George Simmons je prototypem úspěšného muže, který má vše, po čem touží. Jako klubový komik sklízí nemalé ovace obecenstva a jeho vystoupení nabývají na obrovské popularitě. Georgeův bezstarostný život se změní v okamžiku, kdy se dozví o své nevyléčitelné nemoci. Podle lékařů mu nezbývá ani rok života. V klubu se seznámí s amatérským komikem Irou, kterého si najme jako osobního asistenta a nabídne mu, aby mu se svými vtipy na představeních dělal předskokana. George bývá často podrážděný a necítí se dobře. Ira si myslí, že by měl o svém zdravotním stavu říct i ostatním lidem, což udělá a je překvapen rozdílnými reakcemi svého okolí. Krátce nato George zjistí, že díky experimentální léčbě jeho nemoc ustupuje. Navíc se do jeho života vrátí bývalá přítelkyně a on začne zvažovat, co je pro něj důležité a co dává jeho životu skutečný smysl. (TV Nova)

Fleak

Funny People bohužel nejsou až zas tak funny. Těžko říct co to vlastně je. Za celý film jsem se ani pořádně nezasmál. Fakt nevim co si o tom myslet. Pro mě nejslabší Apatow...slabší 3* ()

druhaveta

Přes dramaturgicky tragickou druhou polovinu zůstávají Komici Apatowovým nejzajímavějším filmem: insiderským a schopným nadhledu zároveň, metodicky zkoumajícím lidi, jejichž hlavní dorozumívací prostředek se světem tvoří humor, přesně vystihujícím jeho lákavou neempatičnost i jeho použití coby sebeobranného štítu. ()

Bart16

Judd Apatow je po dvouleté odmlce zpět a opět nám přináší skvělý filmový zážitek.I když tentokrát zabrousil do poněkud vážnějších vod.Což,ale není ke škodě,jak by si někteří mohli myslet.Na pár humorných scén přeci jen občas dojde.Ovšem tentokrát se Apatow zaměřil spíše na charakter hlavních postav.Adam Sandler tu podle mě podává jeden ze svých nejlepších hereckých výkonů(je zvláštní,jak většina slavných komiků umí skvěle zahrát i vážnou roli).Kupodivu mi ani moc nevadila délka filmu,která se zdá být opravdu přehnaná,ale mě film chytil a dokoukal jsem ho jedním dechem.Takže výsledek:Judd Apatow- 3 film- tři skvělý záležitosti. ()

MELODY

Nerozumím jevištním komikům a nemám je ráda. Adama Sandlera a jeho komedie ráda mám. Tohle NENÍ komedie, spíš drama, které se nebere příliš vážně. Na stopáž jsem se šla číhnout až po přečtení příspěvků zdejších stěžovatelů, takže na mě film dlouhý nebyl. ()

Dovlatovka

Judd Apatow neudělal špatný film, jen je mnohem osobnější než všechny jeho předchozí kousky. Zasmějete se u něj párkrát a to ještě musíte dávat pozor a trochu se vyznat v americkém šoubyznisu. Ale snaží se říct víc o tom, jak žijí lidé, jejichž prací je "být legrační", to se cení a nedopadlo to tak zle. Navíc je ze všeho hodně cíti, že všichni lidi, co tenhle film dělali, jsou kamarádi... A Seth Rogen fakt neměl hubnout :-) ()

E lan

Překvapivě dobrý počin kombinace Sandler - Rogen, která rozhodně neslibovala nic kvalitního. Scénář nebyl špatný, Sandler ani Rogen nepřehrávají, což je překvapující dvojnásob a tak co mi akorát tak chybělo k o stupeň vyššímu hodnocení byly trochu tupé střihačské nůžky, které by filmu velmi prospěly. Jinak ale rozhodně doporučuji... ()

kwaicheng odpad!

Větší sračku už jsem dlouho neviděl. Po dokoukání tohodle jsem už definitivně rozhodnutý nedokoukávat filmy, který mě nechytnou do půlhodiny. Opravdu by mě zajímalo, jestli se tamní lidi (USA) fakt můžou chlámat tomu, co ta parta retardovanejch orgángutánů tady předváděla. Mě osobně je tento ultragenitální americký humor naprosto cizí. Sandler má rozhodně navíc, a Apatow, Rogen, Hill a spol. opět ukázali, že jsou absolutně trapní. ()

Sign

no jako komedie nic moc, no spis opravdu NIC MOC. ale jako film o umirajicim cloveku co nezil moc dobre je to velice slusne, chvilemi mi bylo Adama fakt lito ale tak zivot si musi clovek sam pripravit tak aby na konci nelitoval niceho, je to velice zvlastni film a nutno rici ze vubec ne spatny pokud jej nehodnotime jako komedii pac ja se kdyz nad tim premyslim skoro vubec nezasmal, a delka mohla byt take ponekud mensi ()

josieaddms odpad!

Judd Apatow si zřejmě myslí, že čím je komedie nechutnější, tím je lepší. Nevím kde na tohle přišel, ale lidi mu to žerou. Já osobně mám docela ráda nechutný styl humoru, ale humor postavený na tom, že se ve filmu objeví co nejvíce neslušných a nechutných slov, je vážně pro slabomyslné. Za co má u mě tenhle film bod, je obsazení - Eminem a Ray Romano - to mě totálně dostalo. Jinak Sandler mě neskutečně leze na nervy, a myslím že tímhle filmem si to moc nevyžehlil. U mě rozhodně ne. Eric Bana docela šel, a Jason Schwarztman je super. Jinak více méně je tenhle film odpad. Taky ty Apatowovi holčičky, klobouk dolů, skutečně roztomilé. Příběh to byl.... No dobře, dalo by se to. Jenže on to celé tou vulgárností zabil. ()

Petulka88

I když jevištní komiky nesnáším (a i tady jsem místy docela slušně trpěl), tuhle komedii jsem celkem ustál. A to hlavně díky Adamu Sandlerovi, Sethu Rogenovi a Jonahu Hillovi. Jen by mě zajímal důvod, proč všechny filmy Juda Apatowa musejí mít minimálně 2 hodiny... ()

Claude Speed

Abnormálně dlouhá "komedie" s tolika "vtipy", které můžou přijít vtipné snad jen pojídačům horkých psů za velkou louží. Pokud si alespoň trochu ceníte života, tak bych místo sledování téhle žumpy dal přednost něčemu jinému. Radši si vyberte prach z pupku, ostříhejte si nehty, vyčistěte si zuby a přemýšlejte o smyslu života. ()

MadCaddy

'George Simmons soon will be gone, and he's not going to miss any of you people at all. We've always had a strained relationship. You always wanted too much from me, and I'm very mad at you. ' ()

Zajija

Nevím nevím. Ze začátku velké drama a pak všechna vážnost vymizí a začínají se dít kraviny. Spojení dramatu a komedie mi v tomto spojení moc nesedl. Asi i proto, že drama není můj šálek kávy. Ale v komediální části jsem se zasmál a v té dramatycké sem zamačknul slzu. Dobré herecké obsazení. 60% tudíš *** jsou pro mě spravedlivým verdyktem. ()

Looka

90% naprosto neuvěřitelné, že něco takového dokázal natočit Sandler. Beru to tak trochu i jako jeho osobní vyznání. ()

PanPaniscus

Proklatě dlouhá stopáž a plytký příběh s nepříliš scenáristicky zvládnutým koncem ...ale je tam tolik skrytých životních pravd, talentovaný Rogen a v malé roli můj milovaný Hill, který mě rozesměje už jen svým pohledem... ten film jsem rozhodně neviděl naposledy... ()