George Simmons je prototypem úspěšného muže, který má vše, po čem touží. Jako klubový komik sklízí nemalé ovace obecenstva a jeho vystoupení nabývají na obrovské popularitě. Georgeův bezstarostný život se změní v okamžiku, kdy se dozví o své nevyléčitelné nemoci. Podle lékařů mu nezbývá ani rok života. V klubu se seznámí s amatérským komikem Irou, kterého si najme jako osobního asistenta a nabídne mu, aby mu se svými vtipy na představeních dělal předskokana. George bývá často podrážděný a necítí se dobře. Ira si myslí, že by měl o svém zdravotním stavu říct i ostatním lidem, což udělá a je překvapen rozdílnými reakcemi svého okolí. Krátce nato George zjistí, že díky experimentální léčbě jeho nemoc ustupuje. Navíc se do jeho života vrátí bývalá přítelkyně a on začne zvažovat, co je pro něj důležité a co dává jeho životu skutečný smysl. (TV Nova)

milanhanic

Naprosto parádní filmový snímek o umírajícím veleúspěšném komikovi. Moc se mi to líbilo, moc dlouhé, ale nedokázal jsem se odtrhnout. ()

Black3R

Opak je pravdou, komici nie sú komický! Pomaly mi už liezli na nervy stále s tými vajciami, gulami, prdmi a vtákmi. Očividne je to o živote Adama Sandlera ale rozhodne sa mu to nevydarilo ako film JCVD Van Damma. Zas raz kráčal na hrane znesiteľnosti ......55% ()

Hydr0gen

"I was good at playing footie!" Bucheche.Eric Bana jako karikatura na Australany to fakt zabil a ukrad si pro sebe každou scénu. Do dvou a půl hodinové komedie s takhle průměrným hodnocením (ještě, že v den shlédnutí mi nešel internet, to bych se na to asi nepodíval nikdy) se mi dlouho nechtělo - ale stálo to za to. Je fakt, že je to takové fragmentované, ale přece jenom lidštější a méně sitcomovější než 40let panic a Zbouchnutá, takže promíjim natahované a drobící se linky a i míň humoru než v předchozích filmech od Apatowa. Naopak to slušně táhne Sandler, za doprovodu naprosto epických cameo roliček vč.např.Eminema nebo Sarah Silverman (její vystoupení? klasa!), o Ericovi jsem se už zmiňoval a Seth Rogen byl klasickej sympaťák, i když napsanej jako až moc velkej hadrák, co se sebou nechává vytírat. 4* ()

AnnaMae

Film bych celkově označila jako vyčerpávající, při své délce mě skutečně vyčerpal. Kvůli pár momentům, kdy jsem se docela zasmála, bych ho rozhodně neoznačovala jako komedii a jako drama zas nepůsobil dost vážně/věrohodně, ačkoliv byl protknut dramatickým obsahem. ()

epoh

Osobně jsem byl nadmíru spokojený. Není to ani typická sandlerovka, ani typický Apatow, je to kombinace toho nejlepšího, čím tihle dva disponují, a že to občas hraje na vážnější notu, mi rozhodně nevadilo ()

IceWine

Na můj vkus až moc dlouhé. Některé scénky byly dobré, některé horší. Aspoň za mé oblíbené herce dávám o hvězdu navrch ... ()

dzberry

Ani vtipné, ani smutné. Otravné kvantum balls(ů), cocks(ů) a jejich všemožných kombinací na vás útočí co pět minut, daly by se s nimi stavět dálnice...připitomělé, čas kradoucí. ()

Bigfuckman

Mám rozpoluplný pocity. Podstatu filmu jsem pochopil a dal bych za ní i o hvězdu více, ale přeplácaná vulgární mluva o koulích a penisech to zas srážely minimálně o hvězdu míň. Tak proto zlatý střed. Jinak jestli komici v US and A baví obecenstvo tak obscéně tož mi to k smíchu nepřipadá ba naopak. Abych parafrázoval Eminema :mělo by to celý zhebnout! Kdyby to viděli Burian, Voskovec nebo Werich asi by zaplakali také. Stopáž by šla určitě zkrátit. ()

chesterko

Pri takom nespočetnom množstve vtipoch je nutné otvoriť šuplíček s nápisom "trápne" a nahádzať tak niektoré z nich. Avšak Seth + Adam v komédii má svoje čaro. Príbeh s nečakaným zvratom určite zaujme. Nebyť toho ako sa mi hl. postava na konci zprotivila, možno vysolím aj plných 5*. George Simmons mal si zomrieť! ()

