Judy24

Příjemná slaďárna s originálním nápadem. Rachel s Ericem to jako hereckému páru funguje dobře, tu chemii jsem mezi nimi úspěšně objevila a navíc to cestování časem prostě přináší spoustu výborných, orignálních a zapeklitých scén. Jenže na druhou stranu je to tááák strašně dojemné a tááák strašně srdceryvné, že to pro mě nešlo snést. Bylo asi těžké to nepřehnat, ale já se pořád nemůžu rozhodnout, jestli se jim to povedlo a nebo ne. A to je v podstatě největší úskalí Zakletého v čase. Doporučuju vám, abyste byli obezřetní. Dejte si pozor na náladu, s jakou si to pustíte. Pokud budete mít po ruce náladu na slzení, čokoládu, sklenici vína a deku, jste rozhodně na správné filmové adrese. Pokud ale budete vysmátí a spokojení, asi bych to ten večer nezkoušela. ()

DadysGirl

Já mám prostě problém, že nad takovejhlema filmama moc přemejšlím a hledám jestli je to reálný nebo ne a jestli to všechno sedí a na sebe navazuje... takže než jsem se zadívla do děje chvilku mi to trvalo... Ale pak jsem se hned zamilovala :) Pěkná lovestory... ()

Nufa

Někdo se tady snažil trochu experimentovat a vymyslet něco navíc, co by film tak říkajíc odlišilo. Bohužel výsledkem je spíše takový paskvil, kde se sice snažíte sledovat scénu za scénou, ale mnohdy nedávají zrovna moc smysl. Navíc to není ani konec, na co by se člověk mohl těšit, jelikož je nám sdělen uprostřed filmu, takže nám nezbývá, než z povinnosti dokoukat. Co se mi ale naštěstí vůbec neprotivilo, byl výkon Rachel, jejíž výkony se mi v poslední době moc líbí a jen díky ní jsem nesáhl ještě po nižším hodnocení. ()

HarqAlAda

Romantické sci-fi s cestovateľom v čase. Nemôžem sa ubrániť porovaniu s About time. Ak vám ide o romantiku, oba vyhovujú. Ak chcete viac sci-fi, tento je vhodnejší. Napriek tomu z tohto filmu nečiší toľko života koľko by mohlo. Stále však solídna romantika so slušným cestovaním v čase. ()

Pampa

Nic si nebudeme nalhávat, je to film natočený výhradně pro ženy a "růžové" muže pojednávající o muži cestujícím časem a stále se objevujícím u jedné ženy. Prostě zmizí a pak se za pár dní objeví ve starším nebo mladším těle. Jinak fajn život dívka s bohaté rodiny, žádné starosti s penězi, kdyžtak ti prozradím výherní loteriiní čísla a vyhrajeme balík. Konec "až slza ukápla". Jsem žena tak mi to nevadí ale Muži s tímto filmem budou mít velký problém. ()

Scraffy

Taká priemerná filmová hovadinka, ktorá je plná klišé. Romantika je tu otravná a celkovo teda priebeh filmu je dosť nudný a prekvapivo aj málo originálny. Síce sa tam cestuje časom, ale tie ostatné romantické blbosti okolo sú ako v každom filme. Neprináša to nič nové. ()

wege

Ten nápad je super, ale nemůžu se zbavit dojmu, že se z toho dalo vytěžit více, daleko více. Oceňuji skvěle zvládnutou časovou provázanost příběhu, co vůbec neoceňuji je hlavní mužská postava, buď se do té role nehodil nebo prostě to prostě neuměl zahrát, ale nebylo to ono. ()

departed

Z technickýho hlediska je film obyčejný, neoplývá zajímavou kamerou či výraznou melodickou hudbou, vyloženě rutinérský standard. Jenže tohle vše je zastíněno sympatickým herectvím hlavní dvojky a originálním námětem, který přináší spoustu krásných, vtipných, ale i smutných, depresivních scén. Přišlo mi, že se z toho vyšťavilo to nejlepší co mohlo. ()

papadoce

Ale hej, ja viem, čistá červená knižnica. Taká Rosamunda Pilčer, len v hollyúdskejšom šate. Lenže to má sympatické postavy, správnych hercov a po väčšinu času bezstarostný príbeh s hepjendom. Ak chcete skúmať logiku, pozerajte Tennety, Počiatky alebo Interstellari, ale tu sa to nehodí. Proste iba cestujte a milujte. Za štyri. ()

