tu prvu este prekona a bude to stale lepsie a zabavnejsie.(4.2.2012)

Nějak takto si představuju britskou mládež z maloměst. Hlášku střídá hláška (hlavně Jay a Neil) a váš život je smíchem prodloužen o několik dnů. Navíc je u Inbetweeners krásně vidět, že i v komerčních britských televizích lze stvořit nemainstreamový seriál, který se nakonec stane světovým hitem.(27.6.2012)

Geniální seriál o partě 4 školáků, kteří jsou tak nechutní, nesympatičtí a trapní, že si nikdy nezasunou. V životě jsem se za televizí nestyděl tak, jako při sledování tohohle seriálu. Ač to zní možná jako paradox, rozhodně jsem se u The Inbetweeners nenudil.(7.10.2013)

Fucking twats.(19.1.2017)

Po prvom diely som si povedal, že takto úchylny, trápny pubertálny seriál nebudem ani pozerať. No a teraz, po pozretí všetkých troch sérií... Som sa nemohol viac pliesť. Narozdiel od filmov 20 minút stíhajú scenáristi udržať svižné tempo humoru a možno aj pre túto stopáž sa mi vtípky s "telesnými tekutinami" nezdali tak otravné a v príliš veľkom množstve ako vo filmoch. Ak niekomu nevadí nasprostastý humor a chce si zaspomínať na niektoré boliestky dospievania v komickej forme, je toto správna voľba.(4.9.2017)

1. série - 100%, 2. série - 100%, 3. série - 80%(15.9.2017)

Fakt asi nejsem na takzvanej britskej humor, nebo jsem ho tu neviděl, možná hodně málo. U některej scén se mi chtělo zvracet a to mi nějaký drobný uchylarny neva. Párkat jsem se zasmal. Seriál je lepší než film.(11.9.2018)

Super, super, super.(5.9.2011)

• Jamall

Bohužel se nemůžu přidat k místnímu nadšení. I když britský humor miluju, tak tady jsem se hodně nudil. Pouze silou vůle jsem dokoukal první sérii. Postavy mi přišli otravné a znechutili mi ostrovní angličtinu. Možná jsem měl vysoká očekávání. V souboji VB vs. USA (Inbetweeners vs. Blue Mountain State) vítězi USA drtivě, to jsem nečekal.(24.12.2011)

Bavil jsem se každým dílem. Vtipné scénky, sympatické obsazení, skvělý děj celého seriálu = pobavilo. 100%(28.3.2012)

Hodne neprijemne na tomto serialu pro me je, ze jsem si kazdou vterinu musel tlouct do hlavy, ze je britsky a ne americky. A bylo to hodne, hodne tezke :( Jinak se jedna o hodne podarenou zalezitost, hodne dela britska anglictina, o neco mene je tam pak typicky anglickeho humoru.(5.9.2012)

Tak tohle je britský až to bolí. Proto jsem se divila, že se pokusili udělat americkou verzi. To snad ani nejde, ne? Množství trapných situací bylo trošku přehnaný ale díl ve kterém parta vyrazí na koncert a tam se zhulí je k nezaplacení. Speciálně u scény s Willem jsem se smála v kuse asi 5 minut bez přestání.(25.6.2013)

Britský seriál o čtyřech pubertálních zoufalcích, kteří jsou od začátku silně trapní, tak trapní, že vám to s postupem času přijde docela i vtipné. Komu se líbí prcičky a chce seriál, nad kterým nemusí moc přemýšlet, Inbetweeners bude to pravé.(16.1.2015)

