Ghost Rider 2

• Nizozemsko

Akční / Thriller / Fantasy

USA / Spojené arabské emiráty, 2011, 95 min

• becki_tu

Naivně jsem čekal, že dvojka Ghost Ridera bude aspoň stejně béčkově zábavná jako jednička. Omyl. Přehrávající herecký ansámbl a rozdovádění režiséři udělali z hloupého scénáře ještě hloupější film, který není ani béčkově zábavný ani nic jiného. Je mi líto Cage, který musí s produkcemi svých současných filmů jezdit spiše kamsi do východní Evropy, než aby prokazoval své nesporné herecké umění na domácí půdě v daleko hodnotnějších filmech. GH 2 se tak pro mě stal nejhorší komiksovou adaptací vůbec.(14.7.2012)

• Botič

Laciné a i při svých 95 minutách proklatě úmorné. Duo Neveldine, Taylor si vystačí prakticky s jednou silnicí, lacinými industriálními troskami či kostelem a do těchto naprosto nezajímavých exteriérů vpustí zdivočelého Ghost Ridera, který se párkrát epilepticky zasvíjí, práskne bičem, něco podpálí, ale výsledek je podobně mrtvý jako Mooreův Max Payne. Ghost Rider 2 je pak pro mě osobně snad nejhorší komiksovou adaptací vůbec.(26.5.2012)

• Ded@M@tes

No škoda slov, jak mohli natočit takový ubohý pokračování. Hrozný příběh a po dlouhý době film, u kterého jsem si přál, aby rychle skončil. Jednu možná tak za nějaký slušný efekty. Cage už není co býval a dobrých rolí rapidně ubylo. ( Hodnocení: 2/10 )(29.11.2012)

• kulyk

A za co asi tak tu hvězdu? Vím já. No viděl jsem evidentně větší chujoviny. Možná tomu dopomohl i fakt, že jsem si nastahoval natolik špatnou kopii, že jsem neměl čas na detaily a snažil se uprostřed zrnění nalézt rozostřenýho klecáka, ať už s hlavou, nebo bez. Prostě ultimativní sračky ve mě nechávají pocit nenávisti k producentům, scenáristům, režisérům i hercům (v tomto pořadí). Z tohohle si nepamatuju nic, fíling naprostá nula, což je lepší než drtit v zubech pc mouse, jichž mám bohužel značnou spotřebu.(4.4.2012)

• petero

Neveldine / Taylor naďalej sklamávajú.(30.4.2012)

• Faustka

Nesnaž se .... Ohniváku.(9.11.2012)

• Xmilden

Nebudu se předem poustět do debaty zda-li byla dvojka lepší než jednička nebo naopak. Mě se nelíbil ani jeden. Nikdo se mi ale nemůže divit, protože jsem byl svědkem že Cage neřekne jedinou větu která by dávala smysl, stejně jako ostatní herci. Rumunské kulisy jsou překvapivě to jediné co filmu neubližuje. Skoro by se chtělo dodat, že scénář nepsal člověk. Vždyť lepší příběh by vymyslelo i dítě 1. stupně základní školy.(31.5.2012)

• Davies182

Hell no. Všechny pochyby ohledně praštěného režisérského dua se potvrdily - už ty dva nikdy nepouštějte k marvelovkám! Cáklá akční psychedelie do komiksů nepatří, rozumí si s ní jen Gerard Butler a Jason Statham. Jednu hvězdičku dohromady za Idrise Elbu, super triky a překvapivě Cage, který si opět prvotřídním způsobem dělá legraci sám ze sebe.(12.7.2012)

• D.Moore

Ačkoliv to tak v prvních minutách možná nevypadalo, nakonec je druhý Ghost Rider podobně špatný jako první. Čili hodně. Podobně proto, že film je to úplně jiný, a to v každém ohledu. Někomu se možná ten dravý styl pánů režisérů zalíbí, mně, kterému se nelíbilo ani jedno Zastav a nepřežiješ, by se to podařilo asi jen těžko (Gamer je zřejmě ona výjimka potvrzující pravidlo). Triky byly slušné, ano, ale toť vše.(23.9.2014)

• Shakers

Ak jednotka bola slabá čo je potom toto ? Od režisérskeho dua Neveldine / Taylor by asi každý čakal viac, ale tento film je teda fakt tragický. Príbeh totalne o ničom, Cage ešte trápnejší ako v prvom Riderovi, hlášky nulové, rovnako tak aj nápady, záporáci a všetko ostatné. Teda až na efekty a akcie, ktoré sa mi aspoň trošičku ľúbili, ale inak fakt katastrofa. 29% - 1*(12.5.2012)

• Madsbender

Jednoznačný adept na film roka! Tentoraz je skutočne vidieť snahu tvorcov, ktorým sa podarilo natočiť majstrovské dielo. Od geniálneho konceptu prízemnej kamery cez neskutočne nádherné a pritom realistické efekty, skvelý scenár s originálnou zápletkou a famózne napísanými uveriteľnými charaktermi so skutočnou psychologickou hĺbkou! Herci stvárňujú svoje postavy dokonale, s výnimkou Idrisa Elby a Christophera Lamberta, ktorý zjavne neabsolvovali spoločné skupinové kurzy mysteriózneho a tajuplného kývania a pohojdávania sa v rytme degenerovaných neandertálskych obradov, a svojou snahou tváriť sa normálne narúšajú inak úplne bezchybnú temnú atmosféru dokonca aj počas denných pasáží, v ktorých sa odohráva väčšina filmu. Bravó! Máte moju poklonu, páni, klobúk dolu. Už aby ste tu boli aj s ďalším pokračovaním!(30.12.2012)

