Pan Bone (Michael Jai White) dodržuje dané sliby, a aby mohl splnit ten, co dal ve vězení svému teď už mrtvému příteli, musí se zúčastnit několika pouličních zápasů. To ho vynese výše, tam kam potřeboval, aby se seznámil se správnými lidmi. Dodrží své slovo či nikoliv? (c.tucker)

Jaxx84

Od BaB jsem dostal VŠE co jsem čekal a chtěl a ještě kopec zábavy navíc. Naprosto nekompromisní a nikoho a ničeho se neobávající Michael Jai White se svým ksichtem alá "naprostoměnezajímášalestejnětirozbijuhubu" je jedním slovem machr. Bitky, skvěle provedené souboje a precizní bojový styl Jai Whita jsem čekal, zajímavou linií příběhu s překvapivým odhalením ale už ne. Super překvapení, které jsem za dva dny viděl dvakrát a vůbec mě to nenudilo, doporučuji. 7/10. ()

Nix

Michael předvádí opravdu skvělý kousky, nemá smysl hodnotit příběh a podstatu filmu, na takové filmy se díváte hlavně kvůli kopání zadků a když je Michael ve formě, stojí to opravdu za to a chcete ať to nikdy neskončí. Za mne plný počet! ()

crjules

Svuj nostalgicky "Martial Arts Weekend" jsem zavrsil filmem, od ktereho jsem nejmene ocekaval. Byl jsem prijemne prekvapeny a bavil jsem se. Obsazovat v bojovych a akcnich filmech hvezdy MMA , je zrejme trendem posledni doby.Nejsem proti. Pokud maji "steky " jako tady treba Kimbo Slice, nebo Gina Carano( call me), je to prijemne a zajimave zpestreni. Bob Sapp je showman a srandista a tady je videt, ze si to uzival. U sceny, ktera treba mela byt "navazno" , jak do sebe v aute leje lahev a zuri pred bojem, jsem mu to drama nezral a bavil se spolu s nim :) Latku tady zveda i obsazeni kvalitnich hercu. Zejmena Eamonn Walker a Julian Sends mi neprijdou jako bezne prototypy Beckovych filmu a to je tady k dobru veci znat. Jinak Jai White super! ()

Euchrid

Jsou "Béčka" a "Béčka", ale k tomu tomuhle odpustil do očí bijící šiťáckost s jakou je dělán, by to chtělo alespoň trochu nadhledu. A v životě jsem asi neviděl akční bojový film ve kterém se ani jednou nepodařilo choreografovi vytvořit iluzi toho že se tam fakt někdo bije..tady jo. Takže něco za whitea a rasistický pokec.. ()

john.h

Michael Jai White opět strašně cool. Scéna z vězení na začátku filmu lehce připoměla Undisupted 2 a souboje byly fajn. Jen mě štvalo, že Bone v podání Whitea každého odrovnal jedním maximálně dvěma kopanci. ()

aa12

Film ze začátku vypadal že se vše bude točit kolem bojů, které byly špičkově udělané a že tento film nebude disponovat nějakým příběhem, ale potom to získalo celkem slušný směr a proměnilo se to v nadprůměrnou bojovku s již jak jsem zmiňoval skvělými souboji. Michael Jai White nebyl nijak v mém povědomí, ale po zkouknutí Blood and Bone jsem si ho zapamatoval jako výborného atleta, který zase není nijak fantastický herec, ale on je hlavně bijec takže nejdůležitější jsou fyzické schopnosti a ty on má vynikající. ()

Shanen29

No,nato že bojovou choreografii vymyslel sám velký M.J.White,je to hodně slabé a místy až prkenné,tzn,odfláklé.Film místy nedrží celistvost a trhá se v nejnevhodnější chvíli.Neříkám že je to špatný,ale mě tam chybí ten tah. ()

MrMir

Výborná akčňárna, přímočará, rychlá, bez kudrlinek. Příběh sice obehraný a tisíckrát viděný, ale takhle dobře zpracovaný jsem ho neviděl od dob Blood sport :o) A musím se přiznat, hodnotím v rámci Béčkových filmů (protože s takovým očekáváním jsem si film pustil a dostalo se mi přesně toho, co jsem chtěl :o) ()

KucC

Rozpočet: $3,700,000 | Příběh je dost suchý, takové dost ohrané béčko, které dostalo pár modifikací. Hlavním pilířem filmu je samozřejmě Michael Jai White, který opět podal dobrý herecký výkon a v zápasech vypadal fakt brutálně. ()

Vykuk

Rozhodně lepší průměr, solidní bitky a kdyby Majky nebyl tak šíleně tvrdej (i Wolverine s Rambem by mohli závidět), tak by to byly i 4*. Na jedno podívání v docela dobré, ale zdaleka nedosahuje kvalit "Nikdy to nevzdávej". ()

BadAs

je to tříhvězdičkový .-) ale za prve se bojím že mi majkls nakope prdel až bude v čr a za druhé miluju bojovej sport protože ho sám dělám a žiju tím .-)..pěkná soubojovka i humorná ()

HEED

Ukázková béčková akce. Něco takového jsem již dlouho neviděl. Film má nějakou plytkou myšlenku, ale ty zápasy, to je teda podívaná. ()

Mamlas

Nějací chlapi se tam furt mlátí v černošském filmu s minimalistickým dějem. Také to shazuje kupa nudných vykecávaček a originalita na úrovni sádrového trpaslíka. (16%) ()

Vämpiriüs

Příběh není nijak závratný, ale souboje vypadají velmi slušně. Bohužel je tam málo bitek na takové množství zápasníků. ()

johnsnow

Na pohodu arénovka, kde sa MJW pekne predvedie a síce záverečné riešenie účtov je strašne rýchle, tak to bohato vynahradí záverečný dvojsúboj. ()

Idealista

Všechny Seagalovky , Lungernovky a Vandamovky za posledních 5 let klidně můžu vyhodit do koše ten to film je totiž v pohodě překonává . Hlavní zásluhu má na tom M.J.White , to ostatní ( režije , kamera atd. ) je sice mírně nadprůměrné , ale béčkové jak sviňa . Trochu mne zamrzelo že to není čistou arénovkou ( v klas. ar. by poslední souboj stál za to a ne jako zde ) . Spíš si zde tvůrci hrají na western ovšem chybí tomu promaknější záporák . Bitky mají grády ale nedosahují kvalit Neporazitelného 2 a 3 . No prostě Blade W. Snipes je v důchodu ( vlastně v base ) , a tak nejlepší "černý" bijec je M.J.W !!! ()