Brano

Neviem prečo to má v popise "komédia", pretože ide skôr o drámu. Ťažko chorý človek, ktorý prehodnocuje svoj život a pokúsi sa nadviazať vzťah so svojou bývalou láskou. Celé je to nehorázne nudné a tie "vtipy" to bola zas trapárňa. Už len fakt, že vo filme hrá najväčší blbec, ktorý sa hrá na veľkého komika (Seth Rogen) hovorí za všetko. Sandler za posledné roky hráva v neskutočných hlúpostiach. A ten záver filmu človeka skôr naštve. Hlúpa ženská, ktorá hlavnej postave zamotá hlavu a dáva jej slepé nádeje. ()

me_george odpad!

V jednom komentáři zde se píše: "Adam Sandler -> Eric Bana: "Kdybych vypadal jako ty, byl bych celý den doma a j*bal sám sebe." Jeden z mála heftov, ktoré vás v tejto smutnej komédii parádne rozosmejú." Rozesmějí? Jako vážně? Popravdě jakmile vidím někde "Apatow" nebo "Rogen", tak je mi jasný, že to bude nesmyslná hovadina. Občas to není vyloženě tragédie, ale tady jsem se nespletl. ()

Keram42

Viděno na FFF 2009. Hrozně dlouhé. Nepřišlo mi to ani vtipné, ani romantické, ani dramatické. Nevím, do jaké míry to bylo tím, že jsem za den viděl 3 filmy, byl po 2 kalbách, ale ten film mi přišel nemastnej neslanej... Ale Sandler ukázal, že když chce, tak umí hrát jako pan herec! ()

rolly

označenie komédia by som bral s veľkou rezervou, s troškou nadsázky bola snáď najvtipnejšia vec austrálska angličtina Erica Banu. Film sa zahrýza azda do každej tematiky čo k dráme patrí, ale akosi to tu z globálneho hľadiska nešlape a k tomu sa to strašne vlečie, t.j. neúmerná stopáž k potenciálu filmu. 60% ()

Zodiak

Nemuzu si pomoci, ale dle meho nevyuzita latka. Ftipne to bylo, to ne ze ne, ale na 140 minut? To bohuzel ne. Bana tradicne skvely, Sandler a Rogen v pohode, Hill celkem nevyrazny. 70% ()

White-Man

Celkem nudný film, který nebyl ani bůhvíjak vtipný. Během celého filmu jsem se zasmál snad jen dvakrát. Filmu by slušelo, kdyby podstoupilo odtučňovací kůru a zhublo alespoň hodinu. Kdyby film trval jednu a půl hodiny, bylo by to akorát a hodnotil bych možná výše. Takhle jsem ale po první hodině pomalu ztrácel pozornost a nebýt vtipného boje ke konci filmu, ztratil bych pozornost úplně. Opravdu jsem čekal o tohoto filmu něco vtipnějšího, bohužel se tak nestalo. ()

yatan

tento film mal byt pre mna mix superbad-sandler-rogan super chill komedia ale nic z toho sa nekona..film je predovsetkym vsetko len NIE FUNNY! predstavenia "on stage" nie su vobec vtipne..niekedy som mal pocit ako keby mi reziser prikazoval ze teraz sa zasmej lebo sandler alebo rogen povedia its so Funny!! musim sa priznat ze som sa par krat sice zasmial ale myslim ze skor v situacii kde film vobec nechcel byt vtipny..mne sa Rogen pacil a celkom ma prekvapil Sandler aj ked zas zo seba robil toho otrepaneho picinka..velmi som sklamany..film sa najprv nevedel rozhybat a ked ma konecne zacal bavit niekde sa stratil a zmatene to potom ukoncil..ked to porovnam s 40 rocnym virginom, Funny People chce mat vacsiu hlbku, ale ma ovela horsiu koncepciu a pointu..40year old virgin bola komedia od ktorej som nic necakal a super ma pobavila..mala jasnu pointu..smer..zapletku..koniec..tu neviem co si mam o filme mysliet..vidim len zle odvedenu pracu rezie a scenaru..zmatok..sklamanie..4/10 ()