LukKon

Nádhernú a ako vždy skvelú Rachel McAdams v tomto snímku Eric Bana trošku zatieňuje, to však nič nemení na tom, že ich vzťah je uveriteľný a naozaj im to spolu svedčí. Nečakal som, že ma to bude až tak baviť a už vôbec som nečakal, že sa pri niektorých scénach budem priblblo usmievať, no stalo sa a som rád, že som sa pustil do tohto filmu. Navyše som sa veľmi potešil, keď sa to celé skončilo - dalo by sa povedať - šťastne. ()

Renie42

Dojemný, smutný a veselý film zároveň. Moc jsem od toho nečekala, ale nakonec se mi to líbilo. Někdy jsem nevěděla, jestli je v minulosti, v přítomnosti, trochu se to prolínalo a ke konci jsem už věděla, jaký že to čas tam je. I slza ukápla, doporučuji shlédnout. ()

Cortesz

Zvláštní film, který, kdy bych měl hodnotit jen po sci-fi stránce, tak bych dal s bídou tak 2*, protože po této stránce je to příliš jednoduché, ale, že jde o film spíše romantický, říznutý sci-fi tématikou, tak hodnotím tak, jak hodnotím. Po herecké stránce je to sice na slabší úrovni, protože dle mého Eric Bana je toporný a nevýrazný a Rachel McAdams je natom podobně, ovšem ta má výhodu v tom, že je hezká, ovšem i tak si myslím, že kdyby se v tom objevili známější herci a především lepší herci, tak bych dal totožné hodnocení, protože přece jen je to místy nudné a uspávající. ()

ma883

Není to špatná oddychovka, ale myslím, že z toho mohlo být něco stokrát lepšího. Zápletka přímo nabízela použití mnohých infarktových momentů, které by umocnily zajímavý nápad. Na škodu dle mého byl i od poloviny filmu odhalený závěr. Nicméně musím pochválit relativně svěží a zdařilé herecké výkony. Okouzlující byly zejména všechny tři dětské herečky. ()

jafuska

bohužel musím dát jen dvě hvězdičky, nebylo to vyloženě špatný film, ale ta neskutečná zmatenost, někdy se objevil, pak zase zmizel, to je docela hloupý, ale dívat se na to dalo a to je důležitý ()

Wovo

Po dlouhé době jsem měl chuť na nějakou romanťárnu, a tak jsem šáhl po tomhle. A ono to nebylo vůbec špatný! Time Traveler´s Wife je přesně takový typ filmu, který diváka potěší a neurazí, ikdyž je plný klišé. Není to prostě jen film říkající si romantický a v horších případech romantická komedie. Tento film zahraje na city, jestliže se člověk nechá. Já se nechal a maximálně si tento snímek užil. Rachel a Eric se k sobě skvěle hodí a předvádí velmi slušné výkony, cestování časem to celé oživuje a má nějaký smysl. Doufám, že si najdu čas a přečtu si knižní předlohu. P.S.: Rachel McAdams to v tomhle filmu vážně moc sluší. ()

curfew77

Základní premisa náhodného cestování časem je lákavá a film ji využije takříkajíc do mrtě. Abyste si to ovšem náležitě užili, musíte se vnitřně předem srovnat s faktem, že už samotná základní teze nutně navozuje řadu otázek, na které je lépe se vůbec nepokoušet hledat odpovědi - prostě to logicky nefunguje :) Přiznám se, že by mi to až tak nevadilo, horší je, že scénář dost svéhlavě pracuje i s fakty mimo ústřední časový (vele)paradox. K čemu je například dívce z evidentně zazobané rodiny výhra v loterii? A proč se vlastně Henry objevuje stále v témže městě a ne třeba na jižním pólu? Inu, je lepší se neptat. Potom si totiž do sytosti vychutnáte všudypřítomné haldy pastelově barevného listí, nekonečný šarm Erica Bany, rozkošné křivky a lehce toporné herectví Rachel McAdams, i jejich velmi uvěřitelnou vzájemnou chemii - zkrátka to všechno, co do daného žánru romantického melodramatu s prvky sci-fi patří a v tomto případě funguje velmi dobře :) 75 %. ()