George Simmons je prototypem úspěšného muže, který má vše, po čem touží. Jako klubový komik sklízí nemalé ovace obecenstva a jeho vystoupení nabývají na obrovské popularitě. Georgeův bezstarostný život se změní v okamžiku, kdy se dozví o své nevyléčitelné nemoci. Podle lékařů mu nezbývá ani rok života. V klubu se seznámí s amatérským komikem Irou, kterého si najme jako osobního asistenta a nabídne mu, aby mu se svými vtipy na představeních dělal předskokana. George bývá často podrážděný a necítí se dobře. Ira si myslí, že by měl o svém zdravotním stavu říct i ostatním lidem, což udělá a je překvapen rozdílnými reakcemi svého okolí. Krátce nato George zjistí, že díky experimentální léčbě jeho nemoc ustupuje. Navíc se do jeho života vrátí bývalá přítelkyně a on začne zvažovat, co je pro něj důležité a co dává jeho životu skutečný smysl. (TV Nova)

Eksi

Považujem to za úspech dopozerať tento film do konca. Vážne, dve a pol hodiny cesty za tým že sa na konci niektoré postavy zblížia? Pritom tá cesta nebola ani dramatická ani komediálna. ()

Lazy87

Sice jsem se díval na dvakrát, jelikož mě trochu překvapila délka. Ale až na mučivý začátek se na to dalo dívat. ()

Traktorista

Taková smutná komedie, kdy člověk ani neví, zda se má smát a nebo raději držet hubu. Celkově je příběh docela i uvěřitelnej, postavy jsou zde zahrány věrohodně, nikdo nijak moc nepřehrává. Slušné herecké výkony ve všech směrech a dialogy jsou parádní. Celkově film funguje, i když asi nebude pro každého, kdo čeká komedii alá Prcičky a ostatní hovadiny, tady je ten humor trochu více chytřejší až osobní. Film, u kterého se člověk směje a někdy ho až mrazí, to jsou Komici. ()

plsek45

Film má velice dobré obsazení . Ale zbytek už není takový jký jsem čekal čekal . Film je sice z většiny nabytý vtipem , ale to co vás má pbavit začne za půl hodiny filmu spíše nudit .... vtipy se opakují pořád kolem stejného tématu a tím je "PTÁK" to jsem ještě opravdu nikde nevyděl . Jsou pasáže které místo pobavení uspávají , ale i přez to je film vcelku ucházející Tak ať se líbí snad se zasmějete víc jak já ;) ()

The Count

Ve skrze moc hezký příběh, nebo spíš myšlenka, příběh až tak moc ne, když se nad tím člověk zamyslí, ale nějak to pro mě moc nefungovalo pohromadě abych si řekl: "To byl panečku hezký film". Původně jsem chtěl dát jenom dvě hvězdičky, ale nějak mě dostal ten konec. Bylo mi jasný jak to asi musí skončit, ale nevěděl jsem jak to tvůrci provedou a tohle mi přišlo jako ideální nenásilný způsob. Taky se mi moc líbili herci. Ani ne tak Sandler, ten hrál podle mě tak nějak normálně jako vždy, ale Seth Rogen zahrál podle mě naprosto krásně a civilně. Možná mu k tomu pomohl i vhodný typ postavy, ale líbilo se mi to moc. Skoro bych řekl, že aspoň pro mě tenhle film tak nějak unesl jen na sobě. Z ostatních podle mě dobře ještě zahrála Leslie Mann a asi Eric Bana ostatní spíš jen doplňovali. Sice ne špatně, ale nijak nevynikali. Taky se mi líbilo nahlédnutí do zákulisí Stand-upu a hlavně vystupujících. Jinak si ale myslím, že tomu hodně chybělo, mohl to být mnohem lepší film. ()

thomas7

Oproti Rivalom, Kurzu sebeovládania a Trestnej lavice ide o poznanie slabší snímok. I keď si treba uvedomiť pointu a brať film tak ako je. O čo ide hneď zo začiatku, stále je sa na čom zasmiať, ale ocenil by som lepší scenár... ()

Ficbi

Mám rád filmy s Adamem Sandlerem protože mě vždycky rozesmějou. Tentokrát Adam zahrál víceménně vážnou roli a pobavil mě spíš Seth Rogen a jeho místy skvělé vtipy (Ray Romano/Seth Rogen: ,,Proto nevycházím z domu" , ,,Myslel jsem že tě má kažý rád") . Jinak film skvěle vystihuje že mít perfektní život není až tak perfektní. ()

Duston_Movie

Film o svete komikov, v ktorom je ťažké preraziť, hlavne na začiatku, pár vtipov ma aj pobavilo, no bola to aj dráma, film bol dobrý, no pripadal mi primoc dlhý, 4 **** ()

tomi456

Tenhle film má plno much, vlastně mě ani nebavil a jenom jsem se párkrát usmál, ale celkově za to co se pokusil Apatow říct, musim dát tři hvězdy. Hodně mě zklamala část Leslie Mann doma a postava Erica Bany byla taky mimo, mně by stačilo jenom náznak, že by ten jejich možný vztah nevyšel, protože on je prostě blb. Ale herci si tady zahráli svoje, Sandler překvapil normálním vystupováním a Rogen je prostě borec. Samozřejmě film měl být kratší, napadá mě minimálně půl hodina hluchých scén, ale nevadí. Celkově příjemnej film ()

RebeccaLynn

Námět není špatný, ale po shlédnutí odcházím s pocitem, že americký smysl pro humor je vulgární a laciný a povrchní. Mezi sprostým vtipem, který může být vtipný, a nechutným je dost podstatný rozdíl. Mám dojem, že tvůrcům to ale nedošlo. ()

Khotzilla

Kdo čeká nezávaznou sandlerovskou komedii, musí být nutně zklamaný. Pro ostatní je tu tragikomediální drama, kde třeskuté stand-up vtipy poněkud hořknou, a Adam Sandler se ukazuje jako překvapivě dobrý herec, který si vylepšuje auru po všech těch Zohanech. Taky mě zaujalo scenaristické pojetí slavné a bohaté titulní postavy, které se obešlo bez klišé o osamělosti a odtrženosti. Jen mám problém s hodnocením - na tři hvězdičky je to moc dobré, na čtyři to zas poněkud nedrží pohromadě a příliš stojí jen na hereckých výkonech (kromě Sandlera i skvělý Seth Rogen, tradičně vykulený Jonah Hill a Leslie Mann, až překvapivě dobře hrající svou rozpolcenost), zatímco režisér v tom nechal herce pěkně plácat, dramaturgie děje je víc než podprůměrná, střih opatrný, a třeba hudbu jsem zapomněl už asi po dvaceti minutách... Rozhodně ale stojí za vidění. ()