Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

Kimble

Asi půjdu trochu proti proudu.. Ano vím, že děj je celkem předvídatelný, mnohokrát viděný, neoriginální a závěr je typicky hollywoodský. Ale víte co? Je mi to fuk. Já se skvěle bavil a z kina jsem odcházel s příjemným pocitem a o to u těchto filmů jde především. ()

KakiBonham

Zac Efron není zase TAK hrozný. Navíc jako plus beru fakt, že ústření linií filmu není nějaká olezlá teenagerovská romance, ale voodoo kouzly okořeněná čtyřicátnická, která navíc vyznívá faktorem chlapec (17) + žena (40) docela rajcovně. Další dobrou stránkou je odrostlý zbohatlický geek, který do filmu přinesl i nějaký ten fajn humor pro zasvěcené. ()

3dgrafik

Překvapivě zábavná a uvolňující komedie pro lidi, kteří chtějí po težkém pracovním dni vypnout mozek a upřímně se zasmát. Tři a půl hvězdy. ()

Mangus

Oddychovka, ktorá má svoje chyby ako mnohé takéto filmy, trochu sladká, trochu idealistická, ale myslím, že o to tvorcom šlo. Skôr ma mrzí, že dnes aby mal film známku ,,komédia´´ nemusí byť veľmi vtipný. Pri ,,17 Again´´ som sa zasmial asi tak 10 krát, možno aj to je veľa. Skôr by som povedal pekný, milý, roodinný film. Zack vyzerá super a napodiv nehrá zas tak zle, Matthew Perry sa mi zdal nejaký zošlý a stuhnutý, ale inak ok. Happy end v závere v rámci žánru. Takže dávam 7/10 vďaka sympatickým hercom a pri srdci ma chytajúcej tématiky (zmeniť niečo v minulosti). p.s. Rodinné hodnoty zostali zachované :-) ()

dextrush

Áno, pár úsmevov mi dokázal, tento film, vyčariť. Väčšina však bola spojená s Thomasom Lennonom, ktorý zahral komediálnu postavu strýka vážne dobre (v rámci žánru). Rovnako tak ma potešil Hunter Parrish, ktorého bola radosť vidieť aj v postave "antagonistu".. oproti seriálu Weeds, kde hraje omnoho lepšie. Zdôrazňujem sloveso "hrá". No tá radosť, možno len moje prekvapenie, bolo z jeho strany všetko. Pretože jeho postava a výkon bol vážne mizerný. Ale podiel na tom má aj scenárista. Čo ma však dokázalo vytočiť, boli konštantne nezmyselné, priam hlúpe, dialógy postáv. Jediným svetlým miestom v dialógoch boli chvíle, ktoré stvárnil Matthew Perry pri konverzácii s manželkou a jej kamarátkou. Myšlienka návratu do minulosti nie je žiadnou novinkou. Ale dôvod spirituálnej cesty ma vážne prekvapil. Ak by jej dôvodom mala byť zmena v živote Mike O'Donnella (Perry/Efron), bola by to pravdepodobne ešte väčšia nuda a klišé, ako tomu bolo teraz. Ale postava Neda Golda bola komediálne podarená. Škoda, že bola jediná.. ()

SONYAGENT

Výborná romantická komedie, které nechybí nic z moderního podání filmových librarií..Ve filmu si každý našel svoje a hrozně moc se mil líbilo, jak Efron zahrál dojemné scény u soudu či na basketbalovém hřišti. Opravdu mi sedl jeho projev a vůbec celý film byl velmi propracovaný a neměl moc hluchých míst. Hudba byla propracovaná a seděla ve všech scénách. 80% ()

Lucije

Tento film se mi líbil, je plný procitnutí a uvědomnění pravé podstaty života. Zackíí má opravdu budoucnost. ()

Poland

Doufám že Efronova éra trapných muzikálů už skončila.Tohle bylo opravdu originální a někdy i dost vtipné. A je vidět že Zac Efron neni jen vystajlovaný šampónek a idol holek, ale herec který už umí něco zahrát. Určitě to byl jeho nejlepší filmový výkon. Hodně silné tři hvězdičky. Jen tak dál... ()

yarda1

Od tohoto filmu jsem už podle názvu a stručného obsahu moc nečekal a byl jsem mile překvapen, čekal jsem totiž naprostou kravinu a ono to je docela koukatelné. Rozhodně to není film, který by zůstal v paměti déle než den. ()

Zdenichka

Tento film je moc hezký k zamyšlení nad tím, co je pro nás opravdu důležité a jestli je správné naše činy házet na ostatní a abychom si uvědomili, že nejsou důležité otázky typu: " udělal jsem to správně?", " Mohlo to být jinak?", ale spíš otázky typu: " Můžu to změnit?" a jak věci uvést na pravou míru. ()

siki37

konečne po dlhom čase komédia, ktorá človeka úprimne pobaví. ani na chvíľu som sa nenudil. vtipné situácie tu sú servírované postupne ako jednotlivé chody v nóbl reštaurácii a človek si ich môže spokojne vychutnávať, sústo za sústom a ešte dlho po skončení filmu ich spokojne tráviť. navyše je to film, ktorý sa dá pozrieť s manželkou, s rodičmi alebo aj s priateľmi, pretože tam nie sú žiadne trápne vtipy o prdení či iné obscénnosti, pri ktorých by sa človek cítil trápne. vrelo odporúčam, veď kúsok romantiky príde každému občas vhod a táto rozprávka o 33 ročnom veľkom dieťati, ktoré sa cez noc stane znova 17 ročným dieťaťom s možnosťou zmeniť svoj život je navyše ľahko stráviteľná ()

Mernque

Keby tu bol aj rebríček najneobľúbenejších hercov, tak medzi mojimi prvými priečkami by sa nachádzal Zac Efron. Pre mňa veľmi nesympatický mladík a vôbec sa mi nepáčila jeho premena na Matthewa Perryho. Myslím, že by sa určite našla nejaká dvojka, ktorá by sa na seba podobala viac. Zaujímavé bolo zakomponovanie prvkov z veľmi známych titulov - Star Wars a Pán prsteňov, ktorými bol posadnutý Thomas Lennon. ()

Cheyenee

Zac Efron je můj oblíbený herec (a nestydím se za to :-)), takže jsem se na tenhle film opravdu těšila a bylo na co. Už dlouho jsem se u filmu tak nezasmála, a to je přesně to, co od komedie očekávám. Super ;) ()