• Indiana

Čekal jsem větší průser. Dost mě iritovaly ty scény, ve kterejch Ghost Rider levitoval nebo se pohyboval "cool" strašně rychle, než k někomu střihově divně docupital. Cage v některejch scénách taky pěkně přestřelil a vůbec se mi nelíbily ty bulharský lokace, ale jinak sem se zas až tak nenudil. Některý akční scény byly fajn, Idris Elba byl fajn. Ale už to podruhý vidět nechci. 5/10(25.8.2013)

• sheen

Ten poloviční rozpočet je tam citelně znát, Cage a Elba se teda upsali opravdu ďáblu.(10.4.2012)

• -OverLord-

Popravdě řečeno zatím nejhorší film, jakej jsem v kině viděl. Absolutně nic nefunguje, je to nuda k posrání, je to trapný a nebejt toho popcornu, kterým jsem se tolik nacpal, tak bych asi i usnul. Nechápu, co to tady z Ghost Ridera udělali, jestli je to nějaká parodie nebo co.. Nejen, že to nijak nenavazuje na jedničku, ono to z ní ani nic nebere, je to všechno úplně jinak, jinde a s někym jinym. I když je první díl tolik kritizovanej, je to pořád dobrá podívaná, která si rozhodně zasloužila důstojnější pokračování. Ono i s tima hercema toho šlo udělat o dost víc. A proč měl proboha Idris Elba barevný čočky? No nic, jednu hvězdu za Nica a jeho parádní koženej vohoz.(8.3.2012)

60% - Nebýt skvělých akčních scén s Riderem, povedeného blond zlouna Johnnyho Whitwortha a pohodového Idrise Elby, byl by to hodně špatný film. Cage zde opět zapomněl hrát, Ciarán Hinds je totálně na nic záporák (díky za Whitwortha), lokace východní Evropy povětšinou nudí a hlavně!! co dokáže tvůrce příběhů Batmana, David S. Goyer, napsat za krávovinu, tomu se nedá ani uvěřit...(3.8.2012)

Samozřejmě to hodnocení nemyslím objektivně vážně, ale toto je přesně ten typ filmu, který se objeví tak jednou za cca 20 let a na kterém je všechno špatně (kromě Idrise Elby, kterej hláškuje jako o život). Tudíž je zde absolutní hodnocení povinností, neboť se jedná a nejlepší guilty pleasure (spolu s Drive Angry) od roku 2000.(20.2.2013)

• Foox

Spíš si pustit 10 krát jedničku než po druhý "tohle". První díl se mi svym způsobem docela líbil, slušnej průměr, ale nemyslel jsem si že, Cage může klesnout ještě níž, bohužel se stalo. Jeho herectví (přehrávání) dosáhlo další úrovně, které předčí všechny letošní oscarové vítěze. Rumunské exteriéry samozřejmě mezi klady nepatří, alespoň ty triky či vizuální/kulervoucí scény ve stylu Zastav a nepřežiješ dvojce Neveldine, Taylor měly za něco stát, ale zase velký... Za zmínku stojí snad jenom Cagovo maniakální ovládání obrovského bagru, který samozřejmě vzplane a promění se jako jeho motorka, následně se ho jedna dětská postava zeptá, jestli by se to stalo i s velbloudem, on pouze odpoví, že neví a dál to naneštěstí není rozvedeno.(6.3.2012)

• Ruut

V jednu chvíli (když blbnul s klukem na motorce) mi Cage připomínal Bolka Polívku - u Polívky je předdůchodcovská šaškování v pořádku, u jedné z nejvíc bad-ass komiksových postav zas tak moc ne. Ghost Rider 2 má i oproti jedničce hodně seškrtaný rozpočet, víceméně působí stejně jako nejnovější, na Ukrajině natáčený Univerzální voják. Po řemeslné stránce je ucházející, ale zoufale nudný. A kdykoliv, když Cage zkouší hrát (nemá místo xichtu ohořelou lebku), je k smíchu, ale k tomu škodolibému a zlému. Doufám, že timto se uzavírá kariera mistrů Neveldina s Taylorem. Bohužel nemůžu doufat, že se uzavřela kariera Christophera Lamberta - když mu stačí i role soupeře poskoka poskoka, přežije vše. Mimochodem scénář psal Goyer, jo ten Goyer, co pohřbil už i Bladea a další slušné projekty.------ Jo a abych i trošku pochválil: hočící lebka je podstatně promakanější než v jedničce, "ohnivák" má dokonce konečně i začouzenou bundu. Tohle se aspoň konečně napravilo.(28.2.2012)

• Pilda17

Ghosr Rider 1 byl průměrná záležitost, která neurazila. Dvojka jde těmi stejnými koleji a nepřinese téměř nic nového. Dozvíme se jen pár novinek a děj není vůbec špatný. Akorát scénář se mi zdá dost chaotický, poněvadž děj skáče z jedné strany na druhou a na žádné straně není dlouho. Právě tohle bych viděl jako kámen úrazu spolu s hodně předvídatelným příběhem a místy opravdu drasticky špatnými efekty. Nicolas Cage je do role stvořený, ale že by exceloval se nedá říct. Stává se z něj už starší hvězda a jeho herecký výkon je pořád stejný, což mi začíná občas lézt krkem. Mohl by občas do nějakého svého filmu přinést něco překvapivého a nového... 4/10 = 45%(8.4.2012)

• Carol Pifková

Asi nikdy nepochopím samu seba, prečo jednotku som nedopozerala a dvojku áno... veď dvojka to bolo ako týranie..(5.11.2012)

• 666teen

Nikolaescu Cagescu metelescu blescu do prdelescu. Tuhle Blazeovu rumunskou misi jsem měl rozhodně vynechat.(5.11.2012)

1 2 3 4 5 8 14 21 27