Partička looserů k pohledání.....každý je jiný, má své "problémy" a svůj svět, všichni jsou sympatičtí jak hrom a zároveň byste je do jednoho většinou nejraději vyfackovali, jak jsou trapní. Považuji se spíš za konzervativní typ, minimálně co se týče fórkování o sexu a pohlavních orgánech:-), Prcičky, ke kterým je tenhle seriál v komentářích přirovnáván, jsem neviděla, protože po deseti minutách jsem se cítila spíš pohoršená, než pobavená, ale tohle mi nevadilo. Inbetweeners je neškodná zábava v podání čtyř neškodných, ale supervtipných zoufalců.(26.5.2015)

skvělej seriál u kterého jsem se nadmíru všeho hrozne zasmal a konečne po dlouhé době to byl smích upřímnosti :) takže děkuji(4.7.2015)

Nejsem zrovna seriálový fanda, ale The Inbetweeners řádím mezi ty hodně povedené. Docela jsem se nasmála. Obzvlášť při scénkách s "shitty yellow car".(18.6.2010)

1. a 2. sezóna na 5* je to vtipné je to vesměs i chytré. Jak už bylo několikrát řečeno jsou to Prcičky po britsku. Postavy jsou svým způsobem sympatické tedy pro mě až na Jaye ten mě vyloženě iritoval ale to je podle mě snaha autorů. Zato 3. sezóna je pro mě zklamáním z hlavních postav se stávají debilové, jejich chování je až moc extrémní. Prostě už to není ono.(20.12.2011)

Po zhlédnutí tří epizod zatím naprostá bomba! Takhle jsem u žádnýho seriálu dlouho nezasmál:))(21.12.2011)

Skvělá seriálová pecka, trochu ve stylu „Prciček“. Geek, uchyl, smolař a blb jsou kamarádi, ženoucí se za jediným vytouženým cílem. Za sexem. Přičemž snahu dostat se do kalhotek prakticky jakékoliv ženy (spolužačky, učitelky, mcbp, staré zmrzlinářky) si zpříjemňují chlastem. Může se to zdát jednoduché, ale funguje to. Dlouho jsem se tak nenasmál jak u tohoto seriálu.(5.2.2012)

Možná trochu infantilní humor, ale co.. Po dlouhé době jsem upřímně zasmál, skvělý britský seriál, výborné hlášky!(14.1.2013)

***1/2(1.7.2013)

Po prvních dvou sériích bych asi váhal mezi 4 a 5 hvězdičkama. Bohužel ke konci druhé a celou třetí sérii téměř veškerá sranda zmizela a nahradilo jí už ale naprosto stupidní a neracionální chování hlavních postav. Bohužel hlavně Simona, který celou dobu vypadal alespoň trošičku normální. Jay si mele pořád to svoje, bohužel žádná změna takže už to ztrácí "kouzlo". Zachránit to v závěru blicí scénou se nepovedlo??!! A nebylo to zrovna důstojné ukončení seriálu :( Každopádně dávám 65%, protože aspoň první dvě série stojí za vidění. Jdu koukat na navazující filmy, protože angláni jsou tady z toho pořád nadšení. Takže come on "Bus stop wankers" !!!(14.2.2015)

Seriál, u kterého se člověk opravdu docela nasměje.. ale pyšný na to není:D(28.5.2019)

• Dankaaa

"Anyone can be your friend. All you have to do is hang round them long enough."(12.11.2019)

So far so good(12.11.2009)

Bezva zábava s neokoukanými herci. Ke konci poslední série sice ztrácí dech, ale až tak moc to nevadí. Pár svěžích nápadů kdyby přišlo, vůbec bych se nebál dalšího pokračování.(24.12.2011)

4.5/5 po prvni serii. A ty moznosti rozsireni slovni zasoby;-)(23.1.2012)

Souhlasím s tím, že jde o dílo velmi podobné Prcičkám, ale i přes menší originalitu jsem se při jeho sledování velmi bavil. Každý díl je sice jiný, ale v podstatě vždycky jde o to stejné - sex. Někdy mě je dokonce především Willa i líto. Ale co mě na tomto seriálu chybělo byl Stiffler :) celkově za 4 hvězdy, takže seriálový nadprůměr...(16.4.2012)

finaální epizoda...no upřímne nemohl jsem zastavit branici.. :D(14.5.2012)

