George Simmons je prototypem úspěšného muže, který má vše, po čem touží. Jako klubový komik sklízí nemalé ovace obecenstva a jeho vystoupení nabývají na obrovské popularitě. Georgeův bezstarostný život se změní v okamžiku, kdy se dozví o své nevyléčitelné nemoci. Podle lékařů mu nezbývá ani rok života. V klubu se seznámí s amatérským komikem Irou, kterého si najme jako osobního asistenta a nabídne mu, aby mu se svými vtipy na představeních dělal předskokana. George bývá často podrážděný a necítí se dobře. Ira si myslí, že by měl o svém zdravotním stavu říct i ostatním lidem, což udělá a je překvapen rozdílnými reakcemi svého okolí. Krátce nato George zjistí, že díky experimentální léčbě jeho nemoc ustupuje. Navíc se do jeho života vrátí bývalá přítelkyně a on začne zvažovat, co je pro něj důležité a co dává jeho životu skutečný smysl. (TV Nova)

Camus

Problém se stopáží nemám. Mám však problém s dynamikou scény u ex, která je natahovaná až na samou mez únosnosti. Přesto čtyři hvězdy. ()

Weider

Nejvíc jsem se těšil na tu dlouho očekávanou spolupráci Judda Apatowa a Adama Sandlera. Bohužel se jim ta spolupráce moc nevyvedla. Film naplno nabitý hollywoodskými herci neobstal u kritiků, ale ani u mě. Adam Sandler jako namyšlená a arogantní komediálni hvězda co údajně umírá a pak zas ne mě prostě neoslovil, naopak mi do této role moc nepasuje. Ačkoliv je Adam Sandler můj jeden z nejoblibenějších herců, bohužel musim říct, že se mu po delší době film moc nevyvedl a nezahrál to dostatečně přesvědčivě a kvalitně. I po tom všem však film hodnotím 4* - 70%. ()

Marys

Fuf, ťažko sa mi hodnotí tento film. Ono, nebol až taký, že úplne zlý, alebo čo, ale prekážali mi na ňom najmä dve veci, a to zbytočná minutáž (na takýto druh filmu zbytočné 2 a pol hodiny, kľudne by som si vystačil aj s o hodinu kratšou verziou) a prehnané používanie nadávok, urážok a pod., to ja zrovna nemusím. Za každý z týchto faktov o hviedzičku menej, dá sa povedať. ()

Vejrrr

"Ty jsi můj nejlepší přítel a to tě ani nemám rád!" ..... Aneb Sandler jinak a co se týče comedy stylu, tak lépe !! ()

KM Phoenix odpad!

Šíleně utahané a rozvleklé a naprosto zoufale nevtipné. Herecké výkony jsou jeden horší než druhý, přičemž v tragičnosti vyniká Sandler, Mann, Hill a Schwartzman. Ostatně scénář by jim to neumožnil ani i kdyby něco uměli. Scénař by sotva stačil na epizodu průměrného sitcomu a to by se do těch 25 minut vešla i většina těch cameo rolí, na kterých je tento "opus magnus" J. Apatowa částečně postaven. Jeho scénáristická impotence je obzvlášť zřejmá, když zbývá cca ještě hodina do konce (Spoiler: to už je Sandler zdráv jako rybička), vše je vyřešeno a víceméně není co říct dál, ale to nevadí ještě měl k dispozici materiál tak nám ukáže pár (až moc) záběrů vlastní rodinky, aby to zakončil snad nejzbytečnějším závěrem v historii. Toto "dílo" lze snad doporučit jen filmovým masochistům, fanatikům J. Apatowa či jiného z úchylů, kteří na tom měli podíl. ()

masiko

Sandler je skvělý, "pěstní souboj" mě vážně pobavil, ale jako celek je to moc přeplácané. Jeste me zaujal Jason Schwartzman, myslim, ze jednou to dotahne vysoko. ()

Janko666

Sobecký člověk, čelící smrti, přehodnocuje svůj život a chce najít svoji ztracenou lásku. Později zjišťuje, že jeho ego nesmí stát ve štěstí jiných. Adam Sandler a Seth Rogen v jednom z nejopravdovějších filmů roku. ()

