Mladík Ian konečně dostal příležitost zbavit se panictví. Vydává se na dlouhou cestu za svou internetovou známostí, která mu slibuje zasvěcení do všech tajů sexu. Společnost mu dělá kamarád Lance, pro kterého naopak není nejmenší problém sbalit holku, a nejlepší kamarádka Felicia, která se Ianovi velmi líbí. Jenže Felicia si hledí jen Lance. A tak začíná bláznivá výprava plná pikantních dobrodružství a nehorázně vtipných situací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Jayem

Skvela Road Movie zo všetkým čo ktomu patri. James Marsden ( Cyclops z X-menov ) v dosť netypickej úlohe bol skvely. A odporučam vám pozrieť aj Unrated verziu pokial máte radi nahé blondínky :). ()

MkSallam

Pobavíte se parádně (u Unrated verze zejména díky nečekanému guilty charakteru výsledného sestřihu), ale vyprchá to z vás rychleji než byste řekli "Sex". Na kalby povinná výbava, jinak jde ale jen o další klasickou (a tak trochu zbytečnou) teen komedii. I když, James Marsden si tu roli vyloženě užíval a některé z gagů řádně procvičí vaši bránici. ()

Jeržik

Vyvážené asi jako můj smysl pro rovnováhu po litru vodky. Ne že by to bylo špatné, spousta scén je výborných a některé zavání smyslem pro kult. Ale nic to nemění na tom, že je tu nechutné množství vaty, která diváka bezpečně otráví. A zkazí mu tím chuť i ze zbytku filmu. Vážně mrzí, že na tvůrce někdo nedohlédl při natáčení důkladněji, určitě tu byl potenciál a talent na mnohem lepší film. Snad příště. ()

Martin_W

Průměrná "tín" komedie, kterých je po celém světě mraky.. Ničím zvláštní, předpovídatelný konec dává konci menší mínus. 45% ()

Yardie

Nejsem příznivcem road movie a nechutných fekálních a perverzních vtipů. Ale tady mi to vůbec nevadilo. Ba naopak. Celkem dobře jsem se bavil. Hlášky byli sice docela drsné, ale v mezích, že se mi to líbilo. Hlavně Clark Duke byl pekelnej a velkej brácha taky. Todle mi sedlo. Příběh sice klasika, viděli jsme mnohokrát, ale ty hlášky a zpracování bylo v pohodě. Takže u mě mě spokojenost. Pohodovka. Howgh! ()

ADZI

I když nejsem příznivec jednoduchých komedií, které si dělají srandu jenom ze sexu, tahle se povedla. měl jsem pár záchvatů smíchu a celý děj plyne tak, jak má. Slušný počin. ()

Milky.

Já ani nevěděl co od toho mám čekat, ale doufal jsem v mix Eurotripu a Prciček. A voilá...dočkal jsem se přesně tohohle. Tyhle komediální teen-žánrovky mi v současnosti docela chybí. A buď jsem slepý a nevšiml jsem si jich nebo se už dneska prostě netočí. Asi by se mělo zase začít. Já se bavil královsky celou dobu. Do trapnosti to kleslo málokdy a i v tomto žánru neobvyklá originalita se občas dostavila. Hrozně mě bavil Seth Green jako těžko odhadnutelný namyšleně působící a nonstop dojebaný Amish, který se nikdy nedočká odměny. Marsden si střihl Stifflera a šlo mu to až překvapivě dobře. Pokud má někdo tento styl rád a Sex Drive jej zatím míjel, silně doporučuji. (viděl jsem necenzurovanou rozšířenou verzi s bonus-kozama :-) ). P.S.: Plně souhlasím s komentářem Enšpígla. ()

Phillo

Priemerné. Nechutne priemerné. Priemerná zápletka, herci, vtipy, záver (zuby-nechty sa držiaci šablóny). Na jedno pozretie vtipná záležitosť, ktorá nemá šancu stať sa kultovou. Má len málo skvelých scén a šlahnuté vedľajšie postavy sú okukané. Typická komédie bez inovácie, no ako jednorázová zábava slúžiaca obstojne. ()

Illy

Tak zase jedna musimokamžitěpřijítopanictvíkomedie. Hodnotím necenzurovanou verzi, která je dost zdlouhavá, pár momentů je ale opravdu zábavných, herci ujdou, jen škoda kopie Stiflera - trocha orginality by neškodila. Čistých 60%. ()

kecinzer

Sice naprosto předvídatelná a opravdu velice, ale velice trapná a stupidní komedie, nicméně abych se smíchy téměř válel po zemi jsem již dlouho nezažil. Pro všechny, kdo se potřebují odreagovat a nad ničím nepřemýšlet opravdu skvělá volba. PS. unrated verze zážitek ještě umocní. ()

Luukec

Taková nenaráčná komedie, u které po pěti minutách přesně víte jak dopadne.. i tak ale umí celkem pobavit některé vtípky byly celkem povedené.. ()

Kratoc

Tak možná kdybych si otevřel láhev vína (a asi ne jednu), tak bych se možná i jednou nebo dvakrát usmál. Jinak to stálo za velké kulové nic. Navíc jsem viděl unrated verzi a jestli je celá její přednost v podobě přidaných pár kozatek a prá sprostých slov, tak to je naprosto zoufalá a nudná záležitost. K nejvtipnějšímu na celém filmu považuji úvodní proslov scénáristů, zbytek byl naprosto o ničem. Předvídatelné a pro film bohužel jsem už dost starý na to, abych nepovažoval za vtipné, když někdo hláškuje cock sem a cock tam. A detailní záběry na penis mi taky zrovna moc vtipný nepřjdou. ()

sedlo03

Už tak měsíc mám náladu dívat se na podobny filmy. Že by se vracela puberta? To snad ne, každopádně opět solidní film, který mě velmi pobavil. Skvělé herecké výkony. 70% ()

IvcaSammet

Tak to je přesně to, co jsem od toho čekala ... Občas mi i ukápla slza od smíchu a přesně takové to má být. Zatím nejlepší 'teen' komedie, kterou jsem viděla. Herecké výkony naprosto úžasné a obsazení stejně tak. Opravdu skvělý film, škoda, že jsem na něj nenarazila už dřív! ()