„Před pár lety jsem v kině viděl King Konga. Teď jsem byl s jedním na rande.“ Na tento seriál jsem narazil v souvislosti se seriálem Skins. Na Skins to ale nemá. Stylem humoru to připomíná Prcičky, ale v britském podání to není tak naoko a občas se skutečně podaří udělat vtip. Nechybí klasické puberto scény, které snad tady ani nebudu popisovat, protože si to určitě dokážeš představit. Nejlepší na tom seriálu jsou ale dialogy. Některé díly se fakt povedly a hlášky by se daly tesat (když Willova máma odjede na rande, nebo školní exkurze, koncert). První série nic moc, druhá je nejlepší, u toho jsem se bavil mega, stejně tak poslední díly třetí série. Skins jsou víc realističtější a mají vyvážený poměr drama/vtípky. U Inbetweeners drama není, pokud nepočítáš scény, jak se ti Don Juani zapletou s drogovým dealerem. Ale celkově mám z toho dobrý pocit. Ochutnávka: --Záchod je zacpanej. --Jak to myslíš, záchod je zacpanej? Takže ty spíš myslíš, že jsi ucpal záchod. --Možná. Já nevím. Nejsem instalatér. Nebo tenhle dialog je fakt boží: --Ou, bože, co když moje narozky budou od teď jen horší a horší? Co se stane příští rok? --Dostaneš AIDS? --To bych musel mít sex. --Nebo vošukat vopici. Technicky se to furt počítá. Nebo se napít se stejnýho hrnku jako Neilův táta. --Hej, táta nemá AIDS. --Tvůj táta je tak AIDS, že od něj to chytli ty opice. --Vem to zpátky. --To mu na to řekli ty vopice.(19.5.2012)

Nerd, pitomec, tlučbuha a ordinérní looser se snaží napodobovat dospívající cool jedince. Nemyslí samozřejmě na nic jinýho než na sex, což je přivádí do konfliktu s jinak naladěnym okolí. Když už by to toho s nima někdo šel, dožene je vlastní nezkušenost a neschopnost udělat něco bez schválení partou, která ať už záměrně nebo ne, poradí dotyčnýmu úplně idiotsky. Potud je to docela příjemná primitivní zábava, ale pak tu máme taky spoustu fekálního humoru a zvracení.(2.12.2012)

Ukázková prcičkovská zábava pro teenagery po britsku. Po pár dílech jsem byl nadšen, jelikož jsem se vzhledem ke svému věku s hrdiny často ztotožňoval a jejich příběhy mi připomínaly ty mé, po čase ovšem nastal problém se stále snižující se inteligencí hlavních hrdinů, kteří začali v jednom kuse dělat naprosto nelogická a nepochopitelná rozhodnutí. Ale i tak jeden z nejlepších seriálů pro mladé naší generace.(29.8.2013)

Musím říct, že dlouho jsem u ničeho tak nenasmál. Ten humor asi sice není pro každého, především u holek a důchodců seriál asi moc popularity nezíská. Chtělo by se říct, že je to něco na způsob anglických Prciček. Ale je to ještě o dost sprostější a šílenější. A chvíli trvá i než si zvknete na postavy (obzvlášt na Willa u mě). Ale pak se jen tlemíte jako blázen u naprosto neskutečnejch hlášek a situací.(26.1.2018)

Vraj sa to podobá s "Plebs" a môže byť... s tym rozdielom že inbetweeners sú mladší a ohranejší. Nieže by som sa nebavil, je to sranda, ale po pár častiach už nie zas tak moc...(13.11.2018)

nazval bych to anglickou odpovedi na americke freaks and geeks. oboji ma naprostou nadcasovost, i kdyz na to jde jinym stylem. ktery je ten lepsi? za me remiza, legrace vetsi asi tady, lindsay je ale u freaks.. nicmene imo je to velmi nebezpecny druh serialu, nuti to k silene nostalgii po stredni.. "feisty one you are!" :D(16.7.2019)