LudeCZek

Další z filmů co jsem si dřív netroufal ohodnotit, jenže já nevím ani dnes. Vůbec to není špatné, ale ani tak vtipné jak by mělo být.... nevím dám tomu 3* a už to nechci vidět znova, radši. ()

bambusacek

Mám rád Sandlera, mám veskrze rád většinu jeho filmů, ale tohle bylo jedním slovem NUDNÉ. Jednu hvězdičku za hlášku: Byl jsem na Harry Potterovi pětce. Harry už tak vyrostl, že by mu měli říkat Harold Potter. A druhou hvězdu za Laslie Man. Jediná nezklamala. 45% ()

Jaroslaf

Film o komicích co není ani trochu komickej. Jestliže má takovéhle téma a u celého filmu jsem se nezasmál, ANI NEPOUSMÁL ani jednou jedinkrát, tak je něco špatně. Judd Apatow je podivný režisér. Ve svých filmech má vždycky jen a pouze vulgární hlášky, které pozbývají vtipnosti a vůbec čehokoliv. Kdyby se stand-up komici vystupující v tomdle filmu snažili to samé udělat před reálným publikem, dopadli by myslím hodně špatně. Apatow se to zjevně snažil dohnat aspoň tím, že do snímku obsadil nepřeberné množství celebrit, ale to mu taky nevychází. Mimochodem zrovna na to koukám s dabingem a ten tomu nasazuje korunu. Sandlera dabuje nějakej člověk kterýho sem nikoho jinýho nikdy dabovat neslyšel. Smutné jsou věci na tomto filmu. Všechny. ()

jorgus

klidne at to ma i tri hodiny, ale at to ma stavu..tohle bylo jen vulgarni..az moc a nebylo to vtipne. Stand - up vystupy komiku mi teda vubec vtipne neprisli, bylo tam hodne narazek, ktere my cesi nemuzeme pochopit, ale ani jednou jsem se nezasmal..dve a pul hodiny bylo zbytecne moc, stacilo se soustredit na hlavni dej a ostatni postavy vlastne ve finale vysumeli..i kdyz ono to vysumelo cele nejak tak do ztracena..:) ()

TheTrox

Tato komedie mě velice zklamala, když jsem viděl obsazení filmu myslel jsem si, že to bude povedená komedie. Avšak za celou dobu jsem se snad jenom jednou pousmál. Žádný dobrý vtipy nepadají, a děj taky nestojí za nic... pro mne je to v tomto případě pouze podprůměrná komedie, který uděluji (aspoň za to obsazení) 2*Celkové hodnocení: 40% ()

Money_too

Uplně jiná verze Sandlerových filmů...Funny people nejsou téměř vůbec funny... Je to drama ze zákulisí stand-up komiků,které má semtam vtipně momenty,ale více méně je film zaměřen na pocity ohledně smrti. Nejvtipnější komik je ovšem Eric Bana...:) ()

warrenur

Velka nuda vzhladom na prehnane dlhu minutaz. Naviac tento druh "humor-u" by som nazval splasky a predpokladam, ze na to treba asi zvlastny genofond, aby sa clovek pri tom zabaval. (Holt prosty americky lud...omluvam sa za to zovseobecnenie, ale mnohi hadam zdielaju moj nazor) Naviac Sandler ma presvedcil len vo filme Crying for Help. Ani neviem, preco davam az 2hviezdy. Komment pisem totiz s odstupom asi 3och tyzdnov a tu snahu nevypnut to, kym nenabehnu titulky mam v zivej pamati. ()

zahadum

Skutočne kontroverzný film....katastrofálna dĺžka ktorá nemá opodstatnenie......striedanie pomerne serióznych pasáži a infantilných až za hranicou trápnosti...každopádne som to dopozeral a neľutujem. ()

Joll

Spíš průměrné drama než komedie. Moc jsem se tu nenasmál a na drama to nebylo taky nijak slavný to Click se Sandlerem byl mnohem lepší. Podtrženo sečteno slabší 3 hvězdy. Dle mého, je toto vysoké hodnocení dost